wat is er zondig aan ?quote:Op maandag 23 januari 2006 10:07 schreef Triggershot het volgende:
scheren van een baard wordt door veel geleerden zelfs bestempeld als een zonde.
peuterde Mohammed ook in z'n neus ?quote:Eveneens kleding weer omdat het naar voorbeeld van Mohammed is
Wat een ...... vraag..quote:Op maandag 23 januari 2006 11:02 schreef het_fokschaap het volgende:
[..]
wat is er zondig aan ?
[..]
peuterde Mohammed ook in z'n neus ?
mjaquote:
Daar zul je toch door heen moeten kunnen prikken. De media scheppen een vijandbeeld van de Islam dat werkelijk ongekend is. Het begint zo langzamerhand in massahysterie te veranderen. Man met jurk heeft een dikke buik en de trein wordt stilgezet. Het zou lachtwekkend zijn als het niet zo serieus was. Het effect op de mensen is die van een constante versterking van hun angst. Ook leraren zullen daar niet altijd immuum voor zijn, het zijn ook maar mensen. Beste lijkt mij toch dat je met hem praat en je teleurstelling uit. Men moet zich sowieso nooit laten verlagen tot een stereotiep.quote:Op zondag 22 januari 2006 23:08 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Prima, maar als me al eens verteld dat hij achter me rug om mij een radicale heeft genoemd. Dan word het voor mij al automatisch heel wat moeilijker om met hem een "goed gesprek" te hebben.
voor het reinigen van je neus bestaat er een wassing.. Ongeveer 5 x per dag. Dus neus peuteren hoeft nietquote:Op maandag 23 januari 2006 11:10 schreef het_fokschaap het volgende:
[..]
mjamaar misschien is het wel zondig om het wel of niet te doen ?
verder, wat is er zondig aan het niet dragen van een baard ? waarin zit hem hier de zonde ?
Ik heb het wel eens met de conrector over gehad een jaar geleden en hij had er geen probleem mee, maar blijkbaar zijn het enkele docenten die het niet vinden kunnen.. 2 waarvan ik weet dat ze er zo denken maar niet aanmij komen vertellen. Den haag en Amsterdam lopen anders vol met marokkanse/turkse jongeren gekleed op zo een manierquote:Op maandag 23 januari 2006 11:20 schreef lasker het volgende:
[..]
Daar zul je toch door heen moeten kunnen prikken. De media scheppen een vijandbeeld van de Islam dat werkelijk ongekend is. Het begint zo langzamerhand in massahysterie te veranderen. Man met jurk heeft een dikke buik en de trein wordt stilgezet. Het zou lachtwekkend zijn als het niet zo serieus was. Het effect op de mensen is die van een constante versterking van hun angst. Ook leraren zullen daar niet altijd immuum voor zijn, het zijn ook maar mensen. Beste lijkt mij toch dat je met hem praat en je teleurstelling uit. Men moet zich sowieso nooit laten verlagen tot een stereotiep.
Onder 'daad van islam' behoort ook nastreven om de sharia in Nederland in te voeren. Of gaat dat jou dan weer iets te ver? En zo ja of zo nee, waarom?quote:Op maandag 23 januari 2006 09:50 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Voor mij is elke daad van islam mogelijk, hoe extreem ook zal zijn voor anderen.. Zolang ik mezelf en niemand anders er bij schade inbreng. Heeft er verder niemand ook insprake op toch?
daar moet je idd erg geleerd voor zijn om dat te bedenkenquote:Op maandag 23 januari 2006 11:22 schreef Triggershot het volgende:
Afscheren van een baard is bestempeld als een zonde (lees: Geleerden) niet door Mohammed.
Maar volgens de geleerden omdat hij het nooit scheerde.
Je mag natuurlijk dragen wat je wilt hier in Nederland, maar je snapt natuurlijk wel dat als je, je zo kleed dat mensen naar je 'kijken'. Je ziet er in die kleding ook erg armmoedzalig [Westers gezien] uit en doet het denken aan wat de mensen in het nieuws zien van de extremisten.quote:Op maandag 23 januari 2006 11:25 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Ik heb het wel eens met de conrector over gehad een jaar geleden en hij had er geen probleem mee, maar blijkbaar zijn het enkele docenten die het niet vinden kunnen.. 2 waarvan ik weet dat ze er zo denken maar niet aanmij komen vertellen. Den haag en Amsterdam lopen anders vol met marokkanse/turkse jongeren gekleed op zo een manier
Ik vind link die je hebt geplaatst zo misselijk dat ik niet eens op je normale en goeie vraag ga reageren.quote:Op maandag 23 januari 2006 11:37 schreef onemangang het volgende:
[..]
Onder 'daad van islam' behoort ook nastreven om de sharia in Nederland in te voeren. Of gaat dat jou dan weer iets te ver? En zo ja of zo nee, waarom?
je moet geleerd zijn wil je dat je mening gezag heeft. en berust op islamitische overleveringen/geleerden.quote:Op maandag 23 januari 2006 11:45 schreef het_fokschaap het volgende:
[..]
daar moet je idd erg geleerd voor zijn om dat te bedenken
Ja die 2 landen hoogstwaarschijnlijk wel ja.quote:Op maandag 23 januari 2006 11:45 schreef Sapientiea het volgende:
[..]
Je mag natuurlijk dragen wat je wilt hier in Nederland, maar je snapt natuurlijk wel dat als je, je zo kleed dat mensen naar je 'kijken'. Je ziet er in die kleding ook erg armmoedzalig [Westers gezien] uit en doet het denken aan wat de mensen in het nieuws zien van de extremisten.
Een westerling in een moslim land zou ook aangekeken worden als ze de westerse manier van kleding dragen. Toen ik in Pakistan/India was kleedde ik me ook gepast, dat helpt mensen jouw te accepteren.
Ik heb trouwens heel weinig mensen daar gezien die een baard lieten staan, het is dan ook een "advies van geleerden" en niet van Mohammed.
quote:Op maandag 23 januari 2006 13:27 schreef buachaille het volgende:
[..]
Okay jongenssorry dat ik 2350 manuren heb teniet gedaan met de voorgaande opmerking
![]()
Wat jullie de das om heeft gedaan is het geringe aantal reacties op vrijdagmiddag. En natuurlijk ook die opmerking over de Sharia laatst.
Dit is m'n laatse reactie op Fok, veel succes verder met "Triggershot"![]()
gezag binnen je overtuigingquote:Op maandag 23 januari 2006 11:49 schreef Triggershot het volgende:
[..]
je moet geleerd zijn wil je dat je mening gezag heeft. en berust op islamitische overleveringen/geleerden.
ik heb het dan ook over binnen de islam jaquote:Op maandag 23 januari 2006 13:48 schreef het_fokschaap het volgende:
[..]
gezag binnen je overtuiging
de paus is ook geleerd, maar heeft geen gezag in jouw geval of dat van Storm. Wel voor een hoop katholieken. Iedereen kiest z'n eigen gezashebbenden
of, als je cynisch bent, z'n eigen oogkleppen.quote:Op maandag 23 januari 2006 13:48 schreef het_fokschaap het volgende:
[..]
gezag binnen je overtuiging
de paus is ook geleerd, maar heeft geen gezag in jouw geval of dat van Storm. Wel voor een hoop katholieken. Iedereen kiest z'n eigen gezashebbenden
mja, dat is te beperkt voor mijquote:Op maandag 23 januari 2006 13:48 schreef Triggershot het volgende:
[..]
ik heb het dan ook over binnen de islam ja
jij bent dan ook geen moslim en de islam is iets vreemds voor jou..quote:Op maandag 23 januari 2006 13:58 schreef het_fokschaap het volgende:
[..]
mja, dat is te beperkt voor mij
de tijd was toen anders, maar: 'Huisgezinnen, ?.waarin de vrouw numero één geworden is en manlief de ondergeschikte speelt, zijn zondig saamgestelde gezinnen'. of: 'ook al is de vrouw zoo gelukkig een man te bezitten, die in elk opzicht haar meerdere en lief jegens haar bovendien is, dan heeft ze zich toch aan den wil en het gezag ook van zulk een man te onderwerpen'quote:Op maandag 23 januari 2006 14:11 schreef descendent1 het volgende:
Abraham Kuyper was ook een praktiserend Christen maar was niet eng of radicaal.
Mensen die niet buiten hun eigen waarheid kunnen kijken en dus de vele andere waarheden die andere mensen aanhangen als slecht en minderwaardig zien; die zijn eng; voor de rest is wat je gelooft privé en niet eng.
Dus omdat Mohammed zijn baard niet scheerde doe jij dat ook niet?quote:Op maandag 23 januari 2006 11:22 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Afscheren van een baard is bestempeld als een zonde (lees: Geleerden) niet door Mohammed.
Maar volgens de geleerden omdat hij het nooit scheerde.
Ik zit niet bepaald te trappelen om mijn posts terug te vinden in een achterlijk forum als R&P.quote:Op maandag 23 januari 2006 08:32 schreef Alicey het volgende:
Ik heb trouwens een beetje twijfels of dit iets voor WFL is, of eerder voor R&P.. Wat denkt de TS hier zelf over?
Nee, er zijn verschillende overleveringen waarin waarin de uitspraak van de profeet Mohammed vrede zij met hem beveelt: "Knip de snor en behoudt de baard". Daar is simpelweg dus geen discussie over, de Koran zegt hierover immers:quote:Op maandag 23 januari 2006 14:41 schreef onemangang het volgende:
Dus omdat Mohammed zijn baard niet scheerde doe jij dat ook niet?
er zijn moslims die 'zijn boodschapper' lezen als 'de koran' en dus lak hebben aan regeltjes uit de soennah.quote:Op maandag 23 januari 2006 15:02 schreef Youssef het volgende:
"En het past een gelovige man en een gelovige vrouw niet, wanneer Allah en Zijn Boodschapper een zaak hebben besloten, om een andere keuze te maken in hun zaak. En wie Allah en Zijn boodschapper niet gehoorzaamt: waarlijk, hij verkeert in duidelijke dwaling" Soerat Al Ahzaab aya 36.
Lijkt me een duidelijke zaak dus. Een geleerde kan je hierop wijzen en zelfs de gemiddelde dummy mag zijn eigen conclusie hieruit trekken. Wat zou je zelf hieruit concluderen bijvoorbeeld onemangang? Is het verplicht of niet![]()
Je bedoelt dat er ook Sji'ieten zijn?quote:Op maandag 23 januari 2006 15:34 schreef egoipse het volgende:
Er zijn moslims die 'zijn boodschapper' lezen als 'de koran' en dus lak hebben aan regeltjes uit de soennah.
Als je zo wilt leven, dan dien je dan inderdaad dan je baard te laten staan.quote:Op maandag 23 januari 2006 15:02 schreef Youssef het volgende:
[..]
Lijkt me een duidelijke zaak dus. Een geleerde kan je hierop wijzen en zelfs de gemiddelde dummy mag zijn eigen conclusie hieruit trekken. Wat zou je zelf hieruit concluderen bijvoorbeeld onemangang? Is het verplicht of niet![]()
Nou, dan zijn we daarover uit.quote:Op maandag 23 januari 2006 16:03 schreef onemangang het volgende:
Als je zo wilt leven, dan dien je dan inderdaad dan je baard te laten staan.
vrijwel alle sji'ieten nemen de hadith gewoon mee. overigens heb ik niets tegen baarden. ik heb er tijdenlang zelf een gehad, want mohammad had natuurlijk wel gelijk dat dagelijks scheren gewoon irritant is. maar taart kopen is desondanks geen slecht idee. het punt was echter dat om de door jou gewenste conclusie te trekken je in ieder geval wel zijn boodschapper als 'mohammed' moet lezen.quote:Op maandag 23 januari 2006 15:57 schreef Youssef het volgende:
[..]
Je bedoelt dat er ook Sji'ieten zijn?
Nou fijn, koop een taart en vier het.
Knijp nog maar eens in die rubberen koe van je avatar en kijk wat eruit komt.quote:Op maandag 23 januari 2006 16:06 schreef Youssef het volgende:
[..]
Nou, dan zijn we daarover uit.
Verder mag je je gezwammel boven de wolken in een ander topic spuien, niet hier dit topic verneuken
Of je radicaal bent hangt van je interpretatie van de koran af.quote:ra·di·caal1 (de ~ (m.), -calen)
1 iem. die de uiterste consequenties van een zienswijze aanvaardt
2 aanhanger van een politieke partij of beweging die zeer ingrijpende hervormingen beoogt
ra·di·caal2 (het ~, -calen)
1 bewijs van een aanspraak op een bepaald voorrecht, op het uitoefenen van een bepaalde functie enz.
ra·di·caal3 (bn.)
1 diep ingrijpend => geen half werk doen, rigoureus
2 strevend naar diep ingrijpende hervormingen
3 [taalk.] uit wortels bestaande
quote:Op maandag 23 januari 2006 16:18 schreef onemangang het volgende:
Knijp nog maar eens in die rubberen koe van je avatar en kijk wat eruit komt.![]()
Nee, dat punt maakte je niet. Naar mijn idee maakte je er meer een discussie van over het feit of je moet geloven of niet en leven zoals je wil volgens je eigen regels (in grote lijnen).quote:Radicaliteit staat gelijk aan je afsluiten voor de rest van de wereld en je vooral niet te verdiepen in hoe anderen hun leven willen inrichten en waarom ze dat doen. Dat is het puntje wat ik hier mee heb gemaakt, mede dankzij jouw opmerking. Thanx![]()
Waarom denk je dat radicaliseren een negatief imago heeft? Probeer nou ook eens verder te kijken dan vanuit de islam. Denk aan een radicale communist, een radicale fascist, een radicale christen, een radicale anarchist, een radicale jood, een radicale dierenactivist, een radicale nationalist? Is het in al deze gevallen niet dat deze groepen mensen zich zodanig afzonderen van de rest van de samenleving dat ze daarmee verdeeldheid zaaien? Dat ze vanuit hun overtuiging soms kunnen doorschieten naar een gewelddadige wijze van het doorzetten van hun idealen? Ook al was dat niet hun oorspronkelijke intentie?quote:Op maandag 23 januari 2006 16:59 schreef Youssef het volgende:
[..]
Radicaliseren heeft een negatief imago, maar het streven op zich en inene radicaal veranderen en jezelf verdiepen in de islam is geen probleem. Zodra ze over terrorisme beginnen zou ik toch eens kijken of je een goed gesprek kan hebben.
het is altijd iets vreemds geweestquote:Op maandag 23 januari 2006 14:00 schreef Triggershot het volgende:
[..]
jij bent dan ook geen moslim en de islam is iets vreemds voor jou..
De profeet (saws) zei: "De islam begon als iets vreemds en zal weer tot iets vreemds worden, zoals het is begonnen.
pour toi is het altijd iets vreemds geweestquote:Op maandag 23 januari 2006 18:27 schreef het_fokschaap het volgende:
[..]
het is altijd iets vreemds geweest
alleen niet voor de mensen die het praktiseren
weetje wat Soennah inhoudt?quote:Op maandag 23 januari 2006 14:41 schreef onemangang het volgende:
[..]
Dus omdat Mohammed zijn baard niet scheerde doe jij dat ook niet?
Ik hoop dat diezelfde 'geleerden' niet opriepen om al het gedrag van Mohammed te kopiëren. Zo voorbeeldig was hij nou ook weer niet.
Als je deze zinnen letterlijk neemt dan past het je iid iets te doen wat allah en zijn boodschapper hebben afgesproken.quote:Op maandag 23 januari 2006 15:02 schreef Youssef het volgende:
[..]
Nee, er zijn verschillende overleveringen waarin waarin de uitspraak van de profeet Mohammed vrede zij met hem beveelt: "Knip de snor en behoudt de baard". Daar is simpelweg dus geen discussie over, de Koran zegt hierover immers:
"En het past een gelovige man en een gelovige vrouw niet, wanneer Allah en Zijn Boodschapper een zaak hebben besloten, om een andere keuze te maken in hun zaak. En wie Allah en Zijn boodschapper niet gehoorzaamt: waarlijk, hij verkeert in duidelijke dwaling" Soerat Al Ahzaab aya 36.
Lijkt me een duidelijke zaak dus. Een geleerde kan je hierop wijzen en zelfs de gemiddelde dummy mag zijn eigen conclusie hieruit trekken. Wat zou je zelf hieruit concluderen bijvoorbeeld onemangang? Is het verplicht of niet![]()
Dat er dan verder alsnog mensen aan komen kakken met "Jaaaaaaaaaah maar... " dat is dan hen keuze, daar ga ik dan niet eens meer verder op in. Het is natuurlijk moeilijk om inene van je gewoontes af te stappen iedere ochtend je stoppels weg te scheren en dan komen de smoesjes naar boven
Allah zegt wel "en wat u van de profeet ziet, neem het als een voorbeeld"quote:Op dinsdag 24 januari 2006 11:48 schreef Sapientiea het volgende:
[..]
Als je deze zinnen letterlijk neemt dan past het je iid iets te doen wat allah en zijn boodschapper hebben afgesproken.
Ik zie hier helaas niet in terug waar staat dat allah tegen de boodschapper heeft gezegd dat het dragen van een baard verplicht is.
Het slaat natuurlijk nergens op dat je als moslim zou worden beoordeeld op je uiterlijk anders dan op je daden.
vrouwenbesnijdenis is ook niet verplicht, maar het is wel een pré.quote:Op dinsdag 24 januari 2006 11:52 schreef Triggershot het volgende:
Maar het is dus wel een aangeraden voorbeeld van Mohammed.
Bron? De koran spreekt niet over een vrouwenbesnijdenis. En de ahadith zeggen niet dat het verplicht is.. Overigens zoals je weet is de vrouwenbesnijdenis een cultureel ingreep en niet Islamitisch.quote:Op dinsdag 24 januari 2006 11:55 schreef het_fokschaap het volgende:
[..]
vrouwenbesnijdenis is ook niet verplicht, maar het is wel een pré.
Lijden van pijn op aarde verminderdt je straf in hiernamaals. ( zo een antwoord verwachtte je?)quote:
in welk licht moeten we het volgen van het juiste voorbeeld als een pré zien. compenseert het evt. andere zonden zodat je toch in de hemel terecht komt ?
ik zei niets over verplicht. net als het dragen van een baard of traditionele kleding is het een préquote:Op dinsdag 24 januari 2006 12:02 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Bron? De koran spreekt niet over een vrouwenbesnijdenis. En de ahadith zeggen niet dat het verplicht is.. Overigens zoals je weet is de vrouwenbesnijdenis een cultureel ingreep en niet Islamitisch.
ik verwachtte niks. ik hoop dat jij antwoord vanuit je overtuiging.quote:Lijden van pijn op aarde verminderdt je straf in hiernamaals. ( zo een antwoord verwachtte je?)
Ach of je nou eenpyama djebella of roze/oranje omslagdoek aan hebt....allemaal gevaarlijke idiotenquote:Op zondag 22 januari 2006 22:30 schreef Triggershot het volgende:
Een vriendin van me vertelde me, dat ze 2 docenten over me hoorde praten.
Ik heb me laatste dagen meer op de Islam gericht.. Ook qua praktijk, zoals een klein baard en traditioneel kleding enzo.. En zei hoorde dus van "Is Triggershot een moslim die radicale ideeén op na houdt?" en een de ander docent zei dus: "Ja, hij is een praktiserende"
En zij vertelde me dat dus en dat vond ik zo een misselijk reactie.. Dus elke praktiserende moslim is radicaal.. ?![]()
Je wilt dat ik je bombardeer met hadith over baard?quote:Op dinsdag 24 januari 2006 12:06 schreef het_fokschaap het volgende:
[..]
ik zei niets over verplicht. net als het dragen van een baard of traditionele kleding is het een pré
Nee natuurlijk niet, het zijn mijn daden die toegang geven tot een beloning (universeel overtuigingquote:ik verwachtte niks. ik hoop dat jij antwoord vanuit je overtuiging.
verwacht jij straf dan ? en denk je dit te verminderen door het dragen van een baard en de traditionele kleding ?
nee, alsjeblieft zegquote:Op dinsdag 24 januari 2006 12:09 schreef Triggershot het volgende:
Je wilt dat ik je bombardeer met hadith over baard?![]()
als het voor jou meerwaarde hebt moet je het gewoon doen, maar wees niet naief en denk dat iedereen er heel gewoon mee omgaatquote:Nee natuurlijk niet, het zijn mijn daden die toegang geven tot een beloning (universeel overtuiging) . Ik bedoel met een baard kan ik evenveel zonden plegen als zonder. Wel geeft het voor mijzelf een meer spiritueel waarde bij God. Als ik de voorbeeld volg van Mohammed met betrekking tot baard en zijn citaten erover.
Religie en cultuur zijn nauw met elkaar verweven. In samenlevingen waarin religie belangrijk is kan je dan niet meer spreken van een verschil tussen beide. Wat vrouwenbesnijdenis betreft kan ik iedereen de mooie Senegalese film Moolaadé aanraden om eens te bekijken, daarin wordt alles wat genuanceerder gebracht. Geloof staat daarin gelijk aan wat een aantal imams zeggen. Wat zij zeggen wordt gelooft door iedereen. Zelf geloven ze er ook in omdat ze hun kennis ook maar van horen zeggen hebben. Zo ontstaat geloof: door klakkeloos aan te nemen wat men vroeger zei en kritiekloos daarmee om te gaan zonder zelf op zoek te gaan.quote:Op dinsdag 24 januari 2006 12:02 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Bron? De koran spreekt niet over een vrouwenbesnijdenis. En de ahadith zeggen niet dat het verplicht is.. Overigens zoals je weet is de vrouwenbesnijdenis een cultureel ingreep en niet Islamitisch.
Ik ben al gestopt met lezen bij: "Religie en cultuur zijn nauw met elkaar verweven."quote:Op dinsdag 24 januari 2006 12:12 schreef onemangang het volgende:
[..]
Religie en cultuur zijn nauw met elkaar verweven. In samenlevingen waarin religie belangrijk is kan je dan niet meer spreken van een verschil tussen beide. Wat vrouwenbesnijdenis betreft kan ik iedereen de mooie Senegalese film Moolaadé aanraden om eens te bekijken, daarin wordt alles wat genuanceerder gebracht. Geloof staat daarin gelijk aan wat een aantal imams zeggen. Wat zij zeggen wordt gelooft door iedereen. Zelf geloven ze er ook in omdat ze hun kennis ook maar van horen zeggen hebben. Zo ontstaat geloof: door klakkeloos aan te nemen wat men vroeger zei en kritiekloos daarmee om te gaan zonder zelf op zoek te gaan.
men gelooft wat gezaghebbenden voorkauwen. hoe gezaghebbend zo iemand daadwerkelijk is wordt vaak niet eens gecontroleerd. misschien dat Triggershot zelf wel onderzoek doet, maar op zaken waar hij te weinig kennis heeft moet hij toch ook weer uitgaan van de kennis van anderen, zoals een Harunyaya oid.quote:Op dinsdag 24 januari 2006 12:12 schreef onemangang het volgende:
Zo ontstaat geloof: door klakkeloos aan te nemen wat men vroeger zei en kritiekloos daarmee om te gaan zonder zelf op zoek te gaan.
Jammer, I had a dream..quote:Op dinsdag 24 januari 2006 12:12 schreef het_fokschaap het volgende:
als het voor jou meerwaarde hebt moet je het gewoon doen, maar wees niet naief en denk dat iedereen er heel gewoon mee omgaat
niet naar een harunyahya's overtuiging maar argumenten en "bewijs" die hij naar voren brengt. Al onderbouw jij je argumenten met koran en hadith met juiste uitleg van metgezellen, kom ik zelfs hulp bij jou zoekenquote:Op dinsdag 24 januari 2006 12:16 schreef het_fokschaap het volgende:
[..]
men gelooft wat gezaghebbenden voorkauwen. hoe gezaghebbend zo iemand daadwerkelijk is wordt vaak niet eens gecontroleerd. misschien dat Triggershot zelf wel onderzoek doet, maar op zaken waar hij te weinig kennis heeft moet hij toch ook weer uitgaan van de kennis van anderen, zoals een Harunyaya oid.
Harunyaya heeft op zijn beurt waarschijnlijk nooit gediscussieerd met bv. Midas Dekkers
je bedoelt dat ik het ermee eens ben dat iedere praktiserende moslim radicaal is ? neuh...overigens vind ik een moslim die bid ook een praktiserende moslim. mogelijk dat jij jezelf "hoger" achtquote:Op dinsdag 24 januari 2006 12:16 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Jammer, I had a dream..![]()
mijn punt komt eigenlijk dus overeen met TT en volgens mij ben jij het daarmee eens
nee, koran en hadith zal ik niks mee onderbouwen. omdat er geen onderbouwing in zit, er is alleen geloof voor nodig om het als onderbouwing te zienquote:Op dinsdag 24 januari 2006 12:17 schreef Triggershot het volgende:
[..]
niet naar een harunyahya's overtuiging maar argumenten en "bewijs" die hij naar voren brengt. Al onderbouw jij je argumenten met koran en hadith met juiste uitleg van metgezellen, kom ik zelfs hulp bij jou zoeken
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |