Nou nou, Xanthe, laten we hopen dat ook de verzekering meewerkt; het is toch van de zotte dat zoveel aparte instituten eigenlijk bepalen of je nu wel of niet zwanger kan/mag worden!
Vrijdag zijn we ook naar de gyn geweest voor een eerste gesprek.
Het bleek dat de 2e spermatest helemaal niet goed is gebeurd. Het is een soort van screening geweest met heel erg verouderde apparatuur.
Tipje: ga voor zo'n test niet naar het Mesos in Utrecht, want dat is echt alleen een test om eventueel na te gaan of er heel misschien iets niet helemaal goed is - erg vaag dus. Gewoon geldklopperij.
De gyn. legde de test ook naast zich neer (na wat verteld te hebben over cijfers, gemiddelden en soorten tests)
Maar goed, de arts - een vriendelijk vrouwspersoon - had echt alle tijd voor ons; zo'n klein uurtje aldaar gezeten en, 'stom toevallig' was het weekend net de uitgerekende plopweekend. Dus donderdag nog geklust
![]()
, waardoor we gelukkig direct een samenlevingstest konden doen, dus eigenlijk toevallig gelijk een maand gewonnen
![]()
De test was trouwens goed
Ook nog heeft ze een echo gemaakt, waarop inderdaad te zien is dat de plop er weldra aan zou komen en dat dus de eierstokken er goed uit zien
Al met al een goed gesprek met goede uitkomsten, waarbij je je kunt afvragen waarom 'het' dan niet lukt. Dat vindt de gyn. zelf ook, dus gaan we door met diverse tests. Komende week bloed laten prikken en dan in begin januari weer een (goede) spermatest, waarna weer een gesprek volgt over wat te doen.
Maar goed - het zou mooi zijn als de volgende echo, zoals de gyn. zegt, gewoon een heel ander soort echo wordt
Afgelopen weekend waren we lekker weg, voor Elise was gezorgd, dus we hebben heerlijk genoten van de rust en er was meer dan voldoende klustijd
![]()
Wat zou het toch mooi zijn als het alsnog raak is met deze optimale mogelijkheden!!