Je stinkt.quote:Op maandag 6 februari 2006 18:59 schreef SCH het volgende:
[..]
Hij doet het hier wel en de ouwe is ineens te groot om up te loaden.
SBS heeft ook de rechten van de PDC gekochtquote:
Toch?quote:Op maandag 13 februari 2006 13:26 schreef rubbereend het volgende:
[..]
SBS heeft ook de rechten van de PDC gekocht
Dat vind ik ook.quote:Op maandag 13 februari 2006 13:38 schreef The_BoezelaaR het volgende:
Hij hebt wel lef dat ie het doet, dat wel
Ja, http://www.dartinfo.nl/index.php?option=com_content&task=view&id=256quote:Op maandag 13 februari 2006 13:42 schreef sanger het volgende:
Van Barneveld gaat over.
In dat bericht op de BBC site geeft hij aan 3 toernooien te gaan spelen. Was er toevallig laatst geennieuws dat PDC spelers werden toegelaten op de BWDT en de IDL?????
Het is niet zo dat v B nog nooit gewonnen heeft van Taylor. Afgelopen jaar nog.quote:Op dinsdag 14 februari 2006 13:16 schreef TinToR het volgende:
Goede zaak dat Barney overstapt naar de PDC.
Als hij het hoogst haalbare voor hemzelf wil zal hij toch tegen The Power moeten spelen.
En stiekem verwacht ik toch ook dat de dag gaat komen dat hij Phil zal verslaan.
Wat is het nu dan?quote:Op dinsdag 14 februari 2006 14:30 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Het is niet zo dat v B nog nooit gewonnen heeft van Taylor. Afgelopen jaar nog.
Afgelopen jaar volgens mij 2 van de 4 confrontaties.quote:
van Barneveld kan het niveau van Taylor benaderen maar elke keer als het een belangrijke wedstrijd was werd de spanning te hoog voor van Barneveld, als ze vaker tegen elkaar gooien is het minder bijzonder en zal de extra spanning minder worden waardoor van Barneveld meer kans maakt.quote:Op dinsdag 14 februari 2006 15:47 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Afgelopen jaar volgens mij 2 van de 4 confrontaties.
Ik denk dat wanneer v. B Taylor met regelmaat tegenkomt Taylor het moeilijker zal krijgen en we eindelijk een Barney op nivo tegen Tayulor zien. Dat is nog nooit voorgekomen.
Anyway, ik ben erg benieuwd naar de overstap, welke overigens nog steeds niet bevestigt is.
Dat zeg ikquote:Op dinsdag 14 februari 2006 15:56 schreef rubbereend het volgende:
[..]
van Barneveld kan het niveau van Taylor benaderen maar elke keer als het een belangrijke wedstrijd was werd de spanning te hoog voor van Barneveld, als ze vaker tegen elkaar gooien is het minder bijzonder en zal de extra spanning minder worden waardoor van Barneveld meer kans maakt.
dat klopt ik doe het alleen wat uitgebreiderquote:
Ja hoor, dat mocht wel alleen bestond dit vermoeden al maaaaaaaaaaaaaaaaaaanden. Dus het had wel grappig geweest wanener je naar de krant was gestaptquote:Op dinsdag 14 februari 2006 18:16 schreef yvette1982 het volgende:
had die manager toch gelijk dat die lul ging overstappen. Van jullie mocht ik het alleen niet verklappen.
quote:Frisse start voor Barney
Haagse darter wil bij nieuwe bond Phil Taylor verslaan
Van onze speciale verslaggever
RIJSWIJK, woensdag
Een nieuwe, frisse stap in zijn carrière. Zo ziet Raymond van Barneveld zijn overgang van de British Darts Organisation (BDO) naar de Professional Darts Corporation (PDC). Een opvallende en gewaagde stap voor de man die het darten groot heeft gemaakt in ons land. Maar ook een verrassende. „De belangrijkste reden? Phil Taylor verslaan.”
Daarmee geeft ’Barney’ duidelijk aan wat voor hem de drijfveer is voor zijn overstap. „Veel mensen roepen al jaren dat ik de beste darter ter wereld ben. Alleen zie ik dat zelf helemaal niet zo. Phil is namelijk ook een fantastische speler. Hem verslaan is de grootste uitdaging.” Een uitdaging die hij al meerdere malen aanging in het verleden, maar waarbij de Nederlander meestal als verliezer uit de strijd kwam. Slechts tweemaal wist Van Barneveld de kopman van de PDC te verslaan. Van Barneveld: „Al was het verschil nooit groot.”
Er spelen echter nog meer dingen mee volgens Nederlands beste darter ooit. „De PDC gaat als een komeet omhoog momenteel, is enorm in ontwikkeling. Dat kan ik van de BDO niet zeggen, helaas. Daar draait het toch vooral om de Lakeside. Verder verandert er weinig, de bond komt niet met nieuwe dingen.” De PDC daarentegen timmert flink aan de weg met toernooien in bijvoorbeeld Japan en de Verenigde Staten. „Daar blijven ze niet stilzitten en gaan ze op zoek naar nieuwe afzetmarkten voor de sport.”
Nu Van Barneveld de BDO verlaat, moet hij ook afscheid nemen van het hem zo geliefde Lakeside-toernooi, dat hij al viermaal op zijn naam schreef. Een vijfde keer – wat een record zou betekenen – zal vooralsnog niet gaan lukken. „Daarom baalde ik na mijn nederlaag tegen Jelle (Klaassen, red.) ook zo. Ik wist namelijk dat het mijn laatste kans zou zijn. Toen speelde dit hele verhaal al.” Er is dus geen sprake van een soort ’vlucht’ nu Klaassen de nieuwe nationale dartsheld is. „Dat heeft er niets mee te maken. Ik zou juist graag sportieve revanche nemen.”
Morgenavond al staat de Hagenaar tegenover Ronnie Baxter, in zijn eerste Premier League-partij. In die topcompetitie komen naast Van Barneveld de beste zes PDC-darters uit en elke donderdag wordt er een speelronde afgewerkt. ’Barney’ en Baxter leverden in 1999 nog een heroisch gevecht tijdens de finale van de Lakeside (6-5 winst Van Barneveld). „Dat wordt dus een mooie pot. En die speel ik nu dus elke week. Ik kan bijna niet wachten om de eerste pijl te gooien.”
Een andere datum waar de darter nu al reikhalzend naar uitkijkt, is 20 april, wanneer hij op zijn 39e verjaardag Phil Taylor treft. „Hem van de troon stoten die dag, dat zou een prachtig cadeau zijn.”
Nu wel. Door de bookiesquote:Op dinsdag 14 februari 2006 18:24 schreef Swetsenegger het volgende:
En sowieso is het tot op heden nog steeds niet bevestigt.
quote:THE Professional Darts Corporation are delighted to announce that Raymond van Barneveld, the greatest Dutch darts player in history, has joined the PDC and will compete in the 2006 Holsten Premier League Darts.
In one of the biggest developments in the history of the sport, four-time BDO World Champion van Barneveld has decided to join the world's leading professional darts body.
The 38-year-old from Den Haag is be the seventh and final player to be confirmed for the 2006 Holsten Premier League Darts, which begins in Blackburn on Thursday.
He will take on the likes of 13-time World Champion Phil Taylor and current world number one Colin Lloyd over the next three months in a bid to scoop the £50,000 first prize.
Van Barneveld will also move full time onto the Professional Darts Corporation's circuit of tournaments, allowing him to compete in the richest event in the game, the Ladbrokes.com World Darts Championship.
"It gives me great pleasure to welcome Raymond to the Professional Darts Corporation," said PDC Chairman Barry Hearn.
"This is an extremely significant move, not just for Raymond but the sport of darts.
"He has enjoyed a wonderful career so far and will only move on to bigger and better things in the coming years as part of the exciting future we are offering professional players worldwide."
Barneveld will face another Premier League newcomer, Ronnie Baxter, in Blackburn when the 2006 tournament begins on Thursday.
Defending champion Taylor will open the night's matches against Wayne Mardle before returning to face Colin Lloyd in the fourth and final game. Roland Scholten and Peter Manley will meet in the evening's other game.
The Professional Darts Corporation have also announced a five-year contract with Dutch television station SBS-6, who will broadcast every night of the league live on their sister station UPC.
nee dat snap ik ook niet goed.quote:Op woensdag 15 februari 2006 14:45 schreef Swetsenegger het volgende:
Top!
Hoewel ik niet begrijp hoe SBS6 het nu uitzend?
De Barney fanclubleden vast welquote:Op woensdag 15 februari 2006 15:03 schreef -Sandstorm- het volgende:
Net of je zoveel geld over wil hebben om Barney te zien![]()
Vandaar mijnquote:
Decodersquote:Op woensdag 15 februari 2006 15:00 schreef sanger het volgende:
SBS gaat het via UPC uitzenden. Oftewel vanachter een decoder![]()
Net gekeken op de UPC site:
TV abonnement kost 17.99
Sport1 12.99
Kosten zijn per maand.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |