Sneu mannetje, zo begin je ook met je carnavalsfoto's: steeds dezelfde geleuter en foto's.quote:Op vrijdag 24 februari 2006 17:26 schreef kastanova het volgende:
Nah, ff een opsomming dan: En nee, achteraf gezien ben ik er niet trots op, maar hé, het levert wel leuke verhalen op voor de kleinkinderen.
- Haar kat een spuitje laten geven onder het motto 'De kat eruit, of ik eruit' en het vervolgens na 2 weken uitmaken.
- Je ex nemen op de wc van een discotheek terwijl je vriendin op de dansvloer staat te wachten
- Buiten een discotheek een vrouwtje nemen tussen een paar auto's en vervolgens met dat vrouwtje op de achtergrond blatend je vriendin opbellen met de mededeling dat je het uit maakt.
- Nadat je het uitgemaakt hebt een andere vrouw neuken op het hoofdveld (incl. toeschouwers dankzij de omroeper) van een toernooi dat je ex mede georganiseerd heeft.
- Het uitmaken op vakantie en je vervolgens binnen een dag of 4 vergrijpen aan zo'n 10/15 andere vrouwen.
Maarrrrrrrr... De vrouwen in kwestie was allemaal al medegedeeld dat ik destijds niet monogaam was alvorens de relatie te beginnen.
Het katverhaal is al eens eerder (en uitgebreider) gepost... Het toernooi is een twijfelgevalletje... Maar de rest is nog nooit eerder gemeld hoor knulliequote:Op zondag 26 februari 2006 20:42 schreef Scepsis het volgende:
[..]
Sneu mannetje, zo begin je ook met je carnavalsfoto's: steeds dezelfde geleuter en foto's.
In mn tijd op fok heb ik het bovenstaande zeker 3 keer of meer gelezen.
ga toch weg als je niks anders kan dan die eeuwige verhaaltjes van je telkens op te hangen.![]()
Moet ook wel als je continu steeds dezelfde blijft posten.quote:Op zondag 26 februari 2006 20:45 schreef kastanova het volgende:
[..]
Het katverhaal is al eens eerder (en uitgebreider) gepost... Het toernooi is een twijfelgevalletje... Maar de rest is nog nooit eerder gemeld hoor knullie.
Enneuh, zoek eens hulp dude, je herinnert je nog beter wat ik in 6 jaar tijd allemaal gepost heb dan ik zelf....
Nah, post maar eens ff linkjes waar ik die andere 3 verhalen gepost heb danquote:Op zondag 26 februari 2006 20:47 schreef Scepsis het volgende:
[..]
Moet ook wel als je continu steeds dezelfde blijft posten.
als je mij betaalt, hé! Want jouw 30.000 posts gaan checken niet zo iets dat je 1-2-3 doet.quote:Op zondag 26 februari 2006 20:48 schreef kastanova het volgende:
[..]
Nah, post maar eens ff linkjes waar ik die andere 3 verhalen gepost heb dan.
Oh my, het is mijn beroepsstalker... Is je uitkering nog niet een keer stopgezet knul?quote:Op zondag 26 februari 2006 20:57 schreef Scepsis het volgende:
[..]
als je mij betaalt, hé! Want 30.000 posts is niet zo iets dat je 1-2-3 doet.
nu we daarover hebben, post maar eerst die link van je bewering dat je talloze keren op het fourm gepost hebt bij welke bedrijf je werkte en functie![]()
och, ga je naast je verhaaltjes/kiekjes ook standaard-manoevre herhalen ? Alsof de database niet erg zwaar heeft. Kom ik aan met iets waar je niet omheen kunt, ga je gewoon proberen schelden.quote:Op zondag 26 februari 2006 20:58 schreef kastanova het volgende:
[..]
Oh my, het is mijn beroepsstalker... Is je uitkering nog niet een keer stopgezet knul?
Je vragen naar zijn uitkering vat je op als scheldenquote:Op zondag 26 februari 2006 21:00 schreef Scepsis het volgende:
[..]
och, ga je naast je verhaaltjes/kiekjes ook standaard-manoevre herhalen ? Alsof de database niet erg zwaar heeft. Kom ik aan met iets waar je niet omheen kunt, ga je gewoon proberen schelden.
Schelden is een teken van zwakte, kerel.
hoe je ook wendt of keert, uitkeringstrekker kan enigszins wel als scheldwoord betiteld worden in sommige gevallen (niet dat ik zelf zo'n eentje ben).quote:Op zondag 26 februari 2006 21:02 schreef kastanova het volgende:
[..]
Je aanspreken op je uitkering is schelden. Ga dan gewoon werken als je je er zo voor schaamt
.
Ik vroeg jou het eerst om een linkje geloof ik hé?quote:Op zondag 26 februari 2006 21:04 schreef Scepsis het volgende:
[..]
hoe je ook wendt of keert, uitkeringstrekker kan enigszins wel als scheldwoord betiteld worden in sommige gevallen (niet dat ik zelf zo'n eentje ben).
Maar wees eens concreet, post gewoon die link.
helaas, dan zit je fout.quote:Op zondag 26 februari 2006 21:06 schreef kastanova het volgende:
[..]
Ik vroeg jou het eerst om een linkje geloof ik hé?
Dus wees eens concreet en post gewoon die link, dan zal ik daarna kijken wat ik voor je kan doen.
CTRL + F op Scepsis..... Nope, helaas...quote:Op zondag 26 februari 2006 21:08 schreef Scepsis het volgende:
[..]
helaas, dan zit je fout.
Ik vroeg jou namelijk het eerst om een linkje (check je eigen fotoboek).
je weet anders wel goed waarover ik praat met welk bedrijf, dus ga niet lopen doen alsof je neus bloedt.quote:Op zondag 26 februari 2006 21:10 schreef kastanova het volgende:
[..]
CTRL + F op Scepsis..... Nope, helaas...
Dus hup, hup, niet terugkrabbelen, linkjes posten of je bek houden.
Weet je nog? Vroeger? Toen je zat te knikkeren in de pauze van groep drie? Die toffe, grof aantrekkelijke en bovennatuurlijk stoere vent die toen naar je toekwam en vroeg om dat linkje? Dat was ik...quote:Op zondag 26 februari 2006 21:13 schreef Scepsis het volgende:
je weet anders wel goed waarover ik praat met welk bedrijf, dus ga niet lopen doen alsof je neus bloedt.
ff een uitleg dan voor eigenwijze mannetjes: Ga naar je fotoboek > klik op alle reacties > CTRL + F indrukken en zoeken op een van mn 100 klonen Volvomeister.
je ziet het... posten die link. Anders kijk je even naar de datum, dan zie je dat ik wel degelijk eerst om een linkje vroeg.
quote:Op zondag 26 februari 2006 21:16 schreef kastanova het volgende:
[..]
Weet je nog? Vroeger? Toen je zat te knikkeren in de pauze van groep drie? Die toffe, grof aantrekkelijke en bovennatuurlijk stoere vent die toen naar je toekwam en vroeg om dat linkje? Dat was ik...
kun je zelf eens achter je eigen woorden staan. En vooral dat je talloze keren op het fourm gepost hebt welk bedrijf het was, maar uiteindelijk niet met een link durfde te komen (omdat het gewoonweg niet bestondquote:Dus hup, hup, niet terugkrabbelen, linkjes posten of je bek houden.
Man, wat lul je nou, Volvomeister is m'n eigen kloon dweebquote:Op zondag 26 februari 2006 21:25 schreef Scepsis het volgende:
maareh kijk eens naar de datum in je eigen fotoboek notabene, onder Volvomeister vroeg ik je om dat linkje.
Elke halve gare kan roepen dat iemand zijn kloon is.quote:Op zondag 26 februari 2006 21:25 schreef Scepsis het volgende:
[..]![]()
maareh kijk eens naar de datum in je eigen fotoboek notabene, onder Volvomeister vroeg ik je om dat linkje.
Euuh ? dat je die andere rest van m'n reply probeert te negeren, is tot daar aan toe.quote:Op zondag 26 februari 2006 21:26 schreef kastanova het volgende:
[..]
Man, wat lul je nou, Volvomeister is m'n eigen kloon dweeb.
Doet ie toch ookquote:Op zondag 26 februari 2006 21:30 schreef Skazminko het volgende:
[..]
Elke halve gare kan roepen dat iemand zijn kloon is.![]()
Nah... Jij beweert dat volvomeister een kloon van je is... Ik doe hetzelfde...quote:Op zondag 26 februari 2006 21:30 schreef Scepsis het volgende:
[..]
Euuh ? dat je die andere rest van m'n reply probeert te negeren, is tot daar aan toe.
maar dat je nu iets totaal niet-relevants gaat beweren, is zwak.
achja, 1 ding is wel zeker: ik vroeg wel degelijk eerst aan je om dat linkje.
dat je daarna deze discussie af te leiden door onzin uit te kramen, moet je zelf weten. Het bevestigt evengoed mijn gelijk. Dag dag kastanova
ah, gaan we moeilijk doen. Ok, zal ik wel ff bewijzen op FP:quote:
Ik vraag om een linkje (zie bewijs), dus jij moet volgens je eigen redenatie eerst je die link postenquote:Op zondag 26 februari 2006 21:33 schreef kastanova het volgende:
[..]
Nah... Jij beweert dat volvomeister een kloon van je is... Ik doe hetzelfde...
En nu? Niks dus... Ik vroeg dus het eerst om een linkje...
Dus, nogmaals (in slowmotion, speciaal voor jou) je.. moet... je... bek... houden... of... een... linkje... posten...
Ok, heb zelf ook even bewijs geleverd:quote:Op zondag 26 februari 2006 21:34 schreef Scepsis het volgende:
ah, gaan we moeilijk doen. Ok, zal ik wel ff bewijzen op FP:
Op je velgen over de A58
(zie m'n reactie onder VOlvomeister).
Nu ligt de bal bij jou (om niet te zeggen, kom eens met dat link, laffe knul)
Heb ik gepost.quote:Op zondag 26 februari 2006 21:37 schreef kastanova het volgende:
[..]
Ok, heb zelf ook even bewijs geleverd:
Arctic Monkeys winnaars bij NME Awards
(Zie mijn reactie onder VOlvomeister)
En ja, ik weet dat het een behoorlijk sneue nickname is, maar ik was dronken en men had me herhaaldelijk met een honkbalknuppel vol in mn gezicht geslagen
Kom op man, dat was gewoon 1 van m'n ludieke grapjes om verwarring te saaienquote:Op zondag 26 februari 2006 21:39 schreef Scepsis het volgende:
[..]
Heb ik gepost.
Vogelgriep op Frans kalkoenbedrijf
Helemaal onderaan. Je probeert dit topic vol te lullen, zodat je geen link hoeft te posten waar ik je eerst om vroeg, huichelaartje.
Kom, kom, niet terugkrabbelen joh.quote:Op zondag 26 februari 2006 21:42 schreef kastanova het volgende:
[..]
Kom op man, dat was gewoon 1 van m'n ludieke grapjes die ik poste.
Maarreuh, je gaat me vanaf nu dus elk topic achtervolgen met loos geblaat zonder het ook maar enigszins te onderbouwen begrijp ik?
Bingoquote:Op zondag 26 februari 2006 21:43 schreef Scepsis het volgende:
Kom eerst met die link, zoals je telkens bij mij vroeg.
ik leverde bewijs dat ik volvomeister was, met die account vroeg ik eerst (kijk es naar de datum) in je fotoboek om een link die je nog steeds niet durft te geven.quote:Op zondag 26 februari 2006 21:44 schreef kastanova het volgende:
[..]
Bingo.
Ik vroeg (immers, verleden tijd) jou dus eerst om de link...
Komt u maar.
Yep, was ik... En nu?quote:Op zondag 26 februari 2006 21:46 schreef Scepsis het volgende:
uit je gequote tekst kan ik jammer genoeg niet opmaken of er feitelijk staat dat je eerst was
Ik was het eerst zeg ik net... Dus idd, linkjes posten... Oh, en een foto van jezelf las ik netquote:Op zondag 26 februari 2006 21:50 schreef Scepsis het volgende:
[..]
De gevraagde link posten. Is dat zó moeilijk te begrijpen ?
Nee, dat heb ik niet beweerd. Nooit gedaan trouwens. In tegenstelling tot jou lieg ik niet.quote:Op zondag 26 februari 2006 21:51 schreef kastanova het volgende:
[..]
Ik was het eerst zeg ik net... Dus idd, linkjes posten...
Oh goed plan! Ik houd gewoon m'n mond dicht!quote:Op zondag 26 februari 2006 21:57 schreef Scepsis het volgende:
[..]
Nee, dat heb ik niet beweerd. Nooit gedaan trouwens. In tegenstelling tot jou lieg ik niet.
Vogelgriep op Frans kalkoenbedrijf Helemaal onderaan, Volvomeister = scepsis dus.
[afbeelding]
je valt wederom door de mand, hoewel je door je manipulatie nog probeert te redden wat te redden valt. Posten die link of hou je leugenachtige mond eens dicht.
ah, tof. De standaard reactie wanneer iemand zijn verlies niet wilt erkennen: wegvluchten. Trouwens, ik vraag om een link en dan moet ik ineens een foto gaan postenquote:Op zondag 26 februari 2006 21:59 schreef kastanova het volgende:
[..]
Oh goed plan! Ik houd gewoon m'n mond dicht!
