Erg mooiquote:Op zondag 5 februari 2006 23:41 schreef venomsnake het volgende:
hmmm, wat wij missen is een mooi plaatje in de openingspost, ben dus ff aan het fotosoepen geweest... hoe vind je hem?
[afbeelding]
gebruiken mag hoor
Precies, links onderin in het klein.quote:Op zondag 5 februari 2006 23:44 schreef rubbereend het volgende:
Mooie banner, misschien nog een erelijst erin
Dankje!quote:Op zondag 5 februari 2006 23:47 schreef rubbereend het volgende:
ik heb hem er al ingezet, ik voorzag dat probleem namelijk al![]()
ipv dat ze een biertje voor die man meenemenquote:Op zondag 5 februari 2006 23:53 schreef Prosac het volgende:
In CC ontstond gisteren achter mij ook een gefrustreerde ruzie. groep jongens achter ons gaat onder de wedstrijd regelmatig bier halen, man achter mij irriteert zich er aan dat dat zo vaak moet gebeuren. Daar zei hij wat van.. 1x is goed, maar wacht gewoon ff, dat constante gesjouw. Nou hek van de dam.. werd even heel gezellig.
Noit best!quote:De eerste selectie van FC Groningen traint vandaag in de aanloop naar het thuisduel met Sparta Rotterdam om half elf op het Stadion Oosterpark. Zoals het er nu naar uit ziet heeft Ron Jans naast de geschorste Bruno Silva niet de beschikking over Glen Salmon en Paul Matthijs.
Paul Matthijs liep in het duel met Heracles Almelo een spierblessure op aan zijn linkerbovenbeen. Glen Salmon viel in de extra tijd uit met een spierblessure aan de rechterkuit.
Tegenover het gemis van Matthijs en Salmon staat de mogelijke terugkeer van Arnold Kruiswijk en Stefano Seedorf bij de eerste selectie. Vandaag wordt bekeken of het duo morgen in de spelersbus zal plaatsnemen richting Rotterdam. Andere geblesseerden zijn Mark-Jan Fledderus, Kiran Bechan en Gijs Luirink.
Bron: FC Groningen
Nou, op een gegeven moment niet meer. Luirink, Kruiswijk, Matthijs en Silva (geschorst) is een hele verdediging die wegvalt. Salmon en Fledderus zijn er niet bij. Seedorf heeft officieel nog een blessure. Plus een aantal jongens die zondag niet 100% waren volgens mij (Lev o.a.)...Dus als Kruis en Seedorf mee kunnen doen, graag. Al schuilt daar weer het gevaar in dat het te vroeg is misschien.quote:Op maandag 6 februari 2006 12:58 schreef S-Two het volgende:
Jammer van die blessures, al moeten die wel op te vangen zijn lijkt me
Naja zeg!quote:Op maandag 6 februari 2006 13:06 schreef Heerlijkheid het volgende:
Ik sta als nog steeds niet in de OP.![]()
Floren, Sankoh en Van der Linden spelen de laatse wedstrijden al steeds, en doen het niet slecht naar mijn idee (zie lang niet alles). Op rechts heb je nu dan misschien wel een probleem ja, maar tegen Sparta moet het wel te doen zijn denk ik.quote:Op maandag 6 februari 2006 13:04 schreef clauwheee het volgende:
[..]
Nou, op een gegeven moment niet meer. Luirink, Kruiswijk, Matthijs en Silva (geschorst) is een hele verdediging die wegvalt. Salmon en Fledderus zijn er niet bij. Seedorf heeft officieel nog een blessure. Plus een aantal jongens die zondag niet 100% waren volgens mij (Lev o.a.)...Dus als Kruis en Seedorf mee kunnen doen, graag. Al schuilt daar weer het gevaar in dat het te vroeg is misschien.
Klopt dat is waar, maar de keuzes worden nu wel wat beperkter.quote:Op maandag 6 februari 2006 13:14 schreef S-Two het volgende:
[..]
Floren, Sankoh en Van der Linden spelen de laatse wedstrijden al steeds, en doen het niet slecht naar mijn idee (zie lang niet alles). Op rechts heb je nu dan misschien wel een probleem ja, maar tegen Sparta moet het wel te doen zijn denk ik.
Was trouwens wel mooi gister bij Studio Voetbal. Henk Timmer vond het niet erg dat er punten verloren waren tegen Groningen, dat kan gebeuren. Maar punten verliezen tegen Vitesse kon echt niet. Toch mooi, dat was een jaar geleden wel anders gezegd.
Bron: www.rtvnoord.nlquote:GRONINGEN - FC Groningen speelt dinsdagavond tegen Sparta waarschijnlijk met Valery Sedoc in de basis.
De speler van Jong FC Groningen krijgt een kans, omdat Paul Matthijs geblesseerd is en Bruno Silva is geschorst. De van een blessure herstelde Stefano Seedorf zit wel bij de selectie. Een hele wedstrijd spelen zit er echter nog niet in. Salmon, Kruiswijk, Bechan, Luirink en Fledderus zijn allen geblesserd.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |