Sterker nog, dat is 5 keer raakquote:
NEC-Utrecht 4-0 in februari 2004quote:Op zondag 22 januari 2006 16:55 schreef Kabouter_Krulleput het volgende:
5-0![]()
Laatste overwinning van dit formaat dat ik me kan herinneren is 5-1 tegen RKC..
En wat is die Jones teringgoed johh![]()
Owja, en nog een keer 4-0 tegen Willem II toch?quote:
quote:
Echte supporters missen natuurlijk geen wedstrijd..quote:Op zondag 22 januari 2006 18:02 schreef Posdnous het volgende:
Leuk weekend om m'n seizoenkaart uit te lenen.
quote:Winnen met 5-0 is zeldzaam in historie van N.E.C. (22/01/2006)
De 5-0 overwinning op ADO Den Haag was een historische zege voor de ploeg van trainers Ron de Groot en Wilfried Brookhuis. Voor de eerste keer in 29 jaar heeft N.E.C. een eredivisiewedstrijd met vijf doelpunten verschil gewonnen.
De laatste keer dat N.E.C. met deze klinkende cijfers van het veld was gestapt was in 1977. Indertijd moest Telstar er aan geloven. Slechts twee keer werd er in de historie van N.E.C. ruimer gewonnen. Begin jaren 70 werden FC Den Bosch en VVV met respectievelijk 7-0 en 7-1 ondersteboven geschoten.
nec-nijmegen.nl
Cool, we krijgen nu ook jaloerse supporters van andere clubsquote:Op zondag 22 januari 2006 19:18 schreef ErikT het volgende:
Lekkere teamspeler die Niedzielan.
En Denneboom...wat een duitser.
Ja. Of Braziliaan. Same same.quote:Op zondag 22 januari 2006 19:21 schreef Kabouter_Krulleput het volgende:
Duitser?
En teamspeler.. Tjah, hij mist een penalty en is daar niet blij mee. Bij de andere goals juichte hij hard mee.
Gewoon een pure spits, die overigens ook een assist had vandaag. Hij was de beste man van het veld en scoorde niet tot op het eind, dan baal je als spits. Niks mis met de mentaliteit van Niedzielan, zo zie ik het graag.quote:Op zondag 22 januari 2006 19:24 schreef ErikT het volgende:
[..]
Ja. Of Braziliaan. Same same.
Door zo belachelijk te doen na een 5-0 geef je wel heel duidelijk aan dat je enkel voor jezelf speelt.
bronquote:Het werkt helend bij blessures als verrekking, verzuring etc... Verder beweegt het perfect mee met de huid (je voelt bijna niet dat het er op zit) en verwarmt...
Van der Linden. "Ik houd me tegenwoordig ook bezig met kinesio-taping. Dat is een Japanse manier van tapen. De tape tilt de huid wat op waardoor onder meer de bloedcirculatie goed blijft. Dat bevordert 't herstel."
Een Japanse tapemethode. Het tekent de vakman Van der Linden. Hij geeft er binnenkort zelfs 'n lezing over tegenover zijn vakbroeders uit het profvoetbal tijdens een bijeenkomst in de Arena. "Ik probeer alles op mijn vakgebied zo goed mogelijk bij te houden."
dat doet hij wel vaker, de cornervlag is ok weleens de lulquote:Op zondag 22 januari 2006 19:23 schreef TerroRobbie het volgende:
Wel opmerkelijk die reacties van Niedzielan.
het is tape met een kleurtje, komt uit de verbandtrommel van fisio C. vd Lindenquote:Op zondag 22 januari 2006 20:53 schreef H.Flick het volgende:
Het valt me nu al een tijdje op. Sommige NEC spelers hebben een soort blauwe tape over hun knieën heen. Weet iemand wat dit is? Is dit een soort bescherming voor de kniebanden? Ik heb het nog nooit ergens anders gezien.
Geheel eens met je voorganger, ik vind het een doodnormale reactie.quote:Op maandag 23 januari 2006 07:36 schreef -Vaduz- het volgende:
Niedzielan mag zich de komende tijd wel even inhouden, wat reageerde hij vreemd.
Schopte zelfs de borden kapot.quote:Op zondag 22 januari 2006 19:21 schreef Kabouter_Krulleput het volgende:
Duitser?
En teamspeler.. Tjah, hij mist een penalty en is daar niet blij mee. Bij de andere goals juichte hij hard mee.
Niet kapot, wel er tegen aan.quote:
Als Boekhoorn het maar voeltquote:Op maandag 23 januari 2006 19:36 schreef -Vaduz- het volgende:
Logisch kan ik het niet vinden. Teleurstelling oke, dat is goed. Maar je afzonderen bij het juichen en een beetje van je af trappen vind ik wat overdreven.
Van mij mag tie en ik zal er persoonlijk een strik omheen doenquote:Op dinsdag 24 januari 2006 12:42 schreef rubbereend het volgende:
v.d. Eede zal wel balen, onder de Groot zal hij niet meer kunnen rekenen op een basisplaats, misschien wil Lok hem nu wel terug halen naar NAC
Nou zoals Been gisteren sprak bij VI klonk het wel alsof hij hem meteen mee zou nemen. En voor het salaris moeten ze lief naar een suikeroom kijken.quote:Op dinsdag 24 januari 2006 13:01 schreef TerroRobbie het volgende:
Leonardo is niet van Been toch? Dat hij er gecharmeerd van is wil niet zeggen dat hij hem kan en wil halen. Kan NEC uberhaupt wel het salaris van Leonardo (geen EU speler) betalen?
Leonardo is inmiddels al wel voetbalnederlander hoor, zit al zo lang hier.quote:Op dinsdag 24 januari 2006 13:01 schreef TerroRobbie het volgende:
Leonardo is niet van Been toch? Dat hij er gecharmeerd van is wil niet zeggen dat hij hem kan en wil halen. Kan NEC uberhaupt wel het salaris van Leonardo (geen EU speler) betalen?
samen met wieleartquote:Op dinsdag 24 januari 2006 13:37 schreef Kabouter_Krulleput het volgende:
[..]
Leonardo is inmiddels al wel voetbalnederlander hoor, zit al zo lang hier.
Demouge naar NAC..![]()
Ja, dat is zonde..quote:
quote:Op dinsdag 24 januari 2006 18:20 schreef Kabouter_Krulleput het volgende:
[..]
Vind ik ook wel wat voor NAC![]()
Hahahahaha, wat een verhaal.quote:Stijn Vreven weigert transfer naar NEC
26/01/2006
NEC heeft geprobeerd om Stijn Vreven over te nemen van Vitesse. Dat meldt het TV-programma De Voorzet. Vreven is bij Vitesse uit de selectie verwijderd door trainer Edward Sturing. Financieel heeft NEC de mogelijkheden om Vreven per direct over te nemen. Een overgang naar NEC zag de rechtsback zelf niet zitten, omdat hij vindt dat hij dat niet kan maken ten opzichte van de Vitesse-supporters, die hem nog altijd steunen. De Belg heeft tot 31 januari de tijd om nog een nieuwe club te vinden, anders zit hij tot het einde van dit seizoen vast aan zijn contract bij Vitesse.
En het gaat al zo slecht met NAC...quote:
quote:Op vrijdag 27 januari 2006 07:16 schreef -J-D- het volgende:
Gottegot, de verhalen blijven maar rondzingen dat Lok weg is omdat zijn vrouw een affaire had met Barreto.
Deze Leonardo?quote:Op dinsdag 24 januari 2006 12:58 schreef Lionheaad het volgende:
Als Mario Been komt, komt komt kleine Leonardo misschien ook nog wel.
quote:Op vrijdag 27 januari 2006 07:16 schreef -J-D- het volgende:
Gottegot, de verhalen blijven maar rondzingen dat Lok weg is omdat zijn vrouw een affaire had met Barreto. Veel ongeloofwaardiger dan dit kan ik het niet verzinnen. Ik moet zeggen: mijn complimenten voor de creativiteit
Goed gezien. Ik denk dat Wielaert wel goed was voor een ton of drie, vier.quote:Op vrijdag 27 januari 2006 23:19 schreef Kabouter_Krulleput het volgende:
Muslu kan een betere back worden ja, maar Wielaert staat normaal gesproken niet voor niets in de basis..
quote:Op vrijdag 27 januari 2006 23:20 schreef Beschouw het volgende:
[..]
Goed gezien. Ik denk dat Wielaert wel goed was voor een ton of drie, vier.
Hij eiste hem niet op, dat was van te voren afgesproken. Mede omdat de bondscoach van Polen op de tribune zat. Niedz had zelf aangegeven deze wedstrijd de pingels niet willen nemen. En Jones had er nog amper een gemist in zn leven.quote:Op zondag 29 januari 2006 16:15 schreef Kabouter_Krulleput het volgende:
Omdat Jones de penalty nam. Niedzielan is normaal niet eerste keus voor de strafschop, vorige week eiste hij 'm op omdat ie een keer belangrijk voor de ploeg wilde zijn. Hij miste hem, en was daarom zo ongelukkig, ondanks dat er uit de rebound werd gescoord.
Ze hadden op de trainingen geoefend op strafschoppen, en Jones nam ze blijkbaar erg goed. Vandaar.
quote:Kort voor tijd zal de gemiddelde Nijmeegse toeschouwer in Tilburg toch even de wenkbrauwen hebben gefronst. Nieuweling David Jones eiste de bal op voor een penalty.
Het bleek vooraf afgesproken. ''De trainer vroeg of ik eventueel penalties wilde nemen'', zegt Jones. ''Dat wil wel, ik was ook overtuigd dat ik ging scoren''. Logisch. Jones meldde namelijk vooraf ook bij de trainers dat hij nog nooit heeft gemist vanaf elf meter.
Jones loopt 2 op1 nu toch?quote:Op zondag 29 januari 2006 16:00 schreef methodmich het volgende:
Jones loopt 1 op 1 nu. Goede aanwinst zo. Was Niedzielan gewisseld of mocht ie niet?
4quote:Op zondag 29 januari 2006 21:07 schreef livefortoday het volgende:
jep, 4 goals in 2 wedstrijden
Idd, tegen Willem II leed hij wel erg veel balverlies.quote:Op maandag 30 januari 2006 08:10 schreef -J-D- het volgende:
In een aanvallend NEC ben ik erg tevreden over hem, maar ik ben nu wat huiverig over zijn rol bij balverlies.
Hij heeft ook nog eens zo'n typische Engelse kop. Maar inderdaad, het is een jongen met veel zelfvertrouwen die lekker is binnengekomen in het elftal.quote:Op maandag 30 januari 2006 08:05 schreef Lionheaad het volgende:
Toch weer een ountje binnengesprokkeld...
Jones is een goeie aanwinst....
bronquote:Belangstelling voor Babos van drie clubs
30/1/2006 21:01
EXCLUSIEF - Dat de toekomst van Gábor Babos niet bij Feyenoord ligt, is al een tijdje duidelijk. De aan NEC verhuurde doelman lijkt zich echter geen zorgen te hoeven maken over zijn toekomst. NEC wil hem behouden en ook zijn oude club NAC Breda en Anderlecht hebben interesse in de Hongaar.
Babos werd groot bij NAC. De keeper werd door trainer Henk ten Cate naar Breda gehaald en groeide uit tot een van de beste doelverdedigers van de Eredivsie. Dat was voor Feyenoord de reden om hem in de zomer van 2004 naar Rotterdam te halen.
Bij Feyenoord leek Babos het keepen verleerd en verloor hij de strijd met Patrick Lodewijks. Op huurbasis bij NEC behoort de Hongaar weer wekelijks tot de uitblinkers.
Hij heeft een goed hartquote:Op dinsdag 31 januari 2006 17:27 schreef -J-D- het volgende:
in [Centraal] Vitesse Arnhem #16: Onrust? Teken van leven! staat dat Lionheaad Vitesse supporter is
Zal toch wel een foutje zijn mag ik hopen
In zijn post lijkt het erop dat hij een zwak heeft voor NEC, vandaar zn deelname.quote:Op dinsdag 31 januari 2006 18:14 schreef Kabouter_Krulleput het volgende:
Hehe, methodmich zit in ieder clubtopic, is dus beslist geen supporter hoor.
Bekijk de vorige topics eens. Komen er genoeg langs, vaak maar voor een of enkele berichten. Maargoed.
lijkt ook dat ie een zwak voor vitesse heeft, volgens mij likt ie zich een beetje overal inquote:Op dinsdag 31 januari 2006 18:15 schreef -J-D- het volgende:
[..]
In zijn post lijkt het erop dat hij een zwak heeft voor NEC, vandaar zn deelname.
Maar een supporter is hij idd niet.
Hij waait met alle winden mee... grapje
Ben jij supporter van NEC of van Vitesse?quote:Op dinsdag 31 januari 2006 18:19 schreef Elvislives het volgende:
[..]
lijkt ook dat ie een zwak voor vitesse heeft, volgens mij likt ie zich een beetje overal in![]()
Mag ik ook bij de lijst staan? Wij hebben lionheaad er ook bij
vitessenaar met sympathie voor de volksclub nec (alleen niet met de supporters die liever vitesse zien verliezen dan zelf winnen)quote:Op dinsdag 31 januari 2006 18:21 schreef -J-D- het volgende:
[..]
Ben jij supporter van NEC of van Vitesse?
Als je spreekt over "wij" en het gaat over Vitesse, en je bent ook fan van NEC, dan ben je een van de weinigen die beide clubs supportert.
sympathie of supporter...quote:Op dinsdag 31 januari 2006 18:23 schreef Elvislives het volgende:
[..]
vitessenaar met sympathie voor de volksclub nec (alleen niet met de supporters die liever vitesse zien verliezen dan zelf winnen)
Wel leuk om te horen dat zulke supps bestaanquote:Op dinsdag 31 januari 2006 18:23 schreef Elvislives het volgende:
[..]
vitessenaar met sympathie voor de volksclub nec (alleen niet met de supporters die liever vitesse zien verliezen dan zelf winnen)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |