Ik zal hier proberen wat te updaten met behulp van wat er in de SC is geschreven.... en van de Talpa-site, omdat ik niet alles zelf gezien heb vandaag.
ForeverBlueVan de Talpa-site;Roel komt met een envelop uit de Dagboekkamer. Daarin zit een vraag waar de Bewoners het met z'n allen over moeten hebben. "Wat zou jij doen met een kwart miljoen?" Roel zou eerst een wereldreis maken. “Nog een jaartje weg om alle plekken te zien die ik nog niet heb gezien, Daarna breid ik mijn studio uit met apparatuur en een dikke auto moet er ook wel komen vind ik. Een job zoeken en een huis en dan met dat geld een hypotheek afkopen, het liefst een plek buiten de stad. Misschien dat ik nog iemand kan helpen, maar dat zie ik dan wel. Mijn broertjes wat, mijn neefjes wat. Ik ga in ieder geval helemaal los als ik dat geld win, dat sowieso!"
Nathalie betaalt schulden af. “Ik zou mijn moeder en broertje helpen die door omstandigheden schulden hebben. Verder ga ik met Joost op wereldreis, heerlijk! Ik wil heel graag weer mijn piano oppakken, dus koop ik een mooie vleugel en een groter huis zodat de vleugel erin past.
En dan kan ik weer in Big Brother! Voor de rest geef ik natuurlijk een party voor iedereen. Ik zou m’n god niet weten wat dat allemaal kost! Ik bedank iedereen die dit mogelijk heeft gemaakt. En o ja, ik wil met mijn oma in Denemarken fietsen. Zij nam ons altijd mee op fietsvakantie.
Joost huurt zijn lievelingsrestaurant af. "Met al mijn vrienden, familie, en jullie natuurlijk ook, maak ik er dan een superavond van. Vervolgens stuur ik mijn ouders op vakantie, want die hebben veel kopzorgen om mij gehad, dat mag over zijn. Ergens in de wereld kunnen ze relaxen en meer tot elkaar komen. Ik ga ook een plekje voor mezelf zoeken en ga uitgebreid de tijd nemen om te kijken wat ik met mijn leven kan doen. En ik wil vrienden helpen om op eigen benen te staan. Mijn auto laat ik roze spuiten, met een foto van mezelf erop en de tekst: “Joost is cool." En daarmee rijd ik dan met Bren naar Parijs."
Ingrid gaat met haar ouders op reis en steunt de apen. Maar eerst koopt Ingrid een auto: "Zo één als Nathalie heeft, een Smart." Er gaat ook veel naar haar ouders toe: "Zodat zij onafhankelijker kunnen leven, zij krijgen ook een auto, want die kunnen ze wel gebruiken. Ik help ze een leuk vertrekje kopen. Betaal een stuk van mijn studieschulden en doe iets voor de apen. Anders voel ik me zo hypocriet. Mijn ouders stuur ik op reis, ik hoop dat ze met mij naar Afrika willen. En ik neem mijn vriendinnen mee uit eten!"
Lieske gaat een bedrijf beginnen. Lieske zet een groot gedeelte weg. "Ergens in investeren, wil ik ook. Ik vind mijn diploma heel belangrijk en met een kwart miljoen kan je redelijk relaxed studeren! Op 29 december geef ik een megafeest om mijn verjaardag te vieren. Iedereen kan er dan naartoe komen met discobussen. En met mijn ouders en zus wil ik naar Nieuw Zeeland, want dat willen ze heel graag. Als ik een papiertje heb, ga ik met mijn vader een bedrijf beginnen en heb ik het geld als startkapitaal."
Nathalie beseft zich: "Met alles wat ik heb opgenoemd, hou ik nog een miljoen over!" Roel helpt haar uit de droom: "Het is een kwart miljoen." Ze grinnikt: "O ja!"Wat ik verder in de SC opmaak is dat er niet heel veel gedaan is.... er wordt wat naar de DBK kamer gegaaan... wat gebubbeld en geslapen.... dus niet veel soeps volgens mij. Over na de orde van de avond
[ Bericht 47% gewijzigd door Sjet op 13-12-2005 21:08:23 ]