je kan nu al cheaten in mariokart?quote:Op woensdag 30 november 2005 11:32 schreef remcheese het volgende:
iemand enig idee hoe dat eigenlijk met die anti-cheat patch van mariokart ds werkt ?
draait dat niet gewoon op de servers van nintendo ipv dat je game zelf gepatched wordt?
Bedankt voor de bron! Nu weet ik het iig zekerquote:Op woensdag 30 november 2005 11:36 schreef remcheese het volgende:
t is meer zeg maar over dat je wel punten krijgt als een ander disconnect op je....
link :
gamez melding
insidegamer melding
dat moet in de software die je bij de netwerkkaart kreeg in te stellen zijn ja.quote:Op woensdag 30 november 2005 11:46 schreef kareltje_de_grote het volgende:
iemand een idee of het mbv een normale draadloze netwerkkaart mogelijk is om verbinding te maken met je DS? een ad-hoc verbinding dus?
terwijl deze netwerkkaart ook dient als ontvanger voor het signaal van je router?
Moet je 150cc doen.quote:Op woensdag 30 november 2005 13:20 schreef killermj het volgende:
Ik vind het spel de snelheid missen..
Je racet veelste langszaam door de levels heen..
M'n laptop is dus alleen verbonden dmv de wireless netwerkkaart. Deze moet dus gaan dienen als ontvanger voor het routersignaal alswel voor mijn DS.quote:Op woensdag 30 november 2005 11:54 schreef remcheese het volgende:
[..]
dat moet in de software die je bij de netwerkkaart kreeg in te stellen zijn ja.
Ik kon het bij mijn broertje zo instellen dat hij dat accepteerde.
t was iets met "hybride"
je moet in elk geval de optie kiezen dat het plaatje in je optiescherm er ongeveer zo uitziet.
(maar dan natuurlijk met je eigen interne netwerkkaart in t midden) :
[afbeelding]
1 2 3 | |LAPTOP | ROUTER <-----------> |_______| |
Blaas is rustig in de micquote:Op woensdag 30 november 2005 17:20 schreef jeloo het volgende:
en waarom krijg ik bij balloon battle maar 1 ballon en de cpu's 3
Zodra ik 'm binnen heb stuur ik je 'n mailtjequote:Op woensdag 30 november 2005 10:17 schreef Cutie het volgende:
[..]
Bas, ik hou me onder voorbehoud aanbevolen voor je cd-wow versie.
Bij de records.quote:Op woensdag 30 november 2005 19:11 schreef MaHawK het volgende:
Waar kan je nou eigenlijk je stats een beetje volgen, die van je online matches etc.
Ik heb die baloon battle al niet meer gespeeld omdat ik altijd verloor met 1 balonquote:
Dat werkt alleen als je NIET gastquote:Op woensdag 30 november 2005 19:38 schreef mordradead het volgende:
op school ook gedaan met multiplayerik zo: voor extra ballonnen even blazen in de mic, die lui als een gek blazen en dan werkt het niet
Ik zat me al af te vragen of ik misschien te hard blies.quote:Op woensdag 30 november 2005 20:37 schreef RaymanNL het volgende:
[..]
Dat werkt alleen als je NIET gast![]()
Snaking zuigtquote:Op donderdag 1 december 2005 10:22 schreef bighit het volgende:
iemand tips voor snaking?
Online: Als anderen het niet doen doe ik het ook niet. Doen ze het wel, dan doe ik het ook.quote:Op donderdag 1 december 2005 10:25 schreef bighit het volgende:
nee zeker niet zijn gewoon skills, iedereen kan het toch doen? en daarbij zul je het nodig hebben om de staff ghosts te unlocken
ik vind het zeker geen cheaten, maar iemand iets zinnigs erover te zeggen om het zo recht mogelij te doen??
Je vraagt dezelfde vraag 5x in een paar uur.. geduld.quote:Op donderdag 1 december 2005 11:14 schreef bighit het volgende:
snaking is oop rechte stukken driften en turbo's usen zoveel als mogelijk,
het enigste probleem is vaak dat je de berm inschuift.
hoe doe je dat snaken nou zo recht mogelijk?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |