Dat zijn dan weer delen die ik niet wil zien van Eminem...quote:Op maandag 6 februari 2006 21:04 schreef KinkyGiraf het volgende:
Ook hierover zullen de meningen verschillen maar damn wat vind ik Eminems ass onflatteus
[afbeelding]
Ik vind hem niet onflatteursquote:Op maandag 6 februari 2006 20:44 schreef KinkyGiraf het volgende:dom op de kiek is immers ook onflatteus
Tara Reid geeft deze kansloze zwervershond een dollar
[afbeelding]
Ik moet eerlijk zeggen dat ik in eerste instantie niet had gezien dat er een bakje voor geld voor die hond staat... Ik dacht echt dat Tara Reid die hond zomaar een dollar gafquote:Op maandag 6 februari 2006 21:24 schreef DaMook het volgende:
[..]
Ik vind hem niet onflatteursWel lekker
quote:Op maandag 6 februari 2006 21:25 schreef Dandelion het volgende:
tjeesis die linker olsen is gewoon een pop, dat kan niet anders...
quote:Op maandag 6 februari 2006 21:40 schreef KinkyGiraf het volgende:
Ik weet niet zeker of ik hem hier al eerder heb gezien....
[afbeelding]
Ik wel...een golden oldiequote:Op maandag 6 februari 2006 21:40 schreef KinkyGiraf het volgende:
Ik weet niet zeker of ik hem hier al eerder heb gezien....
[afbeelding]
Good for youquote:Op maandag 6 februari 2006 23:02 schreef petitlapin2 het volgende:
ik vind niets mis met het achterwerk van eminem ...
quote:Op maandag 6 februari 2006 21:04 schreef KinkyGiraf het volgende:
Ook hierover zullen de meningen verschillen maar damn wat vind ik Eminems ass onflatteus
[afbeelding]
Daar is zijn hele imago op gebouwd...quote:Op dinsdag 7 februari 2006 11:09 schreef weathergirl het volgende:
Da's behoorlijk onflatteus ja, zo met je blote reet in beeld... je zou denken dat iemand als Eminem zich niet meer met zulke 'stunts' hoeft bezig te houden...
Probeer die maar eens flatteus op de kiek te krijgen! Dat lukt niet!quote:Op dinsdag 7 februari 2006 17:10 schreef manou het volgende:
viola holt das pas onflatteus
[afbeelding]
Bij mij ook. Duurde gewoon ff gok ik.quote:Op dinsdag 7 februari 2006 18:34 schreef requiem4adream het volgende:
hmmz bij mij werktie wel :S
Hiers niks mis mee...quote:Op dinsdag 7 februari 2006 18:42 schreef KinkyGiraf het volgende:
janice Dickinson (oud-topmodel en jurylid bij America's Next Topmodel)
[afbeelding]
Dat bedoel ik dus ook.quote:Op dinsdag 7 februari 2006 19:51 schreef KinkyGiraf het volgende:
ja, vandaar onflatteus op de kiek. Duh.
Ik denk niet dat ik haar wil zien als zij 's ochtends haar bed uit komt...quote:
ipv hangtieten hang tepels...quote:Op woensdag 8 februari 2006 11:07 schreef linda22222 het volgende:
Kate Moss's nipslip 1
[afbeelding]
Kate Moss's nipslip 2
[afbeelding]
En dork Nicky Hilton heeft duidelijk niet wat haar zus heeft.. uitstraling
[afbeelding]
Paris Hilton uitstraling???? Snap niet wat iedereen in dat mens zietquote:Op woensdag 8 februari 2006 11:07 schreef linda22222 het volgende:
En dork Nicky Hilton heeft duidelijk niet wat haar zus heeft.. uitstraling
[afbeelding]
Is ook haar eigen schuld. Ik heb digitale tv, met E Channel. Daar heeft ze een party tv programma war ze in Europa alleen maar aan het zuipen en feesten is.quote:Op woensdag 8 februari 2006 14:46 schreef Bloemkoolsoep het volgende:
Tara Reid voelt zich niet serieus genomen![]()
De beruchte actrice Tara Reid vindt dat ze door de media veel te negatief wordt neergezet. Ze staat namelijk bekend als een feestbeest die teveel drinkt...
Tara is ervan overtuigd dat de Amerikaanse kranten op deze manier haar carrière om zeep helpen. "De grote bazen in Hollywood geloven alles wat er over mij wordt geschreven."
Reid wil graag dat de kranten voortaan positievere verhalen over haar publiceren. Ze hoopt zo weer bovenaan het verlanglijstje van de filmbazen te komen staan.
De actrice lucht haar hart: "Feesten is niet het enige wat ik doe, ik werk keihard! Ik doe aan liefdadigheidswerk en ik heb veel contact met mijn familie. Elke zondag komen we samen. Ik heb onlangs een huis voor mijn ouders gekocht aan het strand, ze wonen nu drie huizen verderop."
"Ik trek het me erg aan wanneer er slechte dingen over mij worden geschreven. Ze zorgen ervoor dat ik in een kwaad daglicht kom te staan. Ik ben heus geen idioot, ik ben veel slimmer dan de meeste mensen denken."
"Ik wil graag weer acteren. De mensen zullen nog eens van mij opkijken als ik de kans krijg!" aldus een gepikeerde Tara.
Stond op de site van de Telegraaf.![]()
wat is ie Lelijk zoquote:Op woensdag 8 februari 2006 16:01 schreef Takkembah het volgende:
Jared Leto![]()
![]()
![]()
[afbeelding]
27 kilo aangekomen voor zijn nieuwe film Chapter 27 (met oa Lohan)
Jeez, is dat wijf zo stom? Wees verstandig en zet die poepfabriek in een kinderstoeltje! Ze doet er echt alles aan om in the picture te blijven.quote:Op woensdag 8 februari 2006 18:41 schreef linda22222 het volgende:
Ook al staat haar gezicht er niet onflatteuzer op dan anders, op de foto staan terwijl je je baby op schoot hebt tijdens het rijden is ook behoorlijk onflatteus. En dat is een understatement
[afbeelding]
Ligt het aan mij of is dit nog steeds geen fatsoenlijke verklaring?quote:"I was terrified that this time the physically aggressive paparazzi would put both me and my baby in danger. I instinctively took measures to get my baby and me out of harm's way, but the paparazzi continued to stalk us. I love my child and would do anything to protect him."
En dat is metene zo krom, omdat ze in interviews altijd beweert dat ze niet 'fake' is en trouw blijft aan zichzelf.quote:
Ze heeft borsthaar...quote:Op woensdag 8 februari 2006 22:19 schreef One_conundrum het volgende:
Om over het volgende maar geen woorden vuil aan te maken
http://www.thesuperficial(...)20040930_alicia1.jpg
Jaquote:
En dat is?quote:
Volgens mij Chingy ofzo hoe je dat ook schrijft. Had 1 hitje met Right Therree waar ze alles met een hele overdreven R uitspraken.quote:
Ik vind het wel een lekkere foto. Zo'n Franse stewardess uit de jaren 60 typetje.quote:Op woensdag 8 februari 2006 20:02 schreef KinkyGiraf het volgende:
ik snap het wel, als eerste reactie op zoveel papparazzi om je heen... maar goed, daar is het Brit&Kev topic voor!
La Lohan:
[afbeelding]
Ach Madonna is ook gewoon een spOOk!!quote:Op donderdag 9 februari 2006 14:34 schreef rena het volgende:
[afbeelding]
Madonna. Ja ja, ik weet dat deze foto is genomen terwijl ze danste, maar dat maakt hem nog niet flatteus![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |