Na 3 jaar live word het een matige grap.quote:
Ik heb mn HD AV kabel verkocht voor 35 euro en een presskit met oa. de faceplate van PGR3 gekocht voor 60 euro.quote:Op donderdag 8 december 2005 16:17 schreef Tumble het volgende:
Die Fransen kunnen inderdaad niet sturen en compenseren dat door irritant gedrag.
Okay ik moet even vertellen over de vette mazzel die ik gehad heb
ik Heb dus voor 10 euri's die vette PGR3 faceplate... Woohooo
ik zag hem net staan op ebay de prijs was al169 us$.(ebay.com)
If it weren't for the Dutch, you wouldn't have New York for terrorists to attack, bi-atch!quote:Op donderdag 8 december 2005 15:55 schreef Bastard het volgende:
[..]
Ik pak ze altijd terug door te zeggen dat ze nog geen eens een geschiedenis hebben, overgelopen Europeanen.
Ik denk dat ze die niet begrijpen hoor met hun redneck hillbilly intellectquote:Op donderdag 8 december 2005 17:23 schreef Robhimself.2 het volgende:
[..]
If it weren't for the Dutch, you wouldn't have New York for terrorists to attack, bi-atch!
Ik wel.. maar geen 360quote:Op donderdag 8 december 2005 18:24 schreef MMaRsu het volgende:
PGR3![]()
![]()
Damn wat een fucking mooi spel.
niet dat ik hem heb ofzo![]()
Neeeeeeeeeee... heb je het spel al gekocht?!?quote:
Als je xbox[1] games wilt gaan spelen. Dan moet je een hdd hebbenquote:Op donderdag 8 december 2005 18:43 schreef Boomlaars het volgende:
Wat is het voordeel (of de noodzaak) van een Xbox360 HD ten opzichte van een 64 MB memory card bij het gebruik van Xbox Live? Buiten het gegeven dat je dan demo's kunt downloaden, waarom is het verder echt nodig?
Ja.. ik ging toch doom3 ophalenquote:Op donderdag 8 december 2005 18:53 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Neeeeeeeeeee... heb je het spel al gekocht?!?![]()
![]()
Reviewerscore vs gewogen gemiddeldequote:Op donderdag 8 december 2005 17:44 schreef H.Flick het volgende:
En washandje, waarom verdient PGR3 een 9.5 en krijgt het maar een 9.4?
Ik heb dat cijfer bij reviewerscore nooit begrepenquote:Op donderdag 8 december 2005 19:20 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Reviewerscore vs gewogen gemiddelde
Ik zat laatst met een nederlander in de matchmaking, na 1 potje spelen met lag zegt ie :quote:Op donderdag 8 december 2005 15:52 schreef Bastard het volgende:
[..]
Snap ik ook niet.. als je willekeurige rooms joint in een willekeurig spel krijg je altijd Amerikaanse of Engelse servers te pakken.
Neem HALO2.. zeker weten dat Nederlanders dat spelen, maar je komt geen server tegen.. tenzij je een invite krijgt.
Yup in de faqquote:Op donderdag 8 december 2005 19:24 schreef H.Flick het volgende:
[..]
Ik heb dat cijfer bij reviewerscore nooit begrepen. Staat dat ergens uitgelegd?
quote:Op donderdag 8 december 2005 17:23 schreef Robhimself.2 het volgende:
[..]
If it weren't for the Dutch, you wouldn't have New York for terrorists to attack, bi-atch!
Blijft een geweldige dealquote:Op donderdag 8 december 2005 19:37 schreef Strolie75 het volgende:
New York is door Nederlanders gesticht.Oorspronkelijke naam was Nieuw Amsterdam. Maar we hebben het toen met de Engelsen tegen Suriname geruild.
De 360 is ongeveer 1.5 keer zo mooi als de gewone Xbox die vergelijkbaar is met de Cube.quote:Op donderdag 8 december 2005 19:41 schreef oldenzaaltjuh het volgende:
Stomme vraag misschien hoor...ik koop al wel een 360 maar hoeveel keer mooier is een 360 ten opzichte van een PS2 of GC?
Ik wil me er nog meer op verheugen
hmm, apart.quote:Op donderdag 8 december 2005 19:24 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
Ik zat laatst met een nederlander in de matchmaking, na 1 potje spelen met lag zegt ie :
Wie heeft er hier de snelste internet verbinding?
Dus Rodie83 zegt : ik denk ik
Zegt die gast : Ok dan is hij host volgend potje.
Dus die server start, en idd Rodie83 was host en we hadden geen lag
Had die gozert een progammatje gemaakt waarbij de manier van Hosten word veranderd naar zijn zin.
2 of 3 potjes lag vrij gespeeld toen stopte die gast
idd ik vroeg hem naar die software maar die kon die niet geven zei die.quote:
Maak er maar veroverd van door de Engelsen.quote:Op donderdag 8 december 2005 19:37 schreef Strolie75 het volgende:
New York is door Nederlanders gesticht.Oorspronkelijke naam was Nieuw Amsterdam. Maar we hebben het toen met de Engelsen tegen Suriname geruild.
Je baalt nog steeds behoorlijk van het feit dat je er geen te pakken kon krijgen huh?quote:Op donderdag 8 december 2005 19:42 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
De 360 is ongeveer 1.5 keer zo mooi als de gewone Xbox die vergelijkbaar is met de Cube.
Jaquote:Op donderdag 8 december 2005 20:14 schreef Retuobak het volgende:
[..]
Je baalt nog steeds behoorlijk van het feit dat je er geen te pakken kon krijgen huh?
Heb je bij Kameo ook alle elemental fruits en zo gehaald? Want dat lijkt mij nog best lastig ookquote:Op donderdag 8 december 2005 19:52 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
BTW ik ga Kameo ruilen, heeft een replaywaarde van 0,0%
iemand suggestie behalve CoD2 en NFS:MW, kheb PGR3 al
Condemned lijkt mij een coole game maar ik hoor niemand erover...
En hoe is PDZ ?
mjah maar ik lees dus wel dat de AI en en voice acting ontiegelijk slecht zijn, voice acting komt ik nog wel overheen (ik bedoel ik heb sudeki uitgespeeld, erger kan haast niet) maar als de AI bagger is dan is het spel bagger imo...quote:Op donderdag 8 december 2005 20:22 schreef H.Flick het volgende:
[..]
Heb je bij Kameo ook alle elemental fruits en zo gehaald? Want dat lijkt mij nog best lastig ook.
Ik vind PDZ trouwens erg leuk. Maar ik ben geen echte FPS-kenner, dus ik heb weinig vergelijkingsmateriaal. Condemend is wel leuk, maar ik ben er nog niet echt mee begonnen dus veel kan ik er niet over zeggen.
Ik zou in ieder geval PDZ halen.
Ik vind die AI niet zo slecht. De vijanden verstoppen zich en proberen je ook te flanken als je zelf ergens stationair staat te schieten. De voice-acting en de cutscenes zijn niet geweldig, maar dat is niet zo'n ramp.quote:Op donderdag 8 december 2005 20:34 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
mjah maar ik lees dus wel dat de AI en en voice acting ontiegelijk slecht zijn, voice acting komt ik nog wel overheen (ik bedoel ik heb sudeki uitgespeeld, erger kan haast niet) maar als de AI bagger is dan is het spel bagger imo...
En nee ik heb niet alle fruits en ook niet alle elixers of life, als je em hebt uitgespeeld dan kom je geen vijand meer tegen dus het is fucking saai om ze te zoeken, geen zin in ook
De AI is verschrikkelijk, het enige wat vijanden doen is soms achter een muurtje gaan staan.quote:Op donderdag 8 december 2005 20:38 schreef H.Flick het volgende:
[..]
Ik vind die AI niet zo slecht. De vijanden verstoppen zich en proberen je ook te flanken als je zelf ergens stationair staat te schieten. De voice-acting en de cutscenes zijn niet geweldig, maar dat is niet zo'n ramp.
Ga voor condemned. Ik heb PDZ en Condemned. PDZ is een recht toe-recht aan shooter.quote:Op donderdag 8 december 2005 20:34 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
mjah maar ik lees dus wel dat de AI en en voice acting ontiegelijk slecht zijn, voice acting komt ik nog wel overheen (ik bedoel ik heb sudeki uitgespeeld, erger kan haast niet) maar als de AI bagger is dan is het spel bagger imo...
En nee ik heb niet alle fruits en ook niet alle elixers of life, als je em hebt uitgespeeld dan kom je geen vijand meer tegen dus het is fucking saai om ze te zoeken, geen zin in ook
Dan heb ik waarschijnlijk gewoon een lage standaardquote:Op donderdag 8 december 2005 21:13 schreef peristilius het volgende:
[..]
De AI is verschrikkelijk, het enige wat vijanden doen is soms achter een muurtje gaan staan.
Maar het ergste is nog de AI van je teamgenoten, midden in het veld gaan staan tijdens een vuurgevecht.
De Single Player van PD0 vind ik ronduit slecht, de multiplayer is wel aardig.
Hij is idd best leuk. Mn bek viel open in de discotheek van de 1ste missie (lasers overal) en aan het begin van het Mansion level. Sneeuw gecombineerd met Japanse architectuur werkt HEEL goed!quote:Op donderdag 8 december 2005 22:08 schreef H.Flick het volgende:
[..]
Dan heb ik waarschijnlijk gewoon een lage standaard. Ik vermaak me kostelijk met de Single Player.
Ik heb geen oude originele Xbox spellen.quote:Op donderdag 8 december 2005 18:54 schreef DaMSWer het volgende:
[..]
Als je xbox[1] games wilt gaan spelen. Dan moet je een hdd hebben
Ach, ik zal het geheugen alleen gebruiken voor savegames. Waarom dan 60 euro extra betalen voor een HD waar ik toch niets mee doe? Die savegames zullen misschien 500k per spel zijn, als het al niet minder isquote:Op donderdag 8 december 2005 19:02 schreef H.Flick het volgende:
En dat je per MB veel te veel betaalt. De HD kan je bovendien bijna net zo makkelijk meenemen als een memorycard, dus dat is ook geen argument.
kheb vier spellen hier liggenquote:Op donderdag 8 december 2005 18:53 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Neeeeeeeeeee... heb je het spel al gekocht?!?![]()
![]()
CoD2 is top.... maar die heb je al gespeeld... Condemned hoorde ik goede verhalen over. Daggla heeft hem geloof ik....quote:Op donderdag 8 december 2005 19:52 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
idd ik vroeg hem naar die software maar die kon die niet geven zei die.
maar het klopte wel, als je halo2 gaat doen en je houd Back ingedrukt dan is de eerste waarbij het kruis voor de naam weg is de host, en dat gebeurde ook.
BTW ik ga Kameo ruilen, heeft een replaywaarde van 0,0%
iemand suggestie behalve CoD2 en NFS:MW, kheb PGR3 al
Condemned lijkt mij een coole game maar ik hoor niemand erover...
En hoe is PDZ ?
Totdat je in PGR3 150 foto's, 87 eigen tracks en 121 replays hebt opgeslagenquote:Op donderdag 8 december 2005 22:59 schreef Boomlaars het volgende:
[..]
Ach, ik zal het geheugen alleen gebruiken voor savegames. Waarom dan 60 euro extra betalen voor een HD waar ik toch niets mee doe? Die savegames zullen misschien 500k per spel zijn, als het al niet minder is
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |