Kloptquote:
300g? die braclets van Nightslayer staan bij ons rond de 700-900gquote:Op zondag 12 februari 2006 17:12 schreef Platina het volgende:
Hehe oke dan, Nightslayer is 20 agi en 15 stam?
Bracers of Eclipse: 10 agi, 9 stam, 24 attackpower.
Dan heb ik die 2de liever ^^ (scheelt ook weer 300g)
Ai... Ik heb veel kans om MC te doen en ik heb er de dkp-punten voorquote:Op zondag 12 februari 2006 22:17 schreef Platina het volgende:
Jup, kunt nu ook bij ons bij een enkele guild MC items kopen, 350 for set items en 450 voor weapons. Laat ik nu net 1000g rond hebben slingeren en 0,0 kans om MC te doen. Tsja zal ik toch ffkes 2keer achter me oren moeten krabben.
Rond dat level haken de meeste van mijn alts ook afquote:Op zondag 12 februari 2006 17:17 schreef McGilles het volgende:
[..]
Heb een:
60 rogue
48 hunter
40 warrior
38 priest
38 mage
36 shaman
Die al vanaf eind september stil staan omdat het saai is
Idem.quote:Op maandag 13 februari 2006 10:20 schreef Appellenflappen het volgende:
Bij mij haken ze tussen de 10 en de 20 al af.
Als ik zag hoe makkelijk en snel dat nu ging dan heb ik een vermoeden dat we dat al veel eerder gekund hebben, misschien met iets meer doden.quote:
Zeker, hij had voor de winter break al kunnen vallen als we toen al buffs en pots mee hadden genomen, maar goed, dit is ook goed, en nu kunnen we eindelijk naar BWL.quote:Op maandag 13 februari 2006 12:01 schreef Typhon het volgende:
[..]
Als ik zag hoe makkelijk en snel dat nu ging dan heb ik een vermoeden dat we dat al veel eerder gekund hebben, misschien met iets meer doden.
maar 39% voordat de sons komen, en dan uiteindelijk raggie dood en bij ons iets van 2 slachtoffers ofzo (ik was er 1).
shceelt wel dat ik nog al me potions en buffs nog over heb voor volgende week
DoT weet ik wel, maar wat is CoT dan?quote:Op maandag 13 februari 2006 12:06 schreef DjNivek het volgende:
Waarschijnlijk wel Cyn
Ben nu toch wel redelijk pissed op de guild, omdat ze Nelya (voor sommigen hier wel bekend) als class leader hadden aangewezen...90%+ is hier tegen. Ik snap het ook gewoon niet, gisteren was de eerste dag dat hij dus ff alles moest doen. Ony, voor hoe ver het te regelen valt, ging nog wel. Maar ZG... Wat een baggerzooi zeg. Heb ik, hoewel ik het me voorgenomen had niet te doen zodat hij grandioos op z'n bek gaat, toch maar weer de verantwoordelijkheid op me genomen alles te regelen, want anders werd het gewoon niks...
Zeg je, "Use CoT on <bla>, because it will give melee more time to interrupt the heal if one gets dodged" (Thekal-priest die healed), krijg je als antwoord "CoT?". Zelfs een hunter wist wat ik hier bedoelde... Nou ja, vlug maar afgekapt met 'Blah, never mind, I got it.', maar dit wordt niks dus... Hoop serieus dat ze het veranderen, want zo gaat de fun ook wel weg eigenlijk..
Maar na level 40 gaat het levellen ook zo ongelofelijk langzaam. Voor quest krijg je dan ook relatief veel minder xp. Als je echt een beetje snel wilt gaan zul je echt meer instances moeten gaan doen, maar het nadeel daarvan is dat je weer afhankelijk bent van andere spelers. Het vinden van een (geschikte) groep kost mij soms meer dan een uurquote:Op maandag 13 februari 2006 08:43 schreef Rahl het volgende:
[..]
Rond dat level haken de meeste van mijn alts ook af
Gouden tip inderdaad. Ik zie veel mensen roepen om parties voor quests met mobs 5 levels hoger. Dat schiet totaal niet op. Wat ik heb gedaan is op een gegeven moment (Vanaf level 45 ongeveer) een hele tijd in Zul Farrak gezeten en toen ik eenmaal een vrij hoog level was wat lagere gebieden afgerond. Zo bleef ik steeds een paar levels boven het gebied zitten en ben ik vrij snel naar 60 gegaan. Ungoro is ook zo'n voorbeeld. Je kunt er heen met level 50 maar als je er bijvoorbeeld op 54 a 55 heengaat dan rush je er doorheen en heb je zo 1 a 2 levels.quote:Op maandag 13 februari 2006 15:54 schreef Appellenflappen het volgende:
Nou, dat is niet helemaal waar. Er is een gast die in 9 dagen zijn rogue had gelevelled. Hij heeft juist géén instances gedaan of alleen met mensen die hij goed kende (en dus de boel ook snel uitspeelde). Je kunt prima levellen vanaf de 40, ik heb daar ook weinig problemen mee gehad. Wat je moet doen is pas naar een gebied gaan als je nog maar 2 levels onder de hoogste mobs zit. Dan rond je alle quests in sneltempo af (daar zit veel xp in) plus de mobs zijn vrij makkelijk. Tegen de tijd dat je de laatste quests gaat doen ben je alweer gelevelled.
Goed voorbeeld is STV, je kunt er al naartoe vanaf level 30 maar als je nu wacht totdat je de 36/38 hebt bereikt dan gaat alles veel sneller. Bijkomend voordeel is dat je iets minder snel wordt gepakt door de andere partij omdat je standaard iets hoger bent.
Misschien moet ik dat dan ook maar eens proberen. Toen ik level 40/41 was ging ik direct rondhangen in Feralas (40-50) en Tanaris (40-50), de quests die ik daar deed waren inderdaad best pittig (level 43-level 46).quote:Op maandag 13 februari 2006 16:40 schreef BlackSheep het volgende:
[..]
Gouden tip inderdaad. Ik zie veel mensen roepen om parties voor quests met mobs 5 levels hoger. Dat schiet totaal niet op. Wat ik heb gedaan is op een gegeven moment (Vanaf level 45 ongeveer) een hele tijd in Zul Farrak gezeten en toen ik eenmaal een vrij hoog level was wat lagere gebieden afgerond. Zo bleef ik steeds een paar levels boven het gebied zitten en ben ik vrij snel naar 60 gegaan. Ungoro is ook zo'n voorbeeld. Je kunt er heen met level 50 maar als je er bijvoorbeeld op 54 a 55 heengaat dan rush je er doorheen en heb je zo 1 a 2 levels.
Als je solo'ed kun je namelijk sowieso al veel beter groene mobs killen, want het gaat gewoon veel sneller en geeft nog steeds vrij veel xp. Als je daar dan nog een shitload aan quests bijoptelt![]()
Whaha, ik ben zelf Warlock officer (en dus ook class leader) maar ik wist helemaal niet dat je Curse of tongues in raid instances kon gebruiken op eindbazen. Meeste bazen zijn hier nl. immuun voor.. Thanks voor de tip!quote:Op maandag 13 februari 2006 12:06 schreef DjNivek het volgende:
Waarschijnlijk wel Cyn
Ben nu toch wel redelijk pissed op de guild, omdat ze Nelya (voor sommigen hier wel bekend) als class leader hadden aangewezen...90%+ is hier tegen. Ik snap het ook gewoon niet, gisteren was de eerste dag dat hij dus ff alles moest doen. Ony, voor hoe ver het te regelen valt, ging nog wel. Maar ZG... Wat een baggerzooi zeg. Heb ik, hoewel ik het me voorgenomen had niet te doen zodat hij grandioos op z'n bek gaat, toch maar weer de verantwoordelijkheid op me genomen alles te regelen, want anders werd het gewoon niks...
Zeg je, "Use CoT on <bla>, because it will give melee more time to interrupt the heal if one gets dodged" (Thekal-priest die healed), krijg je als antwoord "CoT?". Zelfs een hunter wist wat ik hier bedoelde... Nou ja, vlug maar afgekapt met 'Blah, never mind, I got it.', maar dit wordt niks dus... Hoop serieus dat ze het veranderen, want zo gaat de fun ook wel weg eigenlijk..
Ragnaros lijkt bij patch 1.9 wel wat generfd te zijn...quote:Op maandag 13 februari 2006 12:13 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Zeker, hij had voor de winter break al kunnen vallen als we toen al buffs en pots mee hadden genomen, maar goed, dit is ook goed, en nu kunnen we eindelijk naar BWL.
Meeste zijn het ook wel, maar Lor'khan is zo'n deel van de baas die zichzelf en anderen wel eens wilt healen. Ik ben altijd een beetje aan het testen wat werkt en wat niet, dus zodoende kwam ik erachter dat ik de melee wel even kon helpen hiermeequote:Op maandag 13 februari 2006 18:39 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Whaha, ik ben zelf Warlock officer (en dus ook class leader) maar ik wist helemaal niet dat je Curse of tongues in raid instances kon gebruiken op eindbazen. Meeste bazen zijn hier nl. immuun voor.. Thanks voor de tip!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |