Nu rukken en tikken tegelijk?quote:Op donderdag 19 januari 2006 10:43 schreef Pheno het volgende:
[..]
Eigenlijk wel, ik fok nu zonder klachten
Oh.quote:Op donderdag 19 januari 2006 10:43 schreef Ynske het volgende:
[..]
nee-een-onverkapte-ik-wil-PhaE-en-Merah-knuffelen-post
Ik ben tegen dierenmishandelingquote:Op donderdag 19 januari 2006 10:45 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Geef ook eens tegengas. Je bevestigt ongeveer alles. Als ik zou zeggen dat ik je binnenkort kom afknallen dan zou je nog iets zeggen in de trant van "Leuk".
Je zeurtquote:Op donderdag 19 januari 2006 10:44 schreef BreaktotheDance het volgende:
OK, ik moet er vandoor, tot later
Sorry dat ik loop te zeuren
Ik zei toch niet dat ik kleinkonijn ging neerschieten.quote:Op donderdag 19 januari 2006 10:46 schreef Godlike02 het volgende:
[..]
Ik ben tegen dierenmishandeling![]()
quote:
Ja maar zonder zorgtoeslag is het niet te betalen ja..quote:Op donderdag 19 januari 2006 10:46 schreef Pheno het volgende:
[..]
Je zeurt
Iedereen die een zorgtoeslag krijgt profiteert van de maatschappij, de luie flikkers![]()
En de werkschuwe pinguin maar betalen
Weet ik, maar ik jaag nu kennelijk de mensen hier tegen me in het harnas. Dat hoeft nu ook weer niet. Jullie vinden me maar een aansteller. Ik weet het niet, er zijn echt wel dingen die niet goed gaan...quote:Op donderdag 19 januari 2006 10:45 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Geef ook eens tegengas. Je bevestigt ongeveer alles. Als ik zou zeggen dat ik je binnenkort kom afknallen dan zou je nog iets zeggen in de trant van "Leuk".
Nee, geen longklachten, blauwe!quote:
Ik snap het ook nietquote:Op donderdag 19 januari 2006 10:46 schreef Pheno het volgende:
[..]
Je zeurt
Iedereen die een zorgtoeslag krijgt profiteert van de maatschappij, de luie flikkers![]()
En de werkschuwe pinguin maar betalen
Zoals ik al honderd keer gezegd heb begrijp ik je veel beter dan je denkt, maar je kunt het overdrijven.quote:Op donderdag 19 januari 2006 10:47 schreef BreaktotheDance het volgende:
Weet ik, maar ik jaag nu kennelijk de mensen hier tegen me in het harnas. Dat hoeft nu ook weer niet. Jullie vinden me maar een aansteller. Ik weet het niet, er zijn echt wel dingen die niet goed gaan...
Valt best mee eigenlijk, ik had het duurder verwachtquote:Op donderdag 19 januari 2006 10:47 schreef _Kimmie_ het volgende:
[..]
Ja maar zonder zorgtoeslag is het niet te betalen ja..
quote:Op donderdag 19 januari 2006 10:46 schreef Plato1980 het volgende:
Ik zei toch niet dat ik kleinkonijn ging neerschieten.![]()
Een schande is het, dat zeg ik je!quote:Op donderdag 19 januari 2006 10:48 schreef Godlike02 het volgende:
[..]
Ik snap het ook niet
Niks doen op je werk en dan toch nog belastiing moeten betalen![]()
quote:Op donderdag 19 januari 2006 10:44 schreef Pheno het volgende:
[..]
Nee, deze was eigenlijk best duidelijk, niets stiekem aan
Ik ga er 25 euro per maand op achteruit, maar als ik komend najaar een beetje fatsoenlijke baan vind dan ben ik waarschijnlijk beter af dan in het oude systeem.quote:Op donderdag 19 januari 2006 10:48 schreef Pheno het volgende:
[..]
Valt best mee eigenlijk, ik had het duurder verwacht
Mijn kloonkonijn wat doe je?quote:Op donderdag 19 januari 2006 10:49 schreef Godlike02 het volgende:
[..]
Je zwaailicht ging af?
Ze zeggen kleinkonijn! ALARM!!!
Komen er functies vrij bij Fok! BV?quote:Op donderdag 19 januari 2006 10:49 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Ik ga er 25 euro per maand op achteruit, maar als ik komend najaar een beetje fatsoenlijke baan vind dan ben ik waarschijnlijk beter af dan in het oude systeem.
In dat geval had ze petitpinguIn (of hoe zo'n beest in het Frans ook mag heten) geheten.quote:
Ik ook, alleen is die enigzins gedateerd.quote:Op donderdag 19 januari 2006 10:50 schreef Godlike02 het volgende:
[..]
Komen er functies vrij bij Fok! BV?![]()
Ik heb al werkervaring![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |