FOK!forum / Gaming / [Multi] Need for Speed Most Wanted - Deel 10
_moder8or_vrijdag 2 december 2005 @ 23:22


Inleiding

Need For Speed. Wie kent deze serie nou niet? Van Need For Speed komt er elk jaar weer een nieuwe deel uit. Na NFS, NFS2, NFS2SE, Hot Pursuit, Road Challenge/High Stakes, Porsche Unleashed, Hot Pursuit 2, Underground in 2003, en Underground 2 in 2004, komt er in dit jaar - november 2005 - een nieuwe serie van, genaamd: Most Wanted.

Volgens de makers van Most Wanted - EA Games - is het een kruising tussen de twee Underground series en Hot Pursuit. Ja, dit betekend dus weer dat er eindelijk politie-achtervolgingen zijn!

Need For Speed: Most Wanted word nog dit jaar verwacht. Scheur naar jouw verkooppunt op 16 november 2005!

Nieuwberichten
quote:
Need for Speed: Most Wanted officieel aangekondigd

Electronic Arts heeft het nieuwste deel in de Need for Speed reeks, Need for Speed: Most Wanted, vandaag officieel aangekondigd. Het spel lijkt een mix te gaan worden tussen de eerste Need for Speed games, waarin het veelal draaide om politie-achtervolgingen, en de laatste twee Underground spellen.

In Need for Speed: Most Wanted ben je namelijk een straatracer die, in een compleet vrije spelwereld, op de vlucht is voor de politie. Net als bij echte illegale straatraces komt de politie namelijk regelmatig om de hoek kijken. EA belooft alvast Hollywood-achtige achtervolgingen, waarbij je tientallen politie-agenten tegelijk op je hielen hebt. Het tuning-aspect dat de Underground games tot een succes maakte is ook weer van de partij, evenals de mogelijkheid je reputatie te verbeteren met het winnen van races. De reputatie is deze keer vooral in negatieve zin, namelijk hoe berucht je bent bij de sterke arm der wet!

Het meest opvallende is dat Need for Speed: Most Wanted officiëel wordt aangekondigd voor een next-generation console, waarschijnlijk de volgende van Microsoft. Daarnaast mag je het spel ook verwachten op Playstation 2, Xbox, GameCube, Nintendo DS, GameBoy Advance, PSP en PC.
Verhaal
quote:
Je begint met een race, tegen de No.1 op de blacklist. halverwege wordt de race onderbroken en blik je terug.

Je start in die stad, rocktown oid. Daar knal je naar binnen met je vriendinnetje (mia). Aan het stoplicht wordt je aangehouden door de hoofdagent, die zegt dat ie je auto gaat strippen om te kijken of hij wel streetlegal is enz. Het is duidelijk dat deze man niet van streetracen houdt. Als hij dan wordt weggeroepen om een high-speed achtervolging te gaan ondersteunen neemt hij nog wel even de moeite om een flinke kras op je BMW M3-GTR te zetten.

Dan krijg je in een afwisseling van races en filmpjes te zien hoe jij de stad bent binnengekomen en hoe je je carriere hebt gemaakt. Zo race je bijvoorbeeld tegen enkele gasten op de blacklist. Als je deze races hebt afgerond kom je weer terug in de race die je onafgemaakt achter je liet. Je begint weer bij de start. Na een tijdje racen hoor je je vriendin, net zoals in het eerste filmpje, zeggen dat er iets mis is met je auto en dat je MOET stoppen. Omdat je raced voor eigendomsbewijzen laat je dat natuurlijk en knal je door. Na een paar bochten begeeft je auto het alsnog....

Race verloren, M3 kwijt. Back to stock!

Dan mag je dus met het geld wat je in de races (dagen) daarvoor hebt verdiend je weg terug naar de top gaan bevechten. Je moet de blacklist, een lijst met racers die het meest gezocht worden, afwerken. Je begint onderaan, en zo werk je je weg op.

Niet alleen moet je racen, het aanzien wordt ook bepaald in hoeverre jij gezocht wordt door de politie. Des te hoger de beloning voor jouw hoofd (bounty), des te beter voor de blacklist. Naar mate je hoger komt in de blacklist (ik heb no. 15 inmiddels op zijn donder gegeven), krijg je meer aanzien. Autobedrijven verkopen je betere en duurdere auto's, tuners verkopen je betere onderdelen en ga zo maar door.

Ook is het gebied wat we in de demo speelde maar 1/4e van de totale map. De andere gebieden moet je ook unlocken door je hoger op de blacklist te classificeren. Als je uiteindelijk je doel volbracht hebt ben je, inderdaad...

"the most wanted"

Maar om daar te komen, moet je een hoop doen. Het blijkt dat razor, de gast die je auto krijgt, je in de val heeft gelokt. Hij heeft je auto gesaboteerd. Inmiddels staat razor bovenaan de blacklist, en hij heeft jouw auto gebruikt om daar te komen!
Opgesteld door Worldracing.nl Forum

Screenshots

























De Tweak Guide : NFSMW Tweak Guide

[ Bericht 1% gewijzigd door _moder8or_ op 02-12-2005 23:29:54 ]
_moder8or_vrijdag 2 december 2005 @ 23:23
Verpakking

Hieronder kan je zien hoe je Need For Speed Most Wanted kan vinden in de winkels Ze zien er allemaal hetzelfde uit. Echter, voor de PSP versie is er nog een getal erbij toegevoegd.



Black Edition
Vanwege het 10-jarig bestaan van de NFS-serie brengt EA naast de gewone versie ook een speciale versie uit van NFS: Most Wanted, de Black Edition. Deze versie zal verschillende extra's bevatten.
quote:
# 2 Exclusive auto's: Spring achter het stuur van een ’67 Camaro, de enigste American classic in Need for Speed Most Wanted, en een speciaal getunde BMW M3 GTR.

# 8 Custom Rides: Acht speciaal getunede met de hand geselecteerde bodykits, spoilers, rims, roof scoops en meer zijn unlocked en beschikbaar om te gebruiken in Quick Race en Online modes. Supra, Lotus Elise, Porsche 911 GT2, Mercedes-Benz SL6500, AMG, Corvette C6, Mercedes-Benz SL 500, Porsche 911 Carrera S and Corvette C6.R.

# Exclusieve Achtervolgings Uitdaging: Probeer de politie af te schudden in deze intense achtervolging, met golven van opgevoerde SUV politie met agresieve taktieken.

# Drie Exclusieve Races: Drie speciale races speciaal gemaakt voor de Black Edition, unlocked en gelijk beschikbaar vanaf de start.

# Exclusieve en Unlocked Vinyls: Maak je auto's nog persoonlijker met tientalen unlocked vinyls en speciaal ontworpen designs voor de Black Edition.

# Bonus DVD: Ga onder de motorkap van Need for Speed Most Wanted. Bekijk fantastische auto's en een een exclusieve auto kunst gallery. Of bekijk tien Need for Speed Most Wanted video's, inclusief een kijk achter de schermen Een must-have voor alle Need for Speed fans over de laatste 10 jaren.
Movies

Hit the Streets (17 mei 2005)
Hoge resolutie - Lage resolutie

Intro - Mustang GT (20 juli 2005)
Hoge resolutie - Lage resolutie

Thrill of the Chase (22 juli 2005)
Hoge resolutie - Lage resolutie

Blacklist Tournamet - Sonoma (12 augustus 2005)
Hoge resolutie - Lage resolutie

Blacklist Tournamet - Highlight Video (13 september 2005)
Hoge resolutie - Lage resolutie

Need For Speed: Most Wanted Customization (27 september 2005)
Hoge resolutie - Lage resolutie

Vorige Need For Speed: Most Wanted topics

| 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |

Showroom NFS:MW
| 01 | 02 |

Officiële Need For Speed Website
www.needforspeed.com

[ Bericht 1% gewijzigd door _moder8or_ op 02-12-2005 23:31:56 ]
_moder8or_vrijdag 2 december 2005 @ 23:23
Ik ben nu ook bezig met een andere header
nlboyvrijdag 2 december 2005 @ 23:28
quote:
Op vrijdag 2 december 2005 23:17 schreef _moder8or_ het volgende:

[..]

Jullie mogen ook wel eens wat doen Dit wordt al mijn 6e OP voor dit spel
Ik had deeltje 1 gefixed. Maar de huidige OP is helemaal TOP!
quote:
Op vrijdag 2 december 2005 23:23 schreef _moder8or_ het volgende:
Ik ben nu ook bezig met een andere header
Header ziet er strak uit.
ZigoSOSvrijdag 2 december 2005 @ 23:30
Alweer deel 10
Tvp dus
_moder8or_vrijdag 2 december 2005 @ 23:30
quote:
Op vrijdag 2 december 2005 23:28 schreef nlboy het volgende:

[..]

Ik had deeltje 1 gefixed. Maar de huidige OP is helemaal TOP!
Zo. Nu met nieuwe header.
thespYderzaterdag 3 december 2005 @ 00:03
Als ik de taal via het register op Dutch instel, dan wordt NFS inderdaad in het Nederlands getoond.
Als ik hierna NFS weer wil opstarten dan blijft deze om de cdrom vragen.
Als ik de taal weer op Engels instel dan werkt het weer...
Ik heb de image van cd 1 met Daemen actief staan, zodat ik de cdrom niet nodig heb.

Zijn er nog meer mensen met deze problemen ?
_moder8or_zaterdag 3 december 2005 @ 00:08
Helaas, we mogen hier op FOK! niets over warez talk hebben
#ANONIEMzaterdag 3 december 2005 @ 00:35
ik had 1 race gedaan met mijn lexus en toen zat ie al op 1%
_moder8or_zaterdag 3 december 2005 @ 00:39
quote:
Op zaterdag 3 december 2005 00:35 schreef Backhander het volgende:
ik had 1 race gedaan met mijn lexus en toen zat ie al op 1%
Ja je carrière misschien . Je moet álles 100 hebben
dapluizzaterdag 3 december 2005 @ 00:42
quote:
Op vrijdag 2 december 2005 21:11 schreef speedfreakssj het volgende:
welke aut heb je dan want met de EVO wist ik me uit de meest erge situaties te redden, alleen driftend over een spikestrip ging niet toen ze hem in de buitenbocht hadden gelegd en ik gem pas zag toen het te laat was.
De Gallardo, daar doe ik zo'n beetje alles mee nu
Heb wel een impreza gekocht net, gaat niet echt hard, maar misschien moet ik het daar ff mee proberen een keer
speedfreakssjzaterdag 3 december 2005 @ 01:06
ik heb die RX7 nog steeds ongetuned. wil daar toch wel effe wat meer mee gaan doen maar weet niet precies of hij dan echt sneller word dan de RX8. hij is stock lekker fel dus getuned moet het helemaal en bom worden maar die auto's waar je tegen raced bij de challenges zijn allemaal optisch getuned en stellen verder weinig voor.
Googolplexianzaterdag 3 december 2005 @ 03:47
Trick die ik gebruik (en lijkt te werken )
SPOILER
- Binnenplaats Campus: Als je maar 1 of 2 koppers achter je aan hebt kun je daar heel lang leuk driften. Je zal af en toe botsen maar als je met de Lancer bent dan kom je er meestal wel uit als je niet te dicht bij de muren rijdt. Flink veel van richting veranderen (driften) brengt de AI kennelijk in de war want bij mij kwamen er (tot nu toe) geen nieuwe koppers bij.
De binnenplaats heeft ook een erg leuke uitgang: één van de twee heeft -na een verfrissende, bijna rechte boardwalk- een mooie jump en als je die niet te snel neemt, met een kopper achter je aan, dan wil de kopper nog wel eens op z'n kop blijven liggen. Niet blijven staan kijken want dan zie je niet hoe je BUSTED metertje TOCH vol loopt.
gek genoeg kreeg ik wel de BUSTED animatie maar werdt het niet gerekend in de statistieken (PS2)
Misschien wil je hier zelf achter komen ... geen echte spoiler maar alles aan het spel is het waard om zelf uit te vinden. De sluiproutes en shortcuts zijn weer geniaal

[ Bericht 3% gewijzigd door Googolplexian op 03-12-2005 03:52:55 ]
Burbozaterdag 3 december 2005 @ 09:41
Heeft een van jullie dit wel eens gehad? Tijdens een purcuit zag ik een zwarte politie-corvette staan, dus ik reed er hard tegen aan, bleek het Cross te zijn De letters waren al bijna weggefade, maar het is nog wel te lezen

BarraCupraCudazaterdag 3 december 2005 @ 09:55
lol nee nog nooit gehad.
ik heb via marktplaats een logitech momo stuurtje gekocht... vanmiddag halen en dan ff goed racen!
nlboyzaterdag 3 december 2005 @ 10:01
Ja idd die Corvette-cops zijn gruwlijk, maar nog niet echt moeilijk.
Eerder de spikes en SUV-blocks die achter de spikes staan.

Trouwens:

Blacklist nr. 3 Niet echt moeilijk...op naar nummertje 2.
ElmarOzaterdag 3 december 2005 @ 11:06
quote:
Op zaterdag 3 december 2005 10:01 schreef nlboy het volgende:
Ja idd die Corvette-cops zijn gruwlijk, maar nog niet echt moeilijk.
Eerder de spikes en SUV-blocks die achter de spikes staan.

Trouwens:
[afbeelding]
Blacklist nr. 3 Niet echt moeilijk...op naar nummertje 2.
Was dat die eerste race? Daar had hij bij mij namelijk nogal de neiging om te crashen.
_moder8or_zaterdag 3 december 2005 @ 11:37
quote:
Op zaterdag 3 december 2005 11:06 schreef ElmarO het volgende:

[..]

Was dat die eerste race? Daar had hij bij mij namelijk nogal de neiging om te crashen.
Dat was bij mij ook zo. Had aan de finish 3 km voorsprong
nlboyzaterdag 3 december 2005 @ 12:20
quote:
Op zaterdag 3 december 2005 11:06 schreef ElmarO het volgende:

[..]

Was dat die eerste race? Daar had hij bij mij namelijk nogal de neiging om te crashen.
Ja dat was de eerste race. Hij reed een beetje dronken volgens mij.
Mad-Mattzaterdag 3 december 2005 @ 12:21
Lekker gaar spel, heb nu no.15 verslagen en m`n wagen is te langzaam om races te winnen en verdere upgrades mag ik nog niet kopen....
Retuobakzaterdag 3 december 2005 @ 12:22
quote:
Op zaterdag 3 december 2005 03:47 schreef Googolplexian het volgende:
Trick die ik gebruik (en lijkt te werken )
SPOILER
- Binnenplaats Campus: Als je maar 1 of 2 koppers achter je aan hebt kun je daar heel lang leuk driften. Je zal af en toe botsen maar als je met de Lancer bent dan kom je er meestal wel uit als je niet te dicht bij de muren rijdt. Flink veel van richting veranderen (driften) brengt de AI kennelijk in de war want bij mij kwamen er (tot nu toe) geen nieuwe koppers bij.
De binnenplaats heeft ook een erg leuke uitgang: één van de twee heeft -na een verfrissende, bijna rechte boardwalk- een mooie jump en als je die niet te snel neemt, met een kopper achter je aan, dan wil de kopper nog wel eens op z'n kop blijven liggen. Niet blijven staan kijken want dan zie je niet hoe je BUSTED metertje TOCH vol loopt.
gek genoeg kreeg ik wel de BUSTED animatie maar werdt het niet gerekend in de statistieken (PS2)
Misschien wil je hier zelf achter komen ... geen echte spoiler maar alles aan het spel is het waard om zelf uit te vinden. De sluiproutes en shortcuts zijn weer geniaal
Thanks
_moder8or_zaterdag 3 december 2005 @ 12:23
quote:
Op zaterdag 3 december 2005 12:21 schreef Mad-Matt het volgende:
Lekker gaar spel, heb nu no.15 verslagen en m`n wagen is te langzaam om races te winnen en verdere upgrades mag ik nog niet kopen....
Laat me raden: gti?
ElmarOzaterdag 3 december 2005 @ 12:29
quote:
Op zaterdag 3 december 2005 11:37 schreef _moder8or_ het volgende:

[..]

Dat was bij mij ook zo. Had aan de finish 3 km voorsprong
Ik had zo'n 1100 meter. Al had ik op een bepaald punt wel 1600 meter. Maar toen kwam de warpdrive weer in actie. En toen was ie zo zo slim om in de laatste ronde, een paar bochten voor de finish, nog een keer te crashen.
Annezaterdag 3 december 2005 @ 12:31
Ik ben nu bij nr 9 !

En ik wil die verdomde impreza hebben, maar dan moet ik hem dus eerst even verslaan !
Gisteren net de 10 gehaald, dus het duurt nog wel een dagje voordat ik nr 9 heb verslagen.

Ik heb nu overigens die porsche van nr 10 en die rijdt best lekker . Alleen nog even de looks veranderen !
DjDevzaterdag 3 december 2005 @ 12:39


Mot je kijken wat voor teken dat is
Mad-Mattzaterdag 3 december 2005 @ 12:54
quote:
Op zaterdag 3 december 2005 12:23 schreef _moder8or_ het volgende:

[..]

Laat me raden: gti?
punto
_moder8or_zaterdag 3 december 2005 @ 13:04
What the hell?

Ik moest met Challenge (#60) een 15 minuten achtervolging voltooien. Gelukt! Gaat hij afkoelen en echt helemaal aan het einde een fatal error
_moder8or_zaterdag 3 december 2005 @ 13:04
quote:
Op zaterdag 3 december 2005 12:39 schreef DjDev het volgende:
[afbeelding]

Mot je kijken wat voor teken dat is
UnleashMitchzaterdag 3 december 2005 @ 13:09
Blijft leuk enige zwaar irritante is dat tegenstanders net een blok beton zijn als je er tegen aan rijdt en dat ze de neiging hebben om op de meest achterlijke momenten vol op de rem te trappen, bij voorkeur als jij er vlak achter rijdt. Erg irritant, maar goed
nlboyzaterdag 3 december 2005 @ 13:18
quote:
Op zaterdag 3 december 2005 13:04 schreef _moder8or_ het volgende:
What the hell?

Ik moest met Challenge (#60) een 15 minuten achtervolging voltooien. Gelukt! Gaat hij afkoelen en echt helemaal aan het einde een fatal error
Hehe, klikt heel erg bekend.
quote:
Op zaterdag 3 december 2005 12:39 schreef DjDev het volgende:
[afbeelding]

Mot je kijken wat voor teken dat is
Ik denk dat 't een easter-egg is.

[ Bericht 19% gewijzigd door nlboy op 03-12-2005 13:28:46 ]
Atreidezzaterdag 3 december 2005 @ 14:23
Djeez, dat plaatje Ben zelf nu 4, had week niet gereden en ben gisternacht gewoon weer ff verder gegaan. Tis echt lekkere tijdvulling, al zie ik mezelf niet meer een hele dag alleen maar NFS doen.
nlboyzaterdag 3 december 2005 @ 14:29
quote:
Op zaterdag 3 december 2005 14:23 schreef Atreidez het volgende:
Tis echt lekkere tijdvulling, al zie ik mezelf niet meer een hele dag alleen maar NFS doen.
Same here. Ben nu bij Blacklist nr.1 RAZOR
Shakeszaterdag 3 december 2005 @ 14:35
Argh.
SPOILER
Razor verslagen in de races moest ik daarna nog ontsnappen.

Paar keer geprobeerd belt Mia eindelijk crasht het spel. Wat een rotspel :s

Moet ik nu die races weer overnieuw doen? Want die drag sucks.

Ah hoeft gelukkig niet. Die BMW sucked, ik mis mijn EVO voor chases.


[ Bericht 24% gewijzigd door Shakes op 03-12-2005 15:20:12 ]
Spooky4uzaterdag 3 december 2005 @ 17:38
Net lekker bezig te racen... versla nummer 4... komt schoonmoeder binnen.... mag ik Harry Potter spelen???

"nee"..... blik van vriendin......... "ok dan"
Furiouszaterdag 3 december 2005 @ 17:39
EA, haal dat godvergeten trieste pimp shit eruit en laat het lekker basic met alleen supercars.
BarraCupraCudazaterdag 3 december 2005 @ 18:15
quote:
Op zaterdag 3 december 2005 12:31 schreef ijsmeis het volgende:
Ik ben nu bij nr 9 !

En ik wil die verdomde impreza hebben, maar dan moet ik hem dus eerst even verslaan !
Gisteren net de 10 gehaald, dus het duurt nog wel een dagje voordat ik nr 9 heb verslagen.

Ik heb nu overigens die porsche van nr 10 en die rijdt best lekker . Alleen nog even de looks veranderen !
i also luv the impreza... gister 9 verslagen en nu heb ik de impreza.... allleen hij is stock,... dus ga denk ik me eclipse verkopen
Drifter__zaterdag 3 december 2005 @ 18:18
quote:
Op vrijdag 2 december 2005 23:17 schreef _moder8or_ het volgende:
Uhm Drifter__. Het kan, via de LAN optie in je menu
Heb ff gekeken, kan server opstarten enzo, maar hoe moet de andere joinen ?


Hoe krik je snel de premie/bount op ?

[ Bericht 14% gewijzigd door Drifter__ op 03-12-2005 18:25:38 ]
Shakeszaterdag 3 december 2005 @ 18:55
Is het mogeljik - zo ja hoe? - om met splitscreen te spelen? Dus 2 mensen achter een pc zoals in de goede oude tijd (nfs2)
Sunrisezaterdag 3 december 2005 @ 19:07
Ik heb een savegamepje gedownload waarbij het spel 100% completed is... maar waarom kan ik bij "My Cars" Niet de BMW toevoegen... wel andere 35 auto's maar niet die

Waar slaat dit op, heeft BMW een overeenkomst met EA gemaakt dat hun auto niet aan te passen valt ofzo
Sunrisezaterdag 3 december 2005 @ 19:10
En dan nog iets... Het spel ziet er werkelijk niet uit... Alles staat op z'n max hier op 1600x1200 met Anti Aliasing aan..

Ze dachten waarschijnlijk van Goh.. we laten de bolides er maar uitzien als een glimmende piemel, dan hoeven we ook nix aan het detail te doen.. De auto's lijken net weerspiegelend glas/plastic, noem je dat High Details
McGilleszaterdag 3 december 2005 @ 19:15
quote:
Op zaterdag 3 december 2005 19:07 schreef Sunrise het volgende:
Ik heb een savegamepje gedownload waarbij het spel 100% completed is... maar waarom kan ik bij "My Cars" Niet de BMW toevoegen... wel andere 35 auto's maar niet die

Waar slaat dit op, heeft BMW een overeenkomst met EA gemaakt dat hun auto niet aan te passen valt ofzo
Eerst klagen over de grafics en daarna ook nog een 100% savegame downloaden... FOEI, scheer je weg uit dit topic!
Martijn85zaterdag 3 december 2005 @ 19:23
quote:
Op zaterdag 3 december 2005 18:18 schreef Drifter__ het volgende:

[..]

Heb ff gekeken, kan server opstarten enzo, maar hoe moet de andere joinen ?


Hoe krik je snel de premie/bount op ?
Moet je een hoog wanted level hebben. Vanaf level 5 schiet het wel op

Had net 2.5 miljoen in 8 minuten

Totaal zit ik op 13 miljoen ofzo dus die heb ik vast voor de #1 en 2
janradzaterdag 3 december 2005 @ 19:26
Sta op 8 en ik heb de mustang gewonnen, wat een klote kar zeg gelijk verkocht. overigens wel weer gepakt terwijl ik dik 2 ton aan premie had.
Drifter__zaterdag 3 december 2005 @ 19:27
quote:
Op zaterdag 3 december 2005 19:23 schreef Martijn85 het volgende:

[..]

Moet je een hoog wanted level hebben. Vanaf level 5 schiet het wel op

Had net 2.5 miljoen in 8 minuten

Totaal zit ik op 13 miljoen ofzo dus die heb ik vast voor de #1 en 2
SHIT!

Thanks
Sunrisezaterdag 3 december 2005 @ 20:47
quote:
Op zaterdag 3 december 2005 19:15 schreef McGilles het volgende:

[..]

Eerst klagen over de grafics en daarna ook nog een 100% savegame downloaden... FOEI, scheer je weg uit dit topic!
En dit slaat op?

Je mening geven over de uitstraling van het spel mag toch..? Na het volledig uitspelen van Underground 2 heb ik het wel effe gezien hoor.. Wat is er mis met een volledige savegame downloaden
Spooky4uzaterdag 3 december 2005 @ 21:44
GVDGVDGVD.... 45 minuten lang achtervolgt worden door alles wat de poltie maar heeft... en dan maak je een stuurfout, staan er 7 corvettes om je heen......BUSTED.........

Heb het nu wel ff gezien voor vandaag.....uur..........hmmmm.....tot strax
_moder8or_zaterdag 3 december 2005 @ 22:20
quote:
Op zaterdag 3 december 2005 18:18 schreef Drifter__ het volgende:

[..]

Heb ff gekeken, kan server opstarten enzo, maar hoe moet de andere joinen ?


Hoe krik je snel de premie/bount op ?
Je moet het via internet doen Lan is voor meerdere PC;s op 1 netwerk
_moder8or_zaterdag 3 december 2005 @ 22:22
quote:
Op zaterdag 3 december 2005 19:07 schreef Sunrise het volgende:
Ik heb een savegamepje gedownload waarbij het spel 100% completed is... maar waarom kan ik bij "My Cars" Niet de BMW toevoegen... wel andere 35 auto's maar niet die

Waar slaat dit op, heeft BMW een overeenkomst met EA gemaakt dat hun auto niet aan te passen valt ofzo
Klopt, hij is niet aan te passen Alleen kleuren
Drifter__zaterdag 3 december 2005 @ 22:38
quote:
Op zaterdag 3 december 2005 22:20 schreef _moder8or_ het volgende:

[..]

Je moet het via internet doen Lan is voor meerdere PC;s op 1 netwerk
Aha op die manier, dan gaat het niet lukken
_moder8or_zaterdag 3 december 2005 @ 22:55
quote:
Op zaterdag 3 december 2005 22:38 schreef Drifter__ het volgende:

[..]

Aha op die manier, dan gaat het niet lukken
Sorry,

Wat rijdt die Lotus lekker zeg
Svyatagorzaterdag 3 december 2005 @ 23:39
tvp
DeeBeezaterdag 3 december 2005 @ 23:47
jaaah, eindelijk the most wanted racer!

en bijna een miljoen cash nu, maar eventjes nog die carrera gt aanschaffen en beetje opleuken en kijken of die beetje lekker rijdt

en even alle challenges en rap sheet dingen even nog uitspelen
nlboyzondag 4 december 2005 @ 00:21
quote:
Op zaterdag 3 december 2005 21:44 schreef Spooky4u het volgende:
GVDGVDGVD.... 45 minuten lang achtervolgt worden door alles wat de poltie maar heeft... en dan maak je een stuurfout, staan er 7 corvettes om je heen......BUSTED.........

Heb het nu wel ff gezien voor vandaag.....uur..........hmmmm.....tot strax
Komt me heel erg bekend voor...
_moder8or_zondag 4 december 2005 @ 00:55
quote:
Op zaterdag 3 december 2005 23:47 schreef DeeBee het volgende:
jaaah, eindelijk the most wanted racer!

en bijna een miljoen cash nu, maar eventjes nog die carrera gt aanschaffen en beetje opleuken en kijken of die beetje lekker rijdt

en even alle challenges en rap sheet dingen even nog uitspelen
Ik moet nog steeds met de derde keer beginnen (carriere). Doe nu eerst alle challenges en zit nu op 60/68
_moder8or_zondag 4 december 2005 @ 01:24
Klik hier om te luisteren naar het verschil van de echte Gallardo/Carrera GT, en die in het spel zelf. Hoor jij het verschil?
G-Martzondag 4 december 2005 @ 06:08
quote:
Op zaterdag 3 december 2005 17:39 schreef Furious het volgende:
EA, haal dat godvergeten trieste pimp shit eruit en laat het lekker basic met alleen supercars.
Aangezien er zelfs hier aparte showroom topics lopen over NFSMW en dit ook al het geval was bij NFSU en NFSU2 denk ik dat het best heel erg populair is. Dus ik denk niet dat EA naar je zal luisteren . Het is niet helemaal mijn ding maar ik stoor me er ook niet aan.
Retuobakzondag 4 december 2005 @ 10:05
quote:
Op zaterdag 3 december 2005 17:39 schreef Furious het volgende:
EA, haal dat godvergeten trieste pimp shit eruit en laat het lekker basic met alleen supercars.
Het is gewoon een toevoeging waar je geen gebruik van hoeft te maken als je dat niet wil.
#ANONIEMzondag 4 december 2005 @ 10:32
Ik heb mijn snelheidsmeter op MPH terwijl ik hem op KM/H wil maar ik kan dat nergens vinden in al die menutjes Weet iemand dus waar ik dat kan veranderen?

[ Bericht 36% gewijzigd door #ANONIEM op 04-12-2005 10:32:49 ]
_moder8or_zondag 4 december 2005 @ 11:00
quote:
Op zondag 4 december 2005 10:32 schreef Backhander het volgende:
Ik heb mijn snelheidsmeter op MPH terwijl ik hem op KM/H wil maar ik kan dat nergens vinden in al die menutjes Weet iemand dus waar ik dat kan veranderen?
Zucht. Options -> Gameplay en dan moet je "centric" naar "metric" veranderen
ZigoSOSzondag 4 december 2005 @ 11:06
quote:
Bij de Gallardo hoor ik wel verschil
_moder8or_zondag 4 december 2005 @ 11:07
quote:
Op zondag 4 december 2005 11:06 schreef ZigoSOS het volgende:

[..]

Bij de Gallardo hoor ik wel verschil
Minimaal, dit hebben ze bij alle auto's gedaan
Retuobakzondag 4 december 2005 @ 11:23
quote:
Op zondag 4 december 2005 11:00 schreef _moder8or_ het volgende:

[..]

Zucht. Options -> Gameplay en dan moet je "centric" naar "metric" veranderen
Imperial naar metric gok ik
_moder8or_zondag 4 december 2005 @ 11:43
quote:
Op zondag 4 december 2005 11:23 schreef Retuobak het volgende:

[..]

Imperial naar metric gok ik
Whatever
WurMzondag 4 december 2005 @ 21:23
zit bijna op 50% nu (ja, ik weet t.. schiet niet op )
Ik heb tot nu toe 2x gehad dat t spel crasht. Is wel beetje jammer, maar verder is t echt TOP!

Alleen vind ik t jammer dat je niet meer ALLES kunt pimpen (nitro damp kleurtjes, spiegeltjes, voorbumper/sideskirts/achterbumper apart... dat soort dingen)
Drumpiezondag 4 december 2005 @ 21:29
Ik heb Most Wanted (Orgineel) zaterdag van Sinterklaas gekregen , wel relaxt Nederlands taal en ben nu 9e op de Blacklist met 30%
Svyatagorzondag 4 december 2005 @ 21:36
Pff, ik kom echt niet door die Tollbooth-trials heen. Mên, als je één klein foutje maakt haal je je checkpoint al niet meer.. Echt veel moeilijker dan de races, die win ik (nog wel) met gemak.
Martijn85zondag 4 december 2005 @ 22:07
quote:
Op zondag 4 december 2005 21:36 schreef Svyatagor het volgende:
Pff, ik kom echt niet door die Tollbooth-trials heen. Mên, als je één klein foutje maakt haal je je checkpoint al niet meer.. Echt veel moeilijker dan de races, die win ik (nog wel) met gemak.
Die Tollbooths zijn juist het makkelijkst in het spel. Ik houd per poortje ruim 20 sec over altijd
nlboyzondag 4 december 2005 @ 22:08
Tollboth's zijn eitje, ik heb ook vaak +20 sec. over. Gewoon je auto goed upgraden, zodat ie snel is.

Weet je wat pas kut is? Als je een construction kapot rijd en daarna zonder dat je zelf achter het stuur zit op een spikestrip rijdt. Al 2x meegemaakt..daar gaan al mijn puntjes.
babbazondag 4 december 2005 @ 23:27
Is er al een oplossing voor het ATI-Ugly-shadows probleem
_moder8or_zondag 4 december 2005 @ 23:30
quote:
Op zondag 4 december 2005 23:27 schreef babba het volgende:
Is er al een oplossing voor het ATI-Ugly-shadows probleem
Ik heb geen problemen met shadows. Vloeiend, Nvidia,.
babbazondag 4 december 2005 @ 23:31
quote:
Op zondag 4 december 2005 23:30 schreef _moder8or_ het volgende:

[..]

Ik heb geen problemen met shadows. Vloeiend, Nvidia,.
Daarom zeg ik ook ATI-Ugly-shadows
Retuobakzondag 4 december 2005 @ 23:35
quote:
Op zondag 4 december 2005 22:07 schreef Martijn85 het volgende:

[..]

Die Tollbooths zijn juist het makkelijkst in het spel. Ik houd per poortje ruim 20 sec over altijd
Imho ook het leukste, geen hinder van anderen
babbazondag 4 december 2005 @ 23:36
Even ter illustratie, de lelijke shadows :

Retuobakzondag 4 december 2005 @ 23:40
brrrrrr, toch blij dat ik voor nV ben gegaan (GTX)
WurMzondag 4 december 2005 @ 23:52
quote:
Op zondag 4 december 2005 23:36 schreef babba het volgende:
Even ter illustratie, de lelijke shadows :

[[url=http://home.hetnet.nl/~dittadeboer/nfsmw_shadow_small.jpg]afbeelding][/url]
heb er ook last van... standaard radeon 9000 ofzo bij mij...
Komt morgen een 6600 GT in, hoop dat t wat beter wordt
_moder8or_maandag 5 december 2005 @ 01:30
quote:
Op zondag 4 december 2005 23:36 schreef babba het volgende:
Even ter illustratie, de lelijke shadows :

[[url=http://home.hetnet.nl/~dittadeboer/nfsmw_shadow_small.jpg]afbeelding][/url]
Lelijk
quote:
Op zondag 4 december 2005 23:52 schreef WurM het volgende:

[..]

heb er ook last van... standaard radeon 9000 ofzo bij mij...
Komt morgen een 6600 GT in, hoop dat t wat beter wordt
nvidia kent dat niet
BozXmassmaandag 5 december 2005 @ 08:53
Ik zelf heb een beetje last van "lagging".Het is niet constant aanwezig maar zo nu en dan gaat ie een beetje om het zo maar te noemen ,stotteren.
System is AMD 2800 + ,512 MB met een Ati Radeon 9500 Pro.
janradmaandag 5 december 2005 @ 09:04
Grappig, als je zelf een iets minder snel getuunde auto neemt dan is de AI ook minder snel. Werkt overigens niet voor tolhuis races.
#ANONIEMmaandag 5 december 2005 @ 09:09
quote:
Op zondag 4 december 2005 22:07 schreef Martijn85 het volgende:

[..]

Die Tollbooths zijn juist het makkelijkst in het spel. Ik houd per poortje ruim 20 sec over altijd
ik ook meestal zoiets ja

BTW ik heb Geforce 6800 en dan 2 lettertjes

[ Bericht 12% gewijzigd door #ANONIEM op 05-12-2005 09:10:15 ]
Svyatagormaandag 5 december 2005 @ 09:22
quote:
Op zondag 4 december 2005 22:08 schreef nlboy het volgende:
Tollboth's zijn eitje, ik heb ook vaak +20 sec. over. Gewoon je auto goed upgraden, zodat ie snel is.
Goeie tip. Ik had even wat upgrades laten liggen Nu zijn ze goed te doen ja.

Ik heb trouwens geen last van die lelijke schaduwen (6600 GT). Wel beetje stotteren soms, vooral als het gaat regenen
#ANONIEMmaandag 5 december 2005 @ 10:50
quote:
Op zondag 4 december 2005 23:36 schreef babba het volgende:
Even ter illustratie, de lelijke shadows :

[[url=http://home.hetnet.nl/~dittadeboer/nfsmw_shadow_small.jpg]afbeelding][/url]
door die schaduw ziet die VW er nu best relaxt uit
#ANONIEMmaandag 5 december 2005 @ 14:18
Ff offtopic:
http://patrick.fm/nieuw/images/sint.gif

[ Bericht 1% gewijzigd door #ANONIEM op 05-12-2005 14:19:34 ]
babbamaandag 5 december 2005 @ 14:31
quote:
Op maandag 5 december 2005 14:18 schreef Backhander het volgende:
Ff offtopic:
http://patrick.fm/nieuw/images/sint.gif
VTBmaandag 5 december 2005 @ 14:57
Kun je tussen de races tegen een blacklist rijder niet saven?

Ik heb tot nu toe nog alle pink slips van de tegenstanders. Nog geen 1 auto behalve de eerste dan gekocht of ook maar iets geupgrade. Maar bij #5 moet je ineens 3 races rijden.

En ik heb nu al 3 keer verkeerd gegokt
_moder8or_maandag 5 december 2005 @ 15:37
quote:
Op maandag 5 december 2005 09:09 schreef Backhander het volgende:

[..]

ik ook meestal zoiets ja

BTW ik heb Geforce 6800 en dan 2 lettertjes
GT ja.
babbamaandag 5 december 2005 @ 15:44
quote:
Op maandag 5 december 2005 15:37 schreef _moder8or_ het volgende:

[..]

GT ja.
Of LE
#ANONIEMmaandag 5 december 2005 @ 16:06
LE was het zeker niet dus dan zal het wel GT zijn
ElmarOmaandag 5 december 2005 @ 16:20
quote:
Op maandag 5 december 2005 16:06 schreef Backhander het volgende:
LE was het zeker niet dus dan zal het wel GT zijn
Je hebt tegenwoordig ook nog een 6800GS.

En ik heb gister Razor verslagen. Al moet ik nog wel wat in de careermode doen aangezien die nog 99% staat.
Furiousmaandag 5 december 2005 @ 17:03
Waarom heeft mijn auto 90% van de tijd een afwijking naar links?
#ANONIEMmaandag 5 december 2005 @ 17:57
quote:
Op maandag 5 december 2005 16:20 schreef ElmarO het volgende:

[..]

Je hebt tegenwoordig ook nog een 6800GS.

En ik heb gister Razor verslagen. Al moet ik nog wel wat in de careermode doen aangezien die nog 99% staat.
dan zal het wel GS zijn
dapluizmaandag 5 december 2005 @ 18:30
Grrr, net gewoon 2x achter elkaar, eindelijk eena chtervolging 8 minuten volgehouden (waarbij ik de hele tijd moet remmen en achter me moet kijken of ze me wel volgen omdat ik anders nooit aan de 8 minuten kom) en juist net na die 8 minuten staat er ergens een muurtje waardoor ze gelijk met ze 10en (dan wel ineens) om me heen staan.
Scheelde niet veel of er ging een controller kapot tegen de muur
nlboymaandag 5 december 2005 @ 18:30
Yesss, eindelijk Razor verslagen.
Die races tegen hem waren een eitje. (zoals gewoonlijk bij elke member)
SPOILER
Behalve driften (daar ben ik niet goed in). Ik wacht dan meestal totdat ie crasht en rij dan zelf langzaam verder. Wel erg vet die politie daarna, heatlevel 6. Als die SUV's, Couvette, etc. Gewoon super is dat, maar dat wanneer je gearrestreerd wordt dat je gewoon weer restart kan doen anders was het gewoon mission impossible als het nog met punten ging.


[ Bericht 8% gewijzigd door nlboy op 05-12-2005 18:36:24 ]
nlboymaandag 5 december 2005 @ 18:35
quote:
Op maandag 5 december 2005 18:30 schreef dapluiz het volgende:
Grrr, net gewoon 2x achter elkaar, eindelijk eena chtervolging 8 minuten volgehouden (waarbij ik de hele tijd moet remmen en achter me moet kijken of ze me wel volgen omdat ik anders nooit aan de 8 minuten kom) en juist net na die 8 minuten staat er ergens een muurtje waardoor ze gelijk met ze 10en (dan wel ineens) om me heen staan.
Scheelde niet veel of er ging een controller kapot tegen de muur
Komt mij ook heeeel erg bekend voor. Alleen heb ik dan een toetsenboard.
Gewoon even 10 min. stoppen...neem iets te drinken en daarna probeer je 't weer opnieuw.
DeeBeemaandag 5 december 2005 @ 19:04
quote:
Op maandag 5 december 2005 16:20 schreef ElmarO het volgende:

[..]
[..]

En ik heb gister Razor verslagen. Al moet ik nog wel wat in de careermode doen aangezien die nog 99% staat.
heb ik hier ook en ik heb toch echt alles gedaan in career mode, in ieder geval alle challenges en races, misschien gaat hij pas naar 100% als je rap sheet ook compleet is?

nu aan het beunen op die challenges, maar sommige zijn wel beetje erg flauw, zeker als je in het begin 7 minuten lang de politie je moet laten achtervolgen omdat je anders de challenges niet haalt maar ja, verder vind ik daarvan wel tof dat je tenminste eens met alle auto's rijdt
coolhvamaandag 5 december 2005 @ 19:11
YES!!!!! Eindelijk, na veel kutten alles in de rankings op 1... je zou een verassing krijgen maar heb nog nix gezien

Lifetime, nr uno

Pursuit, nr uno

Laatste pursuit details

Verstopt nadat ik met 360 de bocht ben uitgevlogen...

Nog wat pica's



Ging beetje fout, deed koprol in de lucht

Ja, speciale bmw, nu met geïntregreerde vangrail!

Woei, jumpen is stoer, zeker als er een plisie autow over je heen vliegt!
WurMmaandag 5 december 2005 @ 19:46
owww, na al die plaatjes wil ik ook weer verder... Heat level 4 is t hoogste wat ik tot nu toe kan krijgen

Ik wil ook corvettes achter me aan
#ANONIEMmaandag 5 december 2005 @ 20:00


En ik moest geklokt worden op 190
MosPosmaandag 5 december 2005 @ 20:02
Kan je ook driften
Ben ik nog niet tegengekomen. Hoe werkt dat dan?
Furiousmaandag 5 december 2005 @ 20:02
quote:
Op maandag 5 december 2005 17:03 schreef Furious het volgende:
Waarom heeft mijn auto 90% van de tijd een afwijking naar links?
Drifter__maandag 5 december 2005 @ 20:28
quote:
Op maandag 5 december 2005 20:02 schreef MosPos het volgende:
Kan je ook driften
Ben ik nog niet tegengekomen. Hoe werkt dat dan?
Nee
Drifter__maandag 5 december 2005 @ 20:29
quote:
Op maandag 5 december 2005 20:02 schreef Furious het volgende:

[..]
Tijdens het spelen op ESC drukken dan > Presaties > ff daar met de balkjes spelen
dapluizmaandag 5 december 2005 @ 20:35
quote:
Op maandag 5 december 2005 18:35 schreef nlboy het volgende:

[..]

Komt mij ook heeeel erg bekend voor. Alleen heb ik dan een toetsenboard.
Gewoon even 10 min. stoppen...neem iets te drinken en daarna probeer je 't weer opnieuw.
Dat werkte inderdaad, tis nu gelukt, gelijk een stapje verder op de black list, ben nu 3e
Zag alleen dat ik dan 9 minuten pursuit moet hebben :/
#ANONIEMmaandag 5 december 2005 @ 22:11
ik heb nu die ene nummer 12 verslagen maar betekent dat dan dat ik zelf nu 12 sta???
diamondvoodoomaandag 5 december 2005 @ 22:37
Heb het gisteren heel even gespeeld, ga vd week zeker meer spelen. Maar wat houd dat gebeuren met die politie in. Dat je naar die driehoekjes moet rijden op je radar die ontploffen en dat je niet te ver van de politie mag rijden :S En bounty score???
#ANONIEMmaandag 5 december 2005 @ 22:41


De nieuwe Supra heftruck
_moder8or_maandag 5 december 2005 @ 22:48
Ik heb het getest op de XBOX 360. Toch anders allemaal, je ziet echt de strepen achter de auto, én de regendruppels op het scherm
#ANONIEMmaandag 5 december 2005 @ 22:51
quote:
Op maandag 5 december 2005 22:48 schreef _moder8or_ het volgende:
Ik heb het getest op de XBOX 360. Toch anders allemaal, je ziet echt de strepen achter de auto, én de regendruppels op het scherm
Ik heb ook die regendruppels op het scherm hoor snap alleen niet wat je bedoelt met die strepen ACHTER de auto
_moder8or_maandag 5 december 2005 @ 22:57
quote:
Op maandag 5 december 2005 22:51 schreef Backhander het volgende:

[..]

Ik heb ook die regendruppels op het scherm hoor snap alleen niet wat je bedoelt met die strepen ACHTER de auto
Soort blur achtig iets. (snelheid).
Maar hoe krijg ik die druppels op mijn scherm?
Dacidemaandag 5 december 2005 @ 23:09
rain effect aanzetten onder options-->visual-->advanced
McGillesmaandag 5 december 2005 @ 23:11
Ik word langzamerhand een beetje moe van die grafics bugs op mijn systeem, had een achtervolging met 2,8mill bounty toen kreeg ik hele mooie rode vlakken door mijn scherm waardoor ik niks meer kon zien, 10 seconden later stond ik goed klem en voor de 4de keer op rij door de politie ingerekend.....

Heb er nu sinds een maandje ook last met WoW, maar alle andere spellen die ook zwaar grafisch zijn heb ik nergens last van

Voor de rest sta ik nu nr8 op de blacklist, nr8 net verslagen in 1 keer en echt zware voorsprong bij de sprint
_moder8or_dinsdag 6 december 2005 @ 01:57
Challenges 100%
Nu beginnen we met de carrière.
#ANONIEMdinsdag 6 december 2005 @ 08:46
quote:
Op dinsdag 6 december 2005 01:57 schreef _moder8or_ het volgende:
Challenges 100%
Nu beginnen we met de carrière.
moet je om het spel volledig uit te spelen bij het hofdmenu ook al die challenge races doen??
Googolplexiandinsdag 6 december 2005 @ 09:22
quote:
Op dinsdag 6 december 2005 08:46 schreef Backhander het volgende:

[..]

moet je om het spel volledig uit te spelen bij het hofdmenu ook al die challenge races doen??


Wees blij. Een spel dat binnen een week uit te spelen is is een beetje triest, niet?
Carreer is maar een gedeelte van het spel

* Googol > #5 down ... #4 is next
UnleashMitchdinsdag 6 december 2005 @ 09:36
quote:
Op dinsdag 6 december 2005 09:22 schreef Googolplexian het volgende:
Wees blij. Een spel dat binnen een week uit te spelen is is een beetje triest, niet?
Carreer is maar een gedeelte van het spel
Ligt er maar net aan hoe lang je week is Een spel wat in 70uur is uit te spelen is best groot, een spel wat uit te spelen is in een week in mijn tempo is erg klein

Gister de top 10 binnen gekomen, tegen de Porsche. Helaas geen Pink Slip dus dan dat kreng maar gewoon gekocht, kost een bak met duiten maar dat ding plakt echt aan de weg vergeleken met m'n voorgaande auto's
Googolplexiandinsdag 6 december 2005 @ 09:38
quote:
Op dinsdag 6 december 2005 09:36 schreef UnleashMitch het volgende:

[..]

Ligt er maar net aan hoe lang je week is Een spel wat in 70uur is uit te spelen is best groot, een spel wat uit te spelen is in een week in mijn tempo is erg klein

Gister de top 10 binnen gekomen, tegen de Porsche. Helaas geen Pink Slip dus dan dat kreng maar gewoon gekocht, kost een bak met duiten maar dat ding plakt echt aan de weg vergeleken met m'n voorgaande auto's
Wacht maar tot je de Lancer krijgt
UnleashMitchdinsdag 6 december 2005 @ 09:39
quote:
Op dinsdag 6 december 2005 09:38 schreef Googolplexian het volgende:
Wacht maar tot je de Lancer krijgt
Met mijn tempo komt dat over ongeveer twee weken

en nee dan bedoel ik niet dat ik als een oud wijf rijd
Googolplexiandinsdag 6 december 2005 @ 09:42
quote:
Op dinsdag 6 december 2005 09:39 schreef UnleashMitch het volgende:

[..]

Met mijn tempo komt dat over ongeveer twee weken

en nee dan bedoel ik niet dat ik als een oud wijf rijd
Jij hebt zeker geen GranTurismo? Die is in jouw tempo dan al HELEMAAL niet uit te spelen
UnleashMitchdinsdag 6 december 2005 @ 09:51
quote:
Op dinsdag 6 december 2005 09:42 schreef Googolplexian het volgende:
Jij hebt zeker geen GranTurismo? Die is in jouw tempo dan al HELEMAAL niet uit te spelen
GT3 wel gespeeld maar tot halverwege gekomen Normaal gesproken heb ik wel meer tijd om te gamen maar nu even niet
babbadinsdag 6 december 2005 @ 12:58
quote:
Op maandag 5 december 2005 22:48 schreef _moder8or_ het volgende:
Ik heb het getest op de XBOX 360. Toch anders allemaal, je ziet echt de strepen achter de auto, én de regendruppels op het scherm
Uhmm dat heb ik ook op m'n pc? Misschien je graphics wat hoger zetten?
_moder8or_dinsdag 6 december 2005 @ 13:40
Nu zijn de challenges echt 100%

Laatste achtervolging had ik 30 minuten moeten volhouden, na 34 minuten was ik klaar met een kleine 11.800.000 bounty
Dacidedinsdag 6 december 2005 @ 13:50
quote:
Op dinsdag 6 december 2005 13:40 schreef _moder8or_ het volgende:
Nu zijn de challenges echt 100%

Laatste achtervolging had ik 30 minuten moeten volhouden, na 34 minuten was ik klaar met een kleine 11.800.000 bounty
Welke auto heb je gebruikt?
_moder8or_dinsdag 6 december 2005 @ 13:56
quote:
Op dinsdag 6 december 2005 13:50 schreef Dacide het volgende:

[..]

Welke auto heb je gebruikt?
Die je krijgt Een Lamborghini
Furiousdinsdag 6 december 2005 @ 14:01
Niemand weet hoe ik dat probleem kan oplossen van m'n toetsenbord afwijking naar links?
Googolplexiandinsdag 6 december 2005 @ 14:32
quote:
Op dinsdag 6 december 2005 14:01 schreef Furious het volgende:
Niemand weet hoe ik dat probleem kan oplossen van m'n toetsenbord afwijking naar links?
hoe kan je nou een afwijking hebben in je toetsenbord?

ingedrukt = aan > niet ingedrukt = uit

Heb je niet iets teveel gekloot aan je performance settings?
Ik weet niet of dit het ongewenste effect kan hebben van stuur-afwijking.
Bij optrekken vanaf 0 km/h heb je bij de krachtigere auto's natuurlijk wel torque-steering; een stuur-afwijking die optreedt wanneer je banden nog niet voldoende grip hebben (meer power dan grip).

Als dat het niet is kan ik me -in geval van PC versie- alleen nog voorstellen dat je toetsen plakken (je moet ook niet drinken boven je toetsenbord ) ... effe de betreffende toets voorzichtig lostrekken en met wat alcohol en een wattenstaafje schoonmaken. Daarna natuurlijk de toets err weer op
#ANONIEMdinsdag 6 december 2005 @ 16:23
quote:
Op dinsdag 6 december 2005 12:58 schreef babba het volgende:

[..]

Uhmm dat heb ik ook op m'n pc? Misschien je graphics wat hoger zetten?
denk ik ook moder80r want ik heb gewoon ook die druppels op mijn scherm en die strepen als je snel gaat

Edit: Er zat verdomme een fabrieksfout in mijn comp kan dus lekker weer opnieuw beginnen terwijl ik net op 20% zat met mijn nieuwe lancer

[ Bericht 28% gewijzigd door #ANONIEM op 06-12-2005 16:24:36 ]
UnleashMitchdinsdag 6 december 2005 @ 16:29
quote:
Op dinsdag 6 december 2005 16:23 schreef Backhander het volgende:
Edit: Er zat verdomme een fabrieksfout in mijn comp kan dus lekker weer opnieuw beginnen terwijl ik net op 20% zat met mijn nieuwe lancer
Mocht je willen; ik heb een savegame die iets onder de 20% zit, met 2 auto's. Een vrij standaard Porsche en de zwaar opgevoerde Mitsubishi / andere Japanner (was iig een Pink Slip). Dan zit je dus weer bijna waar je was Ik denk dat je ook gewoon je eigen naam kan gebruiken als je de save file even hernoemt
JeroenMeloendinsdag 6 december 2005 @ 16:53
Hoe goed is die Lancer EVO nou? Ik lees een paar keer dat hij nogal rap is?
Ik heb inmiddels een volledig getunede Carrera GT, moet ik die Lancer nog kopen dan??
Googolplexiandinsdag 6 december 2005 @ 18:25
quote:
Op dinsdag 6 december 2005 16:53 schreef JeroenMeloen het volgende:
Hoe goed is die Lancer EVO nou? Ik lees een paar keer dat hij nogal rap is?
Ik heb inmiddels een volledig getunede Carrera GT, moet ik die Lancer nog kopen dan??
Lancer is zowiezo hendie voor pursuit. Omdat íe 4WD is komt íe (met een beetje nitro van tijd tot tijd) lekker van z'n plek... ook na een botsing met Rhino's (beetje mazzel).
_moder8or_dinsdag 6 december 2005 @ 18:33
Ik heb nu wel de druppels/wazigheid.
Atreidezdinsdag 6 december 2005 @ 19:33
Nu pas? Na 3 keer uitspelen
scorpion_dldinsdag 6 december 2005 @ 19:55
Weten jullie dit misschien?

Ik ben nu zover dat ik op nr 3 op de blacklist sta. Ik heb een mitsubishi lancer evo die nu eindelijk helemaal alles ultimate heeft maar hij is in beslag genomen door de politie. Als ik bij select cars kijk staat er bij release cost: Pending... Heeft er iemand enig idee hoelang het duurt voordat je een auto weer terug kan kopen? Ik heb helaas geen release markers meer, en mijn andere auto is eigenlijk niet snel genoeg om de huidige races mee te winnen...
Onnibdinsdag 6 december 2005 @ 20:01
Ben ik leuk de demo aan t spelen, krijg ik dit:

klik

[ Bericht 16% gewijzigd door Onnib op 06-12-2005 20:07:25 ]
Atreidezdinsdag 6 december 2005 @ 20:05
quote:
Op dinsdag 6 december 2005 20:01 schreef Onnib het volgende:
Ben ik leuk de demo aan t spelen, krijg ik dit:

klik
Imageshack en Fok! gaan niet echt meer samen Ik zie alleen een kikker als ik klik.
Onnibdinsdag 6 december 2005 @ 20:08
had ik al gemerkt... hij staat nu ergens anders
CittaRdinsdag 6 december 2005 @ 20:41
eindelijk...

CittaRdinsdag 6 december 2005 @ 21:07
al die amg en c6r wagens in quick race zien er ook wel lache uit..
Atreidezdinsdag 6 december 2005 @ 21:25
quote:
Op dinsdag 6 december 2005 20:08 schreef Onnib het volgende:
had ik al gemerkt... hij staat nu ergens anders
Je bent iig niet de enige met melding R6025 in de nfsmw demo, en ook van de full las ik er een paar. Geen fix bekend helaas. Zag wel dat dezelfde fout ook in andere progs voorkomt, en voor msn 7 was er een nieuwe build uitgebracht die specifiek dit probleem oploste. Misschien een poging waard?
nlboydinsdag 6 december 2005 @ 22:28
quote:
Op dinsdag 6 december 2005 20:01 schreef Onnib het volgende:
Ben ik leuk de demo aan t spelen, krijg ik dit:

klik
Klopt, heb ik ook 2x gehad. Bij de retail versie heb je die error ook af en toe. (PC)
babbadinsdag 6 december 2005 @ 22:33
Ik ben nu bij nummer 8 maar ik begin het niet zo leuk meer te vinden

Veel races moet ik opnieuw doen omdat het gewoon te moeilijk is voor me, ik ben daar gewoon 5 keer zo lang mee bezig dan met de milestones te halen, wat wel weer leuk is...

UnleashMitchdinsdag 6 december 2005 @ 23:56
quote:
Op dinsdag 6 december 2005 09:38 schreef Googolplexian het volgende:
Wacht maar tot je de Lancer krijgt
Binnen De Pink Slip zat in het midden dus meteen in het bezit van een snelle Lancer
_moder8or_woensdag 7 december 2005 @ 00:31
Vraag me niet hoe, maar ik heb de intro weggekregen
_moder8or_woensdag 7 december 2005 @ 00:37
Maar ik heb alles nu in NL. Hoe kan ik het veranderen naar Engels, zonder de intro's te missen in de carriere
Frozen_Icewoensdag 7 december 2005 @ 10:02
quote:
Op dinsdag 6 december 2005 19:55 schreef scorpion_dl het volgende:
Weten jullie dit misschien?

Ik ben nu zover dat ik op nr 3 op de blacklist sta. Ik heb een mitsubishi lancer evo die nu eindelijk helemaal alles ultimate heeft maar hij is in beslag genomen door de politie. Als ik bij select cars kijk staat er bij release cost: Pending... Heeft er iemand enig idee hoelang het duurt voordat je een auto weer terug kan kopen? Ik heb helaas geen release markers meer, en mijn andere auto is eigenlijk niet snel genoeg om de huidige races mee te winnen...
je had je niet moeten laten pakken , en als je dat tog gepakt word gebruik dan ALT+F4
Frozen_Icewoensdag 7 december 2005 @ 10:03
quote:
Op woensdag 7 december 2005 00:31 schreef _moder8or_ het volgende:
Vraag me niet hoe, maar ik heb de intro weggekregen
u rule
CybPraetorianwoensdag 7 december 2005 @ 10:08
quote:
Op dinsdag 6 december 2005 20:01 schreef Onnib het volgende:
Ben ik leuk de demo aan t spelen, krijg ik dit:

klik
bekend!: hier ook al 1 of 2 keer gehad, voor de rest niet weer... programmeurs hadden weekend en lieten dat nog even open staan...
MaxiTaxiwoensdag 7 december 2005 @ 10:13
Kun je het spel niet instellen op easy?
babbawoensdag 7 december 2005 @ 10:43
quote:
Op woensdag 7 december 2005 00:37 schreef _moder8or_ het volgende:
Maar ik heb alles nu in NL. Hoe kan ik het veranderen naar Engels, zonder de intro's te missen in de carriere
Als je de taal veranderd naar NL is je intro weg jah, INCLUSIEF ALLE INGAME FILMPJES dus ook het eindfilmpje enz.

btw, ik lees net in het NSFMW-topic op tweakers dat je als je de challenge series hebt uitgespeeld je ook in de andere auto's kan rijden die in het spel zitten, zoals de vuilnisauto enz.
janradwoensdag 7 december 2005 @ 11:41
quote:
Op woensdag 7 december 2005 10:02 schreef Frozen_Ice het volgende:

[..]

je had je niet moeten laten pakken , en als je dat tog gepakt word gebruik dan ALT+F4
Ik word niet zo vaak gepakt dus ik heb ALT + F4 nooit gebruikt, wat doet dat eigenlijk. Sta trouwens op 7, heb net de SLK veroverd. Snelle kar hoor maar ik zweer toch bij de Lancer evolution.

Ik heb nogal wat auto's, Clio V6, RX8, Porsche Caayman, Lancer evolutien en Mercedes SLK. Welke zou ik volgens jullie het beste kunnen verkopen en hoe kan ik de upgrades appart verkopen.
dapluizwoensdag 7 december 2005 @ 12:00
quote:
Op dinsdag 6 december 2005 22:33 schreef babba het volgende:
Ik ben nu bij nummer 8 maar ik begin het niet zo leuk meer te vinden

Veel races moet ik opnieuw doen omdat het gewoon te moeilijk is voor me, ik ben daar gewoon 5 keer zo lang mee bezig dan met de milestones te halen, wat wel weer leuk is...

Ik heb het juist andersom, de races vind ik leuk maar de milestones juist niet
Gewoon oefenen, als het goed is gaat het vanzelf beter
Svyatagorwoensdag 7 december 2005 @ 12:15
quote:
Op dinsdag 6 december 2005 22:33 schreef babba het volgende:
Ik ben nu bij nummer 8 maar ik begin het niet zo leuk meer te vinden

Veel races moet ik opnieuw doen omdat het gewoon te moeilijk is voor me, ik ben daar gewoon 5 keer zo lang mee bezig dan met de milestones te halen, wat wel weer leuk is...

Ik ben pas bij nummer 11 en begin het al te moeilijk te vinden... Zelfs de speedtrap haal ik niet meer
Misschien moet een betere auto. Of gewoon leren remmen
Frozen_Icewoensdag 7 december 2005 @ 12:40
quote:
Op woensdag 7 december 2005 11:41 schreef janrad het volgende:

[..]

Ik word niet zo vaak gepakt dus ik heb ALT + F4 nooit gebruikt, wat doet dat eigenlijk. Sta trouwens op 7, heb net de SLK veroverd. Snelle kar hoor maar ik zweer toch bij de Lancer evolution.

Ik heb nogal wat auto's, Clio V6, RX8, Porsche Caayman, Lancer evolutien en Mercedes SLK. Welke zou ik volgens jullie het beste kunnen verkopen en hoe kan ik de upgrades appart verkopen.
als je alt+f4 doet dan word de bust niet gerekend, maar je races die je die "run" wel gereden heb tellen wel gewoon:)

parts kan je verkopen door weer naar stock te gaan in de one-stop-shop
dan krijg je een deel van het geld terug.

en daarna de auto verkopen.
verkoop de clio en de rx8.
BozXmasswoensdag 7 december 2005 @ 12:41
quote:
Op woensdag 7 december 2005 11:41 schreef janrad het volgende:

[..]

Ik word niet zo vaak gepakt dus ik heb ALT + F4 nooit gebruikt, wat doet dat eigenlijk. Sta trouwens op 7, heb net de SLK veroverd. Snelle kar hoor maar ik zweer toch bij de Lancer evolution.

Ik heb nogal wat auto's, Clio V6, RX8, Porsche Caayman, Lancer evolutien en Mercedes SLK. Welke zou ik volgens jullie het beste kunnen verkopen en hoe kan ik de upgrades appart verkopen.
Je kan de upgrades , indien mogelijk, verkopen in de shops.
Je kiest dan voor het betreffende onderdeel voor "stock",het werkt niet bij alle onderdelen.
Je krijgt dan ongeveer de helft van de nieuwwaarde terug per "part"

Voor de verkoop van auto's zou ik persoonlijk voor de minder snelle gaan,aangezien men vaak voor een extra auto gaat voor bv bounty en races.
_moder8or_woensdag 7 december 2005 @ 12:57
quote:
Op woensdag 7 december 2005 10:43 schreef babba het volgende:

[..]

Als je de taal veranderd naar NL is je intro weg jah, INCLUSIEF ALLE INGAME FILMPJES dus ook het eindfilmpje enz.
Jammer hoor . Echt heel jammer
quote:
btw, ik lees net in het NSFMW-topic op tweakers dat je als je de challenge series hebt uitgespeeld je ook in de andere auto's kan rijden die in het spel zitten, zoals de vuilnisauto enz.
. Ik ga even kijken , alles op 100% namelijk
nlboywoensdag 7 december 2005 @ 14:22
quote:
Op woensdag 7 december 2005 12:57 schreef _moder8or_ het volgende:

[..]

. Ik ga even kijken , alles op 100% namelijk
En en en?
Frozen_Icewoensdag 7 december 2005 @ 14:45
tell us o great opper gamert
#ANONIEMwoensdag 7 december 2005 @ 14:47
en???
MosPoswoensdag 7 december 2005 @ 15:08
quote:
Op woensdag 7 december 2005 00:31 schreef _moder8or_ het volgende:
Vraag me niet hoe, maar ik heb de intro weggekregen
De intro klik ik altijd gewoon weg
nlboywoensdag 7 december 2005 @ 15:13
quote:
Op woensdag 7 december 2005 15:08 schreef MosPos het volgende:

[..]

De intro klik ik altijd gewoon weg
Ik heb gewoon die movies overgeschreven door een 'zwart-beeld'
http://www.nfsmostwanted.nl/download/nfsmw_nointro_eng_ntsc.zip
Dulkwoensdag 7 december 2005 @ 17:22
en ik ben bij blacklist nr 2 aanbeland, die knakker van 3 was maar een sukkel die crashte zich de hele tijd... naja makkelijk voor mij
Drumpiewoensdag 7 december 2005 @ 18:19
Waar kan ik de black edition patch vinden voor de pc, en ik heb Nfs:MW sinds zaterdag orgineel
(Sinterklaas) en ik zit nu op 47% 8 op blacklist volgens mij,
nlboywoensdag 7 december 2005 @ 18:30
quote:
Normale versie naar Black Edition Patch (403kb)
Met deze patch word je normale versie van het spel de Black Edition van Need for Speed Most Wanted. Met 10 bonus auto's en andere extra's.
http://www.nfsmostwanted.nl/download/be_patch.zip
Aub
#ANONIEMwoensdag 7 december 2005 @ 18:56
Kijk maar is hoe goed ik ben in tollbooth!!!


[ Bericht 8% gewijzigd door #ANONIEM op 07-12-2005 18:56:45 ]
ZigoSOSwoensdag 7 december 2005 @ 19:19
quote:
Op woensdag 7 december 2005 18:30 schreef nlboy het volgende:

[..]

Aub
En dat is 403 Kb en gewoon legaal gratis en werkt, geloof er niks van.
Misschien werkt het wel trouwens
janradwoensdag 7 december 2005 @ 19:27
Als ik alt+f4 doe wordt ik uit het spel gesodemietert. Trouwens die one stop stock shop is dat dezelfde als de gewone stock shop of zit die ergens anders ? Nog 200.000 aan bounty en ik kan de nummer 6 uitdagen. Die superbolide van die vent wordt van mij eg wel
CittaRwoensdag 7 december 2005 @ 19:32
one stop stock shop? wtf is dat?
UnleashMitchwoensdag 7 december 2005 @ 19:34
quote:
Op woensdag 7 december 2005 19:27 schreef janrad het volgende:
Als ik alt+f4 doe wordt ik uit het spel gesodemietert.
No shit einstein
Dacidewoensdag 7 december 2005 @ 19:35
Yes, zojuist blacklist nummer 2 gepowned

Helaas geen pink slip
CittaRwoensdag 7 december 2005 @ 19:42
geen pink slip?
pink slip zit altijd van de 3 vraagtekens in het midden of rechts, nog nooit een pink slip gemist
Arnold_fanwoensdag 7 december 2005 @ 19:52
quote:
Op woensdag 7 december 2005 19:35 schreef Dacide het volgende:
Yes, zojuist blacklist nummer 2 gepowned

Helaas geen pink slip
Welke heb jij genomen?Dan weet ik welke ik moet nemen
janradwoensdag 7 december 2005 @ 20:33
quote:
Op woensdag 7 december 2005 19:34 schreef UnleashMitch het volgende:

[..]

No shit einstein
Oke dat is dus de bedoeling kebhem door
UnleashMitchwoensdag 7 december 2005 @ 20:37
quote:
Op woensdag 7 december 2005 20:33 schreef janrad het volgende:
Oke dat is dus de bedoeling kebhem door
Dan wordt nml je progress niet gesaved
Dulkwoensdag 7 december 2005 @ 21:14
net ontsnapt uit me grootste pursuit ooit
ZigoSOSwoensdag 7 december 2005 @ 21:19
Niet verkeerd
Voor 16 minuten
ElmarOwoensdag 7 december 2005 @ 21:49
quote:
Op woensdag 7 december 2005 19:42 schreef CittaR het volgende:
geen pink slip?
pink slip zit altijd van de 3 vraagtekens in het midden of rechts, nog nooit een pink slip gemist
Ik heb hem ook een aantal keer links gehad.
Dacidewoensdag 7 december 2005 @ 22:45
quote:
Op woensdag 7 december 2005 19:42 schreef CittaR het volgende:
geen pink slip?
pink slip zit altijd van de 3 vraagtekens in het midden of rechts, nog nooit een pink slip gemist
Ik had de middelste en de rechte genomen
UnleashMitchwoensdag 7 december 2005 @ 23:26
quote:
Op woensdag 7 december 2005 19:42 schreef CittaR het volgende:
geen pink slip?
pink slip zit altijd van de 3 vraagtekens in het midden of rechts, nog nooit een pink slip gemist
Ik had nooit naar je moeten luisteren Gelukkig is de Lancer meer dan OK dus zo'n groot probleem is t ook weer niet
janradwoensdag 7 december 2005 @ 23:44
quote:
Op woensdag 7 december 2005 21:14 schreef Dulk het volgende:
net ontsnapt uit me grootste pursuit ooit
[afbeelding]
Wat krijg je allemaal voor je wielen met Heat 5 ? ik ben nooit verder dan heat 4 gekomen.
_moder8or_woensdag 7 december 2005 @ 23:45
quote:
Op woensdag 7 december 2005 23:44 schreef janrad het volgende:

[..]

Wat krijg je allemaal voor je wielen met Heat 5 ? ik ben nooit verder dan heat 4 gekomen.
Heavy SUV's en Z06 Corvette Poitie auto's
CittaRdonderdag 8 december 2005 @ 02:02
quote:
Op woensdag 7 december 2005 23:44 schreef janrad het volgende:

[..]

Wat krijg je allemaal voor je wielen met Heat 5 ? ik ben nooit verder dan heat 4 gekomen.
heat 7 is ook vet, alleen maar heavy suv's
quote:
Op woensdag 7 december 2005 23:26 schreef UnleashMitch het volgende:

[..]

Ik had nooit naar je moeten luisteren Gelukkig is de Lancer meer dan OK dus zo'n groot probleem is t ook weer niet
haha, sorry
bij mij werkte het wel, alleen wel vanaf blacklist 8 ofzo... mja het zal wel verschillend zijn.
Frozen_Icedonderdag 8 december 2005 @ 09:11
quote:
Op woensdag 7 december 2005 23:45 schreef _moder8or_ het volgende:

[..]

Heavy SUV's en Z06 Corvette Poitie auto's
heavy suv heb ik ook al met heath 4 hoor.. en die stellen nix voor tegen me lancer
Googolplexiandonderdag 8 december 2005 @ 09:37
quote:
Op donderdag 8 december 2005 09:11 schreef Frozen_Ice het volgende:

[..]

heavy suv heb ik ook al met heath 4 hoor.. en die stellen nix voor tegen me lancer
Dat zijn de gewone SUVs, toch? De Rhino's, zeg maar.
Die lijken zwaar omdat je ze op de motorruimte pakt (frontaal)
auto's zijn een stuk lichter aan de achterkant.

Als het goed is komen de heavy SUVs pas in heat 5+
_moder8or_donderdag 8 december 2005 @ 09:39
quote:
Op donderdag 8 december 2005 09:11 schreef Frozen_Ice het volgende:

[..]

heavy suv heb ik ook al met heath 4 hoor.. en die stellen nix voor tegen me lancer
Dat zijn normale SUV's .
Maar in 5 - 6 en 7 zijn ze dus fucking moeilijk.
#ANONIEMdonderdag 8 december 2005 @ 09:43
ik zit op 3% van het spel nu en heb al $1,000,000
_moder8or_donderdag 8 december 2005 @ 09:45
quote:
Op donderdag 8 december 2005 09:43 schreef Backhander het volgende:
ik zit op 3% van het spel nu en heb al $1,000,000
Bounty neem ik aan en geen geld.
Googolplexiandonderdag 8 december 2005 @ 09:45
cheat codes
SPOILER
Need for Speed Most Wanted Cheats

PC
Enter the following codes without spaces at the at the Most Wanted title screen:

* givemethegto - Releases the GTO
* iammostwanted - Unlocks all cars
* burgerking - Unlocks Burger King Challenge
* castrol - Unlocks Castrol Ford GT

PlayStation 2
Enter the following codes at the press Start screen:

* Up, Down, Up, Down, Left, Rright, Left, Right - Unlocks Burger King Challenge
* Left, Left, Right, Right, Up, Down, Up, Down - Unlocks Castrol Ford GT
* Pp, Up, Down, Down, Left, Right, Up, Down - Unlocks an extra marker in shops

Xbox360
Enter the following codes at the press Start screen:

* Up, Down, Up, Down, Left, Right, Left - Unlocks Burger King Challenge
* Left, Right, Left, Right, Up, Down, Up, Down - Unlocks Castrol Ford GT
* Up, Up, Down, Down, Left, Right, Up, Down - Free upgrades

Xbox
Enter the following codes at the press Start screen:

* Up, Down, Up, Down, Left, Right, Left, Right - Unlocks Burger King Challenge
* Left, Right, Left, Right, Up, Down, Up, Down - Unlocks Castrol Ford GT
* Up, Up, Down, Down, Left, Right, Up, Down - Unlocks an extra marker in shops

Gamecube
Enter the following codes at the main menu (not all work in career mode):

* Up, Down, Up, Down,Left, Right, Left, Right - Unlocks Burger King Challenge
* Left, Right, Left, Right, Up, Down, Up, Down - Unlocks Castrol Ford GT
_moder8or_donderdag 8 december 2005 @ 09:47
quote:
Op donderdag 8 december 2005 09:45 schreef Googolplexian het volgende:
cheat codes
Hoezo in spoiler tags?
Googolplexiandonderdag 8 december 2005 @ 10:10
quote:
Op donderdag 8 december 2005 09:47 schreef _moder8or_ het volgende:

[..]

Hoezo in spoiler tags?
Voor het geval dat iemand dat niet wil weten

utils (PC):
quote:
ToCA_Edit has created a moveable camera for Need For Speed: Most Wanted. This camera works with v1.2 - v1.3 - and the DEMO. For those that wonder what this could possibly be used for, how about a In-Car view
quote:
You can Download the tool and see more videos and Pictures on his site ToCA_EDIT
quote:
EA has released patch 1.3 for NFSMW. The patch will do the following:

* Fixed problem with user not being returned to the offline main menu when losing their connection.
* Users are no longer returned to the offline main menu after a LAN race.
* Fixed host hanging in an empty game room after exiting a race.
* Users are now able to find LAN races created through Quick Race.
* Fixed issue where the game will softlock and lose focus when clicking on 'Continue' in the [create new account] screen when information is entered but not confirmed in one of the first four fields.
* Corrected number of laps in Knockout race event in Blacklist 15.
* Fixed problem where users are disconnected from LAN after finishing a race.
* Fixed issue with backround disappearing when mouse clicking the 'Statistics' button during the Hurry Up timer.
* Fixed a crash in the Foreign Registration Alert screen if the user clicks the back button.
* Fixed a crash when backing out and re-entering the Rap Sheet using the mouse.
* Clicking the back button during the Rap Sheet intro now returns the user to the Main Menu.
* Fixed issue with the interior of the car sometimes disappearing during gameplay.
* Fixed performance parts not showing up unless profile loaded.

You can access the file here:
- Patch1.3 @ EA Server
- Patch1.3 @ ND4SPDWorld Server
_moder8or_donderdag 8 december 2005 @ 10:14
Ziet het er een beetje uit?
Googolplexiandonderdag 8 december 2005 @ 10:17
quote:
Op donderdag 8 december 2005 10:14 schreef _moder8or_ het volgende:
Ziet het er een beetje uit?
Ik heb PS2 dus kan het niet testen
_moder8or_donderdag 8 december 2005 @ 10:18
quote:
Op donderdag 8 december 2005 10:17 schreef Googolplexian het volgende:

[..]

Ik heb PS2 dus kan het niet testen
Dan probeer ik het wel eens uit
babbadonderdag 8 december 2005 @ 10:19
quote:
Op donderdag 8 december 2005 09:39 schreef _moder8or_ het volgende:

[..]

Dat zijn normale SUV's .
Maar in 5 - 6 en 7 zijn ze dus fucking moeilijk.
Uhmm ik heb ook alleen nog heat 4 gehad en als ik een SUV omverknal met 300 km/h dan staat er toch echt dat ik een Heavy SUV omver geknald heb
_moder8or_donderdag 8 december 2005 @ 10:22
quote:
Op donderdag 8 december 2005 10:19 schreef babba het volgende:

[..]

Uhmm ik heb ook alleen nog heat 4 gehad en als ik een SUV omverknal met 300 km/h dan staat er toch echt dat ik een Heavy SUV omver geknald heb
Ik kan het me niet voorstellen, want de suv's in heat 5-7 zijn veel ruiger.
#ANONIEMdonderdag 8 december 2005 @ 12:23
quote:
Op donderdag 8 december 2005 09:45 schreef _moder8or_ het volgende:

[..]

Bounty neem ik aan en geen geld.
verkeerd aangenomen dan want ik heb $1,000,000 in cash
_moder8or_donderdag 8 december 2005 @ 12:55
quote:
Op donderdag 8 december 2005 12:23 schreef Backhander het volgende:

[..]

verkeerd aangenomen dan want ik heb $1,000,000 in cash
Cheater
Googolplexiandonderdag 8 december 2005 @ 13:00
quote:
Op donderdag 8 december 2005 10:22 schreef _moder8or_ het volgende:

[..]

Ik kan het me niet voorstellen, want de suv's in heat 5-7 zijn veel ruiger.
heeft ook wel veel te maken met de agressie van de AI in heat 5-7.
Ook de gewone koppers lijken veel harder en steviger op de weg te liggen. Waar je met heat 1-4 een kopper nog met gemak uit de weg kunt duwen lukt dat niet meer bij 5-7.
Drumpiedonderdag 8 december 2005 @ 14:08
ik heb het bestandje van black edition in de global map gedaan, moet ik dan overnieuw beginnen??
Dulkdonderdag 8 december 2005 @ 14:36
quote:
Op donderdag 8 december 2005 14:08 schreef Drumpie het volgende:
ik heb het bestandje van black edition in de global map gedaan, moet ik dan overnieuw beginnen??
ja ik schijn er ook de black edition van gemaakt te hebben, maar er is niets veranderd naar mijn mening :S
Arnold_fandonderdag 8 december 2005 @ 14:37
Als SUV's stil staan zijn ze heel eenvoudig om te gooien, en met mijn subaru heb ik ook al regelmatig gehad dat er een SUV frontaal opknalde en hij daarbij over de kop ging (over me heen) en ik zelf langszaam door kon rijden.
ZigoSOSdonderdag 8 december 2005 @ 15:27
quote:
Op donderdag 8 december 2005 12:23 schreef Backhander het volgende:

[..]

verkeerd aangenomen dan want ik heb $1,000,000 in cash
Heb je van mij
Komt ie daar: 'woei ik ben cool ik weet hoe ik een miljoen kan hebben op 3 %'
Copyright by mij!
En zo kan ik het dus ook, op 0% $ 99999999999999999999999999999999 hebben zegmaar
Drumpiedonderdag 8 december 2005 @ 15:46
quote:
Op donderdag 8 december 2005 15:27 schreef ZigoSOS het volgende:

[..]

Heb je van mij
Komt ie daar: 'woei ik ben cool ik weet hoe ik een miljoen kan hebben op 3 %'
Copyright by mij!
En zo kan ik het dus ook, op 0% $ 99999999999999999999999999999999 hebben zegmaar
hoe dan??
ZigoSOSdonderdag 8 december 2005 @ 15:50
Progammatje waarmee je na wat zoeken je geldbedrag kan veranderen..
(Tsearch)
H.M.Murdockdonderdag 8 december 2005 @ 15:59
Heeft iemand misschien de tafel/tabel voor die kaarten die je kan kiezen na het verslaan van een tegenstander van de BlackList voor de PS2. Zou wel van pas komen
Eric82donderdag 8 december 2005 @ 17:01
ff een beetje bounty.....

_moder8or_donderdag 8 december 2005 @ 17:24
quote:
Op donderdag 8 december 2005 17:01 schreef Eric82 het volgende:
ff een beetje bounty.....

[afbeelding]
Mijn record: 11.800.000
dapluizdonderdag 8 december 2005 @ 18:13
Is dat in 1 pursuit ?
_moder8or_donderdag 8 december 2005 @ 18:39
quote:
Op donderdag 8 december 2005 18:13 schreef dapluiz het volgende:
Is dat in 1 pursuit ?
Zeker Van 34 minuten.
janraddonderdag 8 december 2005 @ 18:40
Zojuist de Lamborginie van de nummer 6 te pakken. daar moet je mee leren rijden zeg maar. Allemachtig wat heeft dat ding een power en dat geluid als je je gas loslaat
janraddonderdag 8 december 2005 @ 18:42
quote:
Op donderdag 8 december 2005 15:27 schreef ZigoSOS het volgende:

[..]

Heb je van mij
Komt ie daar: 'woei ik ben cool ik weet hoe ik een miljoen kan hebben op 3 %'
Copyright by mij!
En zo kan ik het dus ook, op 0% $ 99999999999999999999999999999999 hebben zegmaar
En wat is daar de lol van dan ? gewoon er voor moeten racen anders kun je dit spel net zo goed niet spelen.
_moder8or_donderdag 8 december 2005 @ 19:11
Bijna 400 km/h met de CLK
LoggedIndonderdag 8 december 2005 @ 19:13
quote:
Op donderdag 8 december 2005 19:11 schreef _moder8or_ het volgende:
Bijna 400 km/h met de CLK
dan kan je toch niets meer? op 400Km/u
janraddonderdag 8 december 2005 @ 19:21
Ik vindt 310 met de Lambo al bijna onmogelijk
H.M.Murdockdonderdag 8 december 2005 @ 19:56
Heeft iemand misschien de tafel/tabel voor die kaarten die je kan kiezen na het verslaan van een tegenstander van de BlackList voor de PS2. Zou wel van pas komen
ZigoSOSdonderdag 8 december 2005 @ 19:58
quote:
Op donderdag 8 december 2005 18:42 schreef janrad het volgende:

[..]

En wat is daar de lol van dan ? gewoon er voor moeten racen anders kun je dit spel net zo goed niet spelen.
Als ik ooit geld tekort kom voor een nieuwe auto
Ik erger me kapot als ik geen geld heb en nieuwe onderdelen vrij heb/ een mooie nieuwe auto die ik wil heb vrij gespeeld..
McGillesdonderdag 8 december 2005 @ 19:59
quote:
Op donderdag 8 december 2005 19:58 schreef ZigoSOS het volgende:

[..]

Als ik ooit geld tekort kom voor een nieuwe auto
Ik erger me kapot als ik geen geld heb en nieuwe onderdelen vrij heb/ een mooie nieuwe auto die ik wil heb vrij gespeeld..
Moet je maar sparen ervoor, met cheats zo'n spel spelen is Met cheats ben je er ook zo op uitgekeken, alleen maar negatief dus...
ZigoSOSdonderdag 8 december 2005 @ 20:03
Ik geef er niks om wat jij daar van vind.
Ik vind het niet leuk als ik geld tekort kmo voor een auto die ik net vrijgespeeld heb die ik persé wil
Googolplexiandonderdag 8 december 2005 @ 20:09
quote:
Op donderdag 8 december 2005 20:03 schreef ZigoSOS het volgende:
Ik geef er niks om wat jij daar van vind.
Ik vind het niet leuk als ik geld tekort kmo voor een auto die ik net vrijgespeeld heb die ik persé wil
Ieder z'n eigen manier van spelen. Jij download een spel en speelt het met cheats binnen no time uit (omdat je 20 games per week dl'd)... een ander koopt het en wil er duurzaam van genieten.

Ieder z'n meug.
_moder8or_donderdag 8 december 2005 @ 20:34
quote:
Op donderdag 8 december 2005 19:13 schreef LoggedIn het volgende:

[..]

dan kan je toch niets meer? op 400Km/u
Nou, deze rijdt gewoon lekker.
janraddonderdag 8 december 2005 @ 20:36
quote:
Op donderdag 8 december 2005 19:58 schreef ZigoSOS het volgende:

[..]

Als ik ooit geld tekort kom voor een nieuwe auto
Ik erger me kapot als ik geen geld heb en nieuwe onderdelen vrij heb/ een mooie nieuwe auto die ik wil heb vrij gespeeld..
Dan speel je het waarschijnlijk niet goed. Ik heb 6 auto's en ongeveer 80.000 aan cash. Kan niet alle auto's tegelijk tunen vanwege de cash maar dat geeft niets. Een beetje strategies spelen en je hebt veel meer lol . Ga wel twee autos verkopen, de kosten van die karren hé
McGillesdonderdag 8 december 2005 @ 20:43
Ben nu nr6 op de blacklist, 7 auto's en 380.000 aan geld, zat toch?
Dacidedonderdag 8 december 2005 @ 20:46
Vinden jullie ook niet dat heat level 5 makkelijker is dan nummer 4...

Bij 4 heb je van die pontiac GTO's (dacht ik), bij heat 5 heb je die corvettes... Die corvettes blaas/knal je makkelijk omver... die GTO gaan stukken moeilijker..
_moder8or_donderdag 8 december 2005 @ 20:47
quote:
Op donderdag 8 december 2005 20:46 schreef Dacide het volgende:
Vinden jullie ook niet dat heat level 5 makkelijker is dan nummer 4...

Bij 4 heb je van die pontiac GTO's (dacht ik), bij heat 5 heb je die corvettes... Die corvettes blaas/knal je makkelijk omver... die GTO gaan stukken moeilijker..
Niet opgevallen eigenlijk. Trouwens, het ligt erook aan waar je ze raakt. Achterkant is het lichtst en voorkant het zwaarst (ivm motor)
Dacidedonderdag 8 december 2005 @ 20:52
ja dat wist ik al ja.... maar ik ben altijd blij als eindelijk die corvetjes komen... KNALLEN MET DIE HAP
_moder8or_donderdag 8 december 2005 @ 20:55
quote:
Op donderdag 8 december 2005 20:52 schreef Dacide het volgende:
ja dat wist ik al ja.... maar ik ben altijd blij als eindelijk die corvetjes komen... KNALLEN MET DIE HAP
Corvettes : 20.000 bounty
SUV: 15.000 bounty
Heavy SUV: 30.000 bounty

Heb je al eens "Cross" uitgeschakeld? 300.000 bounty én ik heb een heli laten neerstorten
Dacidedonderdag 8 december 2005 @ 20:59
Ik heb nog nooit cross achter me gehad zover ik weet. (heb nog nooit heat 7 gehad).
Heli komt ook nooit zo kortbij....

ik ben op dit moment #2... dus nog een paar races en ik mag Razor eruit knallen.
Arnold_fandonderdag 8 december 2005 @ 21:14
quote:
Op donderdag 8 december 2005 20:55 schreef _moder8or_ het volgende:

[..]

Corvettes : 20.000 bounty
SUV: 15.000 bounty
Heavy SUV: 30.000 bounty

Heb je al eens "Cross" uitgeschakeld? 300.000 bounty én ik heb een heli laten neerstorten
Wie of wat is Cross? En hoe krijg je een heli naar beneden Het is geen GTA dat je ze neer kunt schieten?
ZigoSOSdonderdag 8 december 2005 @ 21:14
quote:
Op donderdag 8 december 2005 20:09 schreef Googolplexian het volgende:

[..]

Ieder z'n eigen manier van spelen. Jij download een spel en speelt het met cheats binnen no time uit (omdat je 20 games per week dl'd)... een ander koopt het en wil er duurzaam van genieten.

Ieder z'n meug.

'Jij download 20 spellen blablablablabla'

Je weet niet waar je het over hebt
En ik heb NFS nu al zeker 2 weken, en zit misschien op 30%..
_moder8or_donderdag 8 december 2005 @ 21:23
quote:
Op donderdag 8 december 2005 21:14 schreef Arnold_fan het volgende:

[..]

Wie of wat is Cross? En hoe krijg je een heli naar beneden Het is geen GTA dat je ze neer kunt schieten?
Cross is die politie-agent in de zwarte corvette . Die rijdt soms achter je aan met Heat 5 met de andere witte cop's.

En die heli heb ik naar beneden gehaald door een Donut shop te laten instorten terwijl hij bijna op de grond was geland
Arnold_fandonderdag 8 december 2005 @ 22:23
quote:
Op donderdag 8 december 2005 21:23 schreef _moder8or_ het volgende:

[..]

Cross is die politie-agent in de zwarte corvette . Die rijdt soms achter je aan met Heat 5 met de andere witte cop's.

En die heli heb ik naar beneden gehaald door een Donut shop te laten instorten terwijl hij bijna op de grond was geland
Hmm ik zal opletten of ik hem zie, voor extra punten doen we alles Die heli is dus eigenlijk een beetje geluk, maar nu ik in hogere heatlevels kom gaat hij inderdaad steeds lager vliegen
dapluizdonderdag 8 december 2005 @ 22:27
Ik blijf kloten met die milestones, tis steeds dat ik bijna alles heb voor een milestone en dan crash ik weer ofzo :S
Spel had voor mij net zo leuk geweest als ik alleen die races had hoeven doen, die vind ik leuk zat
Milestones ga ik alleen maar controllers van kapot gooien
Arnold_fandonderdag 8 december 2005 @ 22:34
quote:
Op donderdag 8 december 2005 22:27 schreef dapluiz het volgende:
Ik blijf kloten met die milestones, tis steeds dat ik bijna alles heb voor een milestone en dan crash ik weer ofzo :S
Spel had voor mij net zo leuk geweest als ik alleen die races had hoeven doen, die vind ik leuk zat
Milestones ga ik alleen maar controllers van kapot gooien
Dat had ik ook, maar als je een 4wheel drive neemt kun je bijna altijd weer loskomen, zelfs als er 6 auto's tegen je aanzit en je stilstaat. Wel tunen natuurlijk en turbo laag zetten.
babbadonderdag 8 december 2005 @ 22:45
Wat ik ook zo irritant vind, als je tegenstander crashed en je bouwt een voorsprong op van een kilometer dan zijn ze binnen luttele seconden weer vlak achter je alsof ze 800 km/h rijden
quote:
Op donderdag 8 december 2005 22:27 schreef dapluiz het volgende:
Ik blijf kloten met die milestones, tis steeds dat ik bijna alles heb voor een milestone en dan crash ik weer ofzo :S
Spel had voor mij net zo leuk geweest als ik alleen die races had hoeven doen, die vind ik leuk zat
Milestones ga ik alleen maar controllers van kapot gooien
Voor mij is het juist andersom, ik heb een hekel aan de normale races en vind de milestones behalen verreweg het leukst
_moder8or_donderdag 8 december 2005 @ 22:59
Mij maakt het niets uit wat ik moet doen, alles is gewoon gaaf om te doen.
Googolplexiandonderdag 8 december 2005 @ 23:11
quote:
Op donderdag 8 december 2005 21:14 schreef ZigoSOS het volgende:

[..]


'Jij download 20 spellen blablablablabla'

Je weet niet waar je het over hebt
En ik heb NFS nu al zeker 2 weken, en zit misschien op 30%..
gedownload of gekocht?


nvm.. eerlijk antwoord is hier teveel gevraagd.
McGillesdonderdag 8 december 2005 @ 23:16
Morgen krijg ik mijn momo stuurtje binnen, lekker scheuren dan weer, jammer genoeg weinig tijd dit weekend
Dulkvrijdag 9 december 2005 @ 00:26
quote:
Op donderdag 8 december 2005 22:45 schreef babba het volgende:
Wat ik ook zo irritant vind, als je tegenstander crashed en je bouwt een voorsprong op van een kilometer dan zijn ze binnen luttele seconden weer vlak achter je alsof ze 800 km/h rijden
ik had een paar races trg 1, die had zichzelf dus klem gezet met een vrachtwagen met boomstammen, en die heeft dus de hele ronde vastgezeten uiteindelijk was die 31.000M achter
en ik heb hem dus vast een beetje losgetikt in het volgende rondje, naja na een paar seconden kwam die idd met ik denk wel 600km/h voorbij zetten en halverwege het rondje was die weer normaal ingelopen !! kut catch up functie!!!
_moder8or_vrijdag 9 december 2005 @ 00:28
quote:
Op donderdag 8 december 2005 23:16 schreef McGilles het volgende:
Morgen krijg ik mijn momo stuurtje binnen, lekker scheuren dan weer, jammer genoeg weinig tijd dit weekend
Ik ga mijn MOMO verkopen
janradvrijdag 9 december 2005 @ 00:28


Het plaatje is een beetje klein maar het is echt een bounty van 822.000. Niet de hoogste van dit forum maar ik ben er toch wel trots op . op naar no 5 van de blacklist.
_moder8or_vrijdag 9 december 2005 @ 00:29
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 00:28 schreef janrad het volgende:
[afbeelding]

Het plaatje is een beetje klein maar het is echt een bounty van 822.000. Niet de hoogste van dit forum maar ik ben er toch wel trots op . op naar no 5 van de blacklist.
Hoezo zo klein en niet met een maximale breedte van 580 pixels?
dapluizvrijdag 9 december 2005 @ 08:17
quote:
Op donderdag 8 december 2005 22:34 schreef Arnold_fan het volgende:

[..]

Dat had ik ook, maar als je een 4wheel drive neemt kun je bijna altijd weer loskomen, zelfs als er 6 auto's tegen je aanzit en je stilstaat. Wel tunen natuurlijk en turbo laag zetten.
Probeerde het gister met de impreza, maar nog nix laag gezet oid, met turbo laag trekt ie beter op begrijp ik ?
Arnold_fanvrijdag 9 december 2005 @ 09:42
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 08:17 schreef dapluiz het volgende:

[..]

Probeerde het gister met de impreza, maar nog nix laag gezet oid, met turbo laag trekt ie beter op begrijp ik ?
Dan gebruikt hij de turbo(extra kracht) in de lage toeren, oftewel bij optrekken. De topsnelheid zal dalen, maar bij optrekken ben je sterker.
janradvrijdag 9 december 2005 @ 09:42
quote:
Op donderdag 8 december 2005 22:34 schreef Arnold_fan het volgende:

[..]

Dat had ik ook, maar als je een 4wheel drive neemt kun je bijna altijd weer loskomen, zelfs als er 6 auto's tegen je aanzit en je stilstaat. Wel tunen natuurlijk en turbo laag zetten.
Hoe laag zet jij hem ? Ik vind de Lancer overigens de betere auto om mee te rijden. Beter nog dan de Lamborginie Callardo.
dapluizvrijdag 9 december 2005 @ 10:02
Misschien toch ff proberen, topsnelheid heb je bij pursuits toch niks aan, is je top 200 rijdt de politie ook 200, maar als je top 330 is dan houden ze je ook gezellig bij
Arnold_fanvrijdag 9 december 2005 @ 10:33
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 09:42 schreef janrad het volgende:

[..]

Hoe laag zet jij hem ? Ik vind de Lancer overigens de betere auto om mee te rijden. Beter nog dan de Lamborginie Callardo.
Ik heb hem op een na laagste staan, en de height op laagste, dan lig je beter op de weg en val je minder snel om. De verdere instellingen heb ik nog niet ontdekt, bijvoorbeeld wat er gebeurt als ik nitro laag zet, werkt die dan beter in lage toeren, of is hij minder sterk en gaat de nitro langer mee?
ZigoSOSvrijdag 9 december 2005 @ 11:22
Bij nitro is het óf kort en erg krachtig, óf lang en minder krachtig, maar welke voor de '-' en welke voor de '+' geld weet ik niet.
Arnold_fanvrijdag 9 december 2005 @ 11:31
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 11:22 schreef ZigoSOS het volgende:
Bij nitro is het óf kort en erg krachtig, óf lang en minder krachtig, maar welke voor de '-' en welke voor de '+' geld weet ik niet.
Dan is kort en krachtig voor achtervolgingen beter, dan kom je makkelijk los, bij racen is iets minder sterk ideaal omdat je dan meer kunt gebruiken.
Dulkvrijdag 9 december 2005 @ 19:54
net nr #2 van de blacklist verslagen , en bij challenges EINDELIJK nr 35 gehaald!!!! een tollbooth die echt onmogelijk leek, maar nu na een poging of 40 eindelijk gehaald en dan opeens met 4 sec over terwijl ik er structureel 5 tekort kwam ongeveer
_moder8or_vrijdag 9 december 2005 @ 19:55
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 19:54 schreef Dulk het volgende:
net nr #2 van de blacklist verslagen , en bij challenges EINDELIJK nr 35 gehaald!!!! een tollbooth die echt onmogelijk leek, maar nu na een poging of 40 eindelijk gehaald en dan opeens met 4 sec over terwijl ik er structureel 5 tekort kwam ongeveer
Dat is wel erg mooi gedaan dan!
ZigoSOSvrijdag 9 december 2005 @ 20:15
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 11:31 schreef Arnold_fan het volgende:

[..]

Dan is kort en krachtig voor achtervolgingen beter, dan kom je makkelijk los, bij racen is iets minder sterk ideaal omdat je dan meer kunt gebruiken.
Ja maar wat hoort dan bij de Min en wat bij de Plus?
Dacidevrijdag 9 december 2005 @ 20:20
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 20:15 schreef ZigoSOS het volgende:

[..]

Ja maar wat hoort dan bij de Min en wat bij de Plus?
Als je de schuif helemaaal naar rechts zet (dus vol in de +), dan pomp je je nitro in snel tempo leeg... MAAR je krijgt wel een flinke boost (die redelijk snel op is)...

als je hem helemaal naar de - zet, dan kan je over lange tijd nos gebruiken, maar helaas,, de boost is dan maar matig.
Dacidevrijdag 9 december 2005 @ 20:22
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 10:33 schreef Arnold_fan het volgende:

[..]

Ik heb hem op een na laagste staan, en de height op laagste, dan lig je beter op de weg en val je minder snel om. De verdere instellingen heb ik nog niet ontdekt, bijvoorbeeld wat er gebeurt als ik nitro laag zet, werkt die dan beter in lage toeren, of is hij minder sterk en gaat de nitro langer mee?
op 1 na laagste (de turbo) is ook niet alles... de Lacermotor heeft als karakteristiek dat ie hoogtoerig is. Daar moet je ook gebruik van maken. Ik zou daarom bij de lancer de turbo niet lager zetten dan -2 of -3.
_moder8or_vrijdag 9 december 2005 @ 20:28
Zo. #13 verslagen, op naar #12
Googolplexianvrijdag 9 december 2005 @ 20:30
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 09:42 schreef janrad het volgende:

[..]

Hoe laag zet jij hem ? Ik vind de Lancer overigens de betere auto om mee te rijden. Beter nog dan de Lamborginie Callardo.
De Gallardo is echt vele malen beter Ook vierwiel aangedreven en een shitload sneller.
Als ik nu terug ga naar de Lancer dan lijkt het alsof ik stilsta.
Arnold_fanvrijdag 9 december 2005 @ 20:57
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 20:22 schreef Dacide het volgende:

[..]

op 1 na laagste (de turbo) is ook niet alles... de Lacermotor heeft als karakteristiek dat ie hoogtoerig is. Daar moet je ook gebruik van maken. Ik zou daarom bij de lancer de turbo niet lager zetten dan -2 of -3.
Ik rij in een Subaru dus niet echt een hele snelle racer met hoge toeren, maar wel een goede tip voor de snellere auto's.

Wat zijn de overige 4wheel drives die sneller zijn dan de Subaru? En is het een verbetering? Want de agenten houden je toch wel bij, want ze duiken steeds weer voor je op.
Drumpievrijdag 9 december 2005 @ 21:05
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 10:33 schreef Arnold_fan het volgende:

[..]

Ik heb hem op een na laagste staan, en de height op laagste, dan lig je beter op de weg en val je minder snel om. De verdere instellingen heb ik nog niet ontdekt, bijvoorbeeld wat er gebeurt als ik nitro laag zet, werkt die dan beter in lage toeren, of is hij minder sterk en gaat de nitro langer mee?
Hoe doe je dat???
LoggedInvrijdag 9 december 2005 @ 21:28
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 21:05 schreef Drumpie het volgende:

[..]

Hoe doe je dat???
als je aan het rijden bent op esc. drukken en dan naar rechts scrollen naar "...performance..."
Drumpievrijdag 9 december 2005 @ 22:06
Ik heb Nederlandse Nfs maar ik heb het al gevonden
Xtr3mEvrijdag 9 december 2005 @ 22:45


echt geen kans bij zo'n situatie
Martijn85vrijdag 9 december 2005 @ 23:44
En ook al na 17 sec
_moder8or_zaterdag 10 december 2005 @ 02:03
Stel jullie hebben de Nederlandse versie geinstalleerd: Ga naar (bijvoorbeeld: D:\Need For Speed Most Wanted\Languages) en verander de naam 'Dutch' naar 'English' en 'English' naar 'Nederlands' (allemaal BIN bestanden) Nu heb je het spel in het Engels
Dulkzaterdag 10 december 2005 @ 02:05
quote:
Op zaterdag 10 december 2005 02:03 schreef _moder8or_ het volgende:
Stel jullie hebben de Nederlandse versie geinstalleerd: Ga naar (bijvoorbeeld: D:\Need For Speed Most Wanted\Languages) en verander de naam 'Dutch' naar 'Engels' en 'Engels' naar 'Nederlands' (allemaal BIN bestanden) Nu heb je het spel in het Engels
moet dat niet toevallig english zijn ???
_moder8or_zaterdag 10 december 2005 @ 02:07
quote:
Op zaterdag 10 december 2005 02:05 schreef Dulk het volgende:

[..]

moet dat niet toevallig english zijn ???
Inderdaad Bedankt
Heb het snel geedit.
Dulkzaterdag 10 december 2005 @ 02:08
tering en hoe stoned ik dus ook ben, dat zie ik gewoon ff
coolhvazaterdag 10 december 2005 @ 02:36

^^ 7 Minuten? Wat mij betreft 30 minuten, duurt alleen ff, mooi tijd voor een sjaggie!


^^ Geweldig als je de politie zo op elkaar ziet inrammen...


^^ En als je dan na 7 minuten ff achteruit rijd de cooldown, alleen ff opletten dat er niet ineens een politie auto DOOR de vloer omhoog wordt geduwd, en dan nog, ff rammen en dan is ie stuk!


^^ Tollbooth? Ach, meestal meer als een halve minuut over, vind er eigenlijk nix aan, alleen wel relaxed dat je geen tegenstanders hebt, politie heb ik nooit last van, ligt toch mijlenver achter.
Googolplexianzaterdag 10 december 2005 @ 02:46
quote:
Op zaterdag 10 december 2005 02:36 schreef coolhva het volgende:
[afbeelding]
^^ 7 Minuten? Wat mij betreft 30 minuten, duurt alleen ff, mooi tijd voor een sjaggie!

[afbeelding]
^^ Geweldig als je de politie zo op elkaar ziet inrammen...

[afbeelding]
^^ En als je dan na 7 minuten ff achteruit rijd de cooldown, alleen ff opletten dat er niet ineens een politie auto DOOR de vloer omhoog wordt geduwd, en dan nog, ff rammen en dan is ie stuk!

[afbeelding]
^^ Tollbooth? Ach, meestal meer als een halve minuut over, vind er eigenlijk nix aan, alleen wel relaxed dat je geen tegenstanders hebt, politie heb ik nooit last van, ligt toch mijlenver achter.


mooie screenies

goeie manier om de <2min (evade cops in less than 2 minutes) milestones makkelijk te halen, trouwens, is door de milestone vanuit de blacklist te accepten en als je dan voor de kopper op de kruising staat... 2 seconden (ofzo) wachten en dan met vol nitro op 'm inrijden. Kopper kapot > ergens hiden of een onlogische route volgen en voila... weer een milestone.

Deze is echter wel zo simpel dat ik aanneem dat jullie 'm al weten
_moder8or_zaterdag 10 december 2005 @ 11:05
quote:
Op zaterdag 10 december 2005 02:36 schreef coolhva het volgende:
[afbeelding]
^^ 7 Minuten? Wat mij betreft 30 minuten, duurt alleen ff, mooi tijd voor een sjaggie!

[afbeelding]
^^ Geweldig als je de politie zo op elkaar ziet inrammen...

[afbeelding]
^^ En als je dan na 7 minuten ff achteruit rijd de cooldown, alleen ff opletten dat er niet ineens een politie auto DOOR de vloer omhoog wordt geduwd, en dan nog, ff rammen en dan is ie stuk!

[afbeelding]
^^ Tollbooth? Ach, meestal meer als een halve minuut over, vind er eigenlijk nix aan, alleen wel relaxed dat je geen tegenstanders hebt, politie heb ik nooit last van, ligt toch mijlenver achter.
A: Hoe doe jij die camerabeelden zo mooi?
B: 30 seconden? Zeker door een trainer
Drifter__zaterdag 10 december 2005 @ 11:47
quote:
Op zaterdag 10 december 2005 02:36 schreef coolhva het volgende:
[afbeelding]
^^ 7 Minuten? Wat mij betreft 30 minuten, duurt alleen ff, mooi tijd voor een sjaggie!

[afbeelding]
^^ Geweldig als je de politie zo op elkaar ziet inrammen...

[afbeelding]
^^ En als je dan na 7 minuten ff achteruit rijd de cooldown, alleen ff opletten dat er niet ineens een politie auto DOOR de vloer omhoog wordt geduwd, en dan nog, ff rammen en dan is ie stuk!

[afbeelding]
^^ Tollbooth? Ach, meestal meer als een halve minuut over, vind er eigenlijk nix aan, alleen wel relaxed dat je geen tegenstanders hebt, politie heb ik nooit last van, ligt toch mijlenver achter.
Hoe doe je die camera zo?
ErwinEHVNLzaterdag 10 december 2005 @ 11:58
ik moet zeggen dat dit spel op de X360 zwaar lelijk is in vergelijking met andere spellen voor de x360.... ik wacht tot de volgende NFS die geen port is voor de Xbox
coolhvazaterdag 10 december 2005 @ 12:38
A: Camera hack 1.0 Kan je met je numpad shit nadat je op * hebt gedrukt je camera veranderen, leuk voor screenshots

Download hier!

Meer info

B: Neuh, gewoon goed rijden, heb nu 100% career, 100% rap sheet dus dan moet je het wel een beetje kunnen. En met een hele snelle bak een tollbooth doen van nr 7 dan heb je veel meer tijd dan dat je eigenlijk nodig hebt.

[ Bericht 18% gewijzigd door coolhva op 10-12-2005 12:41:13 (links toegevoegd) ]
_moder8or_zaterdag 10 december 2005 @ 12:39
quote:
Op zaterdag 10 december 2005 12:38 schreef coolhva het volgende:
A: Camera hack 1.0 Kan je met je numpad shit nadat je op * hebt gedrukt je camera veranderen, leuk voor screenshots
B: Neuh, gewoon goed rijden, heb nu 100% career, 100% rap sheet dus dan moet je het wel een beetje kunnen. En met een hele snelle bak een tollbooth doen van nr 7 dan heb je veel meer tijd dan dat je eigenlijk nodig hebt.
Ik heb die camera hack ook, kan je toch ook in de auto mee zitten?
Maar waar moeten die 2 bestanden dan staan?
coolhvazaterdag 10 december 2005 @ 12:42
Start de camera hack, start daarna nfs:mw, als je aan het rijden bent op de NUMPAD de * 1 keer indrukken, als het goed is kom je dan automagisch in die camera stand terrecht. Met 1 t/m 9 kan je de presets oproepen, met (dacht linker) CTRL-1t/m9 zet je een preset. Met de toetsen op numpad kan je de camera anders zetten.

De camerahack is 1 file, exe, kan je gewoon ergens neer pleuren, en dat is niet dat je in de auto kan zitten, dat is een andere hack
_moder8or_zaterdag 10 december 2005 @ 12:44
Dan heb ik die nog niet, waar te downloaden? En het maakt dus niets uit waar je hem neerzet, of moet het in de dir van NFS?
coolhvazaterdag 10 december 2005 @ 12:47
Download Hierrrrrrrrrr!

Gewoon uitpakken naar een map, c:\temp of c:\weetikveel-verzinwat
De exe starten, dan nfsmw en dan wat hieroven staat...

[offtopic]
Lijkt wel een slow chat hier te worden
[/offtopic]
_moder8or_zaterdag 10 december 2005 @ 13:00
Bedankt coolhva, it works
nlboyzaterdag 10 december 2005 @ 13:07
quote:
Op zaterdag 10 december 2005 12:47 schreef coolhva het volgende:
Download Hierrrrrrrrrr!

Gewoon uitpakken naar een map, c:\temp of c:\weetikveel-verzinwat
De exe starten, dan nfsmw en dan wat hieroven staat...

[offtopic]
Lijkt wel een slow chat hier te worden
[/offtopic]
Thanks.
coolhvazaterdag 10 december 2005 @ 13:16
quote:
Op zaterdag 10 december 2005 13:00 schreef _moder8or_ het volgende:
Bedankt coolhva, it works
NP, just here to help...

Ben nu bezig met die challenges, soms zitten er echt pittige tussen, alleen al omdat je in verneukte bakken rijd soms en je niet de hele map mag gebruiken. Was net bijna ingeboxed omdat ik niet verder mocht. Ik vind dat ik gewoon mijn auto moet kunnen kiezen met die challenges Zal ik ze een poepie laten ruiken.

Vraag me af wat je krijgt als je ALLES op 100% hebt, jij hebt dat toch al _moder8tor_ ? Heb je nog iets speciaals gezien. Naast de unlock van de autos is er nog wat bijzonders wat je krijgt/kan?
dapluizzaterdag 10 december 2005 @ 13:40
Damn, het mag gewoon niet lukken volgens mij
Gister weer voor milestones gehaalt, had ik 200.000 schade terwijl ik langs een strip rij, rij ik de muur in, draai ik me om, rij ik zo over diezelfde spikestrip
Nu maar weer eens opnieuw proberen ...
_moder8or_zaterdag 10 december 2005 @ 13:44
quote:
Op zaterdag 10 december 2005 13:16 schreef coolhva het volgende:

[..]

NP, just here to help...

Ben nu bezig met die challenges, soms zitten er echt pittige tussen, alleen al omdat je in verneukte bakken rijd soms en je niet de hele map mag gebruiken. Was net bijna ingeboxed omdat ik niet verder mocht. Ik vind dat ik gewoon mijn auto moet kunnen kiezen met die challenges Zal ik ze een poepie laten ruiken.

Vraag me af wat je krijgt als je ALLES op 100% hebt, jij hebt dat toch al _moder8tor_ ? Heb je nog iets speciaals gezien. Naast de unlock van de autos is er nog wat bijzonders wat je krijgt/kan?
Ik heb de Challenges op mijn ene account 100% maar de Carrière op 21%, En op mijn andere account precies andersom .

Maar je krijgt wel als extra's bonusauto's
Mad-Mattzaterdag 10 december 2005 @ 20:13
Damn, ik heb al m`n geld verspild aan een auto kopen
Koop ik een Evo heb ik geen geld meer om hem te tunen, nu maar hopen dat m`n RX-8 het nog een tijdje vol houdt (ben nu 8e)

Als je het spel hebt uitgespeeld, is er dan nog een manier om aan geld te komen om andere wagens te kopen en daarin rond te scheuren?
_moder8or_zaterdag 10 december 2005 @ 20:14
quote:
Op zaterdag 10 december 2005 20:13 schreef Mad-Matt het volgende:
Damn, ik heb al m`n geld verspild aan een auto kopen
Koop ik een Evo heb ik geen geld meer om hem te tunen, nu maar hopen dat m`n RX-8 het nog een tijdje vol houdt (ben nu 8e)

Als je het spel hebt uitgespeeld, is er dan nog een manier om aan geld te komen om andere wagens te kopen en daarin rond te scheuren?
Ik zal je gerust stellen. Met die RX-8 heb ik hem dus uitgespeeld
Dragonettizaterdag 10 december 2005 @ 21:08
Ik vond die tollbooths / lap-races behoorlijk saai na een aantal milestones...die drag races vind ik maar niks, maar voor de rest is het behoorlijk verslavend...
(ben best wel gierig trouwens...ik ga iedere keer voor die pink slip...euhh... )
_moder8or_zaterdag 10 december 2005 @ 21:13
quote:
Op zaterdag 10 december 2005 21:08 schreef Dragonetti het volgende:
Ik vond die tollbooths / lap-races behoorlijk saai na een aantal milestones...die drag races vind ik maar niks, maar voor de rest is het behoorlijk verslavend...
(ben best wel gierig trouwens...ik ga iedere keer voor die pink slip...euhh... )
Ik doe het bijna nooit Ik koop die auto gewoon Geld zat namelijk, en dan die upgrades bewaren voor die auto
PirEzaterdag 10 december 2005 @ 21:19
Ben maar weer eens begonnen en heb net nr. 4 (Joe Vega) verslagen. Was ook niet echt lastig. 2x Speed Trap waar ik 400km/h meer had en nog een Drag die ook simpel was. Heb nog maar een Lambo gekocht ondanks het feit dat ik die Gallardo eindelijk goed getuned heb zodat ik er echt alles makkelijk mee win.

Op naar de nr. 3.
_moder8or_zaterdag 10 december 2005 @ 21:35
quote:
Op zaterdag 10 december 2005 21:19 schreef PirE het volgende:
Ben maar weer eens begonnen en heb net nr. 4 (Joe Vega) verslagen. Was ook niet echt lastig. 2x Speed Trap waar ik 400km/h meer had en nog een Drag die ook simpel was. Heb nog maar een Lambo gekocht ondanks het feit dat ik die Gallardo eindelijk goed getuned heb zodat ik er echt alles makkelijk mee win.

Op naar de nr. 3.
Ik ben eens geeindigt met 600km/h voorsprong
Quyxz_zaterdag 10 december 2005 @ 21:54
Ik heb een vraag...

Is het nou juist goed om veel heat te hebben, of niet? Want volgens mij is het zoiets van als je veel heat hebt, dan zijn de taktieken van de cops beter, maar dan krijg je wel meer bounty.

Is dit waar en wat vind je beter veel heat of weinig heat?
nlboyzaterdag 10 december 2005 @ 23:23
Heatlevel = Gezochtlevel.
Dus hoe hoger de heatlevel hoe sterker de politie wordt. (heli, SUV-blocks, etc.)

Ik vind hoe hoger hoe leuker, want dan moet je echt slim en goed gaan rijden.
En gewoon ook die sfeer die er hangt, gewoon super.
el_nunozondag 11 december 2005 @ 00:00
heb hem net uitgespeeld als je nummer een word dan pas krijg je het moeilijk.
Xtr3mEzondag 11 december 2005 @ 02:13
quote:
Op zondag 11 december 2005 00:00 schreef el_nuno het volgende:
heb hem net uitgespeeld als je nummer een word dan pas krijg je het moeilijk.
yep alleen die M3 rijdt wel goed door nadat je over een spikestrip hebt gereden

heb gewoon nog 6 min doorgereden op 3 banden
McGilleszondag 11 december 2005 @ 08:53
quote:
Op zondag 11 december 2005 02:13 schreef Xtr3mE het volgende:

[..]

yep alleen die M3 rijdt wel goed door nadat je over een spikestrip hebt gereden

heb gewoon nog 6 min doorgereden op 3 banden
Laatste keer op Heatlevel4 had ik ook 1 lekke band en heb ze toch nog van me afgeschud
_moder8or_zondag 11 december 2005 @ 14:10
quote:
Op zondag 11 december 2005 00:00 schreef el_nuno het volgende:
heb hem net uitgespeeld als je nummer een word dan pas krijg je het moeilijk.
Moet je vooral even vertellen wat ze nog verwachten
Googolplexianzondag 11 december 2005 @ 14:23
quote:
Op zaterdag 10 december 2005 21:54 schreef Quyxz_ het volgende:
Ik heb een vraag...

Is het nou juist goed om veel heat te hebben, of niet? Want volgens mij is het zoiets van als je veel heat hebt, dan zijn de taktieken van de cops beter, maar dan krijg je wel meer bounty.

Is dit waar en wat vind je beter veel heat of weinig heat?
Meer heat = sneller bounty verdienen, tragere cooldown, slimmere koppers met meer kopper-voertuigen.

Voor zover ik het uit m'n hoofd weet:
HEAT 1 = Domme koppers (vaak maximaal 3) die makkelijk af te schudden zijn. Alleen maar standaard kop-auto's

HEAT 2 = Meer koppers, betere techniek... Intro: SUV. Met een beetje mazzel durven ze zelfs een standaard roadblock op te gooien voor je.

HEAT 3 = Intro Rhino's (SUV's die je frontaal proberen te pakken). Roadblocks zijn veel beter neergezet (soms zelfs om je een bepaalde weg te laten kiezen... dus bijv. roadblocks op afritten van de snelweg). Intro Undercover koppers.

HEAT 4 = Intro Chopper, heavy SUV (in roadblocks) en spike-strips. Je vindt nu ook veel meer koppers die VOOR je opduiken.

HEAT 5 = Intro Kopper-Corvette en CROSS (De über-kopper... ook in Corvette maar coördineert de koppers). Veel betere wegligging en dus een stuk moeilijker om paint mee te traden. Kopper-Corvettes proberen je echt actief van de weg te duwen (met vaak meer succes dan andere koppers). De kopper-chopper zal "swoopen" ... laag vliegen om stof op te laten waaien zodat je moeilijker ziet waar je rijdt.

HEAT 6 ... kan ik nog niet veel over zeggen... ik heb het net pas gehaald nadat ik Razor heb verslagen Voor mij was het al aardig lastig iig.
Googolplexianzondag 11 december 2005 @ 14:23
knip
Xtr3mEzondag 11 december 2005 @ 14:30
HEAT 7 alleen SUV's
Googolplexianzondag 11 december 2005 @ 14:31
quote:
Op zondag 11 december 2005 14:30 schreef Xtr3mE het volgende:
HEAT 7 alleen SUV's
en Corvette's, neem ik aan?
ZigoSOSzondag 11 december 2005 @ 14:56
Een kopper?
Een uber-kopper?
babbazondag 11 december 2005 @ 15:11
Hmm ik zit nu bij de nummer 2 van de blacklist en ben met de milestones voor het eerst busted geweest, maar nu lukt het me ineens helemaal niet meer

Ik word telkens gebusted vlakna ik alle milestones klaar heb
UnleashMitchzondag 11 december 2005 @ 15:19
Die Mercedes van nr 8 ofzo zuigt echt aan alle kanten. M'n Lancer is echt veels beter Nog 1 level en dan een Gallardo
Xtr3mEzondag 11 december 2005 @ 16:15
quote:
Op zondag 11 december 2005 14:31 schreef Googolplexian het volgende:

[..]

en Corvette's, neem ik aan?
nope
Arnold_fanzondag 11 december 2005 @ 18:10
Ik ga na het eten Razor even verslaan, en dan afronden. We zien wel wat hierna nog te doen valt. Ik neem aan dat alle races nog steeds toegangekelijk zijn? Is het spel afgelopen na het uitspelen of kun je doorgaan?

Dat was het ergste bij GTA San Andreas, na de missie's was het spel niet leuk meer, je kon alleen de overige hoods veroveren, maar daarna was er niets meer te doen behalve rondlopen en een beetje vliegen.
Quyxz_zondag 11 december 2005 @ 18:37
Weet je hoe vet. Ik doe dus die challenge series. En nu vanaf challenge 41 krijg je vet gare auto's. 4 voorbeeldjes:

  • Je krijgt een pizza-bezorg-autootje en moet binnen een bepaalde tijd een pizza bezorgen.

  • Je krijgt een pickup en je moet 6 roadblocks dodgen.

  • Je krijgt een minivan met nitrous en je moet ook weer binnen een bepaalde tijd ergens zijn.

  • Je krijgt een police cruiser en moet ook weer wat doen.

    Echt vet!
  • Googolplexianzondag 11 december 2005 @ 18:44
    quote:
    Op zondag 11 december 2005 18:37 schreef Quyxz_ het volgende:
    Weet je hoe vet. Ik doe dus die challenge series. En nu vanaf challenge 41 krijg je vet gare auto's. 4 voorbeeldjes:

  • Je krijgt een pizza-bezorg-autootje en moet binnen een bepaalde tijd een pizza bezorgen.

  • Je krijgt een pickup en je moet 6 roadblocks dodgen.

  • Je krijgt een minivan met nitrous en je moet ook weer binnen een bepaalde tijd ergens zijn.

  • Je krijgt een police cruiser en moet ook weer wat doen.

    Echt vet!


  • NFS heeft echt veel geleerd van BO3 / BO4 en andersom
    _moder8or_zondag 11 december 2005 @ 19:18
    Ik maak nieuwe