Goed hè.quote:Op vrijdag 9 december 2005 16:42 schreef Dylan Dog het volgende:
[..]
Het is natuurlijk overdreven om 'Feyenoord-supporters' over één kam te scheren, maar ik heb wel het idee dat ik hier vaker mensen op zware blessures lees hopen.
Succes zondag iigquote:Op vrijdag 9 december 2005 17:42 schreef xboxps2 het volgende:
Ja die siert de vos van talpa was er ook.
Kalou maakte nog een mooie goal met zn hak
ben benieuwd zondag
eerst lekker indrinken op DHZ
Ik maak me niet druk, ik stel een vraag. Maar sorry hoor, ik zit in jullie topic en dat mag niet hè...quote:
quote:Feyenoord scout intensief in Frankrijk
Feyenoord-trainer Erwin Koeman wil zijn selectie graag versterken met drie à vier aankopen. Er zal echter eerst verkocht moeten worden, alvorens spelers binnengehaald kunnen worden. Potentiële aanwinsten worden onder meer gezocht in Frankrijk.
Met name adviseur Wim Jansen houdt zich bezig met mogelijke versterkingen. "Sinds de zomer heeft Wim al honderden wedstrijden gezien. Hij is heel druk bezig met spelers in kaart te brengen die wat voor ons kunnen zijn", vertelt Koeman in het AD.
Met name de Franse Ligue 1 geniet Feyenoords prioriteit. "Maar we volgen ook de Franse tweede divisie, met veel goede, technisch vaardige spelers die doorstromen uit de bekende academies" , weet Koeman te melden. "We zetten in op Nederlanders, maar buitenlanders met kwaliteit blijven welkom. Ik denk dat Scandinaviërs dan het meest typische Feyenoord-spelers blijven, maar Feyenoord staat ook voor techniek zoals Franse spelers die meebrengen. Dit is ook de club van Moulijn, van de broers Kalou."
Ook FC Utrecht is actief in Frankrijk. De onlangs overleden David di Tommaso werd in 2004 overgenomen van Sedan. Franck Grandel en Marc-Antoine Fortuné kwamen in 2005 van respectievelijk Troyes AC en Stade Brest.
Jorien heeft ook het licht gezien.quote:De dwingende hand van Feyenoord
Door MAARTEN WIJFFELS
ROTTERDAM - Toen Erwin Koeman voor het eerst met Jorien van den Herik sprak, zei de voorzitter van Feyenoord...
Erwin Koeman in de Kuip. Foto MILAN RINCK
...ietwat geïrriteerd tegen zijn nieuwe trainer: ‘we gaan dus niet alleen maar kopen. Er moet ook een aantal spelers weg.’ Daags voor de topper tegen PSV praat Koeman over zijn eerste vijf maanden in de Kuip.
Laatst reed Erwin Koeman na Utrecht - Feyenoord terug naar Acht. Na de tweede nederlaag in vier dagen kruiste hij vlakbij huis de auto van zijn vrouw. ,,Ze kwam met mijn zoon terug van de wedstrijd'', glimlacht Koeman. ,,Ik dacht: benieuwd wat zij er van vonden. Prompt draait mijn zoon het raampje open, steekt een witte sok naar buiten en begint daar mee te zwaaien. Hé trainer, moven!’’
Hij vertelt de anekdote om aan te geven dat Len Koeman (15) net zo cynisch uit de hoek kan komen als zijn vader. Het is toch al een Koeman-trek, want Ronald heeft het ook. Maar het zwaaien met de sok zegt tegelijkertijd iets over de impact die het trainerschap van Feyenoord heeft op de oudste Koeman en zijn gezin.
,,Het is voor ons allemaal best spannend’’, ervaart de vader van twee kinderen. ,,Feyenoord is de grootste club waar ik tot nu toe heb gewerkt. Een club waar emotie regeert. Dat kan snel goed of slecht uitpakken, wisten we vooraf. Overal waar je komt word je op de resultaten van Feyenoord aangesproken, dat was als trainer van RKC veel minder.’’
Deze week is hij exact vijf maanden de baas bij Feyenoord. Morgen wacht zijn eerste topper in de Kuip, tegen PSV. Over een kampioenschap praat de opvolger van Ruud Gullit nooit. Zijn doel was en is een elftal neer te zetten dat herkenbaarder is dan vorig seizoen, meer eenheid uitstraalt en stabieler presteert. ,,In de eerste gesprekken heeft de directie zelf ook die punten naar voren gebracht. ‘We verwachten geen wonderen van je’, zeiden ze erbij.’’
De wijze waarop Koeman in Rotterdam-Zuid werkt, verdient respect. Hij presteert maximaal met nagenoeg dezelfde selectie die eind vorig seizoen een losgeslagen bende was.
Zoals gedacht vult Koeman zijn taak als ‘trainer’ anders in dan dat Gullit deed. De ex-topspits ging sterk uit van de eigen verantwoordelijkheid van voetballers. Geen probleem voor de beste spelers, die Gullit waardeerden. Maar funest voor diverse mindere goden bij Feyenoord. Zij misten gaandeweg houvast, een dwingende hand langs de kant.
In de laatste fase stonden in de selectie twee kampen lijnrecht tegenover elkaar na een forse knokpartij op de training tussen de ‘Nederlands georiënteerde’ routinier Bart Goor en de jonge ‘buitenlandse’ wisselspeler Danko Lazovic.
,,Iedere trainer heeft zijn eigen visie op dit vlak. Ik ben er van overtuigd dat een trainer kort op een groep moet zitten. Voortdurend moet weten wat er speelt en leeft, zeker als je zoveel culturen hebt verzameld als Feyenoord.’’
In de voorbereiding is hij bewust met iedere Feyenoorder individueel een gesprek aangegaan. Dat ging over de positie waarvoor iemand in aanmerking komt, over de taken op die positie. En over ambitie. Vervolgens gooide hij snel na de start de onverbeterlijke Leonardo en Magrao uit de selectie.
Sinds er duidelijkheid is op diverse vlakken, is de rust weergekeerd. Koeman: ,,En natuurlijk denk ik soms ook nog wel: jongen, waarom doe jij dit of dat nou niet gewoon vanzelf? Bij Hossam Ghaly bijvoorbeeld was mijn geduld een tijdje terug op. Maar al snel blijkt dat je hem door blessures toch weer nodig hebt. En dus ga je weer aan de slag samen.
,,Ik heb daar geen moeite mee. In het algemeen valt het mij op hoeveel mensen in het voetbal tegenwoordig ruzie met elkaar hebben. Binnen clubs zie je zelfs leidinggevenden een tijd niet met elkaar praten omdat ze het niet eens zijn. Waar gaat dat over?’’
Ook onder Koeman is er geknokt op het trainingsveld. Een tijdje terug vlogen Bosschaart en Kalou elkaar naar de keel. Waar Gullit vechters liet begaan, daar grijpt hij meteen in. ,,Je haalt ze direct uit elkaar en praat met beiden om ergernissen snel weg te nemen.’ ’
In sportief opzicht is dit voor Feyenoord de week van de kraker tegen PSV. Achter de schermen wordt verder vooruitgekeken. De Raad van Commissarissen liet zich gisteren bijpraten over de countouren van het nieuwe beleidsplan voor de komende vijf jaar. Koeman, technisch directeur Mark Wotte en adviseur Wim Jansen kunnen weer wat nadrukkelijker aan de slag met het Feyenoord van de toekomst.
Net als eerder Ruud Gullit ziet Koeman de noodzaak van versterkingen. ,,Om door te kunnen groeien denk ik aan drie à vier posities.’’ De haalbaarheid hangt ook af van wat er met Kuyt en Kalou gebeurt. ,,Je weet redelijkerwijs dat je binnen een jaar ten minste één van die twee voor veel geld zult verkopen.’’
Voor Kuyt ziet Koeman een toekomst in de échte top. ,,Dat zeg ik op basis van de compleetheid van Dirk: Hij is balvast, heeft overzicht, is redelijk snel, heeft behalve een goed oog voor het doel ook oog voor de steekpass. En hij is een liefhebber die altijd fit is. Als hij straks gaat, moet hij alleen niet kiezen voor een club met een roulatiesysteem. Kuyt moet het ritme van veel spelen voelen.
,,Kalou is jonger. Ik denk dat hij nog een tijdje een hoop kan leren bij Feyenoord, in Nederland. En daar is niet alleen Van Basten voor nodig. Ik hoop dat ik ook een van de vele mensen ben die Kalou momenteel beïnvloeden, al kan ik dat niet precies inschatten. Ik heb wel het gevoel dat ik tot hem doordring.’’ Voor de opvolging van Kuyt spraken Koeman en Mark Wotte inmiddels met Klaas Jan Huntelaar.
Koeman heeft Huntelaar hetzelfde plaatje voorgehouden als hij vorig jaar bij RKC tegenover Serginho Greene deed. Greene vroeg Koeman om raad toen hij kon kiezen tussen AZ en Feyenoord.
,,Ik heb Serginho gezegd: als ik jou was koos ik voor Feyenoord. Dat zei ik zonder dat ik ook maar enig idee had dat ik er zelf zou gaan werken. Feyenoord is en blijft een topclub, die altijd weer terug zal komen. Op basis van de historie en vanwege de druk van media en fans die er altijd is. De Kuip is een fantastisch stadion. Altijd 40 duizend mensen, die altijd achter je blijven staan zolang je gewoon je werk doet. Je zag het laatst weer met Kuyt tegen Heracles. Hij miste twee grote kansen, maar het publiek bleef hem toejuichen. Daarna waren kans drie en vier raak. Bij Ajax was de spits al lang het stadion uit gefloten.’ ’
De echte liefhebber blijft gevoelig voor Feyenoords verhaal, is Koemans overtuiging. ,,Bij Huntelaar hou ik een goed gevoel over aan het gesprek, al was het natuurlijk nog maar een kennismaking.’’
Feyenoord hoopt ook te kunnen putten uit de database van Wim Jansen. Koeman en hij hebben gemiddeld zo’n vier keer per week contact. Ze praten samen over het trainersvak - Koeman: ’ ik weet nu bijvoorbeeld dat Wim nooit aan nabesprekingen deed’ - maar ze praten vooral over de toekomst van de club. ,,Sinds de zomer heeft Wim al honderden wedstrijden gezien. Hij is heel druk bezig met spelers in kaart te brengen die wat voor ons kunnen zijn.’ ’
Feyenoord scout veel in Frankrijk. In de stadions van Lille, Lens en Metz komt de hele Franse eredivisie voorbij.
,,Maar we volgen ook de Franse tweede divisie, met veel goede, technisch vaardige spelers die doorstromen uit de bekende academies’ ’ , zegt Koeman. ,,We zetten in op Nederlanders, maar buitenlanders met kwaliteit blijven welkom. Ik denk dat Scandinaviërs dan het meest typische Feyenoord-spelers blijven, maar Feyenoord staat ook voor techniek zoals Franse spelers die meebrengen. Dit is ook de club van Moulijn, van de broers Kalou.’’
Een groot gedeelte van de markt valt echter af voor de Rotterdammers. Op de transfermarkt is Feyenoord al een aantal jaren aangewezen op de categorie 0 tot 2,5 miljoen. Met misschien eens een uitschieter naar 3 miljoen. Het blijft een andere situatie dan bij Ajax, dat twee spitsen kocht van ieder 5,5 miljoen. Ook PSV haalde voor 5 miljoen bankzitter Robert.
,,Toch bekijk ik nu spelers die ik eerder ook namens PSV heb bekeken’’ , stelt Koeman. ,,We laten bij vergaderingen soms per keer wel 10, 20 spelers de revue passeren. We zijn het onderling wel eens oneens, maar de samenwerking verloopt voor mijn gevoel goed.’ ’
Hij denkt niet dat er in januari al wat mogelijk is. Feyenoord wil dan eerst saneren. Een speler met transferwaarde zoals Shinji Ono wil het liefst vertrekken. Koeman: ,,Hij heeft een andere uitdaging nodig, zegt hij. Ik ga Ono dan niet tegenhouden.’’
Eerst saneren, dan bouwen. Het is ook het traject dat Jorien van den Herik zijn nieuwe trainer voorspiegelde bij een van hun eerste ontmoetingen. Koeman weet nog dat de voorzitter hem een hand gaf en meteen zei: ‘we gaan dus niet alleen maar kopen, trainer. Er moet ook een aantal spelers weg.’
,,Er sprak enige irritatie uit die opmerking en dat kon ik me best voorstellen. ‘Ik denk er niet anders over, voorzitter’, zei ik en ik bleef recht in zijn ogen kijken. ‘Maar we moeten af en toe óók even kijken wie erbij kan komen.’ Daar kon Van den Herik wel om glimlachen. Het brak meteen het ijs tussen ons.’’
Zorgen jullie maar 'ns dat je wint bij Vitesse zielepoot......quote:
quote:Op zaterdag 10 december 2005 13:59 schreef Football_Lad het volgende:
[..]
Zorgen jullie maar 'ns dat je wint bij Vitesse Heracles, ADO Den Haag, Heerenveen, PSV, Feyenoord, FC Utrecht, NEC, zielepoot......
Kalou of Ali doorschuiven naar de spits, en Owoeri ofzo op links/rechts?quote:Op zaterdag 10 december 2005 15:29 schreef xboxps2 het volgende:
wie moet hem eigenlijk vervangen ? als die morgen niet speelt
forget it. Owoeri zal niet spelen, die gast kan het gewoon niet. En ik vraag me af of die zelf wel op de bank zit, volgens mij zelfs dat niet eens.quote:Op zaterdag 10 december 2005 15:32 schreef FrankyMcG het volgende:
[..]
Kalou of Ali doorschuiven naar de spits, en Owoeri ofzo op links/rechts?
want ?quote:Op zaterdag 10 december 2005 16:43 schreef yvette1982 het volgende:
[..]
forget it. Owoeri zal niet spelen, die gast kan het gewoon niet. En ik vraag me af of die zelf wel op de bank zit, volgens mij zelfs dat niet eens.
Heb jij hem dan al vaak genoeg zien spelen om er een correct oordeel over te geven of zuig je het zoals gewoonlijk weer uit je duim?quote:Op zaterdag 10 december 2005 16:43 schreef yvette1982 het volgende:
[..]
forget it. Owoeri zal niet spelen, die gast kan het gewoon niet. En ik vraag me af of die zelf wel op de bank zit, volgens mij zelfs dat niet eens.
ja ik heb al genoeg informatie.quote:Op zaterdag 10 december 2005 16:50 schreef Cart_man het volgende:
[..]
Heb jij hem dan al vaak genoeg zien spelen om er een correct oordeel over te geven of zuig je het zoals gewoonlijk weer uit je duim?
Niet dat ik vind dat hij morgen moet spelen, integendeel, daarvoor is deze wedstrijd veel te belangrijk...
Buiten het feit dat hij nog geen eens 2 seizoenen bij Feijenoord speelt, ben ik wel benieuwd waarop jij je mening hebt gebaseerd? Vertel...quote:Op zaterdag 10 december 2005 17:01 schreef yvette1982 het volgende:
[..]
ja ik heb al genoeg informatie.
En ik ben niet iemand die daar 2 seizoenen voor nodig heeft om iemand te beoordelen.
uitvak.quote:Op zaterdag 10 december 2005 18:20 schreef xboxps2 het volgende:
uitvak of roda vak
Je haalt me de woorden uit de mond. Gezeik van haar altijd.quote:Op zaterdag 10 december 2005 16:50 schreef Cart_man het volgende:
[..]
Heb jij hem dan al vaak genoeg zien spelen om er een correct oordeel over te geven of zuig je het zoals gewoonlijk weer uit je duim?
Auto.quote:Op zaterdag 10 december 2005 19:31 schreef xboxps2 het volgende:
hoe ga je er heen
Geen terrasjesweerquote:10-12-2005: Gelderlander: Wéér geen Feyenoorders naar Arnhem
[Bron: FR-Fans.nl]
Supporters van Feyenoord willen niet meewerken aan een proef van de gemeente Arnhem om vierhonderd Rotterdamse fans op 15 januari met de auto naar Arnhem te laten komen. Dat meldt Dagblad de Gelderlander. De overige achthonderd moeten reizen met een buscombi. Het is alles of niets, stelt Joop Verschuuren, bestuurslid van de Feyenoord Supportersvereniging. "Of we komen allemaal met vrij vervoer, of we komen niet."
In de proef van de gemeente Arnhem reizen vierhonderd fans met eigen vervoer naar een verzamelplek, waar zij hun biljet dat zij in Rotterdam hebben gekregen, kunnen omruilen voor een kaartje voor de wedstrijd in Gelredome. "Onbespreekbaar", aldus Verschuuren.
De Rotterdamse fans begrijpen niet waarom de gemeente Arnhem vasthoudt aan een gedeeltelijke buscombi. "De afgelopen vijf jaar is er niets gebeurd bij Vitesse en toch komen ze steeds weer met een regeling. Dat we bij risicowedstrijden als ajax met een combi moeten reizen, begrijpt de achterban. Maar wij zien Vitesse niet als risicowedstrijd. Dat is de afgelopen jaren wel bewezen."
Arnhems burgemeester Pauline Krikke begrijpt dat supporters liever niet met een buscombi reizen. "Maar de veiligheid van Arnhemmers rond het stadion moet gegarandeerd zijn. Daarbij moeten rivaliserende supportersgroepen elkaar niet tegenkomen." Krikke erkent dat de Feyenoordfans zich de laatste jaren goed hebben gedragen. "Daarom willen we die proef ook houden. Maar dat kan niet allemaal tegelijk, want het blijft risicovol om de teugels te laten vieren."
quote:Op woensdag 7 december 2005 11:29 schreef cultheld het volgende:
Misschien het wedstrijdje stenen gooien. Op het veld gaat Feyenoord echt niet winnen van PSV. Koné en Farfán zijn niet af te stoppen door die Feyenoord-verdediging en het duo Alex - Ooijer is beter dan het duo Kuijt/Kalou op dit moment.
Koné speelde niet en daar ging ik wel van uit.quote:
ik ook, scheelt een slok op een borrel als je de beste spits op de nederlandse velden kunt opstellen.quote:Op zondag 11 december 2005 14:52 schreef cultheld het volgende:
[..]
Koné speelde niet en daar ging ik wel van uit.
Dan moet je die spits eerst wel kopen van Feyenoordquote:Op zondag 11 december 2005 14:57 schreef Elgigante het volgende:
[..]
ik ook, scheelt een slok op een borrel als je de beste spits op de nederlandse velden kunt opstellen.
Haha, Kone heeft veel meer in zijn mars dan Kalou en Kuyt, alleen spelen laatst genoemden al op 90% van hun kunnen en Kone nog niet.quote:Op zondag 11 december 2005 14:59 schreef OnlineGokker het volgende:
[..]
Dan moet je die spits eerst wel kopen van Feyenoord![]()
En zet nu eens je neutrale bril opquote:Op zondag 11 december 2005 15:02 schreef Elgigante het volgende:
[..]
Haha, Kone heeft veel meer in zijn mars dan Kalou en Kuyt, alleen spelen laatst genoemden al op 90% van hun kunnen en Kone nog niet.
ik zei ook niet dat hij al 2 seizoenen in de kuip speelde. Ik weet niet wat zijn contract is maar ik kan me niet voorstellen dat wim de optie zou lichten om zijn contract te verlengen.quote:Op zaterdag 10 december 2005 17:11 schreef Cart_man het volgende:
[..]
Buiten het feit dat hij nog geen eens 2 seizoenen bij Feijenoord speelt, ben ik wel benieuwd waarop jij je mening hebt gebaseerd? Vertel...
@Twi: Volgende keer beter.
Ik geef toe: dat is af en toe lastig.quote:Op zondag 11 december 2005 15:04 schreef OnlineGokker het volgende:
[..]
En zet nu eens je neutrale bril op
Kone is net zo grillig als kalou hoor. Dat soort spelers zijn altijd gevoelig voor vorm omdat ze het moeten hebben van onnavolgbare acties en hun techniek.quote:Op zondag 11 december 2005 15:09 schreef Elgigante het volgende:
[..]
Ik geef toe: dat is af en toe lastig.
Maar ik vind Kone een grotere plaag voor de defensie dan een Kalou ogf Kuyt, Kuyt omdat die door 'zijn verassingen' heen is en Nederland hem zo ongeveer wel kent (al blijft het een spits die de eredivisie ver ontgroeid is) en Kalou is imo té vormgevoelig, hij kan briljante dingen als alles goed loopt, maar zodra 'het' niet loopt bij Kalou kun je hem net zo goed wisselen.
En mijn mening over Kone baseer ik op wat ik van hem ga verwachten komend seizoen, niet wat hij tot op heden gepresteerd heeft, want dat moet beter.
Op zich zou ik het Willem II wel gunnen, maar PSV kan zich geen puntverlies meer permiteren en het kwaliteitsverschil is gewoon te groot.quote:Op zondag 11 december 2005 15:11 schreef Ludacriss het volgende:
Kijk maar uit hoor... volgende week krijgen jullie weer klop van de buren
Hij bedoelt ADO - Feyenoordquote:Op zondag 11 december 2005 15:13 schreef Elgigante het volgende:
[..]
Op zich zou ik het Willem II wel gunnen, maar PSV kan zich geen puntverlies meer permiteren en het kwaliteitsverschil is gewoon te groot.
Ik bedoel Adoquote:Op zondag 11 december 2005 15:13 schreef Elgigante het volgende:
[..]
Op zich zou ik het Willem II wel gunnen, maar PSV kan zich geen puntverlies meer permiteren en het kwaliteitsverschil is gewoon te groot.
Haha, sorry allemaal...quote:
We zullen zienquote:Op zondag 11 december 2005 15:24 schreef Elgigante het volgende:
[..]
Haha, sorry allemaal...
Maar ADO is niet echt in staat om Feyenoord pijn te doen denk ik, of Feyenoord moet ongeconcentreerd aan de wedstrijd beginnen ofzo.
Het was inderdaad een leuke wedstrijd, zonder afwachtend voetbal en voor de competitie een zeer interessante uitslag.quote:Op zondag 11 december 2005 15:38 schreef snabbi het volgende:
Toch leuk dat yvette aan de hand van 5 minuten al het oordeel klaar heeft liggen.
Was vandaag een leuke wedstrijd. Top. Wel zielig omdat van Kone. Kijk ook even naar wat Feyenoord niet kon opstellen dan: Castelen of zijn vervanger Vincken, Hofs, Schreuder, Ono. Overigens vind ik dat PSV nu draait op Alex zoals Feyenoord vorig seizoen vooral draaide op Kuyt.
In het debat voor wie de beste spits is van nederland, moet je je natuurlijk niet baseren op je verwachtingen he, ik verwacht ook heel veel van.. uhm... noem maar een speler X. Daarom is hij het beste van iedereen op de Nederlandse velden![]()
Het ziet er zeker naar uit dat Kone een grote gaat worden in Nederland ja, maar de beste wil ik hem ook niet noemen neequote:Op zondag 11 december 2005 15:43 schreef Elgigante het volgende:
Het was inderdaad een leuke wedstrijd, zonder afwachtend voetbal en voor de competitie een zeer interessante uitslag.
Kone is misschien niet slands beste spits (op dit moment), maar wel de gevaarlijkste.
In vlagen zeer goed ja. Maar het was gewoon een leuke wedstrijd, ook voor de neutrale toeschouwer.quote:Op zondag 11 december 2005 16:02 schreef Suijk het volgende:
Was het echt zo goed?
Teveel gedronken zekerquote:Op zondag 11 december 2005 17:42 schreef xboxps2 het volgende:
toen een draak van een wedstrijd gezien,
De Wedstrijden.quote:Op zondag 11 december 2005 17:49 schreef Erasmusch het volgende:
Zin in De Wedstrijdenen Studio Voetbal
Leren komt er niet echt meer van. Benieuwd of Lamey rood had moeten hebben en wie Lodewijks nou onderuit trapte
quote:Op zondag 11 december 2005 18:01 schreef Erasmusch het volgende:
'toch leuk om te zien dat Salomon die dingen oppikt waar ik vorig jaar op heb zitten stampen'![]()
quote:Op zondag 11 december 2005 18:01 schreef Erasmusch het volgende:
'toch leuk om te zien dat Salomon die dingen oppikt waar ik vorig jaar op heb zitten stampen'![]()
Ik (als neutrale toeschouwer) vond hem wel goed fluiten. Hij liet lekker veel doorgaan en dat hield de snelheid in het spel. Ik heb een ontzettende hekel aan scheidsrechters die voor ieder klein dingetje fluiten (lees: Luingequote:
Hij floot opzich niet verkeerd, maar Bousabon kreeg wel erg makkelijk geel, en bij PSV 'ers hield hij ze op zak, zoals inderdaad bij het geval Kalou, als je daarvoor fluit moet je ook een kaart geven, volgens de regels zelfs rood, al had dat erg zwaar geweest.quote:Op zondag 11 december 2005 20:44 schreef H.Flick het volgende:
[..]
Ik (als neutrale toeschouwer) vond hem wel goed fluiten. Hij liet lekker veel doorgaan en dat hield de snelheid in het spel. Ik heb een ontzettende hekel aan scheidsrechters die voor ieder klein dingetje fluiten (lees: Luinge)
Hij had wel een paar vreemde beslissingen zoals bij de 'doorgebroken' Kalou. Als je daar een vrije trap voor geeft hoort er ook een kaart bij. Maar over het algemeen floot hij toch een aardige wedstrijd.
quote:Op vrijdag 9 december 2005 16:16 schreef Dylan Dog het volgende:
Waarom vinden Feyenoord-supporters het altijd zo leuk als de tegenstander zware blessures oplopen?
Nou leukquote:Op zondag 11 december 2005 21:20 schreef Luni het volgende:
[..]
![]()
http://img11.imageshack.u(...)999400madurohleb.jpg
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |