Ze zijn niet verplicht om je van tevoren op de hoogte te stellen van een officiele aanklacht.quote:Op donderdag 12 januari 2006 14:19 schreef Dannon het volgende:
"Uit deze aan u verzonden e-mail kunnen geen rechten worden ontleend."
Right. Dus op het moment dat zij je aan proberen te klagen omdat je niet binnen X dagen na deze email hebt gereageerd, gewoon die regel aanhalen. 'Ja, hallo jongens, jullie kunnen niks ontlenen aan die email, dat zeggen jullie zelf!'
Aan e-mail kan sowieso geen rechten worden ontleendquote:Op donderdag 12 januari 2006 14:19 schreef Dannon het volgende:
"Uit deze aan u verzonden e-mail kunnen geen rechten worden ontleend."
Right. Dus op het moment dat zij je aan proberen te klagen omdat je niet binnen X dagen na deze email hebt gereageerd, gewoon die regel aanhalen. 'Ja, hallo jongens, jullie kunnen niks ontlenen aan die email, dat zeggen jullie zelf!'
Dat lijkt mij een prima beslissing.quote:Op donderdag 12 januari 2006 14:13 schreef gieling het volgende:
Ga nu een email sturen aan webhosters.nl met het verzoek hem wel te verwijderen om zodanig een nieuwe te kunnen plaatsen!
Je kunt hooguit betwisten de e-mail ontvangen te hebben (zo lang je niet antwoordt), maar what's the use?quote:Op donderdag 12 januari 2006 14:08 schreef WdU het volgende:
is een email uberhaupt wettig. moet dit niet per aangetekende brief/?
misschien hadden ze read receipt aan staanquote:Op donderdag 12 januari 2006 14:23 schreef Alicey het volgende:
[..]
Je kunt hooguit betwisten de e-mail ontvangen te hebben (zo lang je niet antwoordt), maar what's the use?
Maar dat kunnen ze vast ook niet zo waarderenquote:Omdat budgetwebhosting dreigt met juridische stappen als ik hier mijn ervaringen met het bedrijf plaats laat ik het bij een melding dat het een prima hoster met uitstekende service is.
Link naar een topic? Dat maakt mij weer te nieuwsgierig.quote:Op donderdag 12 januari 2006 14:28 schreef Reya het volgende:
De mail doet overigens me wat denken aan de mails die Danny een tijdje kreeg van een of ander vaag ingenieursbureautje![]()
Voerman/SABOSquote:Op donderdag 12 januari 2006 14:29 schreef Sharkdoggie het volgende:
[..]
Link naar een topic? Dat maakt mij weer te nieuwsgierig.![]()
Ja dat soort mails dingen halen ze gewoon van internet denk ikquote:Op donderdag 12 januari 2006 14:28 schreef Reya het volgende:
De mail doet overigens me wat denken aan de mails die Danny een tijdje kreeg van een of ander vaag ingenieursbureautje![]()
Dat ook ja.quote:Op donderdag 12 januari 2006 14:16 schreef lesley het volgende:
een beetje proffesioneel bedrijf moet toch wel wat kritiek kunnen verdragen vindd ik
Ga er maar van uit dat je geen grenzen hebt overschredenquote:Op donderdag 12 januari 2006 13:32 schreef gieling het volgende:
Nu ben ik niet iemand die snel in dit soort big-talk trapt maar toch maar even hier vragen of ze überhaupt een poot om op te staan hebben. Ik neem aan dat dit gewoon onder vrijheid van meningsuiting oid valt. Dus kunnen ze me iets maken?
Dit zou ik doen ja.quote:Op donderdag 12 januari 2006 13:48 schreef Flurry het volgende:
bij webhosters.nl toevoegen dat ze dreigen met juridische actie nav je mening?
Misschien heeft Voerman hem wel geadviseerd.quote:Op donderdag 12 januari 2006 14:30 schreef gieling het volgende:
[..]
Ja dat soort mails dingen halen ze gewoon van internet denk ik
Wie weetquote:Op donderdag 12 januari 2006 14:34 schreef Alicey het volgende:
[..]
Misschien heeft Voerman hem wel geadviseerd.
Lijkt mij overbodig energie er in steken. Gewoon aan de oorspronkelijke reactie toevoegen dat ze dreigen met juridische stappen als je kritiek op ze hebt.quote:Op donderdag 12 januari 2006 14:36 schreef Blik het volgende:
ik zou ook een berichtje terug sturen naar die budgetwebhosting dat ze een dikke vinger kunnen krijgen en dat je naar aanleiding van deze e-mail het hun nog lastiger gaat maken
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |