je gaat dus weg?quote:Op donderdag 1 december 2005 22:00 schreef Minouishere het volgende:
Als iedereen die normaal ook niet naar de streams kijkt nou 's effe weggaat, dan loopt het tenminste voor de vaste klanten weer soepeltjes !!!
Idd. Ik had al geen hoge dunk van Joost maar deze actie maakt het nog erger.quote:Op donderdag 1 december 2005 21:59 schreef Black_Orchid het volgende:
Fijne actie van die Joost om meteen die vrijwillige nominatie naar zich toe te trekken zonder enige vorm van overleg. Onder het mom van een gebaar richting de groep zichzelf even proberen een vrijkaartje naar de finale te bezorgen. Wat een achetrbakse lul.
Een paar deden hun bek open, o.a. Roel en Ingrid maar ze werden overdonderd door de 'heldendaad' van Joost. Beetje een naaistreek. Hij kan toch minstens zeggen, 'Ik wil het wel doen tenzij er anderen zijn die ook van deze mogelijkheid gebruik willen maken' ?quote:Op donderdag 1 december 2005 22:00 schreef Sjet het volgende:
Ik ben het niet met Roel eensHad hij maar meer zijn bek open moeten trekken.... iedereen had de kans, Bridget heeft het duidelijk een paar keer gezegd.
Leuk trouwens, live-internet uitzending![]()
Krijg weer 's dit te zien;
[..]
![]()
Jahoor!quote:Op donderdag 1 december 2005 22:01 schreef BB5kijker het volgende:
Is er toevallig nog een andere link naar die internetuitzending?
Misschien gaat 'ie er hierdoor volgende week wel uitquote:Op donderdag 1 december 2005 22:05 schreef F4iTH het volgende:
[..]
Een paar deden hun bek open, o.a. Roel en Ingrid maar ze werden overdonderd door de 'heldendaad' van Joost. Beetje een naaistreek. Hij kan toch minstens zeggen, 'Ik wil het wel doen tenzij er anderen zijn die ook van deze mogelijkheid gebruik willen maken' ?
Nee meneer trekt weer die kop die we van hem kennen, kijkt de rest niet eens aan en meldt zich.![]()
Naja het zij zo. Het is toch de Joost-show
Volgens mij riep Joost al dat hij het wel wilde doen voordat hij de laatste zin had gehoord.quote:Op donderdag 1 december 2005 22:05 schreef F4iTH het volgende:
[..]
Een paar deden hun bek open, o.a. Roel en Ingrid maar ze werden overdonderd door de 'heldendaad' van Joost. Beetje een naaistreek. Hij kan toch minstens zeggen, 'Ik wil het wel doen tenzij er anderen zijn die ook van deze mogelijkheid gebruik willen maken' ?
Nee meneer trekt weer die kop die we van hem kennen, kijkt de rest niet eens aan en meldt zich.![]()
Naja het zij zo. Het is toch de Joost-show
Bridget schilderde Roel af als iemand die niet meer weet wat ie doet als ie gedronken heeft, maar moeders vond dat wel meevallenquote:
Ze zijn aan het nomineren en in de internetshow komt de uitslag...quote:Op donderdag 1 december 2005 22:09 schreef Day het volgende:
Waarom zit Ingrid in de DBK?
Ik luister naar de internetverbinding?
ze zijn aan het nominerenquote:Op donderdag 1 december 2005 22:09 schreef Day het volgende:
Waarom zit Ingrid in de DBK?
Ik luister naar de internetverbinding?
Ah ok, bedankt!quote:Op donderdag 1 december 2005 22:10 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Ze zijn aan het nomineren en in de internetshow komt de uitslag...
Maar ja dan nog, de rest die dat ook had gewild had dat bij Bridget aan kunnen gevenquote:Op donderdag 1 december 2005 22:05 schreef F4iTH het volgende:
[..]
Een paar deden hun bek open, o.a. Roel en Ingrid maar ze werden overdonderd door de 'heldendaad' van Joost. Beetje een naaistreek. Hij kan toch minstens zeggen, 'Ik wil het wel doen tenzij er anderen zijn die ook van deze mogelijkheid gebruik willen maken' ?
Nee meneer trekt weer die kop die we van hem kennen, kijkt de rest niet eens aan en meldt zich.![]()
Naja het zij zo. Het is toch de Joost-show
quote:
Joost, de puppy van Bridget die het gaat verliezen van wsl Nathalie, Lieske, Roel, Dido?quote:Op donderdag 1 december 2005 22:06 schreef Minouishere het volgende:
[..]
Misschien gaat 'ie er hierdoor volgende week wel uit![]()
Vertel maar wat er in de internetuitzending gebeurt.quote:
Ik hoop oprecht dat ze samen Nathalie genomineerd hebben!quote:Op donderdag 1 december 2005 22:11 schreef bunnyma het volgende:
Nathalie komt al weer snel naar Dido toe om te vertellen dat zij vermoedt dat Ingrid en Lieske samen wat afgesproken hadden. Zij had dat gehoord terwijl ze op de wc zat.
quote:Op donderdag 1 december 2005 22:13 schreef Poison-Ivy het volgende:
Ik mag hopen dat Joost Dido eruit vliegt
Ik heb toch nog wel een stel bewoners die ik er eerder uit wil hebben: Dido, Roel, Nathalie.quote:Op donderdag 1 december 2005 22:13 schreef Poison-Ivy het volgende:
Ik mag hopen dat Joost eruit vliegt
quote:Op donderdag 1 december 2005 22:15 schreef bunnyma het volgende:
[..]
Ik heb toch nog wel een stel bewoners die ik er eerder uit wil hebben: Dido, Roel, Nathalie.
Of juist allebei op een ander zodat er meer mensen op de bank komen.quote:Op donderdag 1 december 2005 22:14 schreef Day het volgende:
[..]
Ik hoop oprecht dat ze samen Nathalie genomineerd hebben!
Niet echt iets bijzonders, hoor. Het is weer eens heel erg rommelig!quote:Op donderdag 1 december 2005 22:13 schreef bunnyma het volgende:
[..]
Vertel maar wat er in de internetuitzending gebeurt.
Ik kijk naar de streams.
Ik niet had een van de 2 wel graag zien gaan, maar was uiteindelijk nog veel gelukkiger toen ik hoorde dat Rob dan toch eindelijk mocht vertrekken. Die manke heeft al veel te lang onterecht daar gezetenquote:Op donderdag 1 december 2005 22:21 schreef melke het volgende:
Kan mij iemand vertellen welke idioten Dido en Roel er in willen houden?!!!! Tjonge jonge jonge....
Roel, Dido, Joost en in mindere mate Joost zijn alles behalve blij dat Lieske het van Rob gewonnen heeft hoor. Ze hadden gewoon meer met Rob. Bovendien deed Rob veel in het huis en dat moeten die 6 lamballen nu allemaal gaan overnemen.quote:Op donderdag 1 december 2005 22:19 schreef Bocaj het volgende:
Roels gezicht staat op onweer richting Lieske...
Hebben ze net gedaan: Nathalie, Lieske, Dido en Joost zijn genomineerd!quote:Op donderdag 1 december 2005 22:23 schreef melke het volgende:
Wanneer gaan ze weer nomineren?
Joost heeft zichzelf toch genomineerdquote:Op donderdag 1 december 2005 22:24 schreef Day het volgende:
[..]
Hebben ze net gedaan: Nathalie, Lieske, Dido en Joost zijn genomineerd!
Hoi!quote:Op donderdag 1 december 2005 22:23 schreef Wickedangel het volgende:
Dan vliegt Nathalie eruit volgende week![]()
Avond![]()
niet zo zeiken.... hij zit op de bank en dat bedoelen we/ze!quote:Op donderdag 1 december 2005 22:26 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
Joost heeft zichzelf toch genomineerd![]()
Wie heeft op wie gestemd? Kan het volgende?quote:Op donderdag 1 december 2005 22:22 schreef D.Rose het volgende:
Dido, Joost, Nathalie en Lieske zijn genomineerd
De Vietcong is in het huis...quote:
quote:Op donderdag 1 december 2005 22:28 schreef Bocaj het volgende:
[..]
niet zo zeiken.... hij zit op de bank en dat bedoelen we/ze!
quote:Op donderdag 1 december 2005 21:59 schreef Black_Orchid het volgende:
Fijne actie van die Joost om meteen die vrijwillige nominatie naar zich toe te trekken zonder enige vorm van overleg. Onder het mom van een gebaar richting de groep zichzelf even proberen een vrijkaartje naar de finale te bezorgen. Wat een achterbakse lul.
Hij wordt niet gemist. Joost is nu de man, de pappa in huis.quote:Op donderdag 1 december 2005 22:32 schreef flugeltje het volgende:
Is er uberhaubt iemand die Rob mist???
Het is alweer helemaal back to normal in het huis
Toen was volgens mij de laatste zin nog niet eens tot hem doorgedrongen.quote:Op donderdag 1 december 2005 22:29 schreef Wickedangel het volgende:
Joost was er als de kippen bij om zichzelf te laten 'testen'Hij snapte meteen dat hij er ws volgende week niet uitgaat en dan zit ie in de finale.
lekker vriendje danquote:Op donderdag 1 december 2005 22:33 schreef D.Rose het volgende:
Ex van Ingrid dealde in amfetamine
Iedereen noemde hem Amfi, zij dus zelf ook maar.
De link naar amfetamine had ze nooit gelegd
Ja denk je? Ik denk dat Joost heel goed wist wat ie deed.quote:Op donderdag 1 december 2005 22:34 schreef bunnyma het volgende:
[..]
Toen was volgens mij de laatste zin nog niet eens tot hem doorgedrongen.
Bij Roelduurde dat heel lang trouwens en die begon toen meteen tegen Dido dat het niet eerlijk was.
Hij zal wel van gedachte veranderen als hij hoort dat hij niet genomineerd is.
Ik hoop dat ze de nominatie's nu wel eerder bij de bewoners bekend maken.
Om een exit hebben zij zich nog nooit druk gemaakt in tegenstelling tot de nominatie's.quote:Op donderdag 1 december 2005 22:32 schreef flugeltje het volgende:
Is er uberhaubt iemand die Rob mist???
Het is alweer helemaal back to normal in het huis
Leuker was geweest als BB ze een dag de tijd had gegeven om er even over na te denken. Klaarblijkelijk dringen dingen iets langzamer door in de heresenpan van de huidige bewoners. Ben er van overtuigd dat als ze wat bedenktijd hadden gehad Lieske en Roel zich zeker hadden aangemeld voor die vrijwillige nominatie. Had weer wat leuke discussies opgeleverd.quote:Op donderdag 1 december 2005 22:34 schreef bunnyma het volgende:
[..]
Toen was volgens mij de laatste zin nog niet eens tot hem doorgedrongen.
Bij Roelduurde dat heel lang trouwens en die begon toen meteen tegen Dido dat het niet eerlijk was.
Hij zal wel van gedachte veranderen als hij hoort dat hij niet genomineerd is.
Ik hoop dat ze de nominatie's nu wel eerder bij de bewoners bekend maken.
quote:Op donderdag 1 december 2005 22:35 schreef BONG4002 het volgende:
Rob is er dus uit, wel jammer maar helaas
Ik denk dat komende week het nog saaier word, BB verkloot echt de boel maargoed we zullen het wel zien
Oja, bew!
Dido had eruit gemoeten..quote:Op donderdag 1 december 2005 22:35 schreef BONG4002 het volgende:
Rob is er dus uit, wel jammer maar helaas
Ik denk dat komende week het nog saaier word, BB verkloot echt de boel maargoed we zullen het wel zien
Oja, bew!
Als hij het wist dat is hij slimmer en gewiekste dan ik denk.quote:Op donderdag 1 december 2005 22:35 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
Ja denk je? Ik denk dat Joost heel goed wist wat ie deed.
Ja Roels brein is wat slomer door al dat blowen![]()
Euhhhhhmquote:Op donderdag 1 december 2005 22:32 schreef Bocaj het volgende:
Zou het ook opzet zijn geweest om Rob eruit te gooien door Talpa?
Nee hij heeft er al een keer helemaal uit gelegen. Toen konden we weer bellen om 'm erin te houden.quote:Op donderdag 1 december 2005 22:32 schreef Bocaj het volgende:
Zou het ook opzet zijn geweest om Rob eruit te gooien door Talpa?
quote:
Haha, alweer aan de zuip?quote:Mijn brein is ook wat sloom, ik begrijp NU pas wat bew betekent![]()
erg is dat... je zou toch een bom droppen op het Talpa pand....quote:Op donderdag 1 december 2005 22:38 schreef SuperMOM het volgende:
[..]
Euhhhhhm![]()
Talpa mikt op jonger publiek dus jammer dag dag Rob
Hahaquote:Op donderdag 1 december 2005 22:39 schreef BONG4002 het volgende:
Haha, alweer aan de zuip?Je had zeker wel een flinke kater denk ik vannochtend (of was het vanmiddag)
Reken maar dat het saaier word!! Linda, Chantal, Rob en ja zelf Tanja (quote:Op donderdag 1 december 2005 22:35 schreef BONG4002 het volgende:
Rob is er dus uit, wel jammer maar helaas
Ik denk dat komende week het nog saaier word, BB verkloot echt de boel maargoed we zullen het wel zien
Oja, bew!
Zal niet veel uitmaken, hij was vanavond al vrij relaxed en volgende week helemaal, dan zijn ze gewoon te dichtbij dus die 2 weken is nog wel te doenquote:Op donderdag 1 december 2005 22:40 schreef melke het volgende:
Het lijkt me duidelijk, volgende week Dido of Nathalie naar huis. Het liefst Dido, wil die Roel wel eens zien als z'n baasje weg is
quote:Op donderdag 1 december 2005 22:41 schreef Foreverblue het volgende:
Hoi allemaal
Ik was niet pro Rob... maar ben het niet eens met de manier hoe hij er uit is gegaan.
Bridget zegt... het gaat tussen Dido en Roel nu. Logisch dat niemand meer stemt op Rob en Lieske dan. Dat had ze niet moeten zeggen. Dit is gewoon stemvervalsing nu.
Maar goed... jammer voor Rob, maar zo te zien zat hij er niet zo erg mee.
[afbeelding]
quote:Op donderdag 1 december 2005 22:41 schreef avonne het volgende:
heerlijk avondje is gekomen
ook al is het al weken te laat
die Rob zien we niet meer stoken
volgende exit is dus voor Naat
o, wat is BB toch hard
wij krijgen het nog aan ons hart
o, wat is BB toch hard
tis uit tussen Linda en Bart
welk een pret zal t zijn te kijken
naar het spel van Ing en Lies
want zij willen maar niet wijken
voor de nukken van die Died
gooi wat afgunst in de groep
want het is nog niet genoeg
gooi wat afgunst in de groep
want het blijft maar suikerzoet
quote:Op donderdag 1 december 2005 22:41 schreef avonne het volgende:
---Stom liedje---
Ja maar toch doe ik het voor die blikken als ze te horen krijgen dat er een van hen naar huis moet.quote:Op donderdag 1 december 2005 22:41 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
Zal niet veel uitmaken, hij was vanavond al vrij relaxed en volgende week helemaal, dan zijn ze gewoon te dichtbij dus die 2 weken is nog wel te doen
Geweldig. maak je ook op aanvraag sinterklaas gedichten?quote:Op donderdag 1 december 2005 22:41 schreef avonne het volgende:
heerlijk avondje is gekomen
ook al is het al weken te laat
die Rob zien we niet meer stoken
volgende exit is dus voor Naat
o, wat is BB toch hard
wij krijgen het nog aan ons hart
o, wat is BB toch hard
tis uit tussen Linda en Bart
welk een pret zal t zijn te kijken
naar het spel van Ing en Lies
want zij willen maar niet wijken
voor de nukken van die Died
gooi wat afgunst in de groep
want het is nog niet genoeg
gooi wat afgunst in de groep
want het blijft maar suikerzoet
Ik gun het ze ook zeker niet (de finale) maar heb zomaar het gevoel dat die weleens daar terecht kunnen komen, Roel zekerquote:Op donderdag 1 december 2005 22:43 schreef melke het volgende:
[..]
Ja maar toch doe ik het voor die blikken als ze te horen krijgen dat er een van hen naar huis moet.
Klopt! Deze bewoners zijn nu eenmaal niet 1 van de slimste en denken niet na voor ze iets doen (hmmm lijken wel adhd'ers maar goed ik dwaal af) Leuker was geweest om er goed over na te denken en er discussies over te voeren. Maar nee, Josti wilde een "daad" stellen om zich zo populair te maken tegenover zijn mede bewoners terwijl iedereeeeeeen toch wel weet dat hij in de finale zit! (en met enige pech het ook nog wintquote:Op donderdag 1 december 2005 22:36 schreef Black_Orchid het volgende:
[..]
Leuker was geweest als BB ze een dag de tijd had gegeven om er even over na te denken. Klaarblijkelijk dringen dingen iets langzamer door in de heresenpan van de huidige bewoners. Ben er van overtuigd dat als ze wat bedenktijd hadden gehad Lieske en Roel zich zeker hadden aangemeld voor die vrijwillige nominatie. Had weer wat leuke discussies opgeleverd.
Was dat te zien op de streams dan? Dat is wel vreemd, ik zat iig naar de inet live te kijkenquote:Op donderdag 1 december 2005 22:44 schreef F4iTH het volgende:
Ik zit me echt nog steeds af te vragen waar die opmerking op sloeg in de DBK tegen Roel en Dido.
Tegen Roel:
BB: "Waarom nomineer je Dido niet?"
Roel legt uit waarom hij Dido dus niet nomineert.
BB: "Misschien iets om over na te denken.............................................."
Bij Dido deden ze exact hetzelfde.
Weet iemand wat daarachter zou kunnen zitten?
Eej Wicked.quote:Op donderdag 1 december 2005 22:23 schreef Wickedangel het volgende:
Dan vliegt Nathalie eruit volgende week![]()
Avond![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |