tja, quality doesn't come cheapquote:Op zondag 18 december 2005 02:14 schreef Ciurlizza het volgende:
[..]
Hoeren kunnen prima leven met een strikte scheiding tussen liefde en sex, dus reken maar niet dat ze gaan zoenen. Kun je nog beter een dronken snol scoren. Da's minder triest.
Hoezo inderdaad: dronken snollen? Is misschien boeiend als je op dronken snollen valt, maar in de meeste tenten komen ook leuke meisjes, aardige wijven, spannende meiden, lekkere studentes, etc. Dat ze zich de eerste avond laten neuken, hoeft niet meteen te betekenen dat ze dus een dronken snol zijn, of een snol tout court. Dat ik ze meteen de eerste avond neuk hoeft ook niet te betekenen dat ik dus een gast ben die zich de hele avond in het zweet staat te werken voor een one night stand, misschien zit er meer in, misschien niet. Dat weet je meestal niet meteen de eerste avond.quote:Op zondag 18 december 2005 02:23 schreef Ciurlizza het volgende:
Jij was bezig over je dronken snollen en dames van plezier. Ik kom prima aan mijn trekken zonder dat ik terug moet vallen op hoeren of dronken snollen. Nu jij weer.
quote:Op zondag 18 december 2005 02:09 schreef SHE het volgende:
Ik niet, ik kan persoonlijk eerder afknappen op het soort wat zich in uitgaansgelegenheden in het zweet werkt, met het uiteindelijke doel, te kunnen neuken
Verkapte 'waarom begrijpt mijn vrouw me niet?'-postquote:Op zondag 18 december 2005 09:40 schreef M_Schtoppel het volgende:
Wees dan een echte vent en loop met opgeheven hoofd bij een hoer binnen. Ik weet tenminste ZEKER dat ik neuk.
In een discotheek loopt niet 7% met aids rond. Die stoephoeren waar jij naar binnen gaat wel.quote:Op zondag 18 december 2005 09:40 schreef M_Schtoppel het volgende:
[..]
Precies! En als die kerels dat dan niet is gelukt verdwijnen ze zwaar gefrustreerd met de staart tussen de benen de donkere nacht in, op weg naar huis.
Wees dan een echte vent en loop met opgeheven hoofd bij een hoer binnen. Ik weet tenminste ZEKER dat ik neuk.
Oh ja nog even over enge ziektes. De kans is vele, vele malen groter dat jij van een one-night-stand in een discotheek wat oploopt dan van de prostituees die van het niveau zijn waar ik wel eens naar toe ga.
We hebben het hier nu over de vraag of het hebben van een relatie met een man die ooit een prostituee bezocht heeft een belemmering is.quote:Toen ik vrijgezel was was ik op zoek naar iemand en niet alleen met de gedachte 'neuken', integendeel zelfs.
Dat jij dat niet hebt maakt jou absoluut minder man, een soort miskleun van de evolutie. Wel geprobeerd, maar jammerlijk mislukt. Dus naai jij maar lekker verder met je hoeren, want aan de vrouw zul jij never nooit meer komen. En dan mis je VEEL meer dan jij ooit zult kunnen vermoeden. Want laat ik je 1 ding vertellen; seks is zeker belangrijk in een relatie, maar er is nog zoveel meer, wat ZELFS nog leuker en belangrijker is. En daar zul jij nooit achterkomen.
Vind ik persoonlijk wel, alleen de risico's op ziekten zijn dan weer niet aanwezig.quote:Als een man toegeeft (betaald) porno te hebben gekeken om zijn behoefte te bevredigen... is dit dan een zelfde niveau afknapper als prostitutiebezoek ?
'een mindere man' 'miskleun van de evolutie'quote:Op zondag 18 december 2005 13:41 schreef American_Nightmare het volgende:
Dat jij dat niet hebt maakt jou absoluut minder man, een soort miskleun van de evolutie. Wel geprobeerd, maar jammerlijk mislukt. Dus naai jij maar lekker verder met je hoeren, want aan de vrouw zul jij never nooit meer komen. En dan mis je VEEL meer dan jij ooit zult kunnen vermoeden. Want laat ik je 1 ding vertellen; seks is zeker belangrijk in een relatie, maar er is nog zoveel meer, wat ZELFS nog leuker en belangrijker is. En daar zul jij nooit achterkomen.
Hear, hear!quote:Op dinsdag 20 december 2005 00:08 schreef Nickthedick het volgende:
Ach gut... iemand maakt een punt en opeens vallen mensen over een paar benamingen.![]()
Dat is geheel wederzijds. Ik word ook als triest, kortzichtig en ongenuanceerd bestempeld. Daar hoor ik je ook niet over.quote:Op maandag 19 december 2005 22:50 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Tja, een beetje meer respect kan idd wel, A_N. Je kunt je punt ook wel duidelijk maken zonder je opponent te beledigen, of niet dan?
Zo voelt het dus om een neger te zijnquote:Op dinsdag 20 december 2005 01:19 schreef Xennia het volgende:
Dat is geheel wederzijds. Ik word ook als triest, kortzichtig en ongenuanceerd bestempeld. Daar hoor ik je ook niet over.
Als men daar over zeurt dan hoeft men niet op de inhoud in te gaan. Wouter Bos-tactiek.quote:Op dinsdag 20 december 2005 00:08 schreef Nickthedick het volgende:
Ach gut... iemand maakt een punt en opeens vallen mensen over een paar benamingen.![]()
Ik dacht dat xennia (?) zei in het vorige topic, dat mannen die hoeren bezoeken/hebben bezocht,quote:Op dinsdag 13 december 2005 12:39 schreef Silencio het volgende:
Deel 1: Nieuwe vriend - naar hoeren geweest, afknapper?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |