Ik eet alleen maar gebakken banaan die avondquote:Op dinsdag 24 januari 2006 15:32 schreef Brighteyes het volgende:
Jaja, Rewimo... jij wil dus een dubbele portie?
En als ze geen site hebben, kan altijd iemand die daar in de buurt woont een foto maken en hier neerzettenquote:Op dinsdag 24 januari 2006 15:36 schreef Rewimo het volgende:
Hebben ze een site? Daar staat vaak wel een menukaart op
Niets over gebakken banaanquote:Op dieet uit eten
Op dieet en uit eten is lastig. Als het een dieet is om af te slanken, kun je kijken op de kaart welke gerechten minder vet zijn of in je dieet passen.
Een beetje huiswerk zorgt dat je in elk restaurant verantwoord en gezond kunt eten. Je hoeft alleen te weten welke gerechten meer of minder verzadigd vet bevatten. Je kunt ook in het restaurant informeren of er gerechten op de kaart staan die weinig verzadigd vet bevatten. Als er geen geschikte keus op het menu staat, kun je de kok vragen een fruit- of groenteschotel voor je klaar te maken.
Uit eten moet wel leuk zijn. Dus ga niet spartaans weinig eten, of dingen die je niet lekker vindt. Zeker als je verder gezond eet, is een keer zondigen niet zo erg. Je lichaam kan die ene minder gezonde maaltijd beter verwerken dan wanneer je verder ook vooral gebak en junkfood eet.
- voorgerecht
Je kunt een voorgerecht met weinig vet kiezen, zoals een heldere soep, vruchtencocktail, meloen, magere vis of vlees. Neem geen vetrijke romige soep, paté, of cocktail met room of mayonaisesaus.
- hoofdgerecht
Als hoofdgerecht kun je mager vlees, vis of gevogelte eten, of vegetarisch (liever geen brie of plakken kaas: veel verzadigd vet). Gegrilleerd vis of vlees bevat minder vet dan gebraden vlees. Je kunt beter geen gepaneerd vlees of vis nemen. Als bij het vlees of vis een saus zit, jus of (kruiden)boter, vraag dan of dit apart geserveerd kan worden. Dan kun je een klein deel hiervan nemen. Vraag als bijgerecht gestoomde groenten of gekookte aardappelen in plaats van patat of gebakken aardappelen. Groenten zonder saus, rauwkost, gekookte aardappelen of gepofte aardappelen in de schil, rijst en pasta, kun je volop eten.
- nagerecht en koffie
Kies als dessert de minst vette nagerechten zoals fruitsalades, sorbetijs (ijs uitsluitend van vruchten gemaakt) of vruchtenvlaai. Of drink een kop koffie, met eventueel een likeurtje.
In Chinese restaurants kun je het beste roergebakken vis, kip en groenten bestellen. Gestoomde gerechten zijn nog gezonder. Neem gestoomde in plaats van gebakken rijst.
Oeh... gezelligquote:Op dinsdag 24 januari 2006 14:32 schreef Levitation het volgende:
[..]
Dat is mooi! De exacte plaats en tijd spreken we nog wel af! Wordt al een gezellige rit!
Oja, voor de treinreizigers, ik ga dus niet meer met de trein... dit scheelt me een hoop reistijd.
Fruit is gezondquote:
Ik moest even 3x lezen. Maar zie ik het.quote:Op dinsdag 24 januari 2006 15:50 schreef Rewimo het volgende:
Voor plus hoofd plus na krijg ik er ook echt niet in
Hmmm... ik ben meer een volume-eter, zie ik al. Ik eet met gemak voor én hoofd en meestal past er ook nog wel na bij.quote:Op dinsdag 24 januari 2006 15:48 schreef ymme het volgende:
Ik neem zowieso altijd alleen maar een hoofdgerecht.
En mocht ik veel beweging gehad hebben en er nog zin in hebben, een nagerecht.
Voorgerecht vind ik altijd zo zonde.
Ik zit altijd zo snel vol.
Vroegah had ik dat ookquote:Op dinsdag 24 januari 2006 16:28 schreef Levitation het volgende:
[..]
Hmmm... ik ben meer een volume-eter, zie ik al. Ik eet met gemak voor én hoofd en meestal past er ook nog wel na bij.![]()
Het is allemaal wel lekker, maar toch baal ik wel van 't feit dat ik nooit vol zit. Ik kan echt blijven eten. Vaak merk ik pas uren later dat het teveel was. Ik zou liever hebben dat ik na een half bord vol zat, maarja dat zit er bij mij echt niet in.quote:
Mijnquote:Op dinsdag 24 januari 2006 16:45 schreef Riann het volgende:
Ik zie in het lijstje dat er toch 2 vriendjes mee gaan Als jullie het niet erg vinden ik neem de mijne niet mee hoor![]()
Hij is heel erg welkom hoorquote:Op dinsdag 24 januari 2006 16:45 schreef Riann het volgende:
Ik zie in het lijstje dat er toch 2 vriendjes mee gaan Als jullie het niet erg vinden ik neem de mijne niet mee hoor![]()
Dat was ik ook. Maar mijn volume is nu drastisch beperkt. Zeer drastisch mag ik wel zeggenquote:Op dinsdag 24 januari 2006 16:28 schreef Levitation het volgende:
Hmmm... ik ben meer een volume-eter, zie ik al. Ik eet met gemak voor én hoofd en meestal past er ook nog wel na bij.![]()
it must be killing youquote:Op dinsdag 24 januari 2006 19:58 schreef Beessie-Jen het volgende:
en ik heb jullie nog noooooooooooit gezien... haha
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |