Mr. Bleu? Heb pas geleden nog de aflevering van dat hij bij Paul de Leeuw was gezien (via internet)quote:Op woensdag 28 december 2005 13:48 schreef stijgende_ster het volgende:
Straks René Klijn.. Bibbers bij dat nummer..
Is idd een erg goed nummer!!quote:Op woensdag 28 december 2005 13:48 schreef Ericjuh het volgende:
hierna goed nummer :
Byrds - Turn turn turn (to everything there is a season)
Maar dat duurt nog wel even...21:40 ongeveer pasquote:Op woensdag 28 december 2005 13:48 schreef stijgende_ster het volgende:
Straks René Klijn.. Bibbers bij dat nummer..
Met Sailing home?quote:Op woensdag 28 december 2005 13:51 schreef Annemiek78 het volgende:
Hierna onze eigen hollandse glorie...
PIET VEERMAN...
Ja, en ik weet niet hoe oud ik toen was, maar ik kan me dat beeld dus NOG herinneren. (ben van 1985)quote:Op woensdag 28 december 2005 13:49 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]
Mr. Bleu? Heb pas geleden nog de aflevering van dat hij bij Paul de Leeuw was gezien (via internet)![]()
YES, He's sailing...quote:
Helaas wel jaquote:
Ohja!quote:Op woensdag 28 december 2005 13:51 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]
Maar dat duurt nog wel even...21:40 ongeveer pas
ik van hetzelfde jaar en weet het ook nog heel goedquote:Op woensdag 28 december 2005 13:52 schreef stijgende_ster het volgende:
[..]
Ja, en ik weet niet hoe oud ik toen was, maar ik kan me dat beeld dus NOG herinneren. (ben van 1985)
Sjeik home slippen?quote:Op woensdag 28 december 2005 13:53 schreef Annemiek78 het volgende:
[..]
(Even onderonsje: Moest gelijk aan Maikel denken)
volgens mij zeggen ze wat anders...quote:A time to love, a time to hate
quote:a time for love, a time for hate
SEEEEEEELING HOOOOOOMMEEEE!!!!!!!quote:Op woensdag 28 december 2005 13:54 schreef Annemiek78 het volgende:
Kom op: Nu allemaal mee brullen met onze Piet.....
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |