Jep, is geloof ik ook weer helemaal veranderd sinds de laatste keer dat ik er ben geweest.quote:Op donderdag 22 december 2005 21:54 schreef TerroRobbie het volgende:
[..]
Zouden eik met de trein gaan taxi terug. Maar toch maar fietsenGeld besparen. Dus iets later vertrekken.
Hart hebben ze toch ook in breda?
Zal ook de eerste en laatste keer zijn....quote:Op donderdag 22 december 2005 21:06 schreef JaWi het volgende:
Ajax 0-4 voor in Eindhoven na 15 minuten.
echt één van de weinige dingen die ik totaal niet lekker vind....quote:
0-3 na 15 minuten is wel eens eerder geluktquote:Op donderdag 22 december 2005 22:14 schreef FrankyMcG het volgende:
[..]
Zal ook de eerste en laatste keer zijn....
nu is iedereen in Nijmegen bang dat hij daarheen gaatquote:
Ga toch een cursus begrijpend lezen volgenquote:Op donderdag 22 december 2005 22:28 schreef rubbereend het volgende:
Wie heeft BB gewonnen?
Die vent met aan de linkerkant maar één oor!quote:Op donderdag 22 december 2005 22:28 schreef rubbereend het volgende:
Wie heeft BB gewonnen?
Ik moest er verdomme nog over nadenken ookquote:Op donderdag 22 december 2005 22:29 schreef FrankyMcG het volgende:
[..]
Die vent met aan de linkerkant maar één oor!
alleend at Kasper van Kooten er tussendoor kwamquote:Op donderdag 22 december 2005 22:31 schreef SCH het volgende:
Sportman/vrouw/stoel/stoma van het jaar verkiezing was leuk.
Even wachten op de loting en dan
Toen ben ik even iets anders gaan doen.quote:Op donderdag 22 december 2005 22:32 schreef rubbereend het volgende:
[..]
alleend at Kasper van Kooten er tussendoor kwam
Dat heeft iedereen de eerste keer dat je die opmerking maakt!quote:Op donderdag 22 december 2005 22:31 schreef VoreG het volgende:
Ik moest er verdomme nog over nadenken ook
"huh had een bewoner maar 1 oor?"..
Dat vonden ze hier thuis verder ook al, ik hou wel van dit soort ontknopingen.quote:Op donderdag 22 december 2005 22:33 schreef pascalheister het volgende:
vond het meer een lullig einde
Nee was niet leukquote:Op donderdag 22 december 2005 22:33 schreef -Vaduz- het volgende:
Wat een lollig einde van BB, heb ik maar even meegepakt.
wat zal het volgende programma worden..quote:Op donderdag 22 december 2005 22:54 schreef JaWi het volgende:
Zo, dat kansloze BB is ook voorbij.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |