Ik geloof dat ik de Ketterse Fanfare nog beter vond, dat is zijn band hiervoor. Dat was ook meer doorsnee als Krang, maar toch ook met een lekker randje.quote:Op maandag 21 mei 2012 20:31 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ja ik verwoorde het verkeerd. Natuurlijk kende ik Krang. Had het meer over zijn huidige band. Dat is echt rock kicking ass.
Dollekamp is trouwens live heel wat anders dan op plaat!quote:Op maandag 21 mei 2012 22:02 schreef belsen het volgende:
[..]
Ik geloof dat ik de Ketterse Fanfare nog beter vond, dat is zijn band hiervoor. Dat was ook meer doorsnee als Krang, maar toch ook met een lekker randje.
Op cd is het een soloproject van andré manuel, een vrij rustige plaat. Live is het een zevenkoppig rock monster, met super dansbare nummers. Waarvan de meeste niet eens op plaat staan.quote:
en verder ook mooi:quote:In deze smerige streekroman volgen we de ondergang van Joop 'K' kanariehouder uit het Oosten des lands, die live op SBS6 door zomaar iemand door zijn achterhoofd zal worden geschoten. Niet dat dat verder van belang is. Het is 2004. Het oorspronkelijke lijden is gecomprimeerd tot een avi-bestandje op een Arabische internetpagina. We consumeren onze doden alsof het mangetron-maaltijden zijn, blij dat in ieder geval het apparaat het nog doet. Als u ooit op een tankstation tussen feestvierende voetbalsupporters heeft gestaan omdat er die avond met 5-0 van Moldavië was gewonnen dan weet u waar dit boek over gaat. De Nederlander is dood. Lang leve de Nederlander.
quote:André Manuel is een geboren artiest, al zegt hij zelf.
Hij draagt onze monarchie een warm pistool toe en is er rotsvast van overtuigd:
Alles is op weg naar het onherroepelijke einde.
Bod gedaan zou leuk staan naast mijn les claypool boekquote:Op woensdag 20 juni 2012 21:50 schreef Gehenna het volgende:
op marktplaats stond ook nog 1: http://boeken.marktplaats(...)an-andre-manuel.html
twitter:MetropoolHgl twitterde op maandag 25-06-2012 om 14:59:24BEVESTIGD: 5-10 DANCING DOLLEKAMP! http://t.co/8BXgvOig Heup uit de kom swingen gegarandeerd! Stemmingmakerij: http://t.co/T4LdiB0a reageer retweet
quote:Op vrijdag 6 juli 2012 12:42 schreef Bosbeetle het volgende:
Ik heb dat boek nu ook binnen, later als ik groot ben maar eens lezen
Oeh dat is volgensmij het vroegere straten festival... maar ik ga zeker wel even kijkenquote:Op vrijdag 6 juli 2012 18:26 schreef Darkestrah het volgende:
Hij is nu bevestigd voor een festival in Zwolle.
http://www.festivalinfo.n(...)daags_Stadsfestival/
Donderdagquote:Andre Manuel en Geert Hautekiet | Het Lied
¤10.00 Rolstoeltoegankelijk
Eén microfoon, twee singer-songwriters en maar één lied. Eén lang lied. Eén uur lang. De Nederlandse zanger/cabaretier en enfant terrible André Manuel en de Vlaamse bard en instrumentenbouwer Geert Hautekiet schrijven en zingen samen één lied. Geïnspireerd door de traditie bij Mongolen, Aboriginals en Malinezen om reizen te bezingen in lange liederen, willen zijn dat voor het eerst sinds de Middeleeuwen ook in het Nederlands doen. Met een zachte 'g' en hier en daar een rauwe Twentse tongval.
Een modern verhaal van twee veertigers - twee uitersten- die met elkaar opgescheept zitten in een oude Opel Kadett op weg naar Johannesburg. Een clash tussen uitersten op amper vier vierkante meter, midden in het uitgestrekte decor van zwart Afrika...
In Zwolle? Klinkt namelijk wel tof, en op zich heb ik donderdagavond niets te doen en vrijdagochtend vrijquote:Op woensdag 5 september 2012 17:04 schreef Bosbeetle het volgende:
Ticket uitgeprint voor
[..]
Donderdag
Dan zou ik zeggen kom maar langsquote:Op woensdag 5 september 2012 17:27 schreef Gehenna het volgende:
[..]
In Zwolle? Klinkt namelijk wel tof, en op zich heb ik donderdagavond niets te doen en vrijdagochtend vrij
*print kaartje doet*quote:Op woensdag 5 september 2012 17:47 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Dan zou ik zeggen kom maar langsmoet je zelf even een kaartje kopen... ik heb een kaartje voor de voorstelling van 20.30
http://www.stadsfestival.(...)w=voorstelling&id=87
De vraag is mag ik hier roken...quote:Op vrijdag 7 september 2012 14:49 schreef Gehenna het volgende:
ja klopt, eind was een beetje cheesy, maar dat was dan ook maar een fractie van het hele nummer die verder erg tof was
leuk decor, gevatte teksten, tof thema en de gebruikelijke goeie humor
quote:Op donderdag 15 november 2012 12:40 schreef Gehenna het volgende:
Vanavond staat hij weer met Dancing Dollkamp op Crossing Border hier in Enschede
maar tegelijkertijd staat ook op een ander podium Wim de Bie te spelen/vertellen...
ik twijfel nog
quote:14 / 11 / 2012
Het al lange tijd voorbereide optreden van Wim de Bie op Crossing Border kan wegens omstandigheden helaas niet doorgaan.
hast du eine sigarette fur michquote:Op donderdag 15 november 2012 12:45 schreef Gehenna het volgende:
oh wacht beslissing is al voor me genomen
[..], oh well: Dancing Dollekamp it is
Ja echt heeeeeeeeeeeeeeeeeel goed....quote:Op donderdag 15 november 2012 12:46 schreef Gehenna het volgende:
De nationale mental coach was het eerste wat ik van hem kende () dat vond ik idd niet veel aan. Later ben ik Van Koten en de Bie eens gaan ontdekken maar dat is wel echt masterlijk hoor
Daar stond eerst wel vanalles maar dat hebben ze eraf gehaald... zodat je niet eens meer kunt vinden wanneer ze waar optredenquote:Op donderdag 15 november 2012 12:55 schreef Gehenna het volgende:
er is een nieuwe site:
http://www.dancingdollekamp.nl/
waar verder niets opstaat
quote:Op donderdag 15 november 2012 12:56 schreef Gehenna het volgende:
Hé DJ DNA, zat gewoon in Urban Dance Squad ja..
ik vond hem al aardig toffe truukjes uithalen
idd en ik heb keine gezichtbuch, hoe was het concert nog nieuwe nummers?quote:Op vrijdag 16 november 2012 11:40 schreef Gehenna het volgende:
oh en komende optredens van Dancing Dollekamp zijn te vinden op hun Facebook groep, kom ik zonet achter:
https://www.facebook.com/groups/242507725824273/
maar dan moet je volgens mij wel lid ervan zijn, om dat te zien...
geen nieuwe, maar elke uitvoering is sowieso elke keer anders.quote:Op vrijdag 16 november 2012 11:44 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
idd en ik heb keine gezichtbuch, hoe was het concert nog nieuwe nummers?
oh dat is jammer die is wel brilliantquote:Op vrijdag 16 november 2012 11:51 schreef Gehenna het volgende:
[..]
geen nieuwe, maar elke uitvoering is sowieso elke keer anders.
Het leek er even op, of het 'bedankt dit was het'-nummer nog gespeeld werd, maar daar gingen ze niet mee verder, tijd was op denk ik
GVD wat ben ik jaloersquote:Op vrijdag 16 november 2012 11:39 schreef Gehenna het volgende:
was weer tof gisteren
Two Gallants & Mark Lenagan ook trouwens.
Ik vond TG op plaat nog niet eens zo heel tof, maar live knallen die behoorlijk
De heldquote:Op donderdag 15 november 2012 12:56 schreef Gehenna het volgende:
Hé DJ DNA, zat gewoon in Urban Dance Squad ja..
ik vond hem al aardig toffe truukjes uithalen
Koot en Bie het mooiste dat Nederlanfd op TV heeft voortgebracht. Talloze topics over geopend. Ze weten niet wat ze missen tegenwoordig.quote:Op donderdag 15 november 2012 12:46 schreef Gehenna het volgende:
De nationale mental coach was het eerste wat ik van hem kende () dat vond ik idd niet veel aan. Later ben ik Van Koten en de Bie eens gaan ontdekken maar dat is wel echt masterlijk
Te laat ontdekt. Door Bosbeetle.quote:Op vrijdag 16 november 2012 16:46 schreef Snowballed het volgende:
He is er een topic over hem...?
Kraaien op het land zwart als de raven...............................
Typische tong song...:quote:
Nou één troost: Ik moest eerder weg bij Two Gallants, omdat Kyteman Orchestra ging spelen (vrienden van me zeiden dat het geweldig moest zijn en hadden een plekje bewaard in het overvolle theater) Toen die na wat vertraging begonnen bleek ik het helemaal niets aan te vinden..quote:
Hulpje gedaan en overal op FOK! gespamt... we zijn hier verdomme allen suzammen!quote:Op maandag 17 december 2012 13:11 schreef Gehenna het volgende:
En hier kun je nu meehelpen: http://www.kominactie.nl/zusammendancingdollekamp
of hij is zelf stiekum fan van Justin Bieber en Doraquote:Op dinsdag 18 december 2012 13:44 schreef Bosbeetle het volgende:
Grappig als je op de YT account van andre manuel kijkt lijkt YT vooral veel door zijn dochter gebruikt te wordenen ik heb het idee dat André niet uitlogt
http://www.youtube.com/user/maneman2000
Kom op tong80 help dancing dollekamp de radio opquote:
quote:Op woensdag 19 december 2012 21:35 schreef Gehenna het volgende:
Single is nu ook te koop via iTunes: https://itunes.apple.com/nl/album/zusammen-single/id588741931
Opbrengst is "voor de hulp aan een heleboel baby's en nee, niet de baby's van de familie Dollekamp...", aldus de maker op Facebook
Mooi nummer inderdaad.quote:Op zondag 6 januari 2013 17:19 schreef Gehenna het volgende:
Oeh zomaar een nieuw nummer op Spotify
Mien Natuur, a song by Andre Manuel on Spotify.
Episch nummer geworden
ja brussel vind ik ook een erg toffe plaatquote:Op vrijdag 22 maart 2013 09:13 schreef belsen het volgende:
Op die Zilveren Karper staat alleen live-versie van De kraaien. Die Brussel-plaat is wel goed, dat is een livealbum met een opname van Studio Brussel erop ten tijde van een festivaltour die ze met Krang gedaan hebben. Alle nummers zijn wat meer opgerockt en teruggebracht naar echte popliedjes. Het is geloof ik de enige Krangplaat die ik bezit.
ja ik heb 'm digitaal wel, leuk albumquote:Op vrijdag 22 maart 2013 09:13 schreef belsen het volgende:
Op die Zilveren Karper staat alleen live-versie van De kraaien. Die Brussel-plaat is wel goed, dat is een livealbum met een opname van Studio Brussel erop ten tijde van een festivaltour die ze met Krang gedaan hebben. Alle nummers zijn wat meer opgerockt en teruggebracht naar echte popliedjes. Het is geloof ik de enige Krangplaat die ik bezit.
Zo rockig vind ik brussel niet... eerder versampled en bijgeavantgarded... in mijn oren danquote:Op vrijdag 22 maart 2013 10:54 schreef Gehenna het volgende:
[..]
ja ik heb 'm digitaal wel, leuk album
Dat 'oprock'-trucje heeft hij later nog een keer gedaan op 'op verzoek van de goden'
oh ik bedoelde dat ik 'm makkelijker in het gehoor liggen (lees: meer poppy) dan de rest van de albumsquote:Op vrijdag 22 maart 2013 10:55 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Zo rockig vind ik brussel niet... eerder versampled en bijgeavantgarded... in mijn oren dan
das appartquote:Op vrijdag 22 maart 2013 10:58 schreef Gehenna het volgende:
Mijn versie van How! heeft trouwens niet Popster & Kraaien, wat nou net de leukste nummers zijn
oh well verder ook gewoon tof album
Ja, het was allemaal wat bijgetrimd voor die festivaltour. Ik heb ze toen geloof ik drie keer ofzo gezien, ze stonden werkelijk overal. Was ook wel erg goed toen.quote:Op vrijdag 22 maart 2013 10:55 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Zo rockig vind ik brussel niet... eerder versampled en bijgeavantgarded... in mijn oren dan
quote:Op donderdag 28 maart 2013 09:26 schreef Gehenna het volgende:
Er is een nieuwe OTTOBOY
Briljant clipje
hehe gekregen 2 maand na die wedstrijdquote:Op donderdag 28 maart 2013 10:32 schreef Bosbeetle het volgende:
*ottoboy groupie meld... ik heb nog een sjaal van hem (staat nederland - italie op)
Inderdaadquote:Op donderdag 28 maart 2013 10:45 schreef Gehenna het volgende:
[..]
hehe gekregen 2 maand na die wedstrijd
ja daar is niet tegenop te boxenquote:Op donderdag 28 maart 2013 15:53 schreef Gehenna het volgende:
"Meer Bij" & "Te Laat" singletjes kunnen weer van mijn shopping lijst
Gekocht bij Popeye in Hengelo, toffe gast staat daar, haha direct zijn zeldzame collectie van fratsen, (Storm op cassette) en speciaal voor hem gesigneerde cd's showen natuurlijk
Dat is trouwens Johan Dollekamp, bijgenaamd Tjuupquote:Op donderdag 28 maart 2013 16:01 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
ja daar is niet tegenop te boxen
quote:Op donderdag 28 maart 2013 16:17 schreef Gehenna het volgende:
[..]
Dat is trouwens Johan Dollekamp, bijgenaamd Tjuup![]()
het originele tegeltje van "Een echte tukker is geen motherfucker" hangt daar ook ergens
quote:Op donderdag 28 maart 2013 16:19 schreef Gehenna het volgende:
[..]
zal wel familie zijn van die andere dollekampjes
Dat klinkt erg tof!quote:Op zaterdag 6 april 2013 00:00 schreef Wepeel2 het volgende:
Donderdagavond Andre Manuel gezien in de Elegast te Deventer. Coversessie waar hij nummers deed van Raymond van het Groenewoud. Was een bijzonder goede set. Heel energiek en alle nummers kregen toch weer een typisch Manuel randje.
Yep. Die hebben ze gespeeld. Maar ook Bleke Lena, Zjoske Schone Meid, Cha Cha Cha , Haile Chelassie, Vlaanderen boven.quote:Op zaterdag 6 april 2013 11:13 schreef methodmich het volgende:
Welke nummers van Van het Groenewoud speelde hij zo'n beetje?
Liefde Voor Muziek, Meisjes, Je Veux L'Amour? Die lijken me wel tof in een Manuel-jasje.
quote:Op zondag 7 april 2013 17:12 schreef Norrage het volgende:
[..]
Ja vet! Ken dat helemaal niet! (Andre Manuel natuurlijk wel, maar niet die band)...Kan het alleen nergens vinden onlineMaar eens in de winkel proberen te vinden dus
Welk album is het leukst?
How! is een leuk instap albumquote:Op zondag 7 april 2013 17:46 schreef Norrage het volgende:
hier het topic. Kan iemand mij tips geven?
[..]
pfff, ik kan het niet eens op internet vinden om te kopen! En als ik al wat vind is het minstens 20 euro...is hij zo onbekend dat je het nergens kan vinden? waar vinden jullie het?quote:Op zondag 7 april 2013 17:49 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
How! is een leuk instap albumVerder is brussel een goed overzicht van krang. verder
krang
andré manuel
kopen als het uitkomt en ik weet dat gehenna veel via marktplaats vind..quote:Op zondag 7 april 2013 17:53 schreef Norrage het volgende:
[..]
pfff, ik kan het niet eens op internet vinden om te kopen! En als ik al wat vind is het minstens 20 euro...is hij zo onbekend dat je het nergens kan vinden? waar vinden jullie het?
ja het is echt veel zoeken en geluk hebben hoor. Zelfs mp3'tjes waren tot voor kort bijna niet aan tekomen. Toen via een Fratsen-Hyve de digitale verzameling compleet gemaakt.quote:Op zondag 7 april 2013 17:53 schreef Norrage het volgende:
[..]
pfff, ik kan het niet eens op internet vinden om te kopen! En als ik al wat vind is het minstens 20 euro...is hij zo onbekend dat je het nergens kan vinden? waar vinden jullie het?
Dat idd...quote:Op zondag 7 april 2013 18:04 schreef Gehenna het volgende:
[..]
ja het is echt veel zoeken en geluk hebben hoor. Zelfs mp3'tjes waren tot voor kort bijna niet aan tekomen. Toen via een Fratsen-Hyve de digitale verzameling compleet gemaakt.
op http://grooveshark.com/ kun je wel aardig wat nummers van Fratsen, Krang en ook Solo streamen.
en als je wilt kan wil ik best een Dropbox linkje sturen met wat albums, maar dat zal via PM moeten gaan denk ik
Ik durfde de hint niet letterlijk te gevenquote:Op zondag 7 april 2013 18:04 schreef Gehenna het volgende:
[..]
ja het is echt veel zoeken en geluk hebben hoor. Zelfs mp3'tjes waren tot voor kort bijna niet aan tekomen. Toen via een Fratsen-Hyve de digitale verzameling compleet gemaakt.
op http://grooveshark.com/ kun je wel aardig wat nummers van Fratsen, Krang en ook Solo streamen.
en als je wilt kan wil ik best een Dropbox linkje sturen met wat albums, maar dat zal via PM moeten gaan denk ik
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |