nee, volgens mij krijg je dan gewoon 12 uur minder kraamzorg. (8 * 1,5 uur=12 uur).quote:Op donderdag 26 januari 2006 20:52 schreef _evenstar_ het volgende:
begrijp ik nou verkeerd maar met dat nieuwe systeem zou je dan die 44 uur - 8 maal 1.5 uur moeten betalenals je kindje doodgeboren wordt of het tijdens de bevalling overlijdt..?
Ik kreeg wel 2x 1,5 uur met het oude stelsel (+aanvullend verzekerd), dus dat is er op vooruit gegaanquote:Op donderdag 26 januari 2006 20:55 schreef E.T. het volgende:
[..]
nee, volgens mij krijg je dan gewoon 12 uur minder kraamzorg. (8 * 1,5 uur=12 uur).
Blijft er dus 32 uur over, verdeeld over 8 dagen.
Soms bij de supermarkt in het dieet-reformvak en anders zeker bij de drogist of de reformwinkel.quote:Op donderdag 26 januari 2006 17:33 schreef MeNicole het volgende:
Oke lijnzaad moet ik dus gaan proberen. Kan ik dat gewoon in de supermarkt kopen? Ken het namelijk helemaal niet!!
Een bigaboo?quote:Op vrijdag 27 januari 2006 10:51 schreef owlet het volgende:
Oh, en gehoord dat de bigaboo er gaat komen
Klopt, ik maak me ook geen zorgen. Maar voor mijn doen is het in vrij korte tijd best wel een daling en mijn lichaam reageert daarop door duizelig te worden als ik lang sta. De VK noemde het de 'mid pregnancy drop'. Blijkbaar zakt bij de meeste vrouwen de bloeddruk tijdens het twede trimester, om weer wat op te klimmen in het laatste trimester.quote:Op vrijdag 27 januari 2006 11:05 schreef bixister het volgende:
130/70 is toch heel netjes, niet extreem laag ofzo?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |