Hangt er helemaal vanaf met betrekking tot het hoe en wat.quote:Op zondag 15 januari 2006 14:24 schreef Leegle het volgende:
Een tvp-tje, mn vriend en ik zijn al bijna een jaar verloofdEcht superleuk om alle voorbereidingen en verhalen hier te lezen!
De grote dag zal nog wel ff duren, omdat ik eerst nog wil afstuderen en we flink willen sparen voor de bruiloft... is ook wel nodig als ik die bedragen hier zo voorbij zie komen!
En heb ook nog n vraagje: wat zijn nou de grootste kostenposten op een *doorsnee* (k weet dat ze niet bestaan, maar k probeer t toch maar) bruiloft? Diner? Locatiehuur? Drank? Of zaken waar ik mn onnozelheid helemaal niet aan gedacht heb?
quote:Op zondag 15 januari 2006 14:24 schreef Leegle het volgende:
Een tvp-tje, mn vriend en ik zijn al bijna een jaar verloofdEcht superleuk om alle voorbereidingen en verhalen hier te lezen!
De grote dag zal nog wel ff duren, omdat ik eerst nog wil afstuderen en we flink willen sparen voor de bruiloft... is ook wel nodig als ik die bedragen hier zo voorbij zie komen!
En heb ook nog n vraagje: wat zijn nou de grootste kostenposten op een *doorsnee* (k weet dat ze niet bestaan, maar k probeer t toch maar) bruiloft? Diner? Locatiehuur? Drank? Of zaken waar ik mn onnozelheid helemaal niet aan gedacht heb?
IJsselcityquote:Op maandag 9 januari 2006 10:20 schreef Tally het volgende:
[afbeelding]
Hier trouwen wij..
Helaas kan ik van de feestlocatie geen foto's laten zien aangeziend die er niet op het net.
http://www.restaurantderidder.nl/
Bedankt voor de enthousiaste reactie en tip! Een datum plannen willen we zsm doen, maar is vooralsnog lastig omdat we daarbij uit willen gaan van hoeveel we moeten sparen en hoe snel dat kan enzo... is niet echt leuk, zo economisch bezig zijn over iets dat zo romantisch is, maar hoort er wel bij. En we hebben geen ontzettende haast ofzo, al lijkt het me wel erg fijn om een datum te hebben! Ik word helemaal jaloers als ik al die voorbereidingsverhalen hier zo leesquote:Op zondag 15 januari 2006 14:41 schreef iamredleader het volgende:
nieuwe mensen, nieuwe data! Gefeliciteerd alvast, en jullie hebben dus nog geen datum? Geeneens een jaar? Nou ja, dat komt allemaal wel.
[...]
In elk geval succes met de voorbereidingen, en laat snel weten als jullie een datum hebben, dan kan die in de OP.
![]()
quote:Op zondag 15 januari 2006 16:28 schreef Ballebek het volgende:Ik heb vorig jaar 19 juni geroepen maar dacht de hele tijd is nog ver weg... NIET MEER DUS!
Dan maar eerst naar het gemeentehuis en daarna iedereen uitnodigen bij de lokale shoarmatent misschien komt het dan toch nog goed![]()
De geven dan vaak een wat minder uitgebreid feest (scheelt best veel) of bezuinigen op ander zaken.quote:Op dinsdag 10 januari 2006 18:13 schreef outcast_within het volgende:
10.000 euro dat is nogal wat. Hoe doen mensen dat dan die weet ik veel voor een uitzend buro werken en acht euro per uur krijgen? (die zijn er toch heel veel volgens mij)
Het huis hebben we samen gekocht, en de auto is een leasebak, dus wij delen gewoonquote:Op dinsdag 17 januari 2006 11:31 schreef outcast_within het volgende:
En trouwen jullie ook met de eerlijk zullen we alles delen, of met de stel we gaan uitelkaar (66%toch?) dan hou ik mijn auto en jij je huis) gedachte.
Ik heb ooit in de Bobo gelezen:quote:Op dinsdag 17 januari 2006 11:37 schreef pluisje het volgende:
[..]
Het huis hebben we samen gekocht, en de auto is een leasebak, dus wij delen gewoon
Yep wij delen alles. Het is nu al zo geregeld dat mocht Knut komen te overlijden dat de hyptoheek mij wordt kwijtgescholden. Het enige wat een punt zou kunnen zijn is dat Knut de zaak van zijn vader zou overnemen, maar dan kunnen we altijd nog een contract laten afsluiten bij de notaris dat ik afzie van de eventuele rechten bij een scheiding.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 11:31 schreef outcast_within het volgende:
En trouwen jullie ook met de eerlijk zullen we alles delen, of met de stel we gaan uitelkaar (66%toch?) dan hou ik mijn auto en jij je huis) gedachte.
Wij zijn 24 juni in ondertrouw gegaan zo is het wel spreiden hequote:Op maandag 16 januari 2006 20:21 schreef Brighteyes het volgende:
Wij moesten ook betalen bij het in ondertrouw gaan. Nou was dat ook echt 2 weken van te voren dus qua spreiding schoot dat niet echt op.
Jammer, Teig, mag ik vragen waarom er uitstel is? Maar goed, plaats een Topic Report, en een van de mods zal vast wel zo lief zijn om de OP aan te passenquote:Op dinsdag 17 januari 2006 13:42 schreef teig het volgende:
haal mij maar uit het rijtje.. onze bruiloft wordt uitgesteld. We gaan zeker trouwen alleen niet (op de ooh zo mooie datum) 20-06-2006
Ik blijf lurken en ideetjes opdoen en kom zeker weten terug
tis idd heel jammer, maar vor nu echt het beste. We willen saampjes eerst wat dingen echt goed geregeld hebben voor we de grote stap nemen. De relatie is niet over, we trouwen alleen gewoon wat later!!!quote:Op dinsdag 17 januari 2006 18:53 schreef iamredleader het volgende:
[..]
Jammer, Teig, mag ik vragen waarom er uitstel is? Maar goed, plaats een Topic Report, en een van de mods zal vast wel zo lief zijn om de OP aan te passen![]()
Ja, gelukkig maar, ik schrok al.quote:Op woensdag 18 januari 2006 10:11 schreef Silmarwen het volgende:
Balen Teig! Ik dacht helemaal dat jullie uit elkaar waren ofzo.Dit is het gelukkig niet!
dank je wel ik heet ellen en mijn vriend heet paul.quote:Op woensdag 18 januari 2006 12:40 schreef iamredleader het volgende:
Hallo nationx, leuk dat je er ook bij komt!
19 mei aanstaande, da's binnenkort! Zal ik even een Topic Report maken, en vragen of een moderator je ook in de Openingspost zet? En mag ik vragen hoe je partner heet? En als hij meeleest, is dat niet erg, juist leuk, dan mogen jullie leuk samen in de OP...
Anyway, welcome!
![]()
Datum?quote:Op woensdag 18 januari 2006 18:20 schreef Beaker het volgende:
Mijn partner staat er ook niet bij![]()
Het moet dus worden Beaker & Thecrook
Wie past hem aan?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |