FOK!forum / Televisie / Desperate Housewives # 7 NL/BEL
Nunavrijdag 25 november 2005 @ 15:51
Desperate Housewives
Niets is zoals het lijkt bij de bewoners van Wisteria Lane. Susan, Lynette, Bree, en Gabrielle lijken het perfecte leven te lijden, maar iedereen heeft zo haar geheimen. Of de schone schijn opgehouden kan blijven, is nog maar de vraag...

Daar waar iedereen elkaar vriendelijk glimlachend de loef probeert af te steken en angstvallig de vuile was binnenhoudt, is Mary Alice vastbesloten verslag te doen van alle sappige geheimen en van de gecompliceerde levens die zich achter de gesloten deuren van een ieder afspelen.

Op een dag, in haar perfecte huis, in schitterende buitenwijk Wisteria Lane, maakte Mary Alice een eind aan haar leven. Nu kan ze meer zien dan ze ooit heeft gedaan dan toen ze nog in leven was. Iedereen doet zich perfect voor, althans aan de buitenkant. Iedereen doet zijn best om de schone schijn op te houden, maar de geschoren gazonnetjes en de blinkende keukens zijn eerder het decor van verschillende menselijke zwakheden.
Bron

Hoofdrolspelers?
Marcia Cross - Bree van de Kamp

Teri Hatcher - Susan Mayer

Felicity Huffman - Lynette Scavo

Eva Longoria - Gabrielle Solis

Nicolette Sheridan - Edie Britt

Laatste bericht
quote:
Op vrijdag 25 november 2005 14:11 schreef stefimke het volgende:

Sow... die programmering ziet er uit... "hh" na "hh".
quote:
Ach, dan krijg ik weer een leven
Vorig topic:
Desperate Housewives # 6

[ Bericht 44% gewijzigd door Nuna op 25-11-2005 16:09:19 ]
Geqxonvrijdag 25 november 2005 @ 15:53
Geen eens een mooie OP
Nunavrijdag 25 november 2005 @ 16:06
quote:
Op vrijdag 25 november 2005 15:53 schreef Geqxon het volgende:
Geen eens een mooie OP
Geduld is een schone zaak
wendy-tjevrijdag 25 november 2005 @ 16:54
Mooie OP hoor
Frollovrijdag 25 november 2005 @ 16:59
Mooie OP

Alleen... Ben ik nou de enige die Edie niet als een hoofdpersonage ziet?
Naar mijn mening draait DH toch echt om Susan, Bree, Gabrielle en Lynette, en is Edie een bijpersonage dat er alleen bij gehaald wordt als de scenarioschrijvers hebben besloten dat Susan zichzelf weer eens in de nesten moet werken.
Je ziet ook haast nooit een verhaallijn met Edie alleen.
CrazyDutchPunkvrijdag 25 november 2005 @ 17:26
quote:
Op vrijdag 25 november 2005 16:59 schreef Frollo het volgende:
Mooie OP

Alleen... Ben ik nou de enige die Edie niet als een hoofdpersonage ziet?
Naar mijn mening draait DH toch echt om Susan, Bree, Gabrielle en Lynette, en is Edie een bijpersonage dat er alleen bij gehaald wordt als de scenarioschrijvers hebben besloten dat Susan zichzelf weer eens in de nesten moet werken.
Je ziet ook haast nooit een verhaallijn met Edie alleen.
Zit er deze weken net aan te komen in Amerika
renavrijdag 25 november 2005 @ 19:28
Mooie op
Ik wil geen Edie verhaallijn, ik heb een gruwelijke hekel aan die snol Maar daarvoor is het personage ook gemaakt denk ik
Geqxonvrijdag 25 november 2005 @ 19:34
Stel je eens voor dat Nicolette Sheridan Bree was
#ANONIEMvrijdag 25 november 2005 @ 20:16
Mooie OP
Xurkvrijdag 25 november 2005 @ 22:10
TVP
Tokayvrijdag 25 november 2005 @ 22:55
Ik heb de serie nog niet helemaal opgegeven, dus bij dezen een TVPlaatje...

SuperMOMvrijdag 25 november 2005 @ 23:39
Oke ik dan ook maar een onbeschaamd tvptje
flububzaterdag 26 november 2005 @ 11:51
Niet dat ik DH nu helemaal niet leuk meer vind, maar het had eigenlijk beter gewoon bij dat ene seizoen kunnen blijven. Dat hoofdverhaal van waarom mary alice zichzelf had vermoord. Het begint steeds meer op een gewone soap te lijken zo.
Samsonzaterdag 26 november 2005 @ 15:18
quote:
Op zaterdag 26 november 2005 11:51 schreef flubub het volgende:
Niet dat ik DH nu helemaal niet leuk meer vind, maar het had eigenlijk beter gewoon bij dat ene seizoen kunnen blijven. Dat hoofdverhaal van waarom mary alice zichzelf had vermoord. Het begint steeds meer op een gewone soap te lijken zo.
Ben ik het wel mee eens aan de ene kant, maar aan de andere kant kijk ik toch nog steeds, toch nog wel leuk genoeg om te blijven kijken en op een gegeven moment ken je de personen ook wat beter, maakt het ook weer wat leuker
MaJozondag 27 november 2005 @ 18:45
*tvp*

Net de aflevering van afgelopen dinsdag gezien en het blijft me nog wel boeien. Toch wel minder dan tegen het einde van het eerste seizoen. Maar die vent in de kelder en het gedoe met George vind ik nog wel spannend. Wat een ontzettende creep is dat toch!
Nunazondag 27 november 2005 @ 18:59
Ik vind dat je deze afleveringen niet echt kunt vergelijken met de laatste afleveringen van het vorig seizoen. Daar werden de afleveringen steeds spannender en meer vragen werden opgelost. Nu moeten ze nog een beetje naar de cliffhanger toe werken en is dus alles wat minder spannend dan het vorig seizoen.
renazondag 27 november 2005 @ 19:29
Maar wat ook zo is, de serie is nu niet zo nieuw meer en je kent de karakters en verhaallijnen wel een beetje en dan word het meestal wel wat saaier, omdat je dan sommige verhaallijnen al kunt gokken omdat je weet hoe de serie in elkaar steekt. Het blijft niet zo uniek als het was, vind ik jammer genoeg.
Samsondinsdag 29 november 2005 @ 21:18
Ff reclame nu dus, nou, ik had niet verwacht dat ik dit zou zeggen, maar als de serie zo blijft doorkabbelen haak ik toch af. Het is gewoon een soort van soap aan het worden helaas..
Xurkdinsdag 29 november 2005 @ 21:22
Ik erger me echt dood aan Susan, het lijkt wel of ze het dwangmatig voor zichzelf moet verbruien met Mike
En ik vind Andrew vaak onuitstaanbaar, maar vanavond is hij mijn held met betrekking tot George
Xurkdinsdag 29 november 2005 @ 21:30
Must... kill... George...
Marloesdinsdag 29 november 2005 @ 22:27
ik vind het nog steeds leuk
MadGuydinsdag 29 november 2005 @ 22:31
Mooie foto van Lynette in de OP btw. Tevens een TVP. Ik neem hem op, dus ik kan morgen weer mee discussiëren.
Rosellawoensdag 30 november 2005 @ 00:03
Andrew is okee. Vind het alleen wel raar dat ze in de serie nu al zo lang niet meer terugkomen op zijn homoseksualiteit.
Apfelwoensdag 30 november 2005 @ 08:49
I've killed my sons imaginary friend
wendy-tjewoensdag 30 november 2005 @ 09:13
Die homoseksualiteit komt vast wel weer, net als dat hij mama solis heeft aangereden...
Er zit nog teveel in die verhaallijn om het zomaar te laten varen denk ik.
renawoensdag 30 november 2005 @ 12:29
Ik vind Andrew wel leuker worden, dat stukje met George was echt hilarisch
Wat een klootzak die George Ik vond deze aflevering weer best leuk
Nunawoensdag 30 november 2005 @ 12:52
George moet dood. Bah, wat een vreselijke vent.
shiNinG_staRwoensdag 30 november 2005 @ 14:37
Vond het gisteren ook weer wat leuker dan eerst.. Gabrielle is grappig
MadGuywoensdag 30 november 2005 @ 18:38
Die beginscene met Gabrielle! En Mrs. Mulberry was ook bijzonder komisch.

En domme, domme, domme, domme, domme Susan... Zo'n avtie als je nu met Zach flikt... dat kaatst nog keihard in je gezicht dadelijk!
MadGuywoensdag 30 november 2005 @ 19:26
Oh ja, een raad-je-plaatje:

shiNinG_staRdonderdag 1 december 2005 @ 14:20
Da's Lynette (de actrice die haar speelt dan) in die ene film waarin ze een transseksueel speelt, toch?
MadGuydonderdag 1 december 2005 @ 14:26
Jep! Wat hebben ze haar verbouwd zeg!
Brammie1donderdag 1 december 2005 @ 16:59
quote:
Op woensdag 30 november 2005 19:26 schreef MadGuy het volgende:
Oh ja, een raad-je-plaatje:

[afbeelding]
ik krijg zo'n melding van "hotlinking has been disabled"
flububdonderdag 1 december 2005 @ 17:04
quote:
Op woensdag 30 november 2005 18:38 schreef MadGuy het volgende:
Die beginscene met Gabrielle! En Mrs. Mulberry was ook bijzonder komisch.

En domme, domme, domme, domme, domme Susan... Zo'n avtie als je nu met Zach flikt... dat kaatst nog keihard in je gezicht dadelijk!
Mja, ik kan opzich begrijpen dat Mike et niet leuk zal vinden. Maar kom op, je bent een moeder, een of ander zwaar gestoord kind heeft jou bedreigd en al vaker rare dingen uitgehaald, die wil je toch koste wat het kost weghouden van je eigen kind.
MadGuydonderdag 1 december 2005 @ 17:05
Imageshack zou verboden moeten worden...

Dit is overigens de officiële filmsite.
Frollodonderdag 1 december 2005 @ 17:06
quote:
Op donderdag 1 december 2005 17:05 schreef MadGuy het volgende:


Dit is overigens de officiële filmsite.
In die film heet ze Bree, zie ik
renadonderdag 1 december 2005 @ 17:24
quote:
Op donderdag 1 december 2005 17:06 schreef Frollo het volgende:

[..]

In die film heet ze Bree, zie ik


Toeval of... ?
Lijkt me wel grappig.
faylevrijdag 2 december 2005 @ 13:34
Ik vond seizoen 1 verrassend leuk, maar seizoen 2 is aardig irritant begonnen:
Suzan is echt onuitstaanbaar! In plaats van dat ik met haar sympathiseer, kon ik niet wachten tot Mike haar aan de dijk gaat zetten.
Gabrielle volgt daar dicht op en zelfs heldin Lynette is wel behoorlijk aan het zeiken met die stomme bazin van haar en dat gevit thuis.
Bree, die ik een walgelijk soort barbie vindt om naar te kijken is nog enigszins consequent en Edie is zo ongeveer nog de enige waar ik sympathie voor voel.
Het leek een interessante wending met dat nieuwe gezin en die gevangene in de kelder, maar daar gebeurt ook geen fuck eigenlijk.
Er is gewoon geen bindend element zoals in seizoen 1.
Maar,
Gelukkig zit er in de aflevering die ik onlangs gezien heb iets dat weer vaart in de serie gooit. Dus I'll keep my fingers crosses, misschien wordt 't nog wat.
Apfelvrijdag 2 december 2005 @ 14:58
Ik heb de DVD Box gewonnen
Nunavrijdag 2 december 2005 @ 15:17
Gefeliciteerd! (Ik wil hem ook)
#ANONIEMvrijdag 2 december 2005 @ 17:15
quote:
Op vrijdag 2 december 2005 14:58 schreef Apfel het volgende:
Ik heb de DVD Box gewonnen
Wat leuk, gefeliciteerd!
Nunazondag 4 december 2005 @ 19:26
quote:
Op donderdag 1 december 2005 17:24 schreef rena het volgende:

[..]
Toeval of... ?
Lijkt me wel grappig.
Hier de bewuste foto uit Transamerica



Ze hebben haar echt onder handen genomen zeg!
Samsonzondag 4 december 2005 @ 19:42
quote:
Op zondag 4 december 2005 19:26 schreef Nuna het volgende:

[..]

Hier de bewuste foto uit Transamerica

[afbeelding]

Ze hebben haar echt onder handen genomen zeg!
Ik vind het wel meevallen. Je moet niet vergeten (en dit is niet om flauw te doen) maar Felicity is van zichzelf nou al niet bepaald de knapste. Ik denk dat er een hoop make-up en kunst en vliegwerk aan te pas komt voordat je haar in DH voorbij ziet komen....
Nunazondag 4 december 2005 @ 19:45
Ja, eerlijk gezegd denk ik dat ook wel. Teri Hatcher ziet er daar zelfs nog normaal uit.
SunChaserzondag 4 december 2005 @ 19:47
Ik heb de DVD box bij de vara gewonnen en begin met kerst aan de serie
MadGuyzondag 4 december 2005 @ 19:50
Jemig, iedereen wint hem hier. In CJP magazine stond dat je hem ook op de site kon winnen, maar ik zie nergens de entry page...
SunChaserzondag 4 december 2005 @ 19:52
quote:
Op zondag 4 december 2005 19:50 schreef MadGuy het volgende:
Jemig, iedereen wint hem hier. In CJP magazine stond dat je hem ook op de site kon winnen, maar ik zie nergens de entry page...
Op www.vrouw.nl kon je de hele week elke dag een box winnen.
Ang3ldinsdag 6 december 2005 @ 20:24
Ik vroeg het me laatst af: zijn we op tv al in seizoen 2? Ja he?
Aangezien de titel van de afl van vanaaf niet op de box staat mag ik er vanuit gaan van wel Had het amper gemerkt.
MadGuydinsdag 6 december 2005 @ 20:26
Jep, dit is seizoen twee, al een aantal afleveringen eigenlijk.
MadGuydinsdag 6 december 2005 @ 20:27
quote:
Op zondag 4 december 2005 19:52 schreef SunChaser het volgende:

[..]

Op www.vrouw.nl kon je de hele week elke dag een box winnen.
Damn, gemist.
Ang3ldinsdag 6 december 2005 @ 20:32
quote:
Op dinsdag 6 december 2005 20:26 schreef MadGuy het volgende:
Jep, dit is seizoen twee, al een aantal afleveringen eigenlijk.
Zeker toen dat nieuwe gezin kwam he
MadGuydinsdag 6 december 2005 @ 20:38
Jep, de begrafenis van Rex enzo.
dvdfreakdinsdag 6 december 2005 @ 21:47
Die man op het einde was toch Rexx?
Tokaydinsdag 6 december 2005 @ 22:24
Sorry guys, ik haak af.
Ik heb vanavond met een half oog zitten kijken (kun je nagaan), en het kon me eigenlijk niet meer boeien.

Desalniettemin wens ik jullie nog veel plezier met Desperate Housewives.
MadGuydinsdag 6 december 2005 @ 22:39
Het schijnt vanaf episode 6 weer heel tof te worden. Maar goed, ieder zijn ding!
Samsondinsdag 6 december 2005 @ 22:54
quote:
Op dinsdag 6 december 2005 22:24 schreef Tokay het volgende:
Sorry guys, ik haak af.
Ik heb vanavond met een half oog zitten kijken (kun je nagaan), en het kon me eigenlijk niet meer boeien.

Desalniettemin wens ik jullie nog veel plezier met Desperate Housewives.
ik heb vandaag de aflevering gemist, blijkbaar dus niet veel gemist, maar ff denken of ik het nog een kans geef...
zeadinsdag 6 december 2005 @ 22:56
quote:
Op dinsdag 6 december 2005 21:47 schreef dvdfreak het volgende:
Die man op het einde was toch Rexx?
Nee, dat was Paul.
shiNinG_staRdinsdag 6 december 2005 @ 23:19
Ik vond het juist weer leuk vandaag!
Ben wel benieuwd naar het precieze verhaal achter de nieuwe familie, het deed me een beetje denken aan de Robin-heeft-Pascalle-vermoord verhaallijn uit GTST
Againzenderdinsdag 6 december 2005 @ 23:38
Als Star Trek fan vond ik het erg leuk om de Grand Nagus eens in een andere rol te zien
Apfelwoensdag 7 december 2005 @ 09:18
Vond het gisteren juist weer hilarisch leuk gewoon
MadGuywoensdag 7 december 2005 @ 12:24
Ik vond het ook wel een leuke aflevering. Go Lynette! Op één of andere manier heeft ze toch iets aantrekkelijks haha!

En Bree-Rex was ook wel cool.

Wat me wel een beetje stoort is het lijntje van de nieuwe bewoners. Het lijkt - anders dan met het lijntje van Mary-Alice - volkomen los te staan van de rest van Wisteria Lane. Dat terwijl Betty zichzelf toch wel behoorlijk te kakken heeft gezet. Eén keer toen ze tegen Susan zei dat haar zoon aan het verbouwen was en dat de herrie daar vandaan kwam. Toen kwam ineens die zoon doodleuk aangelopen. En nu ook weer, in het huis van Edie... Je zou verwachten dat als de dames een keer samen zijn ze het een keer ter sprake brengen: "zeg, vinden jullie die nieuwe buren ook niet een beetje raar?"

Zoiets. Maar misschien komt dat nog...
wendy-tjewoensdag 7 december 2005 @ 12:28
Ik vind het juist weer leuker worden!

Mijn vriend zat vol verbazing te kijken, die is nog niet aan Bree gewend
Nunawoensdag 7 december 2005 @ 13:27
Haha, Bree die hysterisch werd op de begrafenis
renawoensdag 7 december 2005 @ 18:05
Ik moet toegeven dat er wat mindere afleveringen tussen zitten, maar ik blijf het toch nog wel interessant en leuk vinden, alhoewel ik me begin te ergeren aan Bree terwijl ik haar eerst erg leuk vond, het personage verliest steeds meer geloofwaardigheid.
shiNinG_staRwoensdag 7 december 2005 @ 18:21
Ben ik het ook wel mee eens. Vind Bree het minste personage eigenlijk.
Tokaywoensdag 7 december 2005 @ 21:54
Nog één keertje posten hier.

Ik wilde jullie dit plaatje niet onthouden!



SunChaserwoensdag 7 december 2005 @ 21:55
De dvd box binnen. Box valt tegen, gewoon kartonnen doos met 7 platte losse dvd hoesjes
SunChaserwoensdag 7 december 2005 @ 21:56
Komt er naakt in voor trouwens?
Ang3lwoensdag 7 december 2005 @ 21:58
quote:
Op woensdag 7 december 2005 21:55 schreef SunChaser het volgende:
De dvd box binnen. Box valt tegen, gewoon kartonnen doos met 7 platte losse dvd hoesjes
Ja zo is LOST helaas ook (ja ok, 1 dvd meer)
Vond 't ook wel een beetje jammer. Hadden ze wel iets meer van kunnen maken
SunChaserwoensdag 7 december 2005 @ 22:00
Zijn volgens mij zelfs 6 dvd's

Valt me trouwens op dat ze deze serie echt overal weggeven met prijsvragen (Lost ook) ik heb m gewonnen bij Claudia de Breij
MadGuywoensdag 7 december 2005 @ 22:03
Ik vond ook de hoes zeer tegenvallen. Het had wel iets meer à la de serie gemogen. Zoals het plaatje hier van Tokay, of dit plaatje:

SunChaserwoensdag 7 december 2005 @ 22:04
Waarom is de box zo duur eigenlijk? Een seizoen Friends, Will en Grace of Sex and the City is goedkoper en zit in een leukere hoes.
Nunawoensdag 7 december 2005 @ 22:20
quote:
Op woensdag 7 december 2005 21:56 schreef SunChaser het volgende:
Komt er naakt in voor trouwens?
Het is wel Amerikaans. Dus nee, lijkt me niet.
Ang3lwoensdag 7 december 2005 @ 22:22
quote:
Op woensdag 7 december 2005 21:56 schreef SunChaser het volgende:
Komt er naakt in voor trouwens?
Is dat belangrijk dan bij zo'n serie?
SunChaserwoensdag 7 december 2005 @ 22:22
quote:
Op woensdag 7 december 2005 22:20 schreef Nuna het volgende:

[..]

Het is wel Amerikaans. Dus nee, lijkt me niet.
In Six Feet Under en Sex & The City komt ook naakt in voor, frontaal zowel man als vrouw.
MadGuywoensdag 7 december 2005 @ 22:23
quote:
Op woensdag 7 december 2005 22:20 schreef Nuna het volgende:

[..]

Het is wel Amerikaans. Dus nee, lijkt me niet.
De tuinman komt wel met zijn blote billen in beeld toch?
SunChaserwoensdag 7 december 2005 @ 22:35
quote:
Op woensdag 7 december 2005 22:22 schreef Ang3l het volgende:

[..]

Is dat belangrijk dan bij zo'n serie?
t werkt wel mee aan de geloofwaardigheid. In SFU zie je een man echt naakt als ie naakt moet zijn, in S&TC zowel man als vrouw, niet dat stomme gedoe na een sexpartij, hij een laken tot zijn middel, zij over haar borsten en dan t laken meenemen als je naar de koelkast gaat
Nunadonderdag 8 december 2005 @ 13:05
quote:
Op woensdag 7 december 2005 22:22 schreef SunChaser het volgende:

[..]

In Six Feet Under en Sex & The City komt ook naakt in voor, frontaal zowel man als vrouw.
Ja, oke. Maar bij de meeste series is het niet zo.
Rory78donderdag 8 december 2005 @ 13:12
quote:
Op woensdag 7 december 2005 21:55 schreef SunChaser het volgende:
De dvd box binnen. Box valt tegen, gewoon kartonnen doos met 7 platte losse dvd hoesjes
Let maar op: zodra de normale seizoensboxen uitverkocht lijken te raken en we inmiddels weer in maart 2006 wederom met een seizoensstart gaan beginnen bij Net5 komt er ineens een SE uit, verpakt in een tinnen doosje of misschien zelfs een kleine remake van de speelgoedkist van de Youngs...
Rory78donderdag 8 december 2005 @ 13:13
quote:
Op woensdag 7 december 2005 18:21 schreef shiNinG_staR het volgende:
Ben ik het ook wel mee eens. Vind Bree het minste personage eigenlijk.
Je vind haar het minst leuk of minst geloofwaardig, bedoel je?
Bree is wel het meest karakteristiek, dus objectief gezien wel het meest een personage.
Maar ik ben het met je eens, Lynette vind ik momenteel de leukste verhaallijn hebben...
MadGuydonderdag 8 december 2005 @ 13:19
Ik heb juist het idee dat Lynette een personage is. Zij is erin geperst voor de herkenbaarheid bij de Amerikaanse werkende moeders.

LOL @ Rory78: dat speelgoedkistje
Nunadonderdag 8 december 2005 @ 13:22
Ik vind ze allemaal wel heel erg personages. Lynette vind ik dan nog wel het meest herkenbaarst.
MadGuydonderdag 8 december 2005 @ 14:40
Hm ja, dat is wel waar. Ze hebben natuurlijk vijf stereotype vrouwenpersonages genomen, waar iedereen wel iets in kan herkennen.
shiNinG_staRdonderdag 8 december 2005 @ 14:45
quote:
Op donderdag 8 december 2005 13:13 schreef Rory78 het volgende:

[..]

Je vind haar het minst leuk of minst geloofwaardig, bedoel je?
Bree is wel het meest karakteristiek, dus objectief gezien wel het meest een personage.
Maar ik ben het met je eens, Lynette vind ik momenteel de leukste verhaallijn hebben...
Beide, om haar moet ik het minst lachen en dat perfectionistische van haar heb ik nu wel gezien. Eigenlijk sinds ze met die enge George omgaat vind ik haar wat minder geworden..
Lynette is de leukste ja, en die is tevens het meest realistische personage vind ik.
MadGuydonderdag 8 december 2005 @ 14:50
Ik vind het bij Bree jammer dat de elementen die haar juist het meeste dwarsliggen in haar perfectionisme weg worden gehaald: haar man Rex met zijn voorliefde voor S&M en haar zoon Andrew, de zelfverklaarde biseksueel en omaatjesmoordenaar. Ze mag wel wat meer tegengas krijgen.

Overigens denk ik dat alle karakters op een gegeven moment wel een karikatuur van zichzelf worden. Ze moeten weer even de balans hervinden.
Marvellousdonderdag 8 december 2005 @ 14:52
quote:
Op donderdag 8 december 2005 14:45 schreef shiNinG_staR het volgende:
Lynette is de leukste ja, en die is tevens het meest realistische personage vind ik.
ik vind Lynette ook het leukst. De rest is te... Susan is te klunzig, Bree is te perfectionistisch en Gabrielle.. tja, die is gewoon te sexy
MadGuydonderdag 8 december 2005 @ 14:53
Te egoïstisch!
Marvellousdonderdag 8 december 2005 @ 14:54
hmmz.. viel me niet eens zo op
Nunadonderdag 8 december 2005 @ 15:32
Ach, we zitten nu ook aan het begin van het seizoen. Ik denk dat je dit seizoen ook niet kunt vergelijken met het voirge seizoen, want daar was alles nieuw. Nieuwe karakters, nieuwe serie, enz. Het komt allemaal nog wel weer op gang
Xurkdinsdag 13 december 2005 @ 21:13
Paul
Susan

George!!!
MaJodinsdag 13 december 2005 @ 21:15
Wat is George toch een ontzettende creep Vind de afleveringen niet echt saai trouwens, er zit toch altijd wel een bepaalde spanning in. Ook nu Paul weer terug is enzo.
Xurkdinsdag 13 december 2005 @ 21:34
Ik vond dit wel weer een topaflevering! Dat merk ik altijd doordat ik Mary Alice's stem vervloek zodra ik die hoor aan het eind, want dat betekent dat het voor deze week weer voorbij is

Ik geloofde er volledig in dat Gabrielle met die advocaat vreemd zou gaan, maar het was dus gewoon een meesterlijk actie van haar

Is Bree nou ge-date-raped door George toen ze sliep?
Ik dacht gaanderweg de aflevering dat ze nooit seks zouden hebben en dat hij uiteindelijk opgepakt zou worden [voor de moord, maar ook zeker vanavond nog, nadat die hotelmedewerker hem zo verdacht vond], maar nu is de daad er toch van gekomen, godver Ik vond Bree ook erg pathetic, ook hoe ze niet wilde dat George wegging. Waar heeft ze hem toch voor nodig??

Ik begon me de laatste weken steeds meer aan Susan te ergeren, zo ook deze aflevering toen ze zo makkelijk alles aan Paul Young vertelde, en hoe zielig ik het ook voor haar vond [heb liever dat alles een keer wél goed gaat tussen haar en Mike], ik vind het haar verdiende loon dat alles nu instort. Moet ze maar niet zo irritant lopen doen en Mike zo bedriegen.
Nunadinsdag 13 december 2005 @ 22:00
quote:
Op dinsdag 13 december 2005 21:34 schreef Xurk het volgende:
Ik dacht gaanderweg de aflevering dat ze nooit seks zouden hebben en dat hij uiteindelijk opgepakt zou worden [voor de moord, maar ook zeker vanavond nog, nadat die hotelmedewerker hem zo verdacht vond], maar nu is de daad er toch van gekomen, godver
Eerder gatver
milagrodinsdag 13 december 2005 @ 22:04
quote:
Op dinsdag 13 december 2005 21:34 schreef Xurk het volgende:
Ik vond dit wel weer een topaflevering! Dat merk ik altijd doordat ik Mary Alice's stem vervloek zodra ik die hoor aan het eind, want dat betekent dat het voor deze week weer voorbij is

Ik geloofde er volledig in dat Gabrielle met die advocaat vreemd zou gaan, maar het was dus gewoon een meesterlijk actie van haar

Is Bree nou ge-date-raped door George toen ze sliep?
Ik dacht gaanderweg de aflevering dat ze nooit seks zouden hebben en dat hij uiteindelijk opgepakt zou worden [voor de moord, maar ook zeker vanavond nog, nadat die hotelmedewerker hem zo verdacht vond], maar nu is de daad er toch van gekomen, godver Ik vond Bree ook erg pathetic, ook hoe ze niet wilde dat George wegging. Waar heeft ze hem toch voor nodig??

Ik begon me de laatste weken steeds meer aan Susan te ergeren, zo ook deze aflevering toen ze zo makkelijk alles aan Paul Young vertelde, en hoe zielig ik het ook voor haar vond [heb liever dat alles een keer wél goed gaat tussen haar en Mike], ik vind het haar verdiende loon dat alles nu instort. Moet ze maar niet zo irritant lopen doen en Mike zo bedriegen.
Susan beschermde haar dochter voor een geobsedeerde psycho puber, ik had die jongen naar Europa gestuurd
Het was gewoon echt zielig voor haar
Xurkdinsdag 13 december 2005 @ 22:26
Ja, maar ze kan tenminste wel meteen eerlijk zijn tegen Mike. Ik bedoel, denk ze dat hij er nooit meer achter komt? Als hij Zach tegenkomt weet hij meteen wat Susan gedaan heeft, dus ze had het nooit voor eeuwig geheim kunnen houden.
milagrodinsdag 13 december 2005 @ 22:36
quote:
Op dinsdag 13 december 2005 22:26 schreef Xurk het volgende:
Ja, maar ze kan tenminste wel meteen eerlijk zijn tegen Mike. Ik bedoel, denk ze dat hij er nooit meer achter komt? Als hij Zach tegenkomt weet hij meteen wat Susan gedaan heeft, dus ze had het nooit voor eeuwig geheim kunnen houden.
ach, het gaat erom dat wat ze deed heel begrijpelijk was, en iedereen maakt fouten, en Mike mag op zijn beurt dan wel weer eens eerst luisteren naar haar uitleg.
Hij kiest (koos) net zo goed ook voor zijn zoon en niet voor zijn vriendin, als het erop aan komt

oh wacht het is een verzonnen verhaal!
het doet er niet toe!
ik kan gewoon rustig naar bed nu
shiNinG_staRdinsdag 13 december 2005 @ 22:45
Ieuw, wie wil er nou sex met George
ChrisJXdinsdag 13 december 2005 @ 22:57
quote:
Op dinsdag 13 december 2005 22:45 schreef shiNinG_staR het volgende:
Ieuw, wie wil er nou sex met George
Bree blijkbaar
renadinsdag 13 december 2005 @ 23:47
Maar wat is die Teri Hatcher toch een lelijk gedrocht zeg Ik weet het, bijna niemand is flatteus als ze het uitgillen en huilen, maar ik schrok me echt dood van de kop die zij trok op het eind

Die baas van Lynette moet opflikkeren, ik vind het een saai zeikerig wijf, doe dan een echte dictator als baas
stefimkewoensdag 14 december 2005 @ 09:57
Er moet weer eens een verassende twist in het plot gaan komen. Het Susan-Mike gebeuren begint ondertussen behoorlrijk te vervelen. Gelukkig hebben we de avonturen van Lynette nog!
Rory78woensdag 14 december 2005 @ 10:08
quote:
Op woensdag 30 november 2005 18:38 schreef MadGuy het volgende:En domme, domme, domme, domme, domme Susan... Zo'n avtie als je nu met Zach flikt... dat kaatst nog keihard in je gezicht dadelijk!
Ben je nou blij?

Neen, ik vond het schitterend geacteerd van Teri op het laatst. Deze aflevering vond ik weer een beetje beter. Het gaat weer de goede kant op.
Geqxonwoensdag 14 december 2005 @ 10:17
Die huilende Teri doet me denken aan de avatar van Koewam
MadGuywoensdag 14 december 2005 @ 19:21
quote:
Op woensdag 14 december 2005 10:08 schreef Rory78 het volgende:

[..]

Ben je nou blij?
Neen, ik zie dat ik actie verkeerd heb getypt...

Maar je zag het al van verre aankomen natuurlijk. Soaps en series enzo.
shiNinG_staRwoensdag 14 december 2005 @ 21:26
Ik vond het juist nogal zwak geacteerd van Teri Hatcher.. Was echt zo'n nep huil die je ook altijd in comedys ziet.
Rosellawoensdag 14 december 2005 @ 22:58
quote:
Op woensdag 14 december 2005 21:26 schreef shiNinG_staR het volgende:
Ik vond het juist nogal zwak geacteerd van Teri Hatcher.. Was echt zo'n nep huil die je ook altijd in comedys ziet.
Het deed mij ook helemaal niks. Komt misschien ook wel omdat ik geen medelijden met haar had, vond het goed stom eigenlijk dat ze het niet gezegd had tegen Mike. Ik snap heus wel dat ze flipte toen die creepy Zach zo door begon te zagen over Julie, maar ze had het ook best gelijk tegen Mike kunnen vertellen daarna.
Rory78donderdag 15 december 2005 @ 10:11
Wat ik wel echt minder vond aan afgelopen uitzending: het slechte acteerwerk van de advocaat in de scene alvorens en waarin hij werd neergeschoten. Dat was echt van bedroevend B-niveau.
milagrodonderdag 15 december 2005 @ 14:09
quote:
Op donderdag 15 december 2005 10:11 schreef Rory78 het volgende:
Wat ik wel echt minder vond aan afgelopen uitzending: het slechte acteerwerk van de advocaat in de scene alvorens en waarin hij werd neergeschoten. Dat was echt van bedroevend B-niveau.
ik zie die manier van acteren juist als een onderdeel van het soort zwarte komedie dat de serie is, kan me er totaal niet aan storen, dat karikaturale acteren van een bijrol acteur.
MadGuydonderdag 15 december 2005 @ 15:35
Dat heb ik ook, daarom kijk ik ook met plezier naar - ter vergelijking - Gooische Vrouwen.
Rory78vrijdag 16 december 2005 @ 10:49
Nope, ik begrijp wat jullie bedoelen, maar dit was de eerste keer dat het me in negatieve zin opviel.
Mollinemaandag 19 december 2005 @ 17:01
Denken jullie echt dat ... (hoe heet ie ook alweer) een zoon van Mike is? Ik heb zo mijn twijfels, het zou me niks verbazen als het niet zo is...
Nunamaandag 19 december 2005 @ 17:35
We zien het wel. Niets is wat het lijkt in Wisteria Lane.
Ayaxolamaandag 19 december 2005 @ 21:41
Even een tvp ofzo

Wat vorige week trouwens wel eindelijk weer een goede aflevering

George
octopussydinsdag 20 december 2005 @ 01:24
Die man in de kelder bij de nieuwe inwoners in Wysteria Lane, was dat nou wel of niet de man van die vrouw? Hij leek me best wel jong namelijk, en ik had meer het idee dat het een tweede zoon van die vrouw was (ook omdat hij zwakbegaafd is ofzo).

Verder een strakke actie van Lynette met haar witte pakje tijdens de presentatie En hoe ze daarna Tom manipuleerde met die golfsticks.
Nunadinsdag 20 december 2005 @ 16:33
Nee, dat lijkt me meer hun zoon die gehandicapt is. Hij heeft iemand vermoord, maar ze vinden dat hij gestraft moet worden op hun manier. Ofzo.
MaJodinsdag 20 december 2005 @ 19:19
quote:
Op dinsdag 20 december 2005 01:24 schreef octopussy het volgende:
Die man in de kelder bij de nieuwe inwoners in Wysteria Lane, was dat nou wel of niet de man van die vrouw? Hij leek me best wel jong namelijk, en ik had meer het idee dat het een tweede zoon van die vrouw was (ook omdat hij zwakbegaafd is ofzo).

Verder een strakke actie van Lynette met haar witte pakje tijdens de presentatie En hoe ze daarna Tom manipuleerde met die golfsticks.
Je geeft antwoord op je eigen vraag Hij is te jong om haar man te zijn dus ja dan zal het haar zoon wel zijn.

Nog iets meer dan een uur
octopussydinsdag 20 december 2005 @ 19:49
mja maar ik had ergens opgepikt dat het haar man was... maar dat was nog voor de afgelopen aflevering dus het zal wel nonsens zijn geweest.
MaJodinsdag 20 december 2005 @ 20:00
quote:
Op dinsdag 20 december 2005 19:49 schreef octopussy het volgende:
mja maar ik had ergens opgepikt dat het haar man was... maar dat was nog voor de afgelopen aflevering dus het zal wel nonsens zijn geweest.
Je haalt denk ik twee dingen door elkaar: in een aflevering verteld ze aan een psycholoog het verhaal dat haar man haar zoon vermoord heeft. Ze ligt hier wakker van en daarom krijgt ze kalmerende tabletten die ze aan de persoon beneden toedient. Daardoor hebben veel mensen de link gelegd dat de persoon in de kelder haar man is (terwijl dat verhaal dus waarschijnlijk gewoon onzin is). Later zie je de persoon in de kelder voor het eerst in beeld en dan wordt duidelijk dat het waarschijnlijk haar zoon is. Wat dat betreft had ik een tijdje geleden al gelijk

Edit: op woensdag 16 november 2005 @ 16:57 schreef ik namelijk:

Ik denk zelfs dat er iemand anders in die kelder zit. De vader zou te voor de hand liggend zijn... Misschien een zoon die iets uitgespookt heeft wat niet door de beugel kan en daar nu voor gestraft wordt?

Ik heb ze door
Brammie1dinsdag 20 december 2005 @ 20:46
wat is die george toch een zielig mannetje en Bree is een doos
Nunadinsdag 20 december 2005 @ 20:46
Nee, Bree! Alleen heb zo'n sterk voorgevoel dat ze toch niet gaan trouwen
En Gabrielle bij die klerenzaak met die homo
Lynette die voor die seksvideo ging staan bij die kinderen
Xurkdinsdag 20 december 2005 @ 20:47
Wat is Bree in seizoen twee ineens een deus geworden zeg

En Mike is wel heel bot tegen Susan, au
QyRoZdinsdag 20 december 2005 @ 21:15
George!
Brammie1dinsdag 20 december 2005 @ 21:16
george de psychokiller
_SnoepHonddinsdag 20 december 2005 @ 21:17
quote:
Op dinsdag 20 december 2005 21:15 schreef QyRoZ het volgende:
George!
Mên wat is hij een klootzak
Maar het is wel een spannende aflevering
QyRoZdinsdag 20 december 2005 @ 21:17
George de massamoordenaar.
Xurkdinsdag 20 december 2005 @ 21:19
Godverdomme die George
Als dit maar niet de "Mary Alice plot" van seizoen twee wordt, dat hij pas in de finale wordt gepakt voor zijn misdaden... want ik kan hem echt niet uitstaan
Nunadinsdag 20 december 2005 @ 21:19
Die rotkop van George

MaJodinsdag 20 december 2005 @ 21:22
Wat een creep is George... Maar het maakt de serie wel spannender!
renadinsdag 20 december 2005 @ 21:29
George word nu wel voorspelbaar

Wat een goede aflevering, heel sterk Maar Gabrielle krijgt toch geen miskraam he Het lijkt me juist zo leuk om haar als moeder te zien
linebeardinsdag 20 december 2005 @ 21:36
ligt het aan mij of begint de serie in te kakken en een klein beetje te vervelen. Tuurlijk zijn er leuke momenten, maar steeds minder lijkt het wel
Againzenderdinsdag 20 december 2005 @ 21:46
quote:
Op dinsdag 20 december 2005 21:17 schreef QyRoZ het volgende:
George de massamoordenaar.
Psycho killer, Qu’est que c’est?
Xurkdinsdag 20 december 2005 @ 22:09
Het zou wel typisch zijn, een miskraam, net nu ze het geaccepteerd heeft

Wel een beetje veel voorspelbare momenten vanavond inderdaad, toen Bree vertelde van Goldfine [ze moest hem ook zó vaak noemen in één gesprek ] wist ik al dat George er iets mee ging doen [hopelijk is die vent niet dood en komt ie Bree & George samen toevallig eens tegen en krijg je zo'n ":o IT'S HIM!!" scene ] en vanaf het moment dat ik Karl en Susan sentimenteel wijn zag drinken wist ik dat ze van bil zouden gaan.

In de laatste minuten kreeg ik eindelijk hoop op straf voor George, omdat Mary Alice het bij haar wekelijkse sluitstuk had over foto's en films. Ik dacht dat er iemand zou zijn geweest die toevallig gefilmd / gefotografeerd had dat George die Goldfine aanviel... maar helaas
Ayaxoladinsdag 20 december 2005 @ 22:24
Waarom wordt George nou niet gewoon door zijn kop geschoten
shiNinG_staRdinsdag 20 december 2005 @ 22:27
Dat was echt onverwachts met George ! Dat hij die man zo neersloeg bedoel ik. En ik zat aan het begin van de uitzending al te denken, zal Gabrielle een miskraam krijgen, omdat ze zo graag geen moeder wil worden.. gebeurt het waarschijnlijk ook nog En wat gedroeg die dochter van Bree zich ineens slutty
Oh en het verhaaltje met die ouders met het sexfilmpje was grappig Ben ook benieuwd waarom Karl ineens terug is bij Edie..
Nikki1806dinsdag 20 december 2005 @ 22:48
quote:
Op dinsdag 20 december 2005 22:27 schreef shiNinG_staR het volgende:
Oh en het verhaaltje met die ouders met het sexfilmpje was grappig Ben ook benieuwd waarom Karl ineens terug is bij Edie..
Omdat Susan hem niet wil, en hij niet alleen wil zijn..
Xurkdinsdag 20 december 2005 @ 23:36
Ja, en Bree maar denken dat zij "gewonnen heeft", terwijl ze maar tweede keus is Het sierde Susan wel dat ze haar in d'r waan liet.

En ik vond de dochter van Bree [kan even niet op haar naam komen] voor het eerst wel aantrekkelijk in de serie, dus van mij mag ze vooral zulke opdravingen blijven maken
Volgens mij reageren er wel meer meisjes trouwens zo, als er gespierde zwarte jongemannen zich aandienen die zeggen in ze geïnteresseerd te zijn
coolbabewoensdag 21 december 2005 @ 00:09
George
Wat een walgelijke vent.
Rory78woensdag 21 december 2005 @ 10:52
Kl*te, waarom moest ik nou zo nodig in dit topic kijken, terwijl ik straks pas de uitzending op de video ga bekijken...
Luchtbelwoensdag 21 december 2005 @ 11:04
Ik vond Gabrielle zo zielig op het laatst

Ben ik trouwens de enige die denkt dat die zoon in de kelder dat meisje niet heeft vermoord maar dat die andere zoon dat gedaan heeft?
-Bubseltje-woensdag 21 december 2005 @ 11:37
quote:
Op woensdag 21 december 2005 11:04 schreef Luchtbel het volgende:
Ik vond Gabrielle zo zielig op het laatst
idd erg zielig vind dat de serie weer wat leuker/spannender word.
coolbabewoensdag 21 december 2005 @ 11:49
LB ja Gabrielle met die echo
Ik geloof niet dat die andere zoon het gedaan heeft trouwens, ook omdat Caleb zei dat ze "het verdiend had'
Nunawoensdag 21 december 2005 @ 12:05
quote:
Op dinsdag 20 december 2005 22:27 schreef shiNinG_staR het volgende:
En wat gedroeg die dochter van Bree zich ineens slutty
Oh en het verhaaltje met die ouders met het sexfilmpje was grappig Ben ook benieuwd waarom Karl ineens terug is bij Edie..
Dat was ze eigenlijk altijd al wel. In seizoen 1 had ze toch ook wat met de tuinman John? Maar hij wilde niks met haar ofzo, alleen seks. Weet ook niet meer precies hoe dat zat.
Zo-is-datwoensdag 21 december 2005 @ 12:10
Gabrielle mag géén miskraam krijgen!!!

en George;

maar wel een super aflevering weer...
Nunawoensdag 21 december 2005 @ 12:24
Ja, vind ik ook niet. Maar aan de andere kant. We hebben al Lynette die voor de kindertjes zorgt. Garbrielle is meer het vreemdgaan type
OFfSprngrwoensdag 21 december 2005 @ 12:55
Die rode is zo eng..
Evel-inwoensdag 21 december 2005 @ 13:20
wanneer wordt die george nu eindelijk eens gesnapt
Ayaxolawoensdag 21 december 2005 @ 13:25
quote:
Op dinsdag 20 december 2005 23:36 schreef Xurk het volgende:
Ja, en BreeEdie maar denken dat zij "gewonnen heeft", terwijl ze maar tweede keus is Het sierde Susan wel dat ze haar in d'r waan liet.

En ik vond de dochter van Bree [kan even niet op haar naam komen] voor het eerst wel aantrekkelijk in de serie, dus van mij mag ze vooral zulke opdravingen blijven maken
Volgens mij reageren er wel meer meisjes trouwens zo, als er gespierde zwarte jongemannen zich aandienen die zeggen in ze geïnteresseerd te zijn
Ja, die Danielle

Jemig, die is wel lekker geworden, ik herkende d'r eerst niet eens
CryARiverwoensdag 21 december 2005 @ 15:30
Wow.. Goede aflevering gister. Even ouderwets schrikken..
Rory78donderdag 22 december 2005 @ 10:15
Was wel gedurft zeg, van George...
Ben benieuwd; dit loopt toch zo langzamerhand op een climax uit, dus wellicht zien we binnenkort hoe het afloopt..
Hoeveel weken zouden we nog te goed hebben van Net5?
CryARiverdonderdag 22 december 2005 @ 10:48
Amerika die is in de winterstop en Net5 loopt nog maar 3 afleveringen achter. Minder dan 2 mag & kan niet, dus de serie wordt tot Maart gestopt.
SunChaserdonderdag 22 december 2005 @ 10:49
Ik heb nu alleen nog steeds geen antwoord op mijn vraag. Zit er naakt in de serie?
Frollodonderdag 22 december 2005 @ 10:54
quote:
Op donderdag 22 december 2005 10:49 schreef SunChaser het volgende:
Ik heb nu alleen nog steeds geen antwoord op mijn vraag. Zit er naakt in de serie?
Ja natuurlijk, in elke episode minstens zes keer. En dan zie je dus ook alles hè, het is je reinste porno.
Waarom wil je dat weten?
-Bubseltje-donderdag 22 december 2005 @ 10:54
quote:
Op donderdag 22 december 2005 10:48 schreef CryARiver het volgende:
Amerika die is in de winterstop en Net5 loopt nog maar 3 afleveringen achter. Minder dan 2 mag & kan niet, dus de serie wordt tot Maart gestopt.
Nog 1 aflevering krijgen we volgende week...
Nunadonderdag 22 december 2005 @ 14:01
quote:
Op donderdag 22 december 2005 10:54 schreef Frollo het volgende:

[..]

Ja natuurlijk, in elke episode minstens zes keer. En dan zie je dus ook alles hè, het is je reinste porno.
Waarom wil je dat weten?


In China hebben ze nu ook Desperate Housewives. Alleen die aflevering is ongeveer 5 minuten korter dan het origineel, omdat ze de te pikante scenes gewoon gecensureerd hebben Compleet weggelaten!
SunChaserdonderdag 22 december 2005 @ 15:31
quote:
Op donderdag 22 december 2005 10:54 schreef Frollo het volgende:

[..]

Ja natuurlijk, in elke episode minstens zes keer. En dan zie je dus ook alles hè, het is je reinste porno.
Waarom wil je dat weten?
Ik heb de DVD box klaarliggen en wil weten of ik zakdoekjes in huis moet halen.
MaJodinsdag 27 december 2005 @ 20:11
Alvast even een trapje. Ik vind vandaag echt zo'n dag dat je het gaat vergeten. Het is alsof het maandag is Laatste aflevering tot maart!
Ayaxoladinsdag 27 december 2005 @ 20:42
Kut, ik ben het vergeten

MaJodinsdag 27 december 2005 @ 20:46
Jammer dat Gabrielle een miskraam heeft gekregen, inderdaad wel voorspelbaar. En die George moet echt eens oprotten, ik snap niet dat Bree nog met hem om wil gaan
QyRoZdinsdag 27 december 2005 @ 20:47
Oh fuck, dat is vandaag! Nou ja, kan nog op tijd thuis zijn voor GG begint.
QyRoZdinsdag 27 december 2005 @ 20:47
Ja, geef maar samenvattingen, hoef ik deze aflevering niet te kijken zodra ik weer internet heb.
Samsondinsdag 27 december 2005 @ 21:31
Onderhand krijg ik het idee dat je net zo goed naar the bold and the beautiful kunt gaan kijken, het eerste seizoen was er nog een scherpe verhaallijn met leuke vondsten en nog een duidelijk verhaal. Nu zijn het gewoon door elkaar lopende soapverhaaltjes. Vorige keer keek ik enorm uit naar de nieuwe afleveringen. Dat is nu niet meer zo
Ceedinsdag 27 december 2005 @ 21:38
Precies, heb ik dus ook. Ik zit niet meer op 't puntje van m'n stoel en je wordt van verhaallijn naar verhaallijn geslingerd zonder dat er ook maar enig subtiele overgang in zit. Het zit allemaal los van elkaar zonder dat het echt kan boeien zoals in 't eerste seizoen wel de zelfmoord van Angela en de mysterieuze missie van Mike Delfino me weer deed aftellen naar de volgende aflevering.

Ach ja...ik ga volgende week maar eens kijken of Grey's Anatomy iets is. Die Patrick Dempsey mag er in ieder geval wezen!
linebeardinsdag 27 december 2005 @ 21:39
jullie zijn niet de enige... heb hetzelfde. Het boeit absoluut nog wel, maar het is toch heel erg anders dan in het begin...
Ayaxoladinsdag 27 december 2005 @ 22:06
Dus het was niet zo boeiend?
Geqxondinsdag 27 december 2005 @ 22:15
quote:
Op dinsdag 27 december 2005 20:42 schreef Ayaxola het volgende:
Kut, ik ben het vergeten

Ik heb het ook gemist, ik kwam om 21:00 thuis
Ayaxoladinsdag 27 december 2005 @ 22:38
Ik wist niet dat het dinsdag was

Heerlijk hè, die vakantie
shiNinG_staRdinsdag 27 december 2005 @ 22:44
Ik vond het eigenlijk wel weer goed hoor, maar het is inderdaad wel minder dan in het begin. Toen was er echt nog dat mysterieuze. Het is nu wat meer soapy, zoals met dat gedoe van de vader van Susan die nog blijkt te leven.
Maar desondanks nog één van de leukste series momenteel op tv . Jammer dat het weer een tijdje stopt, maar ik vermaak me wel met de dvdbox die onder de kerstboom stond .
Avaniwoensdag 28 december 2005 @ 00:23
Hmm, ik vind het nog steeds heel erg leuk. Alleen eerste kwartier dus gemist, omdat ik niet door had dat het dinsdag was.
Nunawoensdag 28 december 2005 @ 09:59
Ach, ik vind het nog steeds wel grappig. Een seizoenstart is natuurlijk ook altijd spannender, mysterieuzer en leuker dan het vervolg. Ik denk dat je het daar ook niet mee kunt vergelijken.

Volgende week is het er toch niet meer op, pas weer rond maart Kunnen we even afkicken en ondertussen naar Grey's Anatomy kijken. (Werd beweerd dat de kijkers van DH dat net zo leuk vinden.)
renawoensdag 28 december 2005 @ 11:06
Ik vond de aflevering wel aardig gisteren, alleen jammer dat die vent die Gabrielle in de gaten hield een good guy bleek te zijn

Ik ben ook benieuw naar dat Grey's Anatomy, vooral door die vent in de reclame
MadGuywoensdag 28 december 2005 @ 11:43
Ik vind hejuist weer steeds leuker worden. Tuurlijk, het nieuwe en mysterieuze is er een beetje vanaf en het karikaturale van de personages ook, omdat je ze steeds meer leert kennen.

Ik vond het lijntje met Gabrielle zeer vermakelijk, net als die van Lynette.
Ang3lwoensdag 28 december 2005 @ 11:49
quote:
Op woensdag 28 december 2005 11:06 schreef rena het volgende:
Ik ben ook benieuw naar dat Grey's Anatomy, vooral door die vent in de reclame
patrick dempsey
shiNinG_staRwoensdag 28 december 2005 @ 12:54
Grey's Anatomy lijkt me nou niks. Denk ook niet dat ik het ga volgen, hou niet echt van ziekenhuisseries.
Xurkwoensdag 28 december 2005 @ 12:59
Hoera, Bree heeft George eindelijk gedeeltelijk door
flububwoensdag 28 december 2005 @ 13:23
Wat is er allemaal gebeurd, ik kwam er pas om kwart over 9 achter dat het gisteren weer was..
MadGuywoensdag 28 december 2005 @ 13:31
quote:
Op woensdag 28 december 2005 12:59 schreef Xurk het volgende:
Hoera, Bree heeft George eindelijk gedeeltelijk door
Grappig ook weer dat die de auto van zijn 'concurrent' in de fik stak...

Ik denk dat George nog voor aarige troubles gaat zorgen...
Nunawoensdag 28 december 2005 @ 14:21
quote:
Op woensdag 28 december 2005 13:23 schreef flubub het volgende:
Wat is er allemaal gebeurd, ik kwam er pas om kwart over 9 achter dat het gisteren weer was..
Gabrielle heeft een miskraam gehad, alleen ze zat er niet zo mee. Ze ging de kleertjes weer ruilen en wilde ook niet getroost worden. Ging weer winkelen enzo. Carlos had daarom een mannetje gestuurd, die eerst een creep leek te zijn die haar wilde vermoorden. Was niet het geval, hij zorgde ervoor dat Gabrielle haar kindje toch wel een beetje ging missen.

Lynette was bang dat haar kinderen ontvoerd zouden worden, omdat er een inbraak was geweest in Wisteria Lane (die Caleb bij Gabrielle, de vorige aflevering). Tom dacht zijn kinderen niet mee zouden gaan met een vreemde, dus ging Lynette dat testten door Stu van haar werk haar kinderen te laten ontvoeren Dit lukte, uiteraard, maar die Stu werd door een stungun neergehaald door de overbuurvrouw. Op zich niet dodelijk, het kwam wel weer goed.

Voor Susan komt het erop neer dat haar moeder ging trouwen, maar op de bruiloft biechtte ze op dat haar vader nog leefde ergens in de stad. Verder probeerde ze nog weer aan te pappen met Mike, maar hij wilde niets van haar weten.

En Bree kwam erachter dat George toch wel psycho is door één van zijn exen die haar even vertelde wat hij allemaal gedaan had. (George had haar vroegere vriend iets aangedaan ofzo, weet het niet meer precies). Bree nam de proef op de som en tijdens een avondje uit lokte Bree George in de val door met een oude schoolvriend te gaan dansen. George kon hier niet tegen, want Bree had haar trouwring niet om. Hij probeerde met geweld de ring om haar vinger te krijgen En toen was het bye bye George (Hij stak wel de auto van haar schoolvriend in de fik.)

Caleb is ook gevangen, maar toen hij wegreed in de politieauto gebaarde zijn moeder dat hij niets moest verklappen. Einde.
Marloeswoensdag 28 december 2005 @ 19:49
Komt het volgende week weer of niet?
shiNinG_staRwoensdag 28 december 2005 @ 19:50
Nee, waarschijnlijk pas in maart weer.

Vandaag de 1e twee afleveringen van seizoen 1 gekeken, daarin had Mrs. Huber het over de zoon van Edie, waar zij op moest passen. Die is toch nog nooit in beeld geweest Benieuwd of dat in seizoen 2 nog een keertje gebeurt dan. Edie zelf heeft het ook nog nooit over hem gehad.
Avaniwoensdag 28 december 2005 @ 19:50
quote:
Op woensdag 28 december 2005 19:49 schreef Marloes het volgende:
Komt het volgende week weer of niet?
Nee, het komt pas weer in maart ongeveer.
Nunawoensdag 28 december 2005 @ 19:53
In plaats van Desperate Housewives komt er nu Grey's Anatomy
MadGuywoensdag 28 december 2005 @ 21:28
Hm dat lijkt me toch niet zo interessant. Dan maar weer wachten op de nieuwe afleveringen.
moemoedinsdag 3 januari 2006 @ 20:46
Ik was vandaag helemaal verheugd heen en weer aan het springen, tot ik om 20.30 uur zag dat 't voor niks was.
Apfeldinsdag 3 januari 2006 @ 20:49


Sorry
Lethedonderdag 5 januari 2006 @ 09:32
quote:
Op woensdag 28 december 2005 19:50 schreef shiNinG_staR het volgende:
Vandaag de 1e twee afleveringen van seizoen 1 gekeken, daarin had Mrs. Huber het over de zoon van Edie, waar zij op moest passen. Die is toch nog nooit in beeld geweest Benieuwd of dat in seizoen 2 nog een keertje gebeurt dan. Edie zelf heeft het ook nog nooit over hem gehad.
Ik kan me er ook niets van herinneren?
Ayaxoladonderdag 5 januari 2006 @ 13:37
In Maart pas, dan ben ik alles al weer vergeten
shiNinG_staRdonderdag 5 januari 2006 @ 21:45
De DVD-box is echt leuk, met allemaal leuke extra's erbij, zoals Oprah's bezoekje aan Wisteria Lane en deleted scenes en afleveringen bekijken met commentaar van Marc Cherry is ook leuk, kom je dingen te weten die je normaal nooit opgevallen zouden zijn..
Lethedonderdag 5 januari 2006 @ 22:17
quote:
Op donderdag 5 januari 2006 21:45 schreef shiNinG_staR het volgende:
, kom je dingen te weten die je normaal nooit opgevallen zouden zijn..
wat dan bijvoorbeeld vraag ik me dan af?
shiNinG_staRvrijdag 6 januari 2006 @ 15:25
quote:
Op donderdag 5 januari 2006 22:17 schreef Lethe het volgende:

[..]

wat dan bijvoorbeeld vraag ik me dan af?
Ja, allemaal kleine dingetjes hoor. Bijvoorbeeld dat een scène in de pilot in twee delen is opgenomen, het ene shot is overdags opgenomen, dus daar zie je daglicht, en het andere shot 's avonds zodat ze kunstlicht moesten gebruiken. Dan ga je er op letten, en dan zie je idd het verschil, maar als ik het niet geweten had was het me echt niet opgevallen. En de blender die mrs. Huber van Mary Alice heeft geleend, en vervolgens maar houdt nadat Mary Alice dood is, daarmee wordt ze ook vermoord door Paul.
Niet echt superboeiende dingetjes, maar die het opnieuw kijken van de aflevering toch net wat leuker maken .
Ayaxolavrijdag 6 januari 2006 @ 15:35
Wat moet die DVD-box kosten?
shiNinG_staRvrijdag 6 januari 2006 @ 15:42
Bij Media Markt is hij iig 44.99.. Bij de FRS 49.99.
Ayaxolavrijdag 6 januari 2006 @ 15:44
quote:
Op vrijdag 6 januari 2006 15:42 schreef shiNinG_staR het volgende:
Bij Media Markt is hij iig 44.99.. Bij de FRS 49.99.
!

Ow, ik dacht een tientje ofzo
shiNinG_staRvrijdag 6 januari 2006 @ 15:45
quote:
Op vrijdag 6 januari 2006 15:44 schreef Ayaxola het volgende:

[..]

!

Ow, ik dacht een tientje ofzo
Nee gek
Ayaxolavrijdag 6 januari 2006 @ 15:48
quote:
Op vrijdag 6 januari 2006 15:45 schreef shiNinG_staR het volgende:

[..]

Nee gek
Och, je weet het maar nooit hè Maar heb jij er gewoon 50 euro voor betaald, en is die 50 euro de moeite?

Het is vast ook wel ergens op een andere manier te verkrijgen
MaJovrijdag 6 januari 2006 @ 16:16
Ik heb hem op Amazon gekocht. Was er geloof ik 40 euro voor kwijt. En ik had hem eerder dan iedereen
Tararadonderdag 12 januari 2006 @ 20:43
Hallo luitjes! Weet iemand toevallig een leuke website over Doug Savant (Tom Scavo in de serie ). Ik zoek nog wat leuke plaatjes enzo, dus zou enige hulp (lees: links ) enorm waarderen!
Tararadonderdag 12 januari 2006 @ 21:11
Niemand? LOL, moet ik dan echt zelf gaan zoeken?
CrazyDutchPunkdonderdag 12 januari 2006 @ 21:13
quote:
Op donderdag 12 januari 2006 21:11 schreef Tarara het volgende:
Niemand? LOL, moet ik dan echt zelf gaan zoeken?
Is het zo moeilijk dan ?
Tararadonderdag 12 januari 2006 @ 21:21
@CrazyDutchPunk: ik ben tot nu toe gewoon nog niet de perfecte DS site tegengekomen! Maar het klopt wel dat ik een beetje lui ben, dus misschien ligt het daar aan
Rory78vrijdag 13 januari 2006 @ 15:19
Begin hier maar eens mee:
http://imdb.com/name/nm0767443/
En vervolgens check je:
http://images.google.nl/images?hl=nl&q=Doug%20Savant&sa=N&tab=wi
At your service...
Tararazaterdag 14 januari 2006 @ 18:12
Rory78, bedankt! Wel irritant dat je alleen het forum van die eerste link kan zien als je je registreert. Maar misschien doe ik dat maar.
Apfelzaterdag 21 januari 2006 @ 12:34
Gaan de belgen niet verder waar wij in december mee gestopt zijn?
quote:

desperate housewives
ironische soapserie
32ste aflevering (reeks 2): "That's good, that's bad"
Lynette vliegt uit tegen haar baas Nina en betrapt haar even later met haar collega Stu. Carlos wordt vervroegd vrijgelaten en Gabrielle krijgt het aan de stok met een non. Wanneer Bree op bezoek gaat bij Dr. Goldfine, leert ze de ware aard van George kennen.
(pdc 2205)
> meer...
shiNinG_staRzaterdag 21 januari 2006 @ 12:44
quote:
Op zaterdag 21 januari 2006 12:34 schreef Apfel het volgende:
Gaan de belgen niet verder waar wij in december mee gestopt zijn?
[..]
omg, dat zou tof zijn
als iemand er achterkomt, hou ons op de hoogte !
SunChaserzaterdag 21 januari 2006 @ 12:44
Ik ben de box nu aan het kijken. Erg leuk, maar ik hou de box niet. Gaat komende week in de verkoop.

Maarre, Even een vraagje. In elk terugblik aan het begin van een aflevering zie ik steeds 1 scene die niet eerder te zien zijn geweest valt me op. Klopt dat?
Ayaxolazaterdag 21 januari 2006 @ 12:53
quote:
Op zaterdag 21 januari 2006 12:34 schreef Apfel het volgende:
Gaan de belgen niet verder waar wij in december mee gestopt zijn?
[..]
Klinkt leuk
Apfelzaterdag 21 januari 2006 @ 12:59
Ja dus aldus wat users op het Net 5 forum
quote:
snowvampire
Geplaatst: Zaterdag 21 januari om 12:54

belgie 1 om 2200 vrijdag neiuwe afleveringen
@nn
Geplaatst: Vrijdag 20 januari om 15:58

belgie 1 of 2? 1 toch?
snowvampire
Geplaatst: Vrijdag 20 januari om 14:31

vanaf volgende week vrijdag zend belgie gaat belgie verder met de aflevering war net 5 gestopts is en voordeel geen reclame er tuusen door dis nieuwe aflverenig
Ayaxolazaterdag 21 januari 2006 @ 13:00
Dat is op België 1 op vrijdagavond om 22:00 uur?
shiNinG_staRzaterdag 21 januari 2006 @ 13:01
quote:
Op zaterdag 21 januari 2006 12:59 schreef Apfel het volgende:
Ja dus aldus wat users op het Net 5 forum
[..]

Alleen kan ik het vrijdag niet vaak zien, maar ik laat het wel opnemen
Apfelzaterdag 21 januari 2006 @ 13:02
quote:
Op zaterdag 21 januari 2006 13:00 schreef Ayaxola het volgende:
Dat is op België 1 op vrijdagavond om 22:00 uur?
Yup
Ayaxolazaterdag 21 januari 2006 @ 13:03
quote:
Op zaterdag 21 januari 2006 13:01 schreef shiNinG_staR het volgende:

[..]


Alleen kan ik het vrijdag niet vaak zien, maar ik laat het wel opnemen
Ik hetzelfde, om 22:00 ben ik net klaar met trainen, dus dan zou ik het eerst half uur missen. Mar denk dat ik het dan gewoon opneem
renazaterdag 21 januari 2006 @ 13:44
Wat gaaf Moet ik het wel onthouden, ik vergeet dat soort dingen altijd!
Nunazaterdag 21 januari 2006 @ 16:58
Dus volgende week vrijdag om 22:00 uur? Dan is Medium er ook nog op, maargoed. Ik vind wel een manier om het op te nemen
renazaterdag 21 januari 2006 @ 17:17
http://www.een.be/televis(...)dezeweek/index.shtml

Hier staat het
renazaterdag 21 januari 2006 @ 17:19
O, nu staat er nog de aflevering die wij als laatst gezien hebben, maar vanaf volgende week komen de nieuwe
shiNinG_staRzaterdag 21 januari 2006 @ 17:25
Wel jammer dat het beeld op België wat grauwer is.. Vind het beeld op Net5 wat helderder en dus fijner om naar te kijken. Maargoed, geen reclame is ook best wel tof
Nunazaterdag 21 januari 2006 @ 17:28
Geen reclame is zelfs beter Belgie
#ANONIEMzaterdag 21 januari 2006 @ 19:42
quote:
Op zaterdag 21 januari 2006 13:00 schreef Ayaxola het volgende:
Dat is op België 1 op vrijdagavond om 22:00 uur?
Ha, moet ik de video programmeren. Tof, nieuwe afleveringen.
renazaterdag 21 januari 2006 @ 19:44
Is toch wel een verschil, in Januari de nieuwe afleveringen i.p.v. Maart
Ayaxolazaterdag 21 januari 2006 @ 20:54
Ik vind eigenlijk de reclame niet echt heel storend, kan ik als ik nog iets moet vragen het gelijk doen, een beetje nadenken enz
SunChaserzondag 22 januari 2006 @ 12:31
[TK] Desperate Housewifes-Box pas 1 x bekeken
CryARiverzondag 22 januari 2006 @ 14:29
quote:
Op zaterdag 21 januari 2006 17:25 schreef shiNinG_staR het volgende:
Wel jammer dat het beeld op België wat grauwer is.. Vind het beeld op Net5 wat helderder en dus fijner om naar te kijken. Maargoed, geen reclame is ook best wel tof
Ik dacht dat het aan mijn tv lag. Blijkbaar dus niet. Dat valt mij dus ook op.
SunChaserzondag 22 januari 2006 @ 21:21
Zo dan, in 5 dagen een heel seizoen op dvd erdoorheen gejaagd. Nu de finale van 1 kijken
renavrijdag 27 januari 2006 @ 18:25
*schopje*
Vanavond om 22 uur
Tararavrijdag 27 januari 2006 @ 18:26
Ik heb er weer zin in!
Nunavrijdag 27 januari 2006 @ 19:48
Medium komt er ook op om 21:30. Dan moet ik dat maar opnemen dan
SunChaservrijdag 27 januari 2006 @ 20:14
Waar zit de serie nu?
Luchtbelvrijdag 27 januari 2006 @ 20:15
Seizoen 2 uitzending 32 komt vanavond.
SunChaservrijdag 27 januari 2006 @ 20:18
Dus de negende van t nieuwe seizoen?
Luchtbelvrijdag 27 januari 2006 @ 20:21
Het tweede seizoen begon met aflevering 24.
Tel zelf maar, dat kan ik niet.
MadGuyvrijdag 27 januari 2006 @ 21:31
Zeg, voor de mensen die hem op de Belg gaan volgen... zouden zij eventuele spoilers tussen tags willen zetten. Ik ga hem namelijk weer oppikken op Net 5 en ik denk dat er wel meerdere zijn...
coolbabevrijdag 27 januari 2006 @ 21:56
Ik wil ook op Net5 gaan kijken
renavrijdag 27 januari 2006 @ 22:50
SPOILER
Erg sterke aflevering Eindelijk George uit de serie Maar die non is het nieuwe kutwijf denk ik


Waarom op Net5 kijken als Belgie het bij het zelfde punt oppikt als waar we gebleven waren en zonder reclame
coolbabevrijdag 27 januari 2006 @ 22:51
Omdat dinsdagavond m`n favoriete avond is om zulke programma`s te kijken
En ik op vrijdagavond niet altijd thuis ben.
Luchtbelvrijdag 27 januari 2006 @ 23:47
Ik heb alleen vanavond gekeken. Kon me niet inhouden maar vrijdagavond is eigenlijk niks. Dus ik ga ok wachten!
Xurkzaterdag 28 januari 2006 @ 00:30
Ik wacht ook op NET5, voelt toch iets vertrouwder ofzo

Ik snap sowieso niet waarom de DH-topics altijd NL/BE zijn, aangezien NL eerst dik voorliep, en nu dus omgekeerd straks... dat is voor de Belgische kijkers niet leuk [alsmaar in spoilertags moeten posten] en voor de NL kijkers ook niet, omdat ze zich dan ergeren aan de vele spoilers
Samsonzaterdag 28 januari 2006 @ 10:34
Ik heb toch weer gekeken gisteren en ik ben wel weer enthousiaster, leuke ontwikkelingen
Lethezaterdag 28 januari 2006 @ 10:44
Wij hebben geloof ik niet eens Belgie dus ik wacht ook maar weer op Net 5
CryARiverzaterdag 28 januari 2006 @ 11:02
Over een paar weken stopt Belgie er toch mee.
Nunazaterdag 28 januari 2006 @ 19:46
Ja, maar het is wel raar dat je in spoilertags moet posten. Er staat ook duidelijk BEL. Toen Net 5 op Belgie voorliep zag ik ook nergens spoilertags staan voor de Belgen. Dus waarom nu wel voor degenen die het juist niet willen volgen?
renazaterdag 28 januari 2006 @ 19:48
quote:
Op zaterdag 28 januari 2006 19:46 schreef Nuna het volgende:
Ja, maar het is wel raar dat je in spoilertags moet posten. Er staat ook duidelijk BEL. Toen Net 5 op Belgie voorliep zag ik ook nergens spoilertags staan voor de Belgen. Dus waarom nu wel voor degenen die het juist niet willen volgen?


Vroeg ik me ook al af ja.
Xurkzondag 29 januari 2006 @ 01:26
Vandaar mijn post hierboven
Zoals ik al zei, aparte topics lijkt me [ook al voordat de Belgen voorliepen] logischer.
Nunazondag 29 januari 2006 @ 11:16
Dat moeten we dan maar zien. Ik bedoel, Belgie gaat nu verder dus kunnen we hier gewoon verder posten zonder spoilertags. Mensen die liever willen wachten, moeten dan ook maar gewoon wachten om hier verder te lezen. Als Net 5 begint kan er alsnog een apart topic worden aangemaakt.
shiNinG_staRzondag 29 januari 2006 @ 17:28
quote:
Op vrijdag 27 januari 2006 22:50 schreef rena het volgende:
SPOILER
Erg sterke aflevering Eindelijk George uit de serie Maar die non is het nieuwe kutwijf denk ik


Waarom op Net5 kijken als Belgie het bij het zelfde punt oppikt als waar we gebleven waren en zonder reclame
Ook gezien..
SPOILER
Jaa, George weg, maar dat is niet echt zeker natuurlijk.. Die non vond ik stom Verder grappige aflevering, Gabrielle was weer op dreef Wel lullig voor Lynette dat ze onbewust haar bedrijf half failliet heeft gemaakt.
stefimkevrijdag 10 februari 2006 @ 20:40
Hoe zit 't nu eigenlijk met Desperate Housewives op de Belg? Vanavond komt er volgens de Belgische teletekst geen aflevering op. Vraag me af of ik er nu al een gemist heb. (Ik heb het laatste die gezien waar George in Bree's voortuin aan 't zingen was)
#ANONIEMvrijdag 10 februari 2006 @ 20:41
quote:
Op vrijdag 10 februari 2006 20:40 schreef stefimke het volgende:
Hoe zit 't nu eigenlijk met Desperate Housewives op de Belg? Vanavond komt er volgens de Belgische teletekst geen aflevering op. Vraag me af of ik er nu al een gemist heb. (Ik heb het laatste die gezien waar George in Bree's voortuin aan 't zingen was)
Volgens mijn TV-gids ook niet
renavrijdag 10 februari 2006 @ 20:49
Er komt Meiden van de wit staat er op de site van Een.
Nunazaterdag 11 februari 2006 @ 13:21
Ja, dat zag ik ook al vorige week. Vergeten te melden hier
Wel een voordeel, dan hoef ik niet Medium óf Desperate houswives op te nemen
Rosellamaandag 13 februari 2006 @ 12:38
quote:
Op vrijdag 10 februari 2006 20:40 schreef stefimke het volgende:
Hoe zit 't nu eigenlijk met Desperate Housewives op de Belg? Vanavond komt er volgens de Belgische teletekst geen aflevering op. Vraag me af of ik er nu al een gemist heb. (Ik heb het laatste die gezien waar George in Bree's voortuin aan 't zingen was)
quote:
De tweede reeks van Desperate Housewives bestaat uit 22 afleveringen en niet 13 zoals vermeld in enkele tijdschriften. Wij moeten nu op de VRT stoppen omdat we anders te dicht op de Amerikaanse uitzendingen komen te zitten en de levering van het uitzendmateriaal in het gedrang komt.
De nieuwe afleveringen van Desperate Housewives worden in de herfst terug op één geprogrammeerd. Wij hebben beslist te stoppen op het moment dat ook in de VS de serie gestopt is voor een onderbreking van 5 weken voor de kerstperiode. Wij pikken dan ook opnieuw in met een speciaal gemaakte samenvattende aflevering.
Herfst dus pas weer... maar misschien Net 5 eerder weer? Lastig, zo op 2 zenders.
MadGuymaandag 13 februari 2006 @ 12:47
Gewoon één zender aanhouden, zo gemakkelijk als wat.
CryARivermaandag 13 februari 2006 @ 17:58
Net5 begint over 2 weken weer.
Dandilionmaandag 13 februari 2006 @ 19:58
Met welke afl. begint net 5 weer?

ik heb namelijk al illigaal tot een bepaald stuk gezien ...ben titel van afl. kwijt.
MadGuymaandag 27 februari 2006 @ 22:36
Beetje laat, maar hier toch Oprah bij de Desperate Housewives.

In maart weer nieuwe afleveringen.
Xurkmaandag 27 februari 2006 @ 22:49
7 maart denk ik, of niet?

Als het net als bij Lost is, beginnen ze gewoon vanaf waar ze gebleven zijn [geen herhalingen eerst], dus dat zou betekenen dat aflevering 32 komt, "That's Good, That's Bad".
MadGuydinsdag 28 februari 2006 @ 10:27
Laten we het hopen.
Nunadinsdag 28 februari 2006 @ 17:17
Ik loop 1 of 2 afleveringen voor nu, omdat ik die op Belgie al heb gezien
Ayaxoladinsdag 28 februari 2006 @ 17:43
Ik moet ff kijken of ik het nog verder kan zien
shiNinG_staRdinsdag 28 februari 2006 @ 17:58
7 maart weer om 20.30 . De eerste twee weken hoef ik het niet te zien, want die zijn al op België te zien geweest.
Ayaxoladinsdag 28 februari 2006 @ 21:20
Hmm, ik zal even kijken of ik het dan kan zien. Heb het nog al druk met sporten
Mollinewoensdag 1 maart 2006 @ 19:54
quote:
Op dinsdag 28 februari 2006 17:58 schreef shiNinG_staR het volgende:
7 maart weer om 20.30 .
Inderdaad, staat ook bij mij in de gids. Er staat ook bij dat Susan in deze aflevering haar biologische vader ontmoet, dus ze gaan volgens mij gewoon door waar ze gebleven waren, dus geen herhalingen
MadGuywoensdag 1 maart 2006 @ 19:56
Mooi zo!
MissCleovrijdag 3 maart 2006 @ 13:58
Nog een paar daagjes!
avotardinsdag 7 maart 2006 @ 13:24
*kick*
Nunadinsdag 7 maart 2006 @ 13:37
Vanavond! Trouwens, in het voorstukje zie ik Bree op George schieten
SPOILER
Dat heb ik helemaal niet gezien bij de Belg. Heb ik iets gemist? Ik heb hem namelijk wel dood zien gaan door Bree.
Muzziedinsdag 7 maart 2006 @ 13:44
quote:
Op dinsdag 7 maart 2006 13:37 schreef Nuna het volgende:
Vanavond! Trouwens, in het voorstukje zie ik Bree op George schieten
SPOILER
Dat heb ik helemaal niet gezien bij de Belg. Heb ik iets gemist? Ik heb hem namelijk wel dood zien gaan door Bree.
Was wel te zien, helemaal in het begin, als ik me goed herinner.
Nunadinsdag 7 maart 2006 @ 13:48
quote:
Op dinsdag 7 maart 2006 13:44 schreef Muzzie het volgende:

[..]

Was wel te zien, helemaal in het begin, als ik me goed herinner.
Dan heb ik het vast gemist Vanavond een nieuwe kans
avotardinsdag 7 maart 2006 @ 14:20
wanneer komt de box deel 2?
Apfeldinsdag 7 maart 2006 @ 14:25
Dat zal sowieso pas zijn als het 2e seizoen is afgelopen, en daar zitten we nu middenin.
CrazyDutchPunkdinsdag 7 maart 2006 @ 14:25
quote:
Op dinsdag 7 maart 2006 14:20 schreef avotar het volgende:
wanneer komt de box deel 2?
Het seizoen is nog niet eens afgelopen
SunChaserdinsdag 7 maart 2006 @ 14:28
quote:
Op dinsdag 7 maart 2006 14:25 schreef CrazyDutchPunk het volgende:

[..]

Het seizoen is nog niet eens afgelopen
CDP, ga je vanavond nog naar de arena?
CrazyDutchPunkdinsdag 7 maart 2006 @ 14:31
quote:
Op dinsdag 7 maart 2006 14:28 schreef SunChaser het volgende:

[..]

CDP, ga je vanavond nog naar de arena?
Voor?
PsyChadinsdag 7 maart 2006 @ 14:32
Hoera! Vandaag eindelijk weer terug. NL last echt op rare plekken een pauze in.
SunChaserdinsdag 7 maart 2006 @ 14:33
quote:
Op dinsdag 7 maart 2006 14:31 schreef CrazyDutchPunk het volgende:

[..]

Voor?
Ik omels je met duizend armen premiere. Leuke gastenlijst. En ik zoek nog iemand die de BN'ers een paar vragen wil stellen
CrazyDutchPunkdinsdag 7 maart 2006 @ 14:35
quote:
Op dinsdag 7 maart 2006 14:33 schreef SunChaser het volgende:

[..]

Ik omels je met duizend armen premiere. Leuke gastenlijst. En ik zoek nog iemand die de BN'ers een paar vragen wil stellen
Ik heb helaas al plannen..kutdatum zeg met de verkiezingen
Ayaxoladinsdag 7 maart 2006 @ 17:28
Tering vanavond, dan kan ik niet kijken
Q.dinsdag 7 maart 2006 @ 20:44
We kenne weer.
Carlos God

Geqxondinsdag 7 maart 2006 @ 20:45
Susan die haar vader gaat ontmoeten? George en Bree die uit elkaar zijn?

Volgens mij is Net5 wat afleveringen vergeten uit te zenden
Q.dinsdag 7 maart 2006 @ 20:46
quote:
Op dinsdag 7 maart 2006 20:45 schreef Geqxon het volgende:
Susan die haar vader gaat ontmoeten? George en Bree die uit elkaar zijn?

Volgens mij is Net5 wat afleveringen vergeten uit te zenden
Ja, ik heb ook al het gevoel dat ik wat mis.

.
Geqxondinsdag 7 maart 2006 @ 20:47
We missen inderdaad een aflevering

[ Bericht 34% gewