M.a.w. het wil niet echt vlotten met haar carrière.quote:Op zondag 5 februari 2006 22:14 schreef Svensational het volgende:
Dat schijnt nog wel even te duren, ze speelt oa. in een nieuwe internetsoap...
Ze gaat ook het theater in geloof ikquote:Op zondag 5 februari 2006 22:30 schreef Iwan1976 het volgende:
[..]
M.a.w. het wil niet echt vlotten met haar carrière.
En ze speelt dus in Droomsoap, samen met oa. Jop Joris.quote:Nikkie keert terug in ONM!
Nikkie Plessen is voor onbepaalde tijd uit ONM, zo laat ONM weten 'Nikkie is uit ONM omdat ze opnames had voor Kees en Co, ook had ze laten weten langer uit ONM te willen blijven om haar huis te gaan opknappen. Wanneer Nikkie weer haar eerste opname heeft is nog onbekend, maar dit zal niet voor maart 2006 zijn. wel keert Nikkie terug in ONM'.
Bron: http://www.onmforever.nl/?pagina=onmforever/nieuws&id=1133637183
hoe sneuquote:Op zondag 5 februari 2006 22:42 schreef Svensational het volgende:
En ze speelt dus in Droomsoap, samen met oa. Jop Joris.
[afbeelding]
dat was mij ook al opgevallen:)quote:Op zaterdag 4 februari 2006 17:37 schreef pberends het volgende:
Lekker ding die homootje van Kasper.
En dat zeg ik als hetero-man.
't was wel een TS'er van niks:quote:
quote:nouhou Lex is weg
altijd wat te zeiken he, jijquote:
Ik ben er nog steeds.quote:Op maandag 6 februari 2006 18:06 schreef babette21 het volgende:
hebben we nog maar 2 uur om de posters van weleer op te sporen
no way dat jij bij de posters vanquote:Op maandag 6 februari 2006 18:09 schreef LeefbaarFok het volgende:
Ik ben er nog steeds.
D8 het toch ff wel!quote:Op maandag 6 februari 2006 18:10 schreef babette21 het volgende:
no way dat jij bij de posters vanweleer
hoort
het is al erg genoeg dat we toen met die achtelijke broer van je opgescheept zaten.......quote:Op maandag 6 februari 2006 18:12 schreef LeefbaarFok het volgende:
D8 het toch ff wel!
Houd jij je ff in?quote:Op maandag 6 februari 2006 18:12 schreef babette21 het volgende:
het is al erg genoeg dat we toen met die achtelijke broer van je opgescheept zaten.......
waarom? doe jij toch ook nooit.....quote:Op maandag 6 februari 2006 18:13 schreef LeefbaarFok het volgende:
Houd jij je ff in?
Geniaalquote:
Junior heeft alleen maar goede bedoelingen... Een restaurantjequote:Op maandag 6 februari 2006 19:54 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
oei!!!!!!nu kijken of Esmee nu inziet dat Junior niet ok is..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |