In mijn ervaring zijn er drie type mensen op dit gebied. Mensen zoals jij, die vrijwel alles klakkeloos aannemen, mensen die twijfelen maar die wel te overtuigen zijn. En mensen die er niet in geloven en ook niet te overtuigen zijn.quote:Op zondag 8 januari 2006 13:14 schreef pikki het volgende:
[..]
De matige skepper, is idd een twijfelaar , ....maar de zware skepper is een opzettelijke debunker ....![]()
Kan mij géén cent schelen, ....ik leef met mijn eigen waarheid .....en jullie hoeven mij niet te geloven ,, en dat zei Robbert ook in zijn boek ....quote:Op zondag 8 januari 2006 13:18 schreef Aarde het volgende:
[..]
met dit soort opmerkingen schiet je geloofwaardigheid omlaag![]()
Hoe weet je dat?quote:Op zondag 8 januari 2006 13:16 schreef pikki het volgende:
[..]
Alles is 100 % echt : zoals het erop staat![]()
En dat is weer het onbewuste. Je keek er wel naar alleen niet bewust daarom heb je die man met die baard gekozen. Bekijk maar eens de dvd´s van Derren voordat je hier uitspraken over doet.quote:Op zondag 8 januari 2006 13:15 schreef M_Schtoppel het volgende:
En NIET zoals Derren beweerde, omdat links onderin beeld diezelfde man voorbij liep. Daar keek ik niet eens naar, dus heb ik hem ook niet gezien.
Typisch weer misleiding van een goochelaar.
Heb je TAKEN niet in huis ? ........Lekker goed ...quote:Op zondag 8 januari 2006 13:25 schreef M_Schtoppel het volgende:
Ik stel voor dat we het tot na Robbert's persconferentie hierbij laten. Het is een laaaaaaaaaaaaaaange saaaaaaaaaaaaaaie herhaaaaaaaaaaaling van zetten anders.
Zo en nu ga ik even een heeeeeeeeeeele aardse film bekijken.
![]()
![]()
Euh nee, wel Just over eighteen deel 12.....quote:Op zondag 8 januari 2006 13:34 schreef pikki het volgende:
[..]
Heb je TAKEN niet in huis ? ........Lekker goed ...![]()
Gaat die lul op pootjes een verklaring afleggen dan? hahahaha ik ben benieuwd hoe die zich hieruit probeert te wezelen.quote:Op zondag 8 januari 2006 13:39 schreef Marietje_34 het volgende:
Wanneer zou die verklaring van Robbert gaan plaatsvinden, is dat al bekend?
Ik heb mij reeds geruime tijd verdiept in deze zaken , ..... heb graancirkels bezocht , erover gelezen , ....en heb ook een ufo gezien ....quote:
Pikki is zijn roeping mis gelopen.......hij had Caberetier moeten worden!!quote:Op zondag 8 januari 2006 13:20 schreef pikki het volgende:
[..]
Kan mij géén cent schelen, ....ik leef met mijn eigen waarheid .....en jullie hoeven mij niet te geloven ,, en dat zei Robbert ook in zijn boek ....![]()
Dat weet ie omdat Robbert zegt dat ie paranormaal begaafd is.quote:
begaafd is ie maar op een andere manier ...quote:Op zondag 8 januari 2006 13:46 schreef Kiteless het volgende:
[..]
Dat weet ie omdat Robbert zegt dat ie paranormaal begaafd is.
Mag ik het mobiele nummer van je thuisdealer?quote:Op zondag 8 januari 2006 13:41 schreef pikki het volgende:
[..]
Ik heb mij reeds geruime tijd verdiept in deze zaken , ..... heb graancirkels bezocht , erover gelezen , ....en heb ook een ufo gezien ....![]()
Het zou me geen reet verbazen als hij ZELF robbert van den broeke is om zichzelf hier te verdedigen. We weten dat ie googled dus dan zal die zijn eigen naam hier ongetwijfeld wel tegen gekomen zijn.quote:Op zondag 8 januari 2006 13:48 schreef Kiteless het volgende:
Afgezien daarvan is Pikki een rel-kloon die alleen maar geregistreerd is om in de 'Robbert van den Broeke' topics te reageren.
Dus jij hebt ervaring en een vliegende schotel gezien.quote:Op zondag 8 januari 2006 13:41 schreef pikki het volgende:
[..]
Ik heb mij reeds geruime tijd verdiept in deze zaken , ..... heb graancirkels bezocht , erover gelezen , ....en heb ook een ufo gezien ....![]()
ot: waarom heb je telkens een andere avatar?quote:Op zondag 8 januari 2006 13:48 schreef Kiteless het volgende:
Afgezien daarvan is Pikki een rel-kloon die alleen maar geregistreerd is om in de 'Robbert van den Broeke' topics te reageren.
Maar dat weet je niet met zekerheid. Trouwens, stel dat je als medium wat verdient, net als Jan C. van der Heide. Die heeft mijnsinziens een gave. Zou iemand niet mogen verdienen met een gave? En iemand die muzikaal is, goed kan koken etc. die mogen dat wel?quote:Op zondag 8 januari 2006 12:42 schreef Aarde het volgende:
[..]
je gaat bij voorbaat uit dat alles dat met geesten en paranormaalheid te maken heeft echt is?
ik durf wel te stellen dat het meeste dat je vindt op internet mbt dit onderwerp gewoon nep is. zeker als er veel geld mee verdiend wordt![]()
Derren Brown: bewijs dat telepathie bestaatquote:Op zondag 8 januari 2006 13:52 schreef soulsurvivor het volgende:
Aangezien de naam Derren Brown vaak langs komt in dit Topic, heb ik er maar een apart Topic over geopend.![]()
Derren Brown
[[url=http://alakazam.co.uk/acatalog/DerrenBrown.jpg]afbeelding] [/url]
Ik heb juist een topic geopend om daar verder te discusieren over derren brownquote:Op zondag 8 januari 2006 13:57 schreef Analyzing_Barb het volgende:
[..]
Derren Brown: bewijs dat telepathie bestaat![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |