quote:Op dinsdag 13 december 2005 13:53 schreef ErwinRommel het volgende:
Als dat al zo was dan heeft hij zich wel erg gemakkelijk laten pakken. Hoe hij op de vlucht ging was bijzonder amateuristisch.
quote:verder geloof ik er geen drol van.
Mr. Fortuijn zijn minderjarige Marokaanse homo vriendjes??quote:Op dinsdag 13 december 2005 13:59 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
Volkert is enkel een gedrogeerde cover-up voor de echte daders.
En we weten allemaal wie dat zijn.
beetje rare assosiatie heb jij met de AIVD. als volkert echt bij de AIVD hoorde zou hij niet gepakt zijn. mocht de AIVD ooit mensen uit de weg ruimen doen ze dit echt niet door een een milieu activist een pistool te geven en te zeggen "jongen hier is de trekker... doe je best" dat soort mensen zouden een opleiding krijgen en getraint worden tot en met! Volkert was hoogsten een informant. maar infiltrant ... neequote:Op dinsdag 13 december 2005 13:49 schreef Oversight het volgende:
Zoals we allemaal hebben kunnen zien in de uitzending van Peter R de Vries, had de AIVD plannen om millieugroepen te infiltreren.
We hebben ook allemaal kunnen zien hoe duidelijk werd dat er bij de AIVD een select groepje is dat beslissingen kan nemen met vérstrekkende gevolgen voor betrokkenen.
Denk even aan het bevorderen van medestanders, en het op "non-actief zetten"van tegenstanders.
Als je die twee gegevens even losmaakt van de inhoudelijke feiten kom je uit op de volgende conclusie:
Er bestaat een select groepje binnen de AIVD dat beslissingen neemt met vérstrekende gevolgen voor de betrokkenen.
Er bestaat infiltratie binnen de millieu-activisten.
Volkert was een millieu activist.
Vele stemmen in nederland vonden destijds de opkomst van Pim een bedrieging voor de gevestigde orde.
PIM stierfIs het dan niet logisch om de concluderen dat de volgende mogelijkheid waarschijnlijker is dan tot nu toe bewezen:
Volkert was een infiltrant van de AIVD!
quote:Op dinsdag 13 december 2005 14:13 schreef Kunstgebit666 het volgende:
[..]
Mr. Fortuijn zijn minderjarige Marokaanse homo vriendjes??
Als jij mij de bron stuurt van het feit dat Volkert een AIVD infiltrant was.quote:
quote:Op dinsdag 13 december 2005 14:18 schreef Kunstgebit666 het volgende:
[..]
Als jij mij de bron stuurt van het feit dat Volkert een AIVD infiltrant was.![]()
quote:Op dinsdag 13 december 2005 14:22 schreef RM-rf het volgende:
Als je dan toch naar aanleiding van die diskette's aan paranoia conspiracy theorieen gaat denken, kun je het beter doen ...
Volgens LN-vice-voorrzitter Broos Schertz zou Matt Herben in november 2001 tegen hem hebben opgemerkt bewijzen te hebben die Fortuyn in verband met drugsgebruik en sexuele uitspattingen schade kunnen aandoen, precies wat er nu beweert wordt...
Schertz deed die opmerking al in juni 2002. Waarschijnlijk zat Jan Nagel ook bij dat gesprek (Jan Nagel is natuurlijk het mastermind achter de opkomst van PRDV nu)
Ook bv Theo van Gogh heeft wel eens opgemerkt dat Matt Herben een infiltrant van de AIVD was, die gericht en in opdracht Fortuyn's beweging moest 'binnendringen', onder meer vanwege 'defensie-belangen' zoals het JSF-project waar Fortuyn tegen was en Herben voor.
Nav Theo van Gogh's uitspraken hierover werd deze ontslagen als columnist bij he programma van Harry Mens.
Het zou interssant zijn om je af te vragen of de genoemde informatie op de diskette's dezelfde geruchten zijn als waar Matt Herben aan refereerde bij dat LN-gesprek ..
En mocht dat zo zijn, hoe kwam Matt herben dan in godsnaam aan die informatie?
Oversight als het bewijs dat volkert van der Graaf een AIVD infiltrant is dan heb je wel een hele zwakke theoriequote:Op dinsdag 13 december 2005 13:49 schreef Oversight het volgende:
Zoals we allemaal hebben kunnen zien in de uitzending van Peter R de Vries, had de AIVD plannen om millieugroepen te infiltreren.
Kan toch ook zijn dat dat heel opzichtig moest, om te voorkomen dat er burgerrellen uitbraken als het een moslim was geweest.quote:Op dinsdag 13 december 2005 13:53 schreef ErwinRommel het volgende:
Als dat al zo was dan heeft hij zich wel erg gemakkelijk laten pakken. Hoe hij op de vlucht ging was bijzonder amateuristisch.
quote:Op dinsdag 13 december 2005 14:35 schreef BarraCupraCuda het volgende:
[..]
Oversight als het bewijs dat volkert van der Graaf een AIVD infiltrant is dan heb je wel een hele zwakke theorie
quote:ze hadden plannen (staat dus nergens bij dat het gebeurt is) om milieugroepen te infiltreren.
infiltreren is heel wat anders als een huurmoordenaar van iemand maken.
quote:De AIVD opereerd in NL dat wil ook niet zeggen dat jij een hitmen bent van de AIVD Oversight.....teminste denk ik
quote:Op dinsdag 13 december 2005 16:10 schreef ThomasBerge het volgende:
[..]
Kan toch ook zijn dat dat heel opzichtig moest, om te voorkomen dat er burgerrellen uitbraken als het een moslim was geweest.
quote:Op dinsdag 13 december 2005 17:18 schreef BaajGuardian het volgende:
oud nieuws
stond ook in nws , maar werd door een aap gesloten
Ik denk dat je hier in Truth wel aan het goede adres bent met dit soort theorieën.quote:Op dinsdag 13 december 2005 17:23 schreef Oversight het volgende:
[..]
Ik zie dat ik 'm per ongeluk in Truth heb gepost.
Stom van me.
Verzoek ---> schopje /Nws
quote:Op dinsdag 13 december 2005 13:49 schreef Oversight het volgende:
Er bestaat infiltratie binnen de millieu-activisten.
Volkert was een millieu activist.
Vele stemmen in nederland vonden destijds de opkomst van Pim een bedrieging voor de gevestigde orde.
PIM stierfIs het dan niet logisch om de concluderen dat de volgende mogelijkheid waarschijnlijker is dan tot nu toe bewezen:
Volkert was een infiltrant van de AIVD!
quote:Op dinsdag 13 december 2005 18:27 schreef onemangang het volgende:
[..]
![]()
Hier is er eentje die je wellicht nog meer zal schokken: lees het volledige verhaal!
http://perik.zone5300.nl/periodiek/index.php?id=16
quote:Op dinsdag 13 december 2005 18:38 schreef Mirage het volgende:
[..]
deze is humor !
@Oversight, ik attendeer de NWS-mods op dit topic. Even vragen of ze je topic willen hebben.
Optie is natuurljik ook om een 2e in NWS te openen, want hier is het topic ook welkom.
(de recent gevonden vermeende piramide staat b.v. ook in 2 subfora)
quote:Op dinsdag 13 december 2005 18:27 schreef onemangang het volgende:
[..]
![]()
Hier is er eentje die je wellicht nog meer zal schokken: lees het volledige verhaal!
http://perik.zone5300.nl/periodiek/index.php?id=16
vind je?quote:
quote:Als jij mij de bron stuurt van het feit dat Volkert een AIVD infiltrant was.
quote:Zie OP
quote:Op dinsdag 13 december 2005 20:38 schreef Oversight het volgende:
[..]
![]()
Hij is écht goed !
en staat nu in /Onzin! Moordenaar Fortuyn blijkt fanatiek automobilist
Vond ik toendertijd ook erg opvallendquote:Op woensdag 14 december 2005 09:24 schreef Speed-Addicted het volgende:
Mobiele Eenheid bij arrestatie Volkert
Peter R. de Vries schrijft: 'Wat ook veel vragen - en daardoor twijfels - oproept is het feit dat de politie de verdachte zo pijlsnel wist te arresteren en men hem zes man sterk, compleet met kogelvrije vesten, luttele minuten na de aanslag al wist aan te houden. De ambulance had Pim Fortuyn op dat moment nog niet eens bereikt. De snelheid leidt niet zozeer tot complimenten, maar roept vooral argwaan op.'
Hieraan is dit bericht uit de Gooi- en Eemlander toe te voegen: 'HILVERSUM - De politie van de regio Gooi en Vechtstreek is tijdens de arrestatie van de verdachte van de moord op Pim Fortuyn geholpen door een toevallig passerend half peloton mobiele eenheid uit de politieregio Zaanstreek-Waterland. De groep reed langs het Mediapark toen zij op de politieradio over de schietpartij hoorde. Volgens woordvoerder M. van Weel van de Hilversumse politie hebben de collega's uit Zaandam zich geen moment bedacht. ,,Zij boden direct hun hulp aan. Dat hebben we graag aanvaard. Zij hebben voor ons de 'plaats delict' afgesloten, wat geweldig goed uit kwam. We hadden zomaar 22 extra mensen beschikbaar''. [...]
De daadwerkelijke aanhouding van de verdachte werd volgens Van Weel door de politie Gooi en Vechtstreek zelf gedaan. ,,Onze eigen mensen hebben bij een benzinestation de verdachte gearresteerd. Gelukkig hadden we een auto in de buurt. Om zes over zes kwam de melding van de schietpartij, om elf over zes was de aanhouding. Je moet er niet aan denken dat het anders was gelopen.'
Dus achtentwintig man, waaronder tweeëntwintig ME'ers en zes politieagenten (met kogelvrije vesten en twee politiehonden), waren binnen vijf minuten aanwezig om Volkert in de kraag te vatten.
Dat zijn inderdaad symptonen waardoor je snel de conclusie voor een complot zou kunnen bedenken.quote:Op woensdag 14 december 2005 10:49 schreef RM-rf het volgende:
mensen noemen 'beide' zaken 'héél verdacht' of 'opvallend ...
is er politie snel ter plaatse en grijpt deze kordaat in, dan had men voorkennis ... worden er blunders gemaakt en worden hulpverleners door fouten langdureig opgehouden, is natuurlijk dat ook weer héél verdacht, en is dat vast zo 'gepland' door de complot-uitdenkers...
ontsnapt een moordenaar, is hij natuurlijk 'geholpen' ... wordt hij gepakt, is ook dat 'gepland' ...
complotdenken lijkt erg makkelijk zo, immers alles is een bewijs voor je vooropgestelde 'complot'.
Ow, vertel eens. Ik loop blijkbaar achter.quote:Op woensdag 14 december 2005 11:43 schreef Ticker het volgende:
[..]
In zake van Fortuyn, lijkt het meer een beetje op de NL's JFK. Officieél door een of andere gek vermoord, maar we weten daar ook allemaal wat er werkelijk is gebeurt.
JFK is inderdaad een zaak waar de misinformatie totaal de overhand genomen heeft, waardoor bijna onmogelijk vastgesteld kan worden wat er nu werkelijk gebeurt is ...quote:Op woensdag 14 december 2005 11:43 schreef Ticker het volgende:
In zake van Fortuyn, lijkt het meer een beetje op de NL's JFK. Officieél door een of andere gek vermoord, maar we weten daar ook allemaal wat er werkelijk is gebeurt.
Tja, toch heb ik zo'n idee dat die Volkert uit de gevangenis komt, een getal op zijn bank heeft staan met een flink aantal nulletjes! En op de achtergrond zal komen. Misschien zelfs lekker verhuizen naar het buitenland.quote:Op woensdag 14 december 2005 11:49 schreef BarraCupraCuda het volgende:
kijk ver gezocht is geen probleem. kan ik meestal wel in komen. alleen moet je het ook vanuit de andere kant zien. je wil als AIVD zijnde pim dood hebben. oke wat ga je dan regelen? je regelt een linkse milieu activist die niet over gras loopt omdat hij bang is dat hij het gras pijn doet en geeft hem een pistool. daarna hack je het mediapark zodat je ervoor kan zorgen dat mocht pim dodelijk gewond raken de ambulance niet door de poort kan. ?!?!
dat is totaaaaal niet logisch. denk dat ze dan gewoon een outside person zouden zoeken ( een hitman ofzo) of iemand uit hun eigen team die behoorlijk professioneel is.
volkert was ook zo scheel als de tyfus.. sta je voor pim 2 meter...en dan kan je hem nog niet dood schieten!
neuh die komt niet meer op de achtergrond. zodra hij vrij komt staat de media hem op te wachten. + dat hij zijn leven niet meer zeker isquote:Op woensdag 14 december 2005 12:19 schreef Ticker het volgende:
[..]
Tja, toch heb ik zo'n idee dat die Volkert uit de gevangenis komt, een getal op zijn bank heeft staan met een flink aantal nulletjes! En op de achtergrond zal komen. Misschien zelfs lekker verhuizen naar het buitenland.
nee, in een TBS kliniek kan je heel je leven aan vast blijven zitten. En hij hield het liever op zwijgen, waarom is ook onduidelijk. Als je dan iets doet uit eigen wil, zeg dan ook duidelijk waarom.quote:Op woensdag 14 december 2005 12:22 schreef BarraCupraCuda het volgende:
en waarom heeft hij zich dan niet ontoerekingsvatbaar laten verklaren? dan is het foei en kan hij van zijn cash gaan genieten
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |