Wat is er mis aan Arsenal?quote:Op dinsdag 17 januari 2006 13:37 schreef rubbereend het volgende:
[..]
veel clubs mogen maar er zijn grenzen
tis gewoon niet zo'n leuke clubquote:
Ik ben het in grote lijnen wel met je eens. Maar Wegereef floot echt niet partijdig, hooguit af en toe slecht (2 x hands van een Spartaan op het middenveld gemist bv, te makkelijk een aantal vrije trappen aan PSV-ers gegeven). Spartanen met wie ik gepraat heb waren het hierover eens. De goal een overtredingquote:Op maandag 16 januari 2006 19:14 schreef methodmich het volgende:
Die hebben slecht gespeeld. Farfán levensgevaarlijk? Niet gezien. Zat in de tas bij Nebosa Gudelj. Cocu liep 90 minuten te zeiken tegen Wegereef, die overigens erg partijdig floot. Simons deed het wel okee, Alex had het lastig met Van Tornhout en Ooijer oogde al even gefrustreerd.
Maar de ergste was Lange Jan!
bewonderenswaardig dat jij wel in staat bent om het nog zo netjes te zeggen.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 13:43 schreef rubbereend het volgende:
[..]
tis gewoon niet zo'n leuke club
Alsjeblieft geen Arsenal...quote:Op dinsdag 17 januari 2006 13:35 schreef Radegast het volgende:
Hiddink gaat na dit seizoen naar Arsenal, mark my words.
quote:Op dinsdag 17 januari 2006 15:09 schreef mcyodogg het volgende:
[..]
bewonderenswaardig dat jij wel in staat bent om het nog zo netjes te zeggen.![]()
Laat hem dan maar bondscoach van Brazilië worden. We kunnen een Adriano en Robinho goed gebruikenquote:Op dinsdag 17 januari 2006 13:32 schreef rubbereend het volgende:
nou ik ben benieuwd, zeker aangezien we waarschijnlijk wat spelers uit het land van Hiddinks bondscoachschap zullen krijgen
Schaam je je dan niet, met dat materiaal?quote:Op dinsdag 17 januari 2006 08:53 schreef Dylan Dog het volgende:
Jeetje wat zijn we slecht zeg...
* Dylan Dog zwaait naar mm met drie puntjes...
Rood voor Schenkel was overdreven. Wel mooi die reactie van Wegereef toen Danny daarna Farfán, die duwde bij de goal, de bal tegen zijn kop schoot.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 15:08 schreef ErikT het volgende:
[..]
Ik ben het in grote lijnen wel met je eens. Maar Wegereef floot echt niet partijdig, hooguit af en toe slecht (2 x hands van een Spartaan op het middenveld gemist bv, te makkelijk een aantal vrije trappen aan PSV-ers gegeven). Spartanen met wie ik gepraat heb waren het hierover eens. De goal een overtreding
Maar het was absoluut slecht, dat ben ik met je eens.
Eeeh geen idee. Ongeveer tien meter links van het midden achter de goal.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 17:49 schreef methodmich het volgende:
Nee, maar in welk nummer zat je? Wij zaten bij 12.
Wegereef ook nietquote:En die handsballen hebben wij niet gezien. Ooijer geel voor praten was dom van Ooijer.
Precies.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 17:53 schreef methodmich het volgende:
Links van het midden, dat is meer aan de Kasteelzijde dan vermoedelijk. Ik zat aan de Deelder-zijde.
Ze gingen dus zeiken omdat het hands was geweest (links op het middenveld).quote:En ze gingen vast zeiken omdat het niet zo liep.
heb ik de mededeling gemist dat dat geen rood meer isquote:Op dinsdag 17 januari 2006 17:45 schreef ErikT het volgende:
Ben ik het echt mee oneens. Schenkel gaf gewoon van achteren een trap op de enkels, dat is geel. Op TV nog heel duidelijk gezien.
plus had hij er al geel, maar kan me eigenlijk niet meer beide incidenten herinnerenquote:Op dinsdag 17 januari 2006 19:08 schreef rubbereend het volgende:
[..]
heb ik de mededeling gemist dat dat geen rood meer is
Wat is er lastig te begrijpen aan 'Wat zijn we slecht?'quote:Op dinsdag 17 januari 2006 17:29 schreef methodmich het volgende:
[..]
Schaam je je dan niet, met dat materiaal?
Engeland misschien. Sven Goran staat nogal onder druk na een gesprek met een Sjeikquote:Op dinsdag 17 januari 2006 11:18 schreef mcyodogg het volgende:
Zal Hiddink volgend seizoen dan weer bondscoach worden, denken jullie? ALs het zo zou zijn, zal het waarschijnlijk wel een Europees team worden, met het oog op het EK 2008 in Oostenrijk/Zwitserland.
Het was geen tackle, gewoon een tik op de enkels. Direct rood zou belachelijk zijn, geen geel ook.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 19:08 schreef rubbereend het volgende:
[..]
heb ik de mededeling gemist dat dat geen rood meer is
Af en toe een minder dagje tegen een opponent met minder kwaliteit is logisch hoor.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 17:29 schreef methodmich het volgende:
[..]
Schaam je je dan niet, met dat materiaal?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |