quote:Op donderdag 19 januari 2006 16:50 schreef Martineke het volgende:
LadyS wat zie ik? krijg je een jongentjeen met een keizersnee? hoezo dat dan?
Als ik lang zit krijg ik dus last van mijn stuitjequote:Op donderdag 19 januari 2006 17:02 schreef dutchie het volgende:
Trouwens over die rugklachten, die kunnen idd verergeren als je een tijdje stil ligt of zit/staat. Dus regelmatig opstaan en even bewegen. Vandaar ook dat het 's ochtends lastig kan zijn om op te staan.
Hebben ze naar je nieren gekeken? Want bij mij als suikerpatientje betekent eiwitten in je urine dat dit een waarschuwingsteken van nierfalen kan zijn. Misschien heb je spugen er wat mee te maken gehad..(uitdrogingquote:Op donderdag 19 januari 2006 15:22 schreef MeNicole het volgende:
Heb hier vanmorgen de huisarts aan de telefoon gehad. Ze hadden urine op de kweek gezet om te kijken naar mijn blaasonsteking!! Zegt ie doodleuk: Nee er was nix te zien lever over 4 weken maar een nieuw plasje in![]()
Zit ik GVD voor nix die antibiotica te vreten terwijl ik toch al wist dat het geen blaasonsteking was. Wanneer leren dokters toch eens naar je luisteren. Laat hem liever uitzoeken hoe ik aan teveel eiwitten in mijn urine kom![]()
Een 'rekbare'?quote:Op donderdag 19 januari 2006 18:53 schreef Sugar het volgende:
Ik heb een rokje gekocht. Komt ook daardoor.![]()
![]()
Eeeeeeeeecht nietquote:Op donderdag 19 januari 2006 11:30 schreef texelonia het volgende:
Ik dacht dat Maria was uitgehuwelijkt aan Morris. Is dat uit?
das omdat ik nieuwsgierig ban naar jullie mafkeesquote:Op donderdag 19 januari 2006 20:17 schreef dutchie het volgende:
En dan nog iets, mevrouw Snoopy u bent hier ook verdacht veel!![]()
ik begreep je wel hoor en neem het dutch maar niet kwalijk, het zijn de hormonen...quote:Op donderdag 19 januari 2006 21:01 schreef snoopy het volgende:
[..]
das omdat ik nieuwsgierig ban naar jullie mafkees![]()
quote:Op donderdag 19 januari 2006 21:08 schreef Belana het volgende:
ik begreep je wel hoor en neem het dutch maar niet kwalijk, het zijn de hormonen...![]()
quote:Op donderdag 19 januari 2006 21:47 schreef mjammetje het volgende:
Hallo allemaal![]()
Ik heb even een nieuw accountje aangemaakt om hier te kunnen melden:
IK BEN ZWANGER!
![]()
Dat moest er even uit.
Ik ben zwanger:
Lengte zwangerschap: 6 weken, 9 uren
Nog te gaan: 33 weken, 6 dagen, 14 uren
Vordering: 15.14%
Bevallingsdatum: 14/09/2006
Half September ben ik gestopt met de pil in de hoop zwanger te mogen raken en dat is dus al lekker snel gebeurd. Begin Januari had ik een vermoeden dat ik zwanger was maar de zwangerschapstesten gaven steeds aan van niet tot de test kwam die wel positief was.
Ik ben helemaal in de wolken![]()
![]()
Nee, van je twee streepjes/plusje/weet ik veel welke test je hadquote:
http://picserver.student.utwente.nl/v/9975MH1UJ2P0quote:Op donderdag 19 januari 2006 21:50 schreef Troel het volgende:
[..]
Nee, van je twee streepjes/plusje/weet ik veel welke test je had
Dankje voor de felicitaties.quote:Op donderdag 19 januari 2006 22:12 schreef linda856763 het volgende:
Gefeliciteerd Mjammetje!
Ik denk dat mijn uitgetelde datum aangepast moet worden. Ik had een rekenschema van Babybrabbel.org gebruikt, en daar kwam 22 september uit, maar als ik 9 december nam, de startdag van mijn laatste menstruatie.
Maar als ik 280 dagen (40 weken) daarbij optel kom ik op 15 september?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |