quote:Op donderdag 19 januari 2006 16:50 schreef Martineke het volgende:
LadyS wat zie ik? krijg je een jongentjeen met een keizersnee? hoezo dat dan?
Als ik lang zit krijg ik dus last van mijn stuitjequote:Op donderdag 19 januari 2006 17:02 schreef dutchie het volgende:
Trouwens over die rugklachten, die kunnen idd verergeren als je een tijdje stil ligt of zit/staat. Dus regelmatig opstaan en even bewegen. Vandaar ook dat het 's ochtends lastig kan zijn om op te staan.
Hebben ze naar je nieren gekeken? Want bij mij als suikerpatientje betekent eiwitten in je urine dat dit een waarschuwingsteken van nierfalen kan zijn. Misschien heb je spugen er wat mee te maken gehad..(uitdrogingquote:Op donderdag 19 januari 2006 15:22 schreef MeNicole het volgende:
Heb hier vanmorgen de huisarts aan de telefoon gehad. Ze hadden urine op de kweek gezet om te kijken naar mijn blaasonsteking!! Zegt ie doodleuk: Nee er was nix te zien lever over 4 weken maar een nieuw plasje in![]()
Zit ik GVD voor nix die antibiotica te vreten terwijl ik toch al wist dat het geen blaasonsteking was. Wanneer leren dokters toch eens naar je luisteren. Laat hem liever uitzoeken hoe ik aan teveel eiwitten in mijn urine kom![]()
Een 'rekbare'?quote:Op donderdag 19 januari 2006 18:53 schreef Sugar het volgende:
Ik heb een rokje gekocht. Komt ook daardoor.![]()
![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |