Volgens mij dat spring stuk met die pilaren.... daar zat ik even te kutten zeg maarquote:Op dinsdag 31 januari 2006 21:21 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Welk stuk is dat precies? Want je komt er vaker tegen zeg maar
Ow ja, daar heb ik ook een eeuwigheid lopen schuiven en misspringen voordat ik doorhad wat wel de bedoeling was.quote:Op dinsdag 31 januari 2006 21:19 schreef Markster het volgende:
Zozo, lara ziet er lekkerder uit dan ooit
Ik zit vast met GoW, bij the oracle
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 31 januari 2006 21:49 schreef Ik_ben_lief het volgende:
Man, ik weet zo niet hoe het heet...Niet te veel nadenken en gewoon doorspelen. Ik heb eigenlijk nergens vastgezeten in het spel. Alles wat je kàn doen, doe je automatisch in de goede volgorde (wat dat betreft is het een behoorlijk lineair spelSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.) Dan komt alles goed, met dat licht en die muren enz.
![]()
Slechtste advies ooitquote:Op dinsdag 31 januari 2006 21:52 schreef P-Style het volgende:
[..]
Niet te veel nadenken en gewoon doorspelen. Ik heb eigenlijk nergens vastgezeten in het spel. Alles wat je kàn doen, doe je automatisch in de goede volgorde (wat dat betreft is het een behoorlijk lineair
De eerste keer,dat ze aan een touw hangt. Ik heb die 2 standbeelden boven op elkaar gezet (moet dat?quote:Op dinsdag 31 januari 2006 21:21 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Welk stuk is dat precies? Want je komt er vaker tegen zeg maar
Dat is waar,.... je hebt gelijk ! Echt moeilijk is die niet en als je genoeg probeert kom je er wel. Het is alleen iets wat je niet wilt lezen als je vast zitquote:Op dinsdag 31 januari 2006 22:00 schreef P-Style het volgende:
[..]
Durf me maar eens ongelijk te geven.
Klopt!quote:Op dinsdag 31 januari 2006 22:02 schreef Chocobo het volgende:
Het is alleen iets wat je niet wilt lezen als je vast zit
*ps2 aanslingert*quote:Op dinsdag 31 januari 2006 21:58 schreef Ik_ben_lief het volgende:
zal niet te veel zeggen, maar er staat ook nog ergens een kistje met dat rode spul... als je daar nou een naartoe gaat, komt de rest vanzelf denk ik
Het is dan ook lang geleden dat ik jou in de PS2 topics heb gezien!quote:Op dinsdag 31 januari 2006 22:37 schreef Markster het volgende:
Lang geleden dat ik een spel heb gekocht die ik zo graag verder wil spelen
Dat is waarquote:Op dinsdag 31 januari 2006 22:38 schreef P-Style het volgende:
[..]
Het is dan ook lang geleden dat ik jou in de PS2 topics heb gezien!
Dat is toch deel van het Gammo / IG samenwerkingsverband?quote:Op woensdag 1 februari 2006 16:57 schreef Smots het volgende:
Reviews in Veronica magazine? Ach, het kan altijd slechter. Die gast in de Telegraaf is echt het allermufst. Ik ben vergeten wie er achter het pseudoniem "Alex Roos" schuilgaat, maar ik vind het echt een waardeloze broddelaar.
Veronica wel, want daar wordt Gammo immers uitgezonden.quote:Op woensdag 1 februari 2006 16:58 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Dat is toch deel van het Gammo / IG samenwerkingsverband?
Hmja, zoiets had ik ook ergens opgevangen.quote:Op woensdag 1 februari 2006 17:07 schreef Darkzell het volgende:
Aangezien er in Gammo ook gesporken werd over de Veronica videogame awards zal het wel met elkaar te maken hebben![]()
Je moét ook wel... als MGS-fan.quote:
Klopt, maar ik kan snake eater voor 15 euro krijgen bij een vriend en dan haal ik subsistence ook gewoon.quote:Op woensdag 1 februari 2006 18:27 schreef P-Style het volgende:
[..]
Over MGS gesproken... volgens mij duurt het niet eens zo héél lang meer voordat Subsistence er is.
20 euro nieuw bij bartje smitquote:Op woensdag 1 februari 2006 18:30 schreef King_of_cubes het volgende:
[..]
Klopt, maar ik kan snake eater voor 15 euro krijgen bij een vriend en dan haal ik subsistence ook gewoon.
Ik krijg pijn in me ogen van het turen door het zandquote:Op woensdag 1 februari 2006 02:27 schreef Notorious_Roy het volgende:
Die woestijn, met die sirenes? Die is apart ja, maar niet moeilijk (of ik had gewoon veel geluk)
Substance is van deel 2. subsistance van deel 3.quote:Op woensdag 1 februari 2006 18:39 schreef jimjim1983 het volgende:
subsistence? is dat een andere MGS dan substance? of is het een typo die 2x gemaakt wordt?
quote:
Waarom wacht je niet even op Subsistence en haal je nu MGS2 nog?quote:Op woensdag 1 februari 2006 18:30 schreef King_of_cubes het volgende:
[..]
Klopt, maar ik kan snake eater voor 15 euro krijgen bij een vriend en dan haal ik subsistence ook gewoon.
Ja, niet elk spel kan nu eenmaal 50ct in de hoofdrol hebben.quote:
Omdat ik niet meer kan wachten om 3 te gaan spelen.quote:Op woensdag 1 februari 2006 19:46 schreef H.Flick het volgende:
[..]
Waarom wacht je niet even op Subsistence en haal je nu MGS2 nog?
Final Fantasy vind ik niet zo tof. Maar KH lijkt me wel erg leuk.quote:Op woensdag 1 februari 2006 19:45 schreef peristilius het volgende:
[..]
Kan je ook gelijk Final Fantasy en Kingdom Hearts gaan spelen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |