Want?quote:Op woensdag 28 december 2005 21:00 schreef nikk het volgende:
[..]
Weet je wat belachelijk is? Roken verbieden in een kroeg... een fucking kroeg!!!
Absurd en domweg achterlijk.
Je zegt net zelf dat alcoholmisbruik in de ban gedaan moet worden...kansloos.quote:
Zoals al herhaaldelijk gezegd: hoewel het overgrote deel van de niet-rokers de afwezigheid van rook een verademing (pun intended!) zou vinden, is het onvoldoende reden om thuis te blijven zitten, of hun paar rokende vrienden in de steek te laten.quote:Op woensdag 28 december 2005 21:00 schreef raptorix het volgende:
Gat in de markt, dan heb je zowiezo een aandeel van 66 procent.
En waarom niet? Je zou eens wat over libertarisme moeten lezen, zal je vastgeroeste denken misschien bevrijden.quote:Op woensdag 28 december 2005 21:01 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Net als een rookverbod..
[..]
Als er alleen maar bazen zijn die met dit soort verven werken (bv vanwege drukken van de kostprijs) dan heb je als werknemer geen keuze. En dan zeggen we dus niet: "Dan moet je maar geen schilder willen worden".
libertarisme werkt nietquote:Op woensdag 28 december 2005 21:03 schreef raptorix het volgende:
[..]
En waarom niet? Je zou eens wat over libertarisme moeten lezen, zal je vastgeroeste denken misschien bevrijden.
Flauwekul. Een kwestie van prioriteiten stellen door de overheid.quote:Op woensdag 28 december 2005 21:02 schreef wonko het volgende:
Je zegt net zelf dat alcoholmisbruik in de ban gedaan moet worden...kansloos.
Je haalt 2 dingen door elkaar, het vervelend vinden van rook, en het dagelijks worden blootgesteld aan passieve rook. Over laatste zijn we we eens dat dat niet kan, wat betreft eerste, hoe schadelijk is het nou om zeg maar 3 uurtjes per week aan passieve rook bloot te worden gesteld op vrijwillige basis?quote:Op woensdag 28 december 2005 21:03 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Zoals al herhaaldelijk gezegd: hoewel het overgrote deel van de niet-rokers de afwezigheid van rook een verademing (pun intended!) zou vinden, is het onvoldoende reden om thuis te blijven zitten, of hun paar rokende vrienden in de steek te laten.
Geef mij twee identieke disco's A en B, waarvan een van beide met rookverbod, en ik betaal graag 5 euro extra entree voor die rookvrije..
*gaap*quote:Op woensdag 28 december 2005 21:03 schreef raptorix het volgende:
En waarom niet? Je zou eens wat over libertarisme moeten lezen, zal je vastgeroeste denken misschien bevrijden.
Das een hypotetische vraag, maar idd ander topic.quote:Op woensdag 28 december 2005 21:04 schreef DionysuZ het volgende:
[..]
libertarisme werkt nietmaar das n ander topic
Hoe schadelijk het is voor mijn gezondheid weet ik niet, ik ben geen longarts.quote:Op woensdag 28 december 2005 21:05 schreef raptorix het volgende:
Je haalt 2 dingen door elkaar, het vervelend vinden van rook, en het dagelijks worden blootgesteld aan passieve rook. Over laatste zijn we we eens dat dat niet kan, wat betreft eerste, hoe schadelijk is het nou om zeg maar 3 uurtjes per week aan passieve rook bloot te worden gesteld op vrijwillige basis?
Omdat roken, net als alcohol, thuishoort in de kroeg, cafe en disco.quote:
Net als dat het ooit thuishoorde op de werkplek en in de trein.quote:Op woensdag 28 december 2005 21:07 schreef nikk het volgende:
Omdat roken, net als alcohol, thuishoort in de kroeg, cafe en disco.
Ik zou wel willen dat ik in de horeca überhaupt de kans kreeg om stinkende mensen te ruiken en el cheapo luchtjes. Komt echter niet boven die sigarettenstank uit.quote:Ik ben overigens al een geruime tijd gestopt met roken. Ik heb veel meer last van stinkende mensen in de horeca, of van die el cheapo luchtjes...
Dit rookverbod is ook voornamelijk bedoeld voor die werknemers. Niet op basis van jouw irritatie. Want dat is gewoon een kulreden om iets te verbieden.quote:Op woensdag 28 december 2005 21:07 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Hoe schadelijk het is voor mijn gezondheid weet ik niet, ik ben geen longarts.
Dat ik het irritant vind, weet ik wel. Echter niet dúsdanig irritant, dat ik liever thuis blijf zitten.
Een rookverbod zou ik echter fantastisch vinden, zou een irritatie wegnemen. (En mijn risico op longkanker weer iets beperken.)
Je weet de gezondheidsrisicos niet, maar je loopt wel te verkondigen dat het ongezond is?quote:Op woensdag 28 december 2005 21:07 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Hoe schadelijk het is voor mijn gezondheid weet ik niet, ik ben geen longarts.
Dat ik het irritant vind, weet ik wel. Echter niet dúsdanig irritant, dat ik liever thuis blijf zitten.
Een rookverbod zou ik echter fantastisch vinden, zou een irritatie wegnemen. (En mijn risico op longkanker weer iets beperken.)
Dat zal inderdaad het handvat zijn. Prima.quote:Op woensdag 28 december 2005 21:10 schreef nikk het volgende:
Dit rookverbod is ook voornamelijk bedoeld voor die werknemers.
(Milde) irritatie bij vele niet-rokers, het verbannen van long-patiënten uit de horeca, en het gedwongen kankerverwekkend meeroken. Voldoende redenen lijkt me.quote:Niet op basis van jouw irritatie. Want dat is gewoon een kulreden om iets te verbieden.
Dus omdat het een 'traditie' is dat er in de kroeg gerookt wordt, moeten we het maar zo laten?quote:Op woensdag 28 december 2005 21:07 schreef nikk het volgende:
[..]
Omdat roken, net als alcohol, thuishoort in de kroeg, cafe en disco.
Ik ben overigens al een geruime tijd gestopt met roken. Ik heb veel meer last van stinkende mensen in de horeca, of van die el cheapo luchtjes...
Ik kan de gezondheidsrisico's van een avond stappen niet in exacte percentages uitdrukken nee.quote:Op woensdag 28 december 2005 21:10 schreef raptorix het volgende:
Je weet de gezondheidsrisicos niet, maar je loopt wel te verkondigen dat het ongezond is?
Beetje raar niet?
En daarom moet maar de complete wereld aangepast worden aan mensen die niet roken, overheidsregulatie leidt zelden tot een betere wereld, als je daar niet mee eens bent adviseer ik je een bezoek te brengen aan noord korea.quote:Op woensdag 28 december 2005 21:13 schreef DaMart het volgende:
[..]
Dus omdat het een 'traditie' is dat er in de kroeg gerookt wordt, moeten we het maar zo laten?
NOGMAALS, niemand dwingt je tot het bezoek aan een cafe waar gerookt mag worden, je gaat niet dood als je daar niet heen gaat.quote:Op woensdag 28 december 2005 21:14 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Ik kan de gezondheidsrisico's van een avond stappen niet in exacte percentages uitdrukken nee.
Moet ik eerst kunnen onderbouwen dat mijn kans op longkanker met x% toeneemt, voordat ik het kankerverwekkende van (mee)roken mag meenemen in een argumentatie?.
De complete (horeca)wereld is nu aangepast aan mensen die wél roken. Nóg krommer.quote:Op woensdag 28 december 2005 21:14 schreef raptorix het volgende:
En daarom moet maar de complete wereld aangepast worden aan mensen die niet roken,
Overheidsregulatie brengt ook heel veel goede zaken. En als je het daar niet mee eens bent, dan adviseer ik je een bezoek te brengen aan de achterbuurten in de VS.quote:overheidsregulatie leidt zelden tot een betere wereld, als je daar niet mee eens bent adviseer ik je een bezoek te brengen aan noord korea.
Achterbuurten zijn met name ontstaan door overheidsregulatie, lees je eens in.quote:Op woensdag 28 december 2005 21:16 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
De complete (horeca)wereld is nu aangepast aan mensen die wél roken. Nóg krommer.
[..]
Overheidsregulatie brengt ook heel veel goede zaken. En als je het daar niet mee eens bent, dan adviseer ik je een bezoek te brengen aan de achterbuurten in de VS.
Als ik longpatiënt zou zijn, zou ik wel degelijk gedwongen worden, tot thuisblijven.quote:Op woensdag 28 december 2005 21:15 schreef raptorix het volgende:
NOGMAALS, niemand dwingt je tot het bezoek aan een cafe waar gerookt mag worden, je gaat niet dood als je daar niet heen gaat.
Yeah right.quote:Op woensdag 28 december 2005 21:17 schreef raptorix het volgende:
Achterbuurten zijn met name ontstaan door overheidsregulatie
Lees je zelf maar eens in... *gaap*quote:lees je eens in.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |