Mitea... dan heb ik nog liever Diba op de flank....quote:Op maandag 23 januari 2006 12:01 schreef S-Two het volgende:
Ik vind het trouwens ook wel raar dat toen Mitea speelde hij zelfs af en toe uitgefloten werd en nu hij geblesseerd is iedereen roept om zijn terugkeer alsof hij de verlosser is. Mitea is best een leuke voetballer, maar hij heeft (had) iig geen goede voorzet. Ik vind het mooi als hij er weer bij is maar er moet gewoon nog een goede linksbuiten komen.
Daarnaast geloof ik wel wat Van der Vaart gister zei.
quote:Die Bemühungen von Borussia Dortmund, den Holländer Nigel de Jong (21) unter Vertrag zu nehmen, haben an Intensität gewonnen. Offenbar drücken die BVB-Verantwortlichen mächtig aufs Tempo. Sie arbeiten mit Hochdruck daran, den Allrounder von Ajax Amsterdam nach Möglichkeit noch in dieser Woche zu präsentieren.
Kutzooi. Die gaat Ajax - Inter missen.quote:Op maandag 23 januari 2006 10:53 schreef Roycoooooo het volgende:
Sneijder ook waarschijnlijk 4 tot 6 weken dr uit, jammer weer..
Ik denk dat Ajax De Jong nog niet wilt laten gaan. Met het oog op o.a. de CL is hij nog te belangrijk.quote:
Dan misschien maar spelen met Charisteas als diepe spits en met Huntelaar erachter? Volgens mij las ik dat ze zo gister ook hebben gespeelt toen Sneijder uitviel. Tegen Inter is dat wel erg aanvallend misschien maar ik denk dat het tegen Utrecht best te proberen is.quote:Op maandag 23 januari 2006 12:04 schreef Roeni3 het volgende:
[..]
Kutzooi. Die gaat Ajax - Inter missen.
misschien de missing link op die plekquote:Op maandag 23 januari 2006 12:10 schreef Mangoworks2002 het volgende:
Gewoon Boukarhi opstellen op de plek van Sneijder ...
ik denk dat er in de vedediging toch iets gaat missen tegen inter. ik weet nog niet wat maar wel iets. dus dan kunnen ze denk ik beter vol op de aanval. en met een tegen aanval iedereen terug behalve de spitsquote:Op maandag 23 januari 2006 12:09 schreef S-Two het volgende:
[..]
Dan misschien maar spelen met Charisteas als diepe spits en met Huntelaar erachter? Volgens mij las ik dat ze zo gister ook hebben gespeelt toen Sneijder uitviel. Tegen Inter is dat wel erg aanvallend misschien maar ik denk dat het tegen Utrecht best te proberen is.
Rationeel gezien zal het allemaal best op te lossen zijn, maar als je ziet hoe belangrijk Sneijder voor de groep is, blijft het een ongelofelijke domper. Voor mijn gevoel kan dit best wel eens beslissend zijn voor die wedstrijd tegen Inter.quote:Op maandag 23 januari 2006 12:09 schreef S-Two het volgende:
[..]
Dan misschien maar spelen met Charisteas als diepe spits en met Huntelaar erachter? Volgens mij las ik dat ze zo gister ook hebben gespeelt toen Sneijder uitviel. Tegen Inter is dat wel erg aanvallend misschien maar ik denk dat het tegen Utrecht best te proberen is.
quote:Voorverkoop Feyenoord - Ajax uitgesteld
Ajax stelt de voorverkoop van kaarten voor de wedstrijd Feyenoord - Ajax d.d. 5 februari 2006 uit. Reden voor het uitstel is dat de onderhandelingen over het vervoer van Ajax-supporters met de NS nog niet zijn afgerond. Knelpunt in de onderhandeling is de verdeling van aansprakelijkheidsrisico's in verband met eventuele schades. Zodra de onderhandelingen tussen Ajax en de NS zijn afgerond zal de club hierover nader berichten.
De Rotterdamse overheid heeft, zoals te doen gebruikelijk, voor deze risicowedstrijd bepaald dat Ajax-supporters alleen met een verplichte trein-combi naar de Kuip kunnen reizen. Dat wil zeggen dat zij alleen een toegangskaart kunnen kopen in combinatie met een treinkaart en dat een andere manier van aanreizen niet is toegestaan.
Ja, want met hem kunnen we Inter best hebben zeker?quote:Op maandag 23 januari 2006 12:14 schreef Roeni3 het volgende:
[..]
Rationeel gezien zal het allemaal best op te lossen zijn, maar als je ziet hoe belangrijk Sneijder voor de groep is, blijft het een ongelofelijke domper. Voor mijn gevoel kan dit best wel eens beslissend zijn voor die wedstrijd tegen Inter.![]()
Zonder Sneijder heeft Inter misschien een kleine kans om te winnen ...quote:Op maandag 23 januari 2006 12:54 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ja, want met hem kunnen we Inter best hebben zeker?.
De A1 van Inter zou dan inderdaad een kleine kans hebben om te winnen. Ajax speelt echter tegen Adriano, Stankovic en consortenquote:Op maandag 23 januari 2006 12:55 schreef Doc het volgende:
[..]
Zonder Sneijder heeft Inter misschien een kleine kans om te winnen ...
Wie? Die rollen we gewoon op!quote:Op maandag 23 januari 2006 12:57 schreef cultheld het volgende:
[..]
De A1 van Inter zou dan inderdaad een kleine kans hebben om te winnen. Ajax speelt echter tegen Adriano, Stankovic en consorten![]()
Je zult maar Cambiasso, Stankovic, Martins, Cordoba, Figo, Zanetti, Samuel, Pizarro, Solari en Veron in je selectie hebben zitten, dan moet je wel heel erg slecht zijnquote:Op maandag 23 januari 2006 12:57 schreef M0NTANA het volgende:
Zdenek Grygera kan met twee goede dagen Adriano wel aan, verder ben ik niet echt weg van Internazionale.
ach dat je genoeg geld hebt om grote namen te kopen wil niet zeggen dat je ook kan voetballen...quote:Op maandag 23 januari 2006 13:06 schreef cultheld het volgende:
[..]
Je zult maar Cambiasso, Stankovic, Martins, Cordoba, Figo, Zanetti, Samuel, Pizarro, Solari en Veron in je selectie hebben zitten, dan moet je wel heel erg slecht zijn![]()
Ach, ik volg het Italiaanse voetbal nauwgezet en kan vertellen dat Internazionale als team geen indruk maakt op mij, ook al heeft het de beschikking over geweldige voetballers.quote:Op maandag 23 januari 2006 13:06 schreef cultheld het volgende:
[..]
Je zult maar Cambiasso, Stankovic, Martins, Cordoba, Figo, Zanetti, Samuel, Pizarro, Solari en Veron in je selectie hebben zitten, dan moet je wel heel erg slecht zijn![]()
Maar je gaat me toch niet vertellen dat ze zich laten verrassen/beangstigd raken door namen als Rosenberg, Grygera, Maduro en Huntelaar?quote:Op maandag 23 januari 2006 13:12 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Ach, ik volg het Italiaanse voetbal nauwgezet en kan vertellen dat Internazionale als team geen indruk maakt op mij, ook al heeft het de beschikking over geweldige voetballers.
Je weet nooit hoe een koe een haas vangt en onderschatting kan voor een verrassing zorgen, als je er van tevoren niet ingeloofd, gaat het zeker niet lukken. Dus ik hoop op een stuntje van Ajax, ook al zal die kans klein zijn.quote:Op maandag 23 januari 2006 13:18 schreef cultheld het volgende:
[..]
Maar je gaat me toch niet vertellen dat ze zich laten verrassen/beangstigd raken door namen als Rosenberg, Grygera, Maduro en Huntelaar?
Toen Ajax eerste stond in de eredivisie, werd de club niet onderschat. Nu Ajax vierde staat, met elf punten achterstand op de nummer drie, kan onderschatting er echt wel insluipen. Toen FC Porto in eigen land een moeilijke periode beleefde, verloor Internazionale ook met 2-0 in Portugal.quote:Op maandag 23 januari 2006 13:28 schreef HeatWave het volgende:
Inter onderschat Ajax echt niet hoor. Die voetballen zoals altijd tegen Ajax "laat ze maar komen, tot de 16. En ze tikken er zelf 1 in..."
quote:Danny Blind haalt in het Algemeen Dagblad uit naar enkele spelers bij Ajax met een aflopend contract. Volgens de oefenmeester van de Amsterdammers denken deze spelers meer in eigen belang dan in teambelang.
Gedoeld wordt op o.a. Steven Pienaar en Nigel de Jong. Geen van beide spelers kreeg tegen FC Twente een basisplaats. Blind koos daarentegen voor spelers waar hij volgend seizoen mee verder gaat. Met resultaat, want voor het eerst in tijden was er vechtlust te bespeuren aan Amsterdamse zijde.
"Bij sommige jongens leidt hun onduidelijke toekomst tot overdreven geldingsdrang", zegt Blind. “En als de onrust intern groeit, komt er een moment dat je moet zeggen: dit heeft geen zin meer.” Typerend voor de verhoudingen bij Ajax was Olaf Lindenbergh, doorlopend contract en een speler die zich erg graag bewijzen wil, wél de ontbrekende beetje strijdlust kon brengen.
quote:
Ok, laat maar, De Jong wordt er gewoon uitgekegeld door Blindquote:Op maandag 23 januari 2006 12:07 schreef Roeni3 het volgende:
[..]
Ik denk dat Ajax De Jong nog niet wilt laten gaan. Met het oog op o.a. de CL is hij nog te belangrijk.
Ga je je toch afvragen wat er voor de edit stond.quote:Op maandag 23 januari 2006 13:38 schreef Backhander het volgende:
AJAXXXXXXXXXX
Even je post aangepast.
Er stonden ongeveer 300 'X'en achter AJAX. De layout vond dat wat minder leuk.quote:Op maandag 23 januari 2006 13:41 schreef Roeni3 het volgende:
[..]
Ga je je toch afvragen wat er voor de edit stond.
Begrijpelijk.quote:Op maandag 23 januari 2006 13:43 schreef Suijk het volgende:
[..]
Er stonden ongeveer 300 'X'en achter AJAX. De layout vond dat wat minder leuk.
Deze taferelen wil ik over een week of twee ook zien in de Kuip!quote:
quote:Op maandag 23 januari 2006 14:07 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Deze taferelen wil ik over een week of twee ook zien in de Kuip!![]()
Hierdoor word je toch helemaal verliefd op ons cluppie?quote:Op maandag 23 januari 2006 14:07 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Deze taferelen wil ik over een week of twee ook zien in de Kuip!![]()
Blind heeft gezegd dat dat aan Lindenbergh zelf lag. Eerst de rode kaart tegen AZ (4 duels schorsing) en daarna een blessure.quote:Op maandag 23 januari 2006 14:08 schreef SoA-Holic het volgende:
heerlijke foto idd! uitvak was goed gevuld en de beelden na deze goal brachten me kippenvel! Heerlijk!
Trouwens, ik snap niet dat Blind Lindenbergh zolang op de bank heeft gelaten. De man heeft een prima techniek en speelde gister gewoon een goeie partij! Brengt ervaring en rust in het elftal.
Bij foto's als deze vraag ik me eik toch altijd af wat de fotograaf bezield.quote:
Neem dat hij daarvoor gewoon gejuicht heeft hoor. Bovendien is het ook voor jezelf prachtig om van die mooie foto's te hebben.quote:Op maandag 23 januari 2006 14:18 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
Bij foto's als deze vraag ik me eik toch altijd af wat de fotograaf bezield.
Je club scoort de winnende in extra tijd en het enige waar ze aan denken; Ow,eerst ff een pic maken ipv helemaal door de dolle heen te gaan op dat moment.
Rare jongens,die fotografen...
quote:Volgens Talpa zal Daniël Majstorovic binnen nu en drie dagen een nieuwe club gevonden hebben. De verdediger van FC Twente zou voor 3,3 miljoen euro kunnen vertrekken bij de ploeg uit Enschede. Majstorovic wordt onmiddelijk weer in verband gebracht met Ajax en PSV.
Majstorovic raakte enkele dagen geleden slaags met ploeggenoot Blaise N'Kufo. Trainer Rini Coolen verklaarde na afloop van het duel met Ajax (2-3) dat het incident opgeblazen werd, maar in het programma Café de Sport werd gemeld dat Majstorovic deze winterstop nog vertrekt uit Tukkerland.
Majstorovic werd enkele maanden geleden nog genoemd bij PSV. De Eindhovenaren zouden hem als opvolger van Alex willen. In Amsterdam zoekt men naar een opvolger van de vertrokken Julien Escudé. Het is ook nog altijd niet zeker is dat Zdenek Grygera volgend seizoen nog Ajacied is.
Gister wist Henk Spaan wel heel duidelijk te melden dat het PSV zeker niet is.quote:Majstorovic naar Ajax of PSV'
R. Deelstra | 23-01-2006 13:37:45
Wed ¤15 gratis bij Unibet
Volgens Talpa zal Daniël Majstorovic binnen nu en drie dagen een nieuwe club gevonden hebben. De verdediger van FC Twente zou voor 3,3 miljoen euro kunnen vertrekken bij de ploeg uit Enschede. Majstorovic wordt onmiddelijk weer in verband gebracht met Ajax en PSV.
Majstorovic raakte enkele dagen geleden slaags met ploeggenoot Blaise N'Kufo. Trainer Rini Coolen verklaarde na afloop van het duel met Ajax (2-3) dat het incident opgeblazen werd, maar in het programma Café de Sport werd gemeld dat Majstorovic deze winterstop nog vertrekt uit Tukkerland.
Majstorovic werd enkele maanden geleden nog genoemd bij PSV. De Eindhovenaren zouden hem als opvolger van Alex willen. In Amsterdam zoekt men naar een opvolger van de vertrokken Julien Escudé. Het is ook nog altijd niet zeker is dat Zdenek Grygera volgend seizoen nog Ajacied is.
heb ik liever Gronkjaer of Sunday Oliseh (is toch weer vrij)quote:Op maandag 23 januari 2006 14:41 schreef BansheeBoy het volgende:
Anouar Diba, waarom haalt Ajax hem niet? Hij kan zo ingepast worden, ik vind hem sterker dan Babel.²
Ik word zo teneergeslagen van de manier waarop jij je posts steeds eindigt. Tongs afsluiting is leuk, bij jou wordt het vervelend en vooral deprimerend.quote:Op maandag 23 januari 2006 14:41 schreef BansheeBoy het volgende:
Anouar Diba, waarom haalt Ajax hem niet? Hij kan zo ingepast worden, ik vind hem sterker dan Babel.²
Ik ook! En ik ben benieuwd wanneer die fucking kaartverkoop nou een keer begint! Het is al over twee weken..quote:Op maandag 23 januari 2006 14:07 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Deze taferelen wil ik over een week of twee ook zien in de Kuip!![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |