quote:Ajax heeft zich na een matig Europees seizoen vorig jaar weer goed hersteld. De Amsterdammers klimmen naar de 28ste plaats op de wereld ranglijst. Dit natuurlijk alles omdat Ajax is naar de tweede ronde.
Vorig seizoen was Ajax bijna uit de top 100 verdwenen en dat kan toch niet als topclub.
PSV blijft op plaats 13 steken en AZ daalt iets maar nog steeds knap op de 19de plaats.
Als Ajax door weet te komen in de Champions League kan het de top 20 in komen. Laten we het hopen!
Idd, maar het staat leuk als je ergens bovenin staatquote:
Anders kunnen we in de UEFA-cup nog puntjes pakkenquote:Op zaterdag 3 december 2005 20:26 schreef twi het volgende:
Volgend jaar weer lekker loten en we zitten zo weer in de top 15.
Blessuresquote:Op zaterdag 3 december 2005 20:32 schreef Houniet het volgende:
Ik dacht even te kijken of RKC nog geblesseerden heeft, maar wat een kut site.
Das 1..quote:Fontein: Ajax moet gerund worden als een familie 3 december 2005
Maarten Fontein beleefde donderdag zijn eerste officiële werkdag als algemeen directeur van Ajax. "Mijn clubgevoel en in het bedrijfsleven opgedane ervaring hoop ik te kunnen koppelen bij Ajax", aldus Fontein op de website van de Amsterdamse club. "Woensdagavond was ik al bij een bijeenkomst met de ASD, de Ajax Supporters Delegatie. Supporters zijn en blijven onze belangrijkste doelgroep. Met de ASD hebben we een heel plezierig gesprek gehad, waaruit bleek dat we dezelfde doelen nastreven."
De nieuwe directeur wil dat Ajax weer oogstrelend voetbal gaat spelen. "Ajax is opgericht om oogstrelend en dominant voetbal te spelen. Saamhorigheid, clubliefde en vriendschap zijn zaken die ik belangrijk vind. Het zijn ook mijn motto's. Ik ben namelijk een teamplayer. Als je samenwerkt en elkaars talenten benut, komt succes vanzelf. De club moet daarom gerund worden als een familie. Het gaat erom samen plezier te maken. Een dag waarop de spelers uit vissen gaan, keert wat mij betreft snel terug."
Ajax' algemeen directeur Maarten Fontein"Ik ben gek op winnen, maar heb vooral een grote hekel aan verliezen", vervolgt Fontein. "Dat zit er van jongs af aan al in. De huidige resultaten passen niet bij Ajax. Randverschijnselen moeten we vergeten. Het eerste team moet worden gesteund. Het voetbal en de club Ajax staan altijd voorop."
De opvolger van Arie van Eijden wil van Ajax weer een succesvolle club maken. Ook de omzet moet worden verhoogd. Daarnaast wil Fontein graag Johan Cruijff meer bij Ajax betrekken. "Uiteindelijk moeten we vooral oogstrelend voetbal op Europees topniveau nastreven. Elk jaar moet Ajax meedoen om de titel. Net zo goed als dat we jaarlijks Europees voetbal moeten halen. De omzet omhoog krijgen is ook een doel. Een club als Ajax kijkt natuurlijk vooral naar Europa. Toch gaan we ook verder kijken, naar Azië bijvoorbeeld. Mijn internationale ervaring kan hoe dan ook van pas komen. Voorop staat dat een club als Ajax enorm veel talent in huis heeft. Het talent rond de vereniging, vooral ook de boegbeelden van de club, mogen niet onbenut gelaten worden. Johan Cruijff is iemand met een echt clubhart, hij kent Ajax goed. Vorige week hebben we een drie uur durend gesprek met hem gevoerd. Net als met heel veel anderen in en rond de vereniging, willen we ook met Cruijff een goed contact houden."
Fontein wil tijdens zijn werkzaamheden de lange termijn niet uit het oog verliezen. "Het allerbelangrijkste is dat we als driekoppige directie een hecht team smeden. En dat de rust bewaard blijft. Alles is uiteraard gericht op het voetbal, maar we moeten ook aan de langere termijn denken. In het eerste kwartaal van 2006 willen we ons toekomstplan presenteren aan alle belanghebbenden."
quote:OFA niet aanwezig bij afscheidsreceptie Van Eijden 3 december 2005
De Onafhankelijke Fanclub Ajax (OFA) ontbrak vrijdagavond op de afscheidsreceptie van Ajax-directeur Arie van Eijden. Het bestuur van de OFA was wel uitgenodigd voor de receptie in het Amstel Hotel, maar ging 'om principiële redenen' niet op de uitnodiging in. "Niet omdat wij Van Eijden geen mooi afscheid gunnen, maar wel omdat wij tegen de keuze van de locatie zijn", stelt de OFA in een verklaring.
"Het is algemeen bekend dat het Amstel Hotel een van de duurste hotels is van Amsterdam", vervolgen de OFA-bestuurders. "Waarom een afscheid in dit dure hotel, terwijl onze club een prachtig jeugdcomplex heeft met een prachtige kantine? Wij als supportersvertegenwoordigers lopen al jaren te strijden voor roodwitte stoeltjes in het stadion, maar dit ligt financieel allemaal erg moeilijk. Maar een afscheid van de algemeen directeur in het Amstel Hotel is voor Ajax financieel geen enkel probleem. Dit druist natuurlijk volledig in tegen de financiële onmogelijkheden waar wij als supportersvertegenwoordiging constant tegenaan lopen."
De OFA benadrukt dat de actie niet samenhangt met de persoon Van Eijden. "Ook al waren wij het niet altijd eens met zijn manier van handelen, we vinden toch dat hij een afscheid verdient. Wij kijken verder dan alleen zijn laatste jaren als algemeen directeur en zien dan een echte clubman. Een ras-Ajacied, die een afscheid verdient voor de 29 jaar dat hij zich heeft ingezet voor onze geweldige club."
Rosenberg.quote:Op zaterdag 3 december 2005 20:47 schreef Camplo het volgende:
PSV nog op 0-0 gelukkig. Gisteren Affelay en Aissati mee gesproken op station Eindhoven. Ze zeiden dat ze wel ff gingen winnen, *me maat helemaal blij*, ik zei dat wij Ajax waren. Ze glimlachten slechts
. Morgen wordt 1-0 door goal in de 80e minuut van... ?
Daar zullen jullie wel stil van zijnquote:
Ik dacht al dat Urby in de zak zat ofzo.quote:Emanuelson nog zoek, Juanfran waarschijnlijk in de basis?
haha ja dat zag ik ook, heb het zelf maar even aangepast.quote:Op zondag 4 december 2005 11:26 schreef methodmich het volgende:
Leuke tikfout op Ajax Netwerk over Urby:
[..]
Ik dacht al dat Urby in de zak zat ofzo.
quote:3/12/2005 - Feyenoord bedankt Van Eijden, AZ niet
(Gepost door RvN)
Het Algemeen Dagblad meldt dat de Feyenoord directie Arie van Eijden woensdag een surprise-lunch aanbood, waar hij van te voren niets van wist. De complete directie van de concurrent was aanwezig. Van AZ was er zo'n dankbetuiging niet bij zijn afscheid. Die club zou de enige zijn geweest die binnen de Eredivisie CV tegen de komst van Van Eijden zou hebben gestemd. [reageer]
Tsja, Van Gaal en Van Eijden kunnen niet meer door 1 deur. Helaas zit het blijkbaar zo hoog dat wanneer AZ er naartoe zou gaan, Van Gaal gepikeerd zou raken.quote:
geweldigquote:Gisteren Affelay en Aissati mee gesproken op station Eindhoven
ik heb de laatste weken er absoluut geen vertrouwen meer in als ajax speelt.quote:Op zondag 4 december 2005 12:31 schreef twi het volgende:
Ik moet zeggen dat ik inmiddels heel anders naar wedstrijden toeleef. Niet zozeer negatiever, maar meer ontspannen. Gewoon lekker een voetbalwedstrijdje van Ajax, zonder al dat gereken van punten en ranglijsten in m'n hoofd. Hopelijk valt die "druk" bij de spelers inmiddels ook een beetje weg.
quote:Op zondag 4 december 2005 12:19 schreef twi het volgende:
[..]
[..]
Tsja, Van Gaal en Van Eijden kunnen niet meer door 1 deur. Helaas zit het blijkbaar zo hoog dat wanneer AZ er naartoe zou gaan, Van Gaal gepikeerd zou raken.
quote:Op zondag 4 december 2005 14:05 schreef F1Bas het volgende:
[..]
[afbeelding]
Dit is een foto van het afscheid hoor.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |