Ik heb het gelezen al en gereageerd erop. Ik ben soms erg ongeduldig zoals ik ook in het topic al zeg. Ik wil dieper spitten en denk dat ik ook eens 10 minuten moet gebruiken om te reageren. Als ik reageer dan laat ik alles stromen uit mijn hoofd en schrijf ik het snel op binnen een minuut en voer ik op invoeren.
Ik blijf vaak op de oppervlakte, niet helemaal op de oppervlakte anders lag ik nu op de bank tekenfilms te kijken maar ik ga niet diep genoeg op alles in, kan altijd dieper dus, totdat je het punt raakt waar je moet zijn
![]()
. Ik wil spitten en opgraven van zaken. Ook hoe mijn realiteit aanvoelt. Ik wil de realiteit beter aanvoelen en zo gebruik maken van die kennis. En misschien zelfs de toekomst beter kunnen aanvoelen.
Kennis gebruiken ook, met kennis sta je sterker. Sowieso zelf-kennis maar daarnaast kennis over de rest van alles.
Bedankt voor de steun, ik stop nog wel een keer. Ik wil geen astma krijgen ooit of andere ziektes. Ik wil 120 jaar oud worden
![]()
Ik wil gewoon graag onderzoeken en verklaren en zoeken en ga zo door. Dat is gewoon een verslaving hier. Ik wil gewoon onderzoeker zijn dus. Alles onderzoeken dus. Alles en dan ook alles. En dan ook nog wat doen met de resultaten van het onderzoek.
Vooruit komen op persoonlijk opzicht ook. En dat stopt niet. Af en toe een dagje minder maar ik ga altijd door en door en door.
I want it all. Ik wil op de 12e etage belanden en God ontmoeten of andere wezens
![]()
En beter lezen is ook wel prettig, ik lees niet zo goed. Ik ben te ongeduldig omdat ik gewoon wil winnen. Ik wil de reis afronden hoewel ik de reis wil doorgaan. The chase is better then the catch zeggen ze ook wel eens.
Maar ik wil vinden en zoeken
![]()
Ik wil gewoon iets te zoeken hebben, en ook vinden. Tekens krijgen dat ik wat gevonden heb ook. Niet zomaar zoeken zonder resultaat dus
[ Bericht 9% gewijzigd door Verdwaalde_99 op 11-02-2006 17:10:07 ]