Dat hielp in m'n fotoboek immers ook... Waarna je als een autistisch kleutertje begon te stampvoeten en spammen dat ik moest reageren.
Al sinds je me begon te stalken in m'n fotoboek jochie...quote:Op zondag 26 februari 2006 22:01 schreef Scepsis het volgende:
ah, tof. De standaard reactie wanneer iemand zijn verlies niet wilt erkennen: wegvluchten. Trouwens, ik vraag om een link en dan moet ik ineens een foto gaan posten![]()
Waarom moet ik ineens een foto postenquote:Op zondag 26 februari 2006 22:19 schreef kastanova het volgende:
[..]
Al sinds je me begon te stalken in m'n fotoboek jochie...
Djeez, al mijn posts uit je kop kennen, maar niet meer weten welke onzin je zelf allemaal uitkraamt.
[afbeelding]
Haha, goeie grap! Kan gewoonweg niet, want die link bestaat nietquote:Op zondag 26 februari 2006 21:44 schreef kastanova het volgende:
[..]
Ik heb m'n link trouwens al onder de copy/paste
kijk, je begon zelf te jengelen wie het eerst vroeg. En je het allemaal niet echt goed begreep (of je deed overkomen alsof), ging ik een screenshot posten zodat je het misschien doorhad dat je fout zat.quote:
Nah, voorstel, anders kom ik nooit van je obsessieve gejankzak af:quote:Op zondag 26 februari 2006 22:28 schreef Scepsis het volgende:
kijk, je begon zelf te jengelen wie het eerst vroeg.
Probeer maar grappig te doen, je laffe huichelachtigheid wordt er niet minder om.
Kijk, da's nu een concrete post dan al dat geklep van jequote:Op zondag 26 februari 2006 22:33 schreef kastanova het volgende:
[..]
Nah, voorstel, anders kom ik nooit van je obsessieve gejankzak af:
Ik post de link.
Vervolgens post jij binnen een uur een foto van je logischerwijs behoorlijk misvormde kuthoofdje en kom je met de drie linkjes waar dit gezever mee begon.
Concrete post idd... Dus nu niet terug gaan krabbelen en de voorwaarden alsnog aan trachten te passen...quote:Op zondag 26 februari 2006 22:40 schreef Scepsis het volgende:
Kijk, da's nu een concrete post dan al dat geklep van je
Post die link maar (let wel, nog steeds de naam van je bedrijf waar je werkt en je functie NIET ANDERS), dan post ik ook een foto van mezelf, beloofd.
Dat heb je wel degelijk beweerd:quote:Nu je dat aangevuld hebt met 3 voorwaarden wordt het wel moeilijk om in je 30k posts te gaan spitten. Een aantekening hierbij is dat ik nooit beweerd hebt dat je AL je verhalen eerder gepost had.
Jij de link (bedrijfsnaam en functie)
Ik daarna de foto.
Hm ?
Je beweert het zelfs al 3 keer gelezen te hebbenquote:Op zondag 26 februari 2006 20:42 schreef Scepsis het volgende:
Sneu mannetje, zo begin je ook met je carnavalsfoto's: steeds dezelfde geleuter en foto's.
In mn tijd op fok heb ik het bovenstaande zeker 3 keer of meer gelezen.
wacht ff hoor, je vulde die voorwaarden zelf bijquote:Op zondag 26 februari 2006 22:51 schreef kastanova het volgende:
[..]
Concrete post idd... Dus nu niet terug gaan krabbelen en de voorwaarden alsnog aan trachten te passen...
Je uur gaat nú inquote:Op zondag 26 februari 2006 23:02 schreef Scepsis het volgende:
je post de link naar die eerdere post op het fourm waar de bedrijfsnaam waarin je werkt en je functie vermeld zitten.
Dan post ik een foto van mezelf plus de 3 linkjes. Anders open ik de topic met daarin de seksuele handelingen zoals je beschreef in je eerdere reply.
btw, aan die voorwaarden voor de link (zoals in de fotoboek) wordt er NIKS BESMUIKT GEWIJZIGD, ja ?

Echt goed van jequote:Op zondag 26 februari 2006 23:05 schreef kastanova het volgende:
[..]
Je uur gaat nú in [[url=http://forum.fok.nl/templates/foksilver/i/p/3.gif]afbeelding][/url]
Als bonus staat er zelfs nog bij op welke afdeling ik werk.
Nu niet verder gaan met piepen, maar foto's en linkjes posten...quote:Op zondag 26 februari 2006 23:10 schreef Scepsis het volgende:
[..]
Echt goed van jeen wat is je functie daar en zoals ik beschreef werk je daar nu nog steeds ?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |