Ik kijk niet wekelijks, om niet te zeggen nooit, maar ik vind dit een erg irritant programma. Volgens mij is het commercieel onverantwoord om mensen: A te irriteren danwel treiteren, B ondeskundig voetbal voor te schotelen op de zondagavond.quote:Op zondag 4 december 2005 19:49 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Je kan het hele seizoen er nog over door zeuren, maar er gaat niets aan veranderen hoor. Accepteer het nou maar dat de ENV de rechten verkocht heeft aan een COMMERCIELE zender. Dan is dit het gevolg.
Dacht nog steeds dat dit een discussieforum was waar je mag posten als je het ergens niet mee eens bent.quote:Op zondag 4 december 2005 19:54 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Schrijf een brief, ga in een hoekje staan janken, sluit je zelf op.
Ja meer dan genoeg, NU NOG EEN!!!! jezus... en ik kijk die dingen niet eens, zap toch doorquote:Op zondag 4 december 2005 20:08 schreef snabbi het volgende:
Hoeveel reclameblokken heb je al gezien?
Oh ik ook helemaal niet hoor, snap best dat ze geld moeten verdienen, maar moet dat nou echt op deze vieze manier? Vind et een beetje jammer...quote:Op zondag 4 december 2005 20:08 schreef snabbi het volgende:
Overigens ben ik de laatste die zal zeuren over reclames. Dat is niet meer dan normaal op een commerciele zender.
Dat gevoel heb ik ook.quote:Op zondag 4 december 2005 20:11 schreef Ambrosius het volgende:
Maar als ik even reken hebben we denk ik nu hooguit 30 minuten voetbal van vandaag gezien (excl. ouwehoeren en deskundige analyses van supporters).
Daar kak ik nog het meest van.quote:Op zondag 4 december 2005 20:11 schreef Ambrosius het volgende:
deskundige analyses van supporters
Als ik nu op de klok kijk, schat ik de eindtijd van vandaag om 20.36. Ook niet prettig dat ze dat niet kunnen plannen.quote:Op zondag 4 december 2005 20:13 schreef golfer het volgende:
[..]
Dat gevoel heb ik ook.
Commercie, prima...maar een samenvattingsprogramma van wedstrijden van anderhalf uur verneuzelen met ruim een uur geouwehoer zonder wedstrijdverslagen maakt het kijken steeds vervelender.
Je mag van mij kritiek hebben wat je wil, je eigen mening hebben wat je wil. Het zal me aan mijn reet roesten. Maar na 4 maanden nog steeds janken over standaard commerciele dingen, zoals twee reclameblokken per uur, dus 3 in dit programma en dat ze de tijd vullen om anderhalfuur te vullen, moet je gewoon accepteren. Dat is een fout van de ENV diet het verkocht hebben aan een commerciele zender. Niet de fout van Talpa.quote:Op zondag 4 december 2005 20:01 schreef tong80 het volgende:
[..]
Dacht nog steeds dat dit een discussieforum was waar je mag posten als je het ergens niet mee eens bent.
Het zal me aan m'n reet roesten wiens fout het is. Talpa zou het anders gaan doen, en beloofden dat de reclame met mate zou worden gebruikt. Dat anders klopt, het is bagger en bagger en bagger, niks deugt van de opbouw van een samenvatting tot en met de lul-items tussendoor. En dan zwijg ik nog over de vreselijke commentatoren en verslaggevers.quote:Op zondag 4 december 2005 20:19 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Je mag van mij kritiek hebben wat je wil, je eigen mening hebben wat je wil. Het zal me aan mijn reet roesten. Maar na 4 maanden nog steeds janken over standaard commerciele dingen, zoals twee reclameblokken per uur, dus 3 in dit programma en dat ze de tijd vullen om anderhalfuur te vullen, moet je gewoon accepteren. Dat is een fout van de ENV diet het verkocht hebben aan een commerciele zender. Niet de fout van Talpa.
Uh Talpa is verplicht om de tijd vol te lullen en geen beelden van een wedstrijd te laten zien? Er is ons meer voetbal beloofd en daar wachten we nog steeds op. Als ze nou ook gewoon meer van de wedstrijden zouden uitzenden zouden minder mensen klagen denk ik. Je kan namelijk zendtijd ook vullen door incidenten uit een wedstrijd te laten zien.quote:Op zondag 4 december 2005 20:19 schreef BliksemSchigt het volgende:
Maar na 4 maanden nog steeds janken over standaard commerciele dingen, zoals twee reclameblokken per uur, dus 3 in dit programma en dat ze de tijd vullen om anderhalfuur te vullen, moet je gewoon accepteren. Dat is een fout van de ENV diet het verkocht hebben aan een commerciele zender. Niet de fout van Talpa.
Klopt. Sommige samenvattingen zitten echt onder de 10 minuten en dat is vreemd gezien de lengte van het programma.quote:Op zondag 4 december 2005 20:13 schreef golfer het volgende:
[..]
Dat gevoel heb ik ook.
Commercie, prima...maar een samenvattingsprogramma van wedstrijden van anderhalf uur verneuzelen met ruim een uur geouwehoer zonder wedstrijdverslagen maakt het kijken steeds vervelender.
quote:Op dinsdag 6 december 2005 10:07 schreef zjroentje het volgende:
Geen enkele aandacht gewoon voor het overlijden van Di Tomasso.
Wat een blamage.
Het scheelt dat ze live mogen gaan en per dag eigenlijk maar 1 wedstrijd uitgebreid in beeld hoeven te brengenquote:Op donderdag 8 december 2005 19:00 schreef methodmich het volgende:
Maar wel veel beter beeld en verslag!
Echt niet!quote:Op donderdag 8 december 2005 19:00 schreef methodmich het volgende:
Maar wel veel beter beeld en verslag!
ja waarschijnlijk wel... De apparatuur waar Talpa mee werkt is vrijwel hetzelfde als de apparatuur van de NOS wat dat betreftquote:Op donderdag 8 december 2005 19:04 schreef methodmich het volgende:
Alles, voetbal hoort gewoon op de NOS.
Sowieso veel scherper dan Talpa, maar dat kan ook aan CAI liggen.
Zeiken om het zeiken Calv.quote:Op donderdag 8 december 2005 19:06 schreef calvobbes het volgende:
Maar is dat het enige verschil wat je aan kunt geven?
het sfeertje bij de nos is gewoon veel relaxter en fijner dan het sfeertje dat talpa uitstraaltquote:Op donderdag 8 december 2005 19:04 schreef pfaf het volgende:
[..]
Echt niet!
Kom op man, CL-voetbal bij de NOS is 100% zum kotzen, van mij mag Talpa het liever vandaag dan morgen overnemen. Als ik reclame wil kijken ga ik wel een middagje www.ster.nl surfen. En dan die onzinnige van Hanegem en v Hooijdonck, komt ook niets nuttigs uit.
Die flikkerende reclame-beelden met luide muziek en geschreeuw zijn inderdaad erg relaxt.quote:Op donderdag 8 december 2005 19:30 schreef ASroma het volgende:
[..]
het sfeertje bij de nos is gewoon veel relaxter en fijner dan het sfeertje dat talpa uitstraaltDat flashy sbs6-achtige manier van programma maken, maar goed de gemiddelde tokkie zal het wel fantastisch vinden.
![]()
wat waar hoe wanneer?quote:Op donderdag 8 december 2005 19:33 schreef pfaf het volgende:
[..]
Die flikkerende reclame-beelden met luide muziek en geschreeuw zijn inderdaad erg relaxt.
Talpa heeft ook zwakke cameramensen natuurlijk. En slecht beeld. En slechte analyses. En reclame. En slecht beeld. En geen traditie. En slecht beeld.quote:Op donderdag 8 december 2005 19:06 schreef calvobbes het volgende:
[..]
ja waarschijnlijk wel... De apparatuur waar Talpa mee werkt is vrijwel hetzelfde als de apparatuur van de NOS wat dat betreft
Maar is dat het enige verschil wat je aan kunt geven?
quote:Op donderdag 8 december 2005 19:44 schreef methodmich het volgende:
[..]
Talpa heeft ook zwakke cameramensen natuurlijk. En slecht beeld. En slechte analyses. En reclame. En slecht beeld. En geen traditie. En slecht beeld.
Talpa moet gewoon weg, zo snel mogelijk.
Jij gaat straks gelijk voor het nieuwe pakket van Canal+ met sportzender?quote:Op donderdag 8 december 2005 19:46 schreef pfaf het volgende:
Talpa is alles behalve goed, maar NOS is ook kverschrikkelijke bagger. Laat ze allebij maar oprotten en er een goede sportzender voor in de plaats komen.
Wat ik vorige week in de VI las klinkt erg aantrekkelijk inderdaad.quote:Op donderdag 8 december 2005 19:48 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Jij gaat straks gelijk voor het nieuwe pakket van Canal+ met sportzender?
Misschien een idee voor de modjes om een centraal TV-zenders-die-voetbal-uitzenden-bespreek-topic ervan te maken? NOS, RTL5, Talpa, BBC, Sporza, ARD
quote:Op donderdag 8 december 2005 19:44 schreef methodmich het volgende:
Talpa heeft ook zwakke cameramensen natuurlijk.
Yup. Ik zou het ook wel overwegen, mits een redelijke prijs. Vooral de OS zelf bepalen wat je kijkt (ijshockey!!) vind ik een puik plan.quote:Op donderdag 8 december 2005 19:52 schreef pfaf het volgende:
[..]
Wat ik vorige week in de VI las klinkt erg aantrekkelijk inderdaad.
Voorwaarde voor mij is toch wel dat andere sporten ook aandacht krijgen. Maar het klonk inderdaad erg goed.
Alle andere zenders zijn wel goed.quote:Op donderdag 8 december 2005 20:03 schreef calvobbes het volgende:
[..]
De NOS huurt dezelfde mensen en apparatuur in voor de voetbalwedstrijden als Talpa
De NOS staat ook bol van de reclame als het Champions league is. Dinsdag waren ze toch te laat voor de aftrap van de tweede helft omdat de reclame nog liep
En dat slechte beeld... Misschien moet je je TV maar eens laten nakijken.
Precies, verder zijn NBA, NHL en MLB een vereiste. Rugby, skieen, etc.. zijn ook mooi natuurlijk, maar die mogen op de middaguurtjes.quote:Op donderdag 8 december 2005 20:05 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Yup. Ik zou het ook wel overwegen, mits een redelijke prijs. Vooral de OS zelf bepalen wat je kijkt (ijshockey!!) vind ik een puik plan.
Wat een grapquote:Maaskant analyseert duel Willem II
zaterdag 10 december 2005
Robert Maaskant maakt vanavond zijn debuut als analist bij het programma de wedstrijden van Talpa (22:30 uur). Pikant genoeg staat op zijn debuutavond het duel van Heerenveen tegen Willem II, de club waar hij onlangs als trainer is ontslagen, op het programma. Bij zijn ontslag moest Maaskant een verklaring ondertekenen. Hij mag zich niet negatief uitlaten over de club!
(bron: BD)
Ik heb nu Versatel en ik vind het zelf kunnen kiezen welke wedstrijd je kijkt heerlijk. Nu kan ik sowieso alle uitwedstrijden van Sparta zien, ookal ben ik er niet bij. Bovendien heb je 'de wedstrijden' niet echt meer nodig, dat is ook wel fijn.quote:Op donderdag 8 december 2005 20:05 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Yup. Ik zou het ook wel overwegen, mits een redelijke prijs. Vooral de OS zelf bepalen wat je kijkt (ijshockey!!) vind ik een puik plan.
Die zal dan niet veel zeggen in de uitzending, want veel positiefs valt er (gelukkig) niet te zeggen over Willem II.quote:
Kopstoot.quote:Op zondag 11 december 2005 14:52 schreef tong80 het volgende:
Heb het niet gezien, wat deed van Galen ?
Ik zeg 1.quote:Op zondag 11 december 2005 15:07 schreef -Vaduz- het volgende:
Drie wedstrijden is wel voldoende.
En een berisping voor de scheidsrechter dat hij de wedstrijd niet heeft stilgelegd. Volgens LdL was het bar en boos.quote:
Overdrijven is ook een vak. Ik ben absoluut tegenstander van dit soort reageren, maar ernstig was het niet. Van Galen maakt meer de beweging dan dat ie echt uitdeelt. Amateuristisch gevallen ook van zijn tegenstander. Vanuit de wedstrijdsituatie geredeneerd, publiek, was er voeding bij. Een kleine schorsing is op zijn plaats.quote:Op zaterdag 10 december 2005 23:38 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
De NOS is echt niet beter qua samenvattingen hoor. Er valt weinig te klagen over deze samenvattingen. Ze doen absoluut niet onder voor de doorsnee samenvatting van de publieke omroep.
Donkerrode kaart voor van Galen trouwens. Triest dat de scheidsrechter geen kaart geeft.
Ik ben het helemaal met je eens.quote:Op zondag 11 december 2005 16:20 schreef okee6 het volgende:
[..]
Overdrijven is ook een vak. Ik ben absoluut tegenstander van dit soort reageren, maar ernstig was het niet. Van Galen maakt meer de beweging dan dat ie echt uitdeelt. Amateuristisch gevallen ook van zijn tegenstander. Vanuit de wedstrijdsituatie geredeneerd, publiek, was er voeding bij. Een kleine schorsing is op zijn plaats.
Wat Talpa betreft vind ik dat ze hier kinderachtig mee omgaan. Omdat het Van Galen van AZ betreft zien we dit fragment vijfmaal. Wordt dat eerst besproken door de commentator, vervolgens de gast (overbodig imho, kantinepraat), vervolgens de speler en dan nog eens ... meer dan anderhalve minuut aan zendtijd. Zendt daarvoor in de plaats eens meer voetbal uit![]()
Vind ik wel klasse van Barry. Er niet omheen draaien zoals zoveel doen, maar gewoon toegeven dat je een fout hebt begaan.quote:Op zondag 11 december 2005 14:53 schreef clauwheee het volgende:
[..]
Kopstoot.
Zijn eigen reactie op de tv beelden na afloop: Duidelijk..kut.
Je vergeet de interessante analyses nogquote:Op zondag 11 december 2005 18:29 schreef tong80 het volgende:
Vanavond 2 wedstrijden in een uur. 3 keer reclame, wedstrijden van gisteren en vrijdag. En zo rond 20.15 uur de topper van vandaag.
Wat jij zei...quote:Op zondag 11 december 2005 19:05 schreef fanneke het volgende:
en we beginnen met de topper......RKC-Sparta![]()
Ik kijk ook nooitquote:Op zondag 11 december 2005 19:06 schreef Noca het volgende:
Als je nu nog niet weet dat ze toch niet met de topper starten dan kijk je echt nooit
Zijn we nu toch al wel aan gewend?
Maar de hele eerste helft gebeurde er ook niets op die penalty na, dus dat is het lastig om een samenvatting te maken.quote:Op zondag 11 december 2005 19:15 schreef pascalheister het volgende:
erg snelle samenvatting zeg, na 10 sec. was het eerste kwartier al voorbij
hij komt altijd zo labiel overquote:Op zondag 11 december 2005 19:07 schreef DrDentz het volgende:
waarom zit die irritante ringenvent nou weer in beeld, ga es weg met die kerel.. zo'n typische gymleraar
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |