Tering jantje, moet je nou echt moeite doen om op MBO Niveau 4 te blijven?quote:Op maandag 20 februari 2006 12:42 schreef Sloffie het volgende:
Ik moet nu (kzit op stage) nog weer naar school omdat een leraar mij geen algemene studipunten voor nederlands heeft gegeven: iemand heeft mijn werkstuk gekopieerd, leraar beschuldigd mij van fraude, keel is homo -> staan we te wachten in de gang op hem, doe ik me handen voor de kont, krom lopen en klasgenoten vermaken door te schreeuwen: <naam leraar> is weer laat!! komt die keel er net aan en gaat hij een preek houden dat wie bij hem wat flikt niet zomaar wat kan regelen (kheb 1 keer me huiswerk niet af, krijg ik geen punten!!). Altijd al gemieter gehad met die kloot... binnekort naar school die minder fijne keel is even uitschelden!
gelukkig heeft mijn mentor mij op niveau 4 kunnen houdenwas trouwens na een avondje klassenfeest
![]()
Hij heeft 'r toch ook niet opgeslotenquote:Op dinsdag 21 februari 2006 00:18 schreef Geqxon het volgende:
Claustrofobische mensen opsluiten is sick. Dat je het maar even weet.
kwa niveau niet, maar om de leraren welquote:Op dinsdag 21 februari 2006 00:06 schreef Geqxon het volgende:
[..]
Tering jantje, moet je nou echt moeite doen om op MBO Niveau 4 te blijven?
LOL...nee niet echt..quote:
ja klopt, ik kan die pasjes hier op school ook opladenquote:Op donderdag 16 februari 2006 18:57 schreef Pumatje het volgende:
Bij ons op school hadden we een pasjes systeem, met dat pasje kon je naar binnen via de poortjes, na de metaaldetectors enzo.. en daar kon je ook mee betalen..
stelletje nerds van de ICT afdeling hadden een manier gevonden om ze op te laden, 10 euro kostte je 5 euro.
Ik zat er zelf te kort voor op school om t te proberen, maar hee veel blije gezichten gezien door die nerd
![]()
is niet zo moeilijk. je kan gewoon zo'n cardreader kopen bij de Conrad oid, e ndan lees je em gewoon uit via usb, en dan is het vast echt kinderspel om te editten.quote:Op zondag 26 februari 2006 17:29 schreef C2C het volgende:
[..]
ja klopt, ik kan die pasjes hier op school ook opladen
bij ons waren het de nerdsquote:Op zondag 26 februari 2006 17:48 schreef Ewaldus het volgende:
[..]
is niet zo moeilijk. je kan gewoon zo'n cardreader kopen bij de Conrad oid, e ndan lees je em gewoon uit via usb, en dan is het vast echt kinderspel om te editten.
nee daar hoef je geen nerd voor te zijn, daar moet je gewoon even logisch bij na denken..
Leesdequote:Op woensdag 1 maart 2006 19:31 schreef Guvnor het volgende:
Wij hadden een keer op het bord geschreven :' wie dit leest heeft kanker' maar helaas leesde ik het zelf ook
Sorry, ik wist niet dat kanker er voor zorgde dat je basisgevoel voor nederlands naar de tyfus gaat.quote:
Het was niet tegen jou maar tegen die andere sorryquote:Op woensdag 1 maart 2006 19:49 schreef Geqxon het volgende:
[..]
Sorry, ik wist niet dat kanker er voor zorgde dat je basisgevoel voor nederlands naar de tyfus gaat.
zorg voor heel veel rookbommenquote:Op donderdag 9 maart 2006 21:11 schreef ro0ompjee het volgende:
me vriend is laatst van school gestuurd(zit in examejaar, moet dus nog 1 maand les volgen ofzo)majah de reden was omdat hij een website had, ongelofelijk grappig, waar een paar leerlingen en leraren flink te kakke gezet werden. tsjah de conrector typte zijn naam in bij google en voila, kwam op zijn site. maar om de stunt-traditie van me vriend voort te zetten besloot ik hard-tegen-hard te gaan.
-zoveel mogelijk wc's laten overstromen in 1 keer(je moet de congierges zien rennen!),
-hars op deurkrukken smeren,
-met de loper van de lokaalsloten(die mijn vriend ooit gejat heeft) leraren opsluiten in hun lokaal,
-plakjes kaas onder tafels plakken zodat dat flink gaat schimmelen en stinken,
-ik ben bezig met een stinkbom![]()
-eieren overal op willekeurige plekken kapotkletsen
-stukken ijstaart in colaautomaten stoppen(het gedeelte waar het blikje invalt dus)
-witte verf op wc-brillen smeren
-overal garnalen in stoppen, gaat vreselijk stinken zodra het rot(suggesties: rooster voor schoolingang, achter de verwarming, enz)
maaagoed ik blijk de leraren maar niet genoeg te kunnen irriteren..iemand nog goeie tips voor een ultieme stunt??
lees dit topic maar doorquote:Op donderdag 9 maart 2006 21:11 schreef ro0ompjee het volgende:
maaagoed ik blijk de leraren maar niet genoeg te kunnen irriteren..iemand nog goeie tips voor een ultieme stunt??
Dat is echt zooo grappigquote:Op donderdag 9 maart 2006 21:42 schreef C2C het volgende:
oja en zet elke computer die je tegen komt achter op de voeding op 110 volt,
1: haal de stekker uit de voeding
2: haal het schakelaartje over
3: loop weg en check het resultaat
na een tijdje is er vanzelf een of andere wijsneus die het wel even gaat maken, stopt de stekker er in en * poef* weg computer
Wow en wel een SOquote:Op donderdag 9 maart 2006 22:04 schreef viagraap het volgende:
Onze lerares Duits dacht wel rekening te hebben gehouden met de uitwisseling... Ja natuurlijk de SO verschuiven zodat we hem twee dagen na de uitwisseling hebben scheelt enorm
Wel als de hele klas door meer van dit soort acties een kutcijfer heeft. En wij krijgen amper SO's naast de tentamensquote:Op donderdag 9 maart 2006 22:47 schreef Nashje het volgende:
[..]
Wow en wel een SO. Die zijn kei belangrijk man
.
ik zit in de 4e. Ik weet ook dat SO's niet horen, maar dat mens heeft daar schijt aan. Aan het begin van het jaar in zo'n voorlichtingsavond (ze is tevens bovenbouw coördinator) zei ze zelf nota bene dat het huiswerk niet meer gecontroleerd wordt in de 4e en dat er geen SO's meer zullen komen. Wie begint er met beide de volgende dag? Juist.quote:Op vrijdag 10 maart 2006 16:25 schreef Jurrio het volgende:
SO's horen niet in de tweede fasedan heb je alleen proefwerken of zoals jij wilt tentamens (al doet dat woord mij altijd alleen aan toetsen binnen studies: universiteit, hbo of mbo denken). En zit je wel in de brugklas of derde klas, dan heb je dus geen tentamen, maar een proefwerkje
.
Hmm, let me gues..quote:Op dinsdag 31 januari 2006 22:25 schreef mister_dog het volgende:
--
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |