Goede voornemens hebben niet alleen met gezond leven te maken.quote:Op vrijdag 23 december 2005 16:10 schreef Airelle het volgende:
[..]
Whahah, dat noem ik nog eens een 'goed' voornemen. Ik doe overigens niet aan goede voornemens, ik leef al gezond.
quote:Op vrijdag 23 december 2005 16:13 schreef LeBeau het volgende:
[..]
Goede voornemens hebben niet alleen met gezond leven te maken.
Voor zo'n kinderachtige award, zekerquote:
Apufff. Bij die van mij mag je tenminste op jezelf stemmen!quote:Op vrijdag 23 december 2005 16:27 schreef Copycat het volgende:
[..]
Voor zo'n kinderachtige award, zeker.
Dus de stemmen die je in de SHO awards aan jezelf toebedeelde kan ik als verloren beschouwen?quote:Op vrijdag 23 december 2005 16:29 schreef Bupatih het volgende:
[..]
Apufff. Bij die van mij mag je tenminste op jezelf stemmen! [afbeelding]
Neeeeee!!!quote:Op vrijdag 23 december 2005 16:33 schreef Copycat het volgende:
[..]
Dus de stemmen die je in de SHO awards aan jezelf toebedeelde kan ik als verloren beschouwen?
Goh, die komt niet uit Harry Potter.quote:
Harry Potter.quote:Op vrijdag 23 december 2005 16:35 schreef Paltos het volgende:
[..]
Goh, die komt niet uit Harry Potter.![]()
[afbeelding]
Magische andijvie.!
quote:Op vrijdag 23 december 2005 16:34 schreef pberends het volgende:
Hiphopkneusjes..
Graag in de gaten houden die gast. Hij heeft me al een stuk of 20 keer (totaal offtopic) voor extreem-rechts uitgemaakt. 1 of 2 keer doet hij maar, maar elke keer weer begint het aardig op een demonisatie te lijken.
Ik dacht eerst dat het topic in ONZ stond. Daarom zei ik er ook wat van tegen hem. Maar het topic blijkt in KLB te staan.quote:Op vrijdag 23 december 2005 16:34 schreef pberends het volgende:
Hiphopkneusjes..
Graag in de gaten houden die gast. Hij heeft me al een stuk of 20 keer (totaal offtopic) voor extreem-rechts uitgemaakt. 1 of 2 keer doet hij maar, maar elke keer weer begint het aardig op een demonisatie te lijken.
Waarom? Een algemene ban lijkt me terechter aangezien hij in allerlei topics die ik open op allerlei verschillende topics mij voor extreem-rechts uitmaakt.quote:Op vrijdag 23 december 2005 16:36 schreef Copycat het volgende:
[..]
Moet je daarvoor niet in het feedbacktopic van KLB zijn?
Ja hoor.quote:
En dus post je het in ShowChat... Yepz... heel logischquote:Op vrijdag 23 december 2005 16:37 schreef pberends het volgende:
Waarom? Een algemene ban lijkt me terechter aangezien hij in allerlei topics die ik open op allerlei verschillende topics mij voor extreem-rechts uitmaakt.
Tja, ik snap ook niet wat spelling van een woord of een onzinnige KLG-topic met extreem-rechtse insinuaties te maken heeft.quote:Op vrijdag 23 december 2005 16:37 schreef Bupatih het volgende:
[..]
Ik dacht eerst dat het topic in ONZ stond. Daarom zei ik er ook wat van tegen hem. Maar het topic blijkt in KLB te staan.Nou ja, dan nog mag hij niet dom offtopic lullen.
Dudette.quote:Op vrijdag 23 december 2005 16:37 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ja hoor.
Voor usertjes die nog nat achter de oren zijn en nog inen
geloven!
Ow ja, en die gast nog meer plezier gunnen... waarom hebben jullie geen centraal topicquote:Op vrijdag 23 december 2005 16:38 schreef Copycat het volgende:
[..]
En dus post je het in ShowChat... Yepz... heel logisch.
Open dan een topic in Feedback... of maak een topic report.
quote:
Hebben we... alleen heb jij daar geen toegang tot...quote:Op vrijdag 23 december 2005 16:41 schreef pberends het volgende:
[..]
Ow ja, en die gast nog meer plezier gunnen... waarom hebben jullie geen centraal topic.
Hoi!quote:Op vrijdag 23 december 2005 16:37 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ja hoor.
Voor usertjes die nog nat achter de oren zijn en nog inen
geloven!
Ach, mens! Ga toch Yuri of Rens interviewen!!!!111quote:Op vrijdag 23 december 2005 16:42 schreef Copycat het volgende:
[..]
Dudette
![]()
Net zo uitgekauwd en afgeserveerd alsDude
.
Rens.quote:Op vrijdag 23 december 2005 16:43 schreef Bupatih het volgende:
[..]
Ach, mens! Ga toch Yuri of Rens interviewen!!!!111
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |