Ja die twee slappe zakken komen nav de beschuldiging van jou, terwijl je hetzelfde doetquote:Op zaterdag 14 januari 2006 23:07 schreef -J-D- het volgende:
Och ja, tuurlijk. Ik geef even aan waar je de mist in gaat en gelijk leg ik je woorden in de mond.
Tuurlijk
Echt waar, wat ben jij volwassen.
[..]
[..]
[..]
en jij maar klagen over het gedrag van anderen in dit forum
Lachwekkend...
Doe geen moeite, je huilerige postjes zijn inhoudelijk al dusdanig slap dat het enige leuke van deze discussie je verontwaardiging is wanneer iemand de term 'zak' in zijn mond neemt.quote:Op zaterdag 14 januari 2006 23:09 schreef -J-D- het volgende:
Och ja, zoals je zo graag wil:
Ik zal je het laatste woord geven. Ga nog maar even door met je tirade.
Misschien dat ik morgen nog interesse heb om op je gezeik te reageren.
CHAMPION £60,000quote:Op zaterdag 14 januari 2006 23:26 schreef TheFrankey het volgende:
wat krijg je eigenlijk als je 1e of 2e word in de finale.... aan prijzen dan he
Om je eigen woorden te gebruiken dan maar: ben je schizofreen ofzo?quote:Op zaterdag 14 januari 2006 23:09 schreef Swetsenegger het volgende:
En waar zie je mij klagen over het gedrag van anderen. Het zal me aan mijn reet roesten. Integenstelling tot jou. Kom je wel buiten of heb je pleinvrees?
quote:Op zaterdag 14 januari 2006 23:16 schreef Swetsenegger het volgende:
Eng figuur ben jij.
In het ene topic ga je als een rand debiel tekeer en hier kom je nu op een liefelijk toontje een kantlijntje plaatsen
Ja en?
Is dat reden om daar als een randebiel stupide tekstje te plaatsen en hier op een normale genuanceerde manier je kanttekeningen te plaatsen?
ow en kan klagen niet zonder 3 kotssmiley's?
Jij wilt dit:quote:Op zaterdag 14 januari 2006 23:32 schreef matthijst het volgende:
[..]
Om je eigen woorden te gebruiken dan maar: ben je schizofreen ofzo?
[..]
vergelijken met ditquote:Op zaterdag 14 januari 2006 23:09 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Ja die twee slappe zakken komen nav de beschuldiging van jou, terwijl je hetzelfde doet
En waar zie je mij klagen over het gedrag van anderen. Het zal me aan mijn reet roesten. Integenstelling tot jou. Kom je wel buiten of heb je pleinvrees?
quote:Op zaterdag 14 januari 2006 19:21 schreef matthijst het volgende:
Typisch die dikke pad; gewoon in het zwembad liggen als Klaasen aan het spelen is...
Sjongejonge, vadsige aap weer bommetjes aan het doen... Mongoloide kleuter dat het is![]()
![]()
Nee hoor, ik vind het een beetje vreemd dat je termen als mongoloide kleuter in het ene topic gebruikt en in het andere topic OVER EXACT HETZELFDE ONDERWERP je gedraagt alsof je een ouderling in de kerk bentquote:Op zaterdag 14 januari 2006 23:38 schreef matthijst het volgende:
Jazeker, jij zegt dat wat anderen doen je aan je reet zal roesten, maar ondertussen loop je al in verschillende topics te huilen over mijn kotssmileys over je held....
Dus je maakt je er wel degelijk druk om...
Tsja, schijnbaar ben jij te simpel om in te zien dat de klaagbaak ("Spui je gal hier.") er is om te kankeren...quote:Op zaterdag 14 januari 2006 23:40 schreef Swetsenegger het volgende:
Nee hoor, ik vind het een beetje vreemd dat je termen als mongoloide kleuter in het ene topic gebruikt en in het andere topic OVER EXACT HETZELFDE ONDERWERP je gedraagt alsof je een ouderling in de kerk bent
hoho mannetje, ik vind het erg nutteloos om Topics in Sport te vervuilen met termen als vetklep, en dikke pad.quote:Op zaterdag 14 januari 2006 23:42 schreef matthijst het volgende:
[..]
Tsja, schijnbaar ben jij te simpel om in te zien dat de klaagbaak ("Spui je gal hier.") er is om te kankeren...
je maatje kollie vroeg me nota bene om niet te zeiken in het Barney topic...
Ik post met net zoveel plezier daar mijn kotssmileys, maar ik probeer nog enige rekening te houden met de tere zieltjes van mensen die opeens zien dat een jochie van 21 ondertussen hard op weg is hun vadsige held van zijn troon te stoten![]()
Probeer ik ook, vandaar de genuanceerde versie in het "normale topic"...quote:Op zaterdag 14 januari 2006 23:46 schreef kollie het volgende:
[..]
hoho mannetje, ik vind het erg nutteloos om Topics in Sport te vervuilen met termen als vetklep, en dikke pad.
Blijf dan maar in de klaagbaak.
Ja en dat kan alleen met zulke termenquote:Op zaterdag 14 januari 2006 23:42 schreef matthijst het volgende:
[..]
Tsja, schijnbaar ben jij te simpel om in te zien dat de klaagbaak ("Spui je gal hier.") er is om te kankeren...
Ik hoop wel wat closer. 7-5 zou leuk zijn.quote:Op zaterdag 14 januari 2006 23:51 schreef kollie het volgende:
Goed bezigNu ben ik er echt vandoor. Het bier wacht.
En morgen de finale![]()
prognose:
Barney-Jelle 7-3
Dat krijgt hij dagelijks te horen ofzo? Die dingen lees ik ook wel over vrijwel alle andere sporters. Je hebt de opmerkingen over de vriendin van Klaasen gemist?quote:Op zaterdag 14 januari 2006 22:41 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Zie je de reacties hier?
"Die vette pad moet DOOD"
"Wat een grafhoer dat wijf van 'm"
"Wat een gore kankerkop heeft die smerig vetvlek toch"
Dat bedoel ik nou met die verongelijktheid. Je kan eigenlijk geen reden geven behalve dan dat er mesnen zijn die hem minder leuk vinden, en ik denk dat hij daar zelf mede schuldig aan is, en dat zou reden zijn om zo verongelijkt te worden.quote:En dat al jaren lang. En waarom? Alleen omdat de man een ongevenaarde prestatie neerzet. Vind je het gek dat hij verongelijkt wordt. Als ik hem was had ik een engelse sponsor gezocht en opgetyft uit dit ondankbare tyfus land
/laatste offtopic dan maarquote:Op zaterdag 14 januari 2006 23:50 schreef Swetsenegger het volgende:
Geeft ongeveer je intellect en creativiteit aan.
Anyway, Weer lekker ontopic over een van de grootste nieuwe talenten, dit geneuzel hierboven
zal wel gewist worden
Dat ben ik helemaal met je eens. Zijn verdiensten staan voor mij niet ter discussie. Wel zijn verongelijkte gedrag: die groep mensen wordt tegenwoordig 'maatschappelijk teleurgestelden' genoemdquote:Op zaterdag 14 januari 2006 22:59 schreef matthijst het volgende:
Vast staat dat Barney het voor nieuwe darters stukken makkelijker heeft gemaakt.... Vroegah had Jelle een setje pijltjes kunnen krijgen van een sponsor, tegenwoordig is dat beter geregeld, neem ik aan...
Ik wil je ook wel gewoon de grafkanker schelden hoor als je dat prettig vindquote:Op zaterdag 14 januari 2006 23:54 schreef matthijst het volgende:
[..]
/laatste offtopic dan maar
Och gossie, meneer heeft even laten zien "de verstandigste" te zijn. Nou, knap hoor!
Nu hoop ik wel dat van Barneveld morgen wintquote:Op zondag 15 januari 2006 00:02 schreef SCH het volgende:
Zie je wel: Jelle verbroedert zelfs Fok's grootste vijanden
Ik ben altijd bang voor het jonge Ajax-talenten effect, te snel doorstoten. Als Jelle nu al wint, heeft hij nog maar weinig om naar uit te kijken.quote:Op zondag 15 januari 2006 00:03 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Nu hoop ik wel dat van Barneveld morgen wint
Maar ik heb er absoluut vrede mee als Jelle wint.
Eigenlijk kan ik niet echt een keus maken.
Nou er zijn nog zat Grand-Slams welke hij kan winnen, maar inderdaad zit het risico van uitgaan als een nachtkaars er wel in.quote:Op zondag 15 januari 2006 00:05 schreef SCH het volgende:
[..]
Ik ben altijd bang voor het jonge Ajax-talenten effect, te snel doorstoten. Als Jelle nu al wint, heeft hij nog maar weinig om naar uit te kijken.
Aan de andere kant: bij je debuut winnen is natuurlijk wel weer prachtig. Maar de finale bereiken ook. Hoop gewoon op een spannende partij.
Lijkt me niet waarschijnlijk. Hij is zo goed en zo evenwichtig.quote:Op zondag 15 januari 2006 00:12 schreef AirRaid het volgende:
laten we hopen dat we na dit toernooi nog veel van hem blijven horen en dat ie niet wegzakt
DJ Mystery - Type Facequote:Op zondag 15 januari 2006 02:26 schreef FrankyMcG het volgende:
Maar eh, die intro sound van Klaasen dat is volgens mij gewoon een Promo-sound of nie?
En velen met jou, waaronder ik!quote:Ik hoop dat ie morgen wint van die Dikkop!
Misschien dat hij zich kan optrekken aan Barney, indien nodig.quote:Op zondag 15 januari 2006 08:16 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
Ik vrees dat die dikkop wint. Jelle mist te vaak dubbels en heeft af en toe echt diepe inzinkingen. Die pad is dan toch nog wat constanter.
heeft snelle Jelle(volgens mij is hij nog beter als hij wat langzamer gooit) al eens tegen Barney gespeeld, en zo ja wat was de uitslag.quote:Op zondag 15 januari 2006 09:56 schreef -J-D- het volgende:
Maar tot nu toe is dit genieten.
Eindelijk iemand uit NL die zich kan meten met Barney.
Hopelijk is het gemiddelde van Jelle goed genoeg.
Een walkover voor Klaasen wordt het sowieso niet, als Jelle zo'n inzinking heeft als gisteren dan kan Barney er best weleens overheen walsen...quote:Op zondag 15 januari 2006 09:50 schreef -J-D- het volgende:
[..]
Misschien dat hij zich kan optrekken aan Barney, indien nodig.
Hoe dan ook, het wordt geen walkover voor een van beide lijkt me zo.
In al ons enthousiasme, zou je bijna vergeten rekening te houden met die mogelijkheidquote:Op zondag 15 januari 2006 10:01 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
[..]
Een walkover voor Klaasen wordt het sowieso niet, als Jelle zo'n inzinking heeft als gisteren dan kan Barney er best weleens overheen walsen...
Kans lijkt me best aanwezig, Barney gooit een stuk beter dan die Greatbatch natuurlijk.quote:Op zondag 15 januari 2006 10:05 schreef -J-D- het volgende:
[..]
In al ons enthousiasme, zou je bijna vergeten rekening te houden met die mogelijkheid
Zonde dat dit het jaar is dat Klaasen EN Greatbatch ver komen en elkaar ontmoeten in de halve finale.quote:Op zondag 15 januari 2006 10:07 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
[..]
Kans lijkt me best aanwezig, Barney gooit een stuk beter dan die Greatbatch natuurlijk.
Laat Jelle maar 4-0 voor komenquote:Op zondag 15 januari 2006 09:52 schreef Xebber het volgende:
Ik denk dat het een goede spannende pot gaat worden
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |