abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_32994660


Inleiding

Need For Speed. Wie kent deze serie nou niet? Van Need For Speed komt er elk jaar weer een nieuwe deel uit. Na NFS, NFS2, NFS2SE, Hot Pursuit, Road Challenge/High Stakes, Porsche Unleashed, Hot Pursuit 2, Underground in 2003, en Underground 2 in 2004, komt er in dit jaar - november 2005 - een nieuwe serie van, genaamd: Most Wanted.

Volgens de makers van Most Wanted - EA Games - is het een kruising tussen de twee Underground series en Hot Pursuit. Ja, dit betekend dus weer dat er eindelijk politie-achtervolgingen zijn!

Need For Speed: Most Wanted word nog dit jaar verwacht. Scheur naar jouw verkooppunt op 16 november 2005!

Nieuwberichten
quote:
Need for Speed: Most Wanted officieel aangekondigd

Electronic Arts heeft het nieuwste deel in de Need for Speed reeks, Need for Speed: Most Wanted, vandaag officieel aangekondigd. Het spel lijkt een mix te gaan worden tussen de eerste Need for Speed games, waarin het veelal draaide om politie-achtervolgingen, en de laatste twee Underground spellen.

In Need for Speed: Most Wanted ben je namelijk een straatracer die, in een compleet vrije spelwereld, op de vlucht is voor de politie. Net als bij echte illegale straatraces komt de politie namelijk regelmatig om de hoek kijken. EA belooft alvast Hollywood-achtige achtervolgingen, waarbij je tientallen politie-agenten tegelijk op je hielen hebt. Het tuning-aspect dat de Underground games tot een succes maakte is ook weer van de partij, evenals de mogelijkheid je reputatie te verbeteren met het winnen van races. De reputatie is deze keer vooral in negatieve zin, namelijk hoe berucht je bent bij de sterke arm der wet!

Het meest opvallende is dat Need for Speed: Most Wanted officiëel wordt aangekondigd voor een next-generation console, waarschijnlijk de volgende van Microsoft. Daarnaast mag je het spel ook verwachten op Playstation 2, Xbox, GameCube, Nintendo DS, GameBoy Advance, PSP en PC.
Verhaal
quote:
Je begint met een race, tegen de No.1 op de blacklist. halverwege wordt de race onderbroken en blik je terug.

Je start in die stad, rocktown oid. Daar knal je naar binnen met je vriendinnetje (mia). Aan het stoplicht wordt je aangehouden door de hoofdagent, die zegt dat ie je auto gaat strippen om te kijken of hij wel streetlegal is enz. Het is duidelijk dat deze man niet van streetracen houdt. Als hij dan wordt weggeroepen om een high-speed achtervolging te gaan ondersteunen neemt hij nog wel even de moeite om een flinke kras op je BMW M3-GTR te zetten.

Dan krijg je in een afwisseling van races en filmpjes te zien hoe jij de stad bent binnengekomen en hoe je je carriere hebt gemaakt. Zo race je bijvoorbeeld tegen enkele gasten op de blacklist. Als je deze races hebt afgerond kom je weer terug in de race die je onafgemaakt achter je liet. Je begint weer bij de start. Na een tijdje racen hoor je je vriendin, net zoals in het eerste filmpje, zeggen dat er iets mis is met je auto en dat je MOET stoppen. Omdat je raced voor eigendomsbewijzen laat je dat natuurlijk en knal je door. Na een paar bochten begeeft je auto het alsnog....

Race verloren, M3 kwijt. Back to stock!

Dan mag je dus met het geld wat je in de races (dagen) daarvoor hebt verdiend je weg terug naar de top gaan bevechten. Je moet de blacklist, een lijst met racers die het meest gezocht worden, afwerken. Je begint onderaan, en zo werk je je weg op.

Niet alleen moet je racen, het aanzien wordt ook bepaald in hoeverre jij gezocht wordt door de politie. Des te hoger de beloning voor jouw hoofd (bounty), des te beter voor de blacklist. Naar mate je hoger komt in de blacklist (ik heb no. 15 inmiddels op zijn donder gegeven), krijg je meer aanzien. Autobedrijven verkopen je betere en duurdere auto's, tuners verkopen je betere onderdelen en ga zo maar door.

Ook is het gebied wat we in de demo speelde maar 1/4e van de totale map. De andere gebieden moet je ook unlocken door je hoger op de blacklist te classificeren. Als je uiteindelijk je doel volbracht hebt ben je, inderdaad...

"the most wanted"

Maar om daar te komen, moet je een hoop doen. Het blijkt dat razor, de gast die je auto krijgt, je in de val heeft gelokt. Hij heeft je auto gesaboteerd. Inmiddels staat razor bovenaan de blacklist, en hij heeft jouw auto gebruikt om daar te komen!
Opgesteld door Worldracing.nl Forum

Screenshots

























De Tweak Guide : NFSMW Tweak Guide

[ Bericht 3% gewijzigd door _moder8or_ op 12-12-2005 00:34:20 ]
pi_32994671
Verpakking

Hieronder kan je zien hoe je Need For Speed Most Wanted kan vinden in de winkels Ze zien er allemaal hetzelfde uit. Echter, voor de PSP versie is er nog een getal erbij toegevoegd.



Black Edition
Vanwege het 10-jarig bestaan van de NFS-serie brengt EA naast de gewone versie ook een speciale versie uit van NFS: Most Wanted, de Black Edition. Deze versie zal verschillende extra's bevatten.
quote:
# 2 Exclusive auto's: Spring achter het stuur van een ’67 Camaro, de enigste American classic in Need for Speed Most Wanted, en een speciaal getunde BMW M3 GTR.

# 8 Custom Rides: Acht speciaal getunede met de hand geselecteerde bodykits, spoilers, rims, roof scoops en meer zijn unlocked en beschikbaar om te gebruiken in Quick Race en Online modes. Supra, Lotus Elise, Porsche 911 GT2, Mercedes-Benz SL6500, AMG, Corvette C6, Mercedes-Benz SL 500, Porsche 911 Carrera S and Corvette C6.R.

# Exclusieve Achtervolgings Uitdaging: Probeer de politie af te schudden in deze intense achtervolging, met golven van opgevoerde SUV politie met agresieve taktieken.

# Drie Exclusieve Races: Drie speciale races speciaal gemaakt voor de Black Edition, unlocked en gelijk beschikbaar vanaf de start.

# Exclusieve en Unlocked Vinyls: Maak je auto's nog persoonlijker met tientalen unlocked vinyls en speciaal ontworpen designs voor de Black Edition.

# Bonus DVD: Ga onder de motorkap van Need for Speed Most Wanted. Bekijk fantastische auto's en een een exclusieve auto kunst gallery. Of bekijk tien Need for Speed Most Wanted video's, inclusief een kijk achter de schermen Een must-have voor alle Need for Speed fans over de laatste 10 jaren.
Movies

Hit the Streets (17 mei 2005)
Hoge resolutie - Lage resolutie

Intro - Mustang GT (20 juli 2005)
Hoge resolutie - Lage resolutie

Thrill of the Chase (22 juli 2005)
Hoge resolutie - Lage resolutie

Blacklist Tournamet - Sonoma (12 augustus 2005)
Hoge resolutie - Lage resolutie

Blacklist Tournamet - Highlight Video (13 september 2005)
Hoge resolutie - Lage resolutie

Need For Speed: Most Wanted Customization (27 september 2005)
Hoge resolutie - Lage resolutie

Officiële Need For Speed Website

Vorige Need For Speed: Most Wanted topics

| 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10

Showroom NFS:MW

Need For Speed: Most Wanted Showroom

www.needforspeed.com
  zondag 11 december 2005 @ 19:23:20 #3
131304 Game_Error
Vol verwachting...
pi_32994782
Ik heb net zon cayman 5 (porche dacht ik?) gewonnne, en nu win ik alles makkelijk....
ff wachten nog
pi_32995533
Weet je hoe vet. Ik doe dus die challenge series. En nu vanaf challenge 41 krijg je vet gare auto's. 4 voorbeeldjes:

  • Je krijgt een pizza-bezorg-autootje en moet binnen een bepaalde tijd een pizza bezorgen.

  • Je krijgt een pickup en je moet 6 roadblocks dodgen.

  • Je krijgt een minivan met nitrous en je moet ook weer binnen een bepaalde tijd ergens zijn.

  • Je krijgt een police cruiser en moet ook weer wat doen.

    Echt vet!
  • gr gr
    pi_32995710
    quote:
    Op zondag 11 december 2005 19:45 schreef Quyxz_ het volgende:
    Weet je hoe vet. Ik doe dus die challenge series. En nu vanaf challenge 41 krijg je vet gare auto's. 4 voorbeeldjes:

  • Je krijgt een pizza-bezorg-autootje en moet binnen een bepaalde tijd een pizza bezorgen.

  • Je krijgt een pickup en je moet 6 roadblocks dodgen.

  • Je krijgt een minivan met nitrous en je moet ook weer binnen een bepaalde tijd ergens zijn.

  • Je krijgt een police cruiser en moet ook weer wat doen.

    Echt vet!
  • Zo vet dat je het 2x post?
    pi_32996308
    quote:
    Op zondag 11 december 2005 19:23 schreef Game_Error het volgende:
    Ik heb net zon cayman 5 (porche dacht ik?) gewonnne, en nu win ik alles makkelijk....
    cayman S
    pi_32997217
    quote:
    Op zondag 11 december 2005 19:51 schreef McGilles het volgende:

    [..]

    Zo vet dat je het 2x post?
    Ja. Ik dacht dat andere topic is dicht dus ik post het ook nog ff hier.
    gr gr
    pi_32997821
    En het leuke is, je krijgt straks ook nog toolbooth races met een politiewagen op een afgesloten circuit en nog eentje, maar dan met een gammele politie bak om zes spike strips te omzeilen. Succes
    pi_32997860
    Wanneer krijg je die mercedes SL65 ?
    I'm sick of all this pooping stuff i'm getting my buttcheeks pierced together .
    pi_32997941
    quote:
    Op zondag 11 december 2005 20:49 schreef Steve-O het volgende:
    Wanneer krijg je die mercedes SL65 ?
    SL65?

    Je hebt de CLK500, SL500 en de SLR

    [ Bericht 1% gewijzigd door _moder8or_ op 11-12-2005 21:04:19 ]
    pi_32998061
    Pff ik bijna dat spel uitgespeelt, zat ik beetje met me xbox te kloten (heb omgebouwde) kan ik dus heel me xbox formatteren Alles kwijt, kan ik weer overnieuw beginnen
      zondag 11 december 2005 @ 20:57:48 #12
    76170 Dacide
    www.mixfight.nl
    pi_32998079
    quote:
    Op zondag 11 december 2005 20:52 schreef _moder8or_ het volgende:

    [..]

    SL65?

    Je hebt de CLK500, CL500 en de SLR
    SL500
    pi_32998259
    quote:
    Op zondag 11 december 2005 20:57 schreef Dacide het volgende:

    [..]

    SL500
    Staat er . Tikfout
    pi_33000267
    Ik heb weer een vraag. Wanneer krijg je de infraction 'reckless driving'?

    Want al die andere 7 heb ik al een keer gehad maar die 8ste nou nog nooit.
    gr gr
    pi_33000625
    quote:
    Op zondag 11 december 2005 22:06 schreef Quyxz_ het volgende:
    Ik heb weer een vraag. Wanneer krijg je de infraction 'reckless driving'?

    Want al die andere 7 heb ik al een keer gehad maar die 8ste nou nog nooit.
    "Wreckless Driving" bedoel je .

    Volgens mij als je genoeg dingen omver rijdt. Eigendommen van de gemeente dus
    pi_33000722
    Oh, met een w ervoor kan ook.

    Maar dat is dus gewoon heel veel damage to property...

    Heb jij het wel vaak dan?
    gr gr
    pi_33000748
    quote:
    Op zondag 11 december 2005 22:17 schreef _moder8or_ het volgende:

    [..]

    "Wreckless Driving" bedoel je .

    Volgens mij als je genoeg dingen omver rijdt. Eigendommen van de gemeente dus
    nee... reckless driving. en hij's niet de enige met het probleem
    Google

    tvp btw
    Calm down, please!
    pi_33000885
    quote:
    You can get reckless felony if you're gonna ram every light pole and every distructable object.
    Dat lees ik ergens, dus je moet gewoon alles omver rijden wil je die infraction halen.
    gr gr
    pi_33000921
    quote:
    Op zondag 11 december 2005 22:21 schreef Googolplexian het volgende:

    [..]

    nee... reckless driving. en hij's niet de enige met het probleem
    Google

    tvp btw
    Whatever
    pi_33001012
    quote:
    Op zondag 11 december 2005 20:52 schreef _moder8or_ het volgende:

    [..]

    SL65?

    Je hebt de CLK500, SL500 en de SLR

    quote:
    Just a note here that Need for Speed: Most Wanted comes in two versions which have minor differences. There's the regular edition which most people will buy, and a NFS:MW Black Edition. The additional features of the Black Edition are listed here, and include:

    # 2 extra vehicles - '67 Camaro and a BMW M3 GTR.
    # 8 customized cars - Supra, Lotus Elise, Porsche 911 GT2, Mercedes-Benz SL65 AMG, Corvette C6, Mercedes-Benz SL 500, Porsche 911 Carrera S, and Corvette C6.R.
    # An exclusive additional 'Black Edition' Pursuit Challenge.
    # 3 exclusive races.
    # Additional vinyls.
    # Bonus DVD with additional material like behind-the-scenes movies, vehicle showcases and car art galleries.
    AMG SL65
    I'm sick of all this pooping stuff i'm getting my buttcheeks pierced together .
      zondag 11 december 2005 @ 22:38:24 #21
    76170 Dacide
    www.mixfight.nl
    pi_33001269
    ik heb de black edition... maarre... die sl65amg zit er NIET in
    pi_33001680
    ook niet in challenge mode
    I'm sick of all this pooping stuff i'm getting my buttcheeks pierced together .
    pi_33001695
    Ben nu 2e op de blacklist, alleen razor nog, alleen dit weekend niet meer gespeelt, zie alleen wel weer tegen die milestones op :/
      zondag 11 december 2005 @ 23:06:14 #24
    76170 Dacide
    www.mixfight.nl
    pi_33002196
    quote:
    Op zondag 11 december 2005 22:51 schreef dapluiz het volgende:
    Ben nu 2e op de blacklist, alleen razor nog, alleen dit weekend niet meer gespeelt, zie alleen wel weer tegen die milestones op :/
    ach die milestones... zorg gewoon voor 1 mega pursuit... en zorg ervoor dat je die evade... dan heb je meestal in een keer al je milestones gehaald (kwa pursuit dan).
    pi_33002241
    Ik zie hem niet hoor die SL65 AMG
    pi_33002374
    Ow gevonden



    Alleen niet geunlocked terwijl nr 68 is completed
    pi_33002638
    Gebruikt dit spel nou dezelfde licht technieken als in Half-life: Lost Coast?
    Het is echt spectaculair gewoon
    Buy it, use it, break it, fix it,
    Trash it, change it, mail - upgrade it,
    Charge it, point it, zoom it, press it,
    Snap it, work it, quick - erase it,
    pi_33004593
    quote:
    Op zondag 11 december 2005 23:19 schreef Agiath het volgende:
    Gebruikt dit spel nou dezelfde licht technieken als in Half-life: Lost Coast?
    Het is echt spectaculair gewoon
    Geen idee, heb HL: LC nog niet gespeeld
    pi_33009001
    Bij mij is het beeld niet optimaal, als ik ooit rijk wordt koop ik een goede videokaart
    Dit is een grondig beargumenteerde post met veel toegevoegde waarde.
    pi_33009427
    quote:
    Op maandag 12 december 2005 10:51 schreef Arnold_fan het volgende:
    Bij mij is het beeld niet optimaal, als ik ooit rijk wordt koop ik een goede videokaart
    Daar hoef je echt niet rijk voor te zijn hoor
    pi_33010029
    Hmm misschien koop ik wel een xbox 360, dat is goedkoper dan een goede upgrade voor mijn pc :-)
    Dit is een grondig beargumenteerde post met veel toegevoegde waarde.
    pi_33010615
    Het is wel heeeeel moeilijk om aan cross te ontkomen na razor:( Zeker omdat de auto k*t is.
    Dit is een grondig beargumenteerde post met veel toegevoegde waarde.
    pi_33011380
    En waarom sta ik (*&)(*&*( bij een lekke band direct stil, en kunnen die andere auto's gewoon doorrijden??
    Dit is een grondig beargumenteerde post met veel toegevoegde waarde.
    pi_33011413
    quote:
    Op maandag 12 december 2005 12:31 schreef Arnold_fan het volgende:
    En waarom sta ik (*&)(*&*( bij een lekke band direct stil, en kunnen die andere auto's gewoon doorrijden??
    Dat is de politie hè, computer
    pi_33011445
    Ik speel nfsmw eigenlijk niet meer omdat ik eerst op 23 procent zat maar mijn computer moest opnieuw worden geinstalleerd dus toen was alles weer weg en toen had ik dus totaal geen zin meer om opnieuw te beginnen..
    pi_33011510
    quote:
    Op maandag 12 december 2005 12:33 schreef Backhander het volgende:
    Ik speel nfsmw eigenlijk niet meer omdat ik eerst op 23 procent zat maar mijn computer moest opnieuw worden geinstalleerd dus toen was alles weer weg en toen had ik dus totaal geen zin meer om opnieuw te beginnen..
    je had natuurlijk ook je pc kunnen installeren zonder weizigingen aan te brengen en de systeem bestanden, dan had je je saved game nog.. heb ik ok gedaan:) scheel weer een hoop gekloot:) of je had hem op zn minst op je usb stick oid kunnen knallen...
      maandag 12 december 2005 @ 12:42:55 #37
    47385 CybPraetorian
    Master of Science
    pi_33011685
    TVP en leest weer mee...
    Welcome to DerOllie's Car Channel!
    http://www.youtube.com/DerOllie
    pi_33011717
    quote:
    Op maandag 12 december 2005 12:36 schreef Frozen_Ice het volgende:

    [..]

    je had natuurlijk ook je pc kunnen installeren zonder weizigingen aan te brengen en de systeem bestanden, dan had je je saved game nog.. heb ik ok gedaan:) scheel weer een hoop gekloot:) of je had hem op zn minst op je usb stick oid kunnen knallen...
    nee maar dat bedrijf waar ik hem gekocht had had een fout gemaakt ofzoiets dus toen moest alles opnieuw en eerst d8 ik dat hij niet opnieuw leeg hoefde maar toch en die eikel wou mijn save game niet op CDtje zetten
      maandag 12 december 2005 @ 12:58:08 #39
    100980 Zero2Nine
    Fatsoen moet je doen
    pi_33012004
    Wanneer komt er nou weer eens een deel met weer ouderwetsch alleen Ferrari's Lamorghini's en de Mc Laren F1 e.d. Ik zie hier nu ook wel een heel mooi plaatje van een Lamborghini maar het is toch straatrace achtig wat de klok slaat, daar is Underground toch voor gemaakt? Een kruising betekent bijna altijd dat beide soorten er iets minder inzitten. dus straatracen maar iets minder dan underground, en landweg racen maar dan iets minder dan Hot Persuit.
    ---
    And when the leaves fall the land looks more human
    it's got me questioning the essence of my farm boy blues
    hence, I never wore the fashions of the know-what-I'm-doin'
      maandag 12 december 2005 @ 12:59:22 #40
    47385 CybPraetorian
    Master of Science
    pi_33012044
    quote:
    Op maandag 12 december 2005 12:58 schreef Zero2Nine het volgende:
    Wanneer komt er nou weer eens een deel met weer ouderwetsch alleen Ferrari's Lamorghini's en de Mc Laren F1 e.d. Ik zie hier nu ook wel een heel mooi plaatje van een Lamborghini maar het is toch straatrace achtig wat de klok slaat, daar is Underground toch voor gemaakt? Een kruising betekent bijna altijd dat beide soorten er iets minder inzitten. dus straatracen maar iets minder dan underground, en landweg racen maar dan iets minder dan Hot Persuit.
    je kan er ook voor kiezen om je Lambo niet optisch te tunen en redelijk standaard te houden...
    Welcome to DerOllie's Car Channel!
    http://www.youtube.com/DerOllie
    pi_33012183
    Heb ik hem uit, valt mijn pc oeens uit. Kan ik die achtervolging )(*&)*( nog een keer doen. Is het eindelijk gelukt na 3 uur :-(
    Dit is een grondig beargumenteerde post met veel toegevoegde waarde.
    pi_33012293
    quote:
    Op maandag 12 december 2005 13:03 schreef Arnold_fan het volgende:
    Heb ik hem uit, valt mijn pc oeens uit. Kan ik die achtervolging )(*&)*( nog een keer doen. Is het eindelijk gelukt na 3 uur :-(
    Dat is erg lang Heb er in totaal 30 minuten over gedaan
    pi_33012456
    quote:
    Op maandag 12 december 2005 13:07 schreef _moder8or_ het volgende:

    [..]

    Dat is erg lang Heb er in totaal 30 minuten over gedaan
    Het is misschien iets overdreven.... Maar het is heeel iritant als je het net gehaald hebt en dan je pc uitvalt.......
    Dit is een grondig beargumenteerde post met veel toegevoegde waarde.
    pi_33012715
    quote:
    Op maandag 12 december 2005 13:13 schreef Arnold_fan het volgende:

    [..]

    Het is misschien iets overdreven.... Maar het is heeel iritant als je het net gehaald hebt en dan je pc uitvalt.......
    Ik snap het. Bij mij liep de 30 minuten achtervolging vast na een half uur rijden
    pi_33013330
    Ach, nu heb ik hem alsnog en gesaved
    Dit is een grondig beargumenteerde post met veel toegevoegde waarde.
      maandag 12 december 2005 @ 13:54:26 #47
    132419 melluk
    vidi, vici, veni
    pi_33013495
    mensen wie kan mij helpen....zodora je een unieke performance upgrade installeert in een auto.....dan kan je die er niet meer uithalen en in een andere auto bouwen net als bij NFSU 2?
    of kan dat wel?
    en zo ja, hoe dan?
    pi_33014011
    quote:
    Op maandag 12 december 2005 12:44 schreef Backhander het volgende:

    [..]

    nee maar dat bedrijf waar ik hem gekocht had had een fout gemaakt ofzoiets dus toen moest alles opnieuw en eerst d8 ik dat hij niet opnieuw leeg hoefde maar toch en die eikel wou mijn save game niet op CDtje zetten
    als daar om gevraagd word zouden ze dat wel moeten doen want je betaald er wel voor... slechte zaak.. motherfokers...
    pi_33014032
    quote:
    Op maandag 12 december 2005 13:54 schreef melluk het volgende:
    mensen wie kan mij helpen....zodora je een unieke performance upgrade installeert in een auto.....dan kan je die er niet meer uithalen en in een andere auto bouwen net als bij NFSU 2?
    of kan dat wel?
    en zo ja, hoe dan?
    kan volgens mij niet!
    pi_33014235
    quote:
    Op zondag 11 december 2005 23:19 schreef Agiath het volgende:
    Gebruikt dit spel nou dezelfde licht technieken als in Half-life: Lost Coast?
    Het is echt spectaculair gewoon
    Nee, NFS gebruikt als ik het goed heb een andere techniek hiervoor. Hierdoor hoeft je videokaart het dacht ik niet persé te ondersteunen. Dus het is niet echt HDR (wat in HL: Lost Coast gebruikt wordt).
      maandag 12 december 2005 @ 14:33:12 #51
    132419 melluk
    vidi, vici, veni
    pi_33014381
    quote:
    Op maandag 12 december 2005 14:16 schreef Frozen_Ice het volgende:

    [..]

    kan volgens mij niet!
    ooh das balen...je moet dus de performance dingen die je vrijspeeld helemaal bewaren totdat je de auto hebt gekozen die je echt wil houden en het beste wilt maken?
    hmm best balen...
    ben nu op 40%
      maandag 12 december 2005 @ 14:38:49 #52
    132419 melluk
    vidi, vici, veni
    pi_33014509


    [ Bericht 100% gewijzigd door melluk op 12-12-2005 14:41:12 ]
    pi_33017469


    Ben overnieuw begonnen Heb dit keer maar de Punto gekozen

    Voordeel is dat ik nu wel screenshots met me xbox kan nemen
    pi_33018444
    quote:
    Op maandag 12 december 2005 16:28 schreef truSteh het volgende:
    [[url=http://xs59.xs.to/pics/05501/20051212162726.JPG.xs.jpg]afbeelding][/url]

    Ben overnieuw begonnen Heb dit keer maar de Punto gekozen

    Voordeel is dat ik nu wel screenshots met me xbox kan nemen
    Xdoos 630 ?

    Iemand een savegame die 100% is uitgespeeld dus ook challenge serie ?
    I'm sick of all this pooping stuff i'm getting my buttcheeks pierced together .
    pi_33019712
    Nou ik ben een beetje aan het cruisen; ligt er in 1 keer een copcar op z'n kop.

    http://tinypic.com/igkm79.jpg

    Nou ik rij verder en denk ik ga ff een show kijken. (speed 0 km\h) En in die show waren een paar cops elkaar omver aan het rijden.

    http://tinypic.com/igkmbl.jpg

    En toen dacht ik 'wat een stumperts', ik stuur ze letterlijk het bos in!

    http://tinypic.com/igkmf9.jpg
    gr gr
    pi_33021078
    quote:
    Op maandag 12 december 2005 13:54 schreef melluk het volgende:
    mensen wie kan mij helpen....zodora je een unieke performance upgrade installeert in een auto.....dan kan je die er niet meer uithalen en in een andere auto bouwen net als bij NFSU 2?
    of kan dat wel?
    en zo ja, hoe dan?
    Nope, is niet mogelijk :
    pi_33021102
    quote:
    Op maandag 12 december 2005 16:59 schreef Steve-O het volgende:

    [..]

    Xdoos 630 ?

    Iemand een savegame die 100% is uitgespeeld dus ook challenge serie ?
    Moet je ElmarO maar lief aankijken. Wij hebben het vandaag gelukt
    pi_33021138
    quote:
    Op maandag 12 december 2005 17:37 schreef Quyxz_ het volgende:
    Nou ik ben een beetje aan het cruisen; ligt er in 1 keer een copcar op z'n kop.

    http://tinypic.com/igkm79.jpg

    Nou ik rij verder en denk ik ga ff een show kijken. (speed 0 km\h) En in die show waren een paar cops elkaar omver aan het rijden.

    http://tinypic.com/igkmbl.jpg

    En toen dacht ik 'wat een stumperts', ik stuur ze letterlijk het bos in!

    http://tinypic.com/igkmf9.jpg
    Zeker screenshots van de demo?
    pi_33021957
    Nee. Maar ik vind die Viper challengte gewoon vet.
    gr gr
    pi_33023359
    Carrière uitgespeeld en de eerste 15 challenges alvast gedaan.
    Calm down, please!
    pi_33023380
    Ik vind die challenges bij 42 nu behoorlijk lastig... :|
    gr gr
    pi_33025000
    quote:
    Op zondag 11 december 2005 22:26 schreef Quyxz_ het volgende:

    [..]

    Dat lees ik ergens, dus je moet gewoon alles omver rijden wil je die infraction halen.
    Ik krijg deze steeds als ik rond de 330-340 rijd op de snelweg.
    Nu al een paar alle 8 behaald.

    Heb nu de carriere ook uitgespeeld en ben nu met de aparte races bezig. 42 (geloof ik) is idd best lastig. De allerlaatste heb ik inmiddels ook al gehaald (de race met de heavy SUV's).
    Honesty may not win friends, but it can touch hearts.
    It's not that I hate you, its just.. that I dont like you
    pi_33028385
    quote:
    Op maandag 12 december 2005 19:28 schreef Googolplexian het volgende:
    Carrière uitgespeeld en de eerste 15 challenges alvast gedaan.
    Nu nog makkelijk, maar wordt veel moeilijker
    pi_33029145
    quote:
    Op zondag 11 december 2005 22:26 schreef Quyxz_ het volgende:

    [..]

    Dat lees ik ergens, dus je moet gewoon alles omver rijden wil je die infraction halen.
    Zoals White__Tiger al zegt je moet 320 km/h+ rijden om hem te halen. Dus hij is eigenlijk niet zo heel moeilijk.
    pi_33029374
    Nou, aan het begin wel hoor, dan ben je blij als je 300 km/h gaat.
    gr gr
    pi_33030420
    makkelijk te doen als je op de snelweg rijd.
    Dit is een grondig beargumenteerde post met veel toegevoegde waarde.
    pi_33031084
    Met wat voor auto pakken jullie nou razor aan ?
    Zit nu met een Murcielago die ik toch wel erg fijn vind rijden
    I'm sick of all this pooping stuff i'm getting my buttcheeks pierced together .
      dinsdag 13 december 2005 @ 00:09:37 #68
    24184 speedfreakssj
    Bryan Adams- Run to you :9~
    pi_33032478
    ik heb die galardo niet gewonnne helaas en die SL500 daarvoor, of wat het ook was ook al niet. ik hoop wle die corvette te winnen want dan mag ik nr 5 verslaan als ik die heb.
    rijd nu met de RX8 en moet nog beginnen met alles. 300000 bounty, 7 races en 4 milestones dus dat word nog wel wat.
    daarna hopelijk een corvette.
    ben nu bezig met de challenges en mag morgen mijn eerste spike strip ontwijken on de challenges.
    in de carreer mode is dat redelijk makkelijk.
    pi_33032674
    quote:
    Op maandag 12 december 2005 23:22 schreef Steve-O het volgende:
    Met wat voor auto pakken jullie nou razor aan ?
    Zit nu met een Murcielago die ik toch wel erg fijn vind rijden
    Heb het met mijn RX-8 gedaan :
    pi_33034267
    Heb nu de Galardo, heel even mee gereden maar ik ben er niet laaiend enthousiast over. Klopt het dat er geen 4WD in zit ? Krijg het idee dat m'n Lancer veel harder ging maar dat kan ook komen door het motorgeluid uit de Galardo wat ik niet echt indrukwekkend kan noemen
    Band of Fok!kers Battlefield 2 Clan
    84.244.162.88:16567 - Band of Fok!kkers Battlefield 2 Ranked Public Server
    pi_33036806
    quote:
    Op dinsdag 13 december 2005 01:56 schreef UnleashMitch het volgende:
    Heb nu de Galardo, heel even mee gereden maar ik ben er niet laaiend enthousiast over. Klopt het dat er geen 4WD in zit ? Krijg het idee dat m'n Lancer veel harder ging maar dat kan ook komen door het motorgeluid uit de Galardo wat ik niet echt indrukwekkend kan noemen
    Gallardo is 4WD (check maar in sommige introfilmpjes... dan zie je de voorwielen ook spinnen)
    Bij een Gallardo is de 4WD in het echt adaptief... de voorwielen krijgen maar zoiets van 15% van de totale power, dacht ik. Gallardo is in het echt een maar stukje lichter dan de Lancer.

    Gallardo:
    1433 kilo

    Lancer:
    1483 kilo

    De top van de Gallardo ligt wel hoger maar de koppers kunnen toch met lichtsnelheid dus dat maakt niet uit.
    Calm down, please!
    pi_33037420
    Haha idd, ook al ga je 340, dan nog houden ze je bij, en dan rijden ze niet eens in die corvettes
    pi_33037998
    quote:
    Op dinsdag 13 december 2005 10:22 schreef dapluiz het volgende:
    Haha idd, ook al ga je 340, dan nog houden ze je bij, en dan rijden ze niet eens in die corvettes
    Ik heb zelf een opgefokte McLaren, ga ik 380km/h kunnen de standaard politie auto's mij gewoon bijhouden
    pi_33038334
    ik heb die black edition patch er overheen gemikt van www.nfsmostwanted.nl, maarre waar kan ik zien dat die black edition daadwerkelijk werkt, en waar kan ik dan die bonus autos vinden ?
    namaste
    pi_33038397
    quote:
    Op dinsdag 13 december 2005 11:07 schreef Dulk het volgende:
    ik heb die black edition patch er overheen gemikt van www.nfsmostwanted.nl, maarre waar kan ik zien dat die black edition daadwerkelijk werkt, en waar kan ik dan die bonus autos vinden ?
    A: Versie 1.2 is Black Edition

    B: Quick Race, en dan een auto selecteren onder de kop "Bonus Cars"
    pi_33038910
    quote:
    Op dinsdag 13 december 2005 11:10 schreef _moder8or_ het volgende:

    [..]

    A: Versie 1.2 is Black Edition

    B: Quick Race, en dan een auto selecteren onder de kop "Bonus Cars"
    A: klopt

    B: als ik quick race doe dan start die gelijk met een randomize car

    misschien bij add car ? maar dan zie ik nog maar 32 auto's
    namaste
    pi_33039344
    quote:
    Op maandag 12 december 2005 14:33 schreef melluk het volgende:

    [..]

    ooh das balen...je moet dus de performance dingen die je vrijspeeld helemaal bewaren totdat je de auto hebt gekozen die je echt wil houden en het beste wilt maken?
    hmm best balen...
    ben nu op 40%
    idd
    pi_33039451
    quote:
    Op maandag 12 december 2005 14:33 schreef melluk het volgende:

    [..]

    ooh das balen...je moet dus de performance dingen die je vrijspeeld helemaal bewaren totdat je de auto hebt gekozen die je echt wil houden en het beste wilt maken?
    hmm best balen...
    ben nu op 40%
    Das de beste optie
    pi_33042057
    quote:
    Op dinsdag 13 december 2005 11:53 schreef _moder8or_ het volgende:

    [..]

    Das de beste optie
    geld is bij mij nooit echt een probleem geweest in career mode.

    Ik rij meestal met de auto die ik win. Daar zitten upgrades op die je nog niet kunt kopen.

    Mijn Career verloop:

    - Punto
    - Lancer
    - Gallardo

    De SLR en de Corvette gebruik ik nog wel eens voor milestones ... die zijn lekker zwaar. Net als de Murcielago.
    Calm down, please!
    pi_33042741
    quote:
    Op maandag 12 december 2005 23:22 schreef Steve-O het volgende:
    Met wat voor auto pakken jullie nou razor aan ?
    Zit nu met een Murcielago die ik toch wel erg fijn vind rijden
    Ik heb met de Porsche 911 Turbo S tegen hem gereden. Was niet zo heel erg moeilijk aangezien deze auto een goede wegligging heeft.
    quote:
    Op dinsdag 13 december 2005 13:42 schreef Googolplexian het volgende:
    Mijn Career verloop:

    - Punto
    - Lancer
    - Gallardo

    De SLR en de Corvette gebruik ik nog wel eens voor milestones ... die zijn lekker zwaar. Net als de Murcielago.
    Mijn volgorde is:
  • Punto
  • RX-8; vrij lang mee gereden.
  • Cayman S
  • 911 Carrera S; tijdje mee gereden.
  • 911 Turbo S; alleen laatste race meegereden.

    En de SLR, Corvette, Viper en Lancer heb ik voor het merendeel gebruikt voor milestones.
  • pi_33043462
    van mij

  • IS300
  • RX-8
  • pi_33044687
    bij mij

    - IS300
    - A4 Quattro
    - Caymann
    - Gallardo

    En dan nu beetje met subaru en lancer milestones, maar adt is pas vanaf blacklist #3 ofzo, daarvoor deed ik milestones met dezelfde auto als dat ik de races deed
    pi_33045162
    op die AI man, ik heb het even weer helemaal gehad

    ik moet alleen nog challenge 66, 67 en 68 (69 al gehaald) en 66 heb ik al 7 keer die milestone gehaald en telkens ontsnap ik niet omdat die kk politie mij op m'n kant beukt of bij 350 km/h onmogelijk klem rijdt en dan zo hard remt dat het lijkt alsof je tegen een blok beton rijdt verdomme, maar ja, later maar weer eens even proberen...

    gaat ook echt nergens over die Cost to State challenge, want als je een Dodge Viper molt van de politie is die wel $5,000 waard of zo
    Jack does it in real time...
    pi_33047271
    - GTI
    - Supra
    - RX-8
    - Eclipse
    - Toch maar weer RX-8
    - Cayman S

    Ik rijd telkens met de auto die ik win.

    @ DB: Misschien kopen de coppers Vipers in per 1000 en is het goedoper.
    gr gr
      dinsdag 13 december 2005 @ 20:01:01 #85
    66470 Klonk
    Koning van Tofania
    pi_33051682


    reckless driving , net gehaald ik vroeg me dus ook af hoe je die krijgt, ik reed gewoon erg hard meer niet en in eens stond ie er
    Klonk is alleen Klonk als er Klonk op staat
    pi_33055851
    quote:
    Op dinsdag 13 december 2005 20:01 schreef Klonk het volgende:
    [afbeelding]

    reckless driving , net gehaald ik vroeg me dus ook af hoe je die krijgt, ik reed gewoon erg hard meer niet en in eens stond ie er
    Volgens mij krijg je die als je Spike strips ontwijkt

    Trouwens, die bodykits van de Ford GT:





      dinsdag 13 december 2005 @ 22:55:13 #87
    24184 speedfreakssj
    Bryan Adams- Run to you :9~
    pi_33057819
    Jesus man, die spikestrips ontijwken gaat nog wel maar die tering SUV's rammen je gewoon van de weg af.
    pi_33057992
    PC geformat, nu even nieuw installeren
    pi_33058441
    Free roam helemaal uit 100%, nu de challenges even
    Dit is een grondig beargumenteerde post met veel toegevoegde waarde.
    pi_33058482
    quote:
    Op dinsdag 13 december 2005 23:15 schreef Arnold_fan het volgende:
    Free roam helemaal uit 100%, nu de challenges even
    Je bedoeld: Carrière . En je "Rap Sheet"?
    pi_33058677
    quote:
    Op dinsdag 13 december 2005 23:16 schreef _moder8or_ het volgende:

    [..]

    Je bedoeld: Carrière . En je "Rap Sheet"?
    Ik heb alle milestones gehaald, dat is het dan toch voor dat deel? Dat Rap sheet is toch het inloggen op politie pc? Heb je daar ook nog speciale missie's voor? Ik was volgens mij al de meest gezochte racer
    SPOILER
    Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
    Dit is een grondig beargumenteerde post met veel toegevoegde waarde.
      dinsdag 13 december 2005 @ 23:29:35 #92
    131304 Game_Error
    Vol verwachting...
    pi_33058915
    quote:
    Op dinsdag 13 december 2005 21:57 schreef babba het volgende:

    [..]

    Volgens mij krijg je die als je Spike strips ontwijkt

    Trouwens, die bodykits van de Ford GT:

    [afbeelding]



    een vermomde ferrari
    ff wachten nog
    pi_33059454
    Mensen.

    Ik weet nog niet of jullie mijn allereerste review OOIT hebben gelezen. Reacties van de review willen jullie die dan daar vermelden?

    Bedankt. En let op. Dit is mijn allereerste review OOIT!
    pi_33059961
    ik ga even een kijkje nemen
    namaste
    pi_33060159
    hmmm games.fok.nl doet het momenteel niet bij, morgen beter
    namaste
    pi_33064559

    En nog houden al die politiewagens (behalve de paar eerste dan) je bij..
    De pursuits blijven wel het leukst in het spel
    The only thing to fear, is running out of beer!
    pi_33066827
    quote:
    Op woensdag 14 december 2005 08:39 schreef McFarmer het volgende:
    [afbeelding]
    En nog houden al die politiewagens (behalve de paar eerste dan) je bij..
    De pursuits blijven wel het leukst in het spel
    Wat een *bling*bling* gauges ofzo.
    pi_33066919
    Heh, die gauges heb ik ook in me gallardo
    Gister ff me lancer maximaal geupgrade, maar die lijkt gewoon een stuk strakker op de weg te liggen, ik heb het idee dat ik die veel harder de bocht om kan raggen dan de gallardo zonder gelijk tegen de reling te knallen of weg te glijden
    pi_33071357
    quote:
    Op woensdag 14 december 2005 10:58 schreef dapluiz het volgende:
    Heh, die gauges heb ik ook in me gallardo
    Gister ff me lancer maximaal geupgrade, maar die lijkt gewoon een stuk strakker op de weg te liggen, ik heb het idee dat ik die veel harder de bocht om kan raggen dan de gallardo zonder gelijk tegen de reling te knallen of weg te glijden
    De Lancer ligt gewoon lekkerder in de bochten.Zal wel liggen aan de verdeling van power naar de wielen.
    2 ASSUME makes an ASS out of U and ME ;-)
      woensdag 14 december 2005 @ 14:20:48 #100
    47385 CybPraetorian
    Master of Science
    pi_33071801
    quote:
    Op dinsdag 13 december 2005 20:01 schreef Klonk het volgende:
    [afbeelding]

    reckless driving , net gehaald ik vroeg me dus ook af hoe je die krijgt, ik reed gewoon erg hard meer niet en in eens stond ie er
    ja dat vroeg ik me ook al een tijdje af, ik kan het ook nooit halen...
    Welcome to DerOllie's Car Channel!
    http://www.youtube.com/DerOllie
    abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
    Forum Opties
    Forumhop:
    Hop naar:
    (afkorting, bv 'KLB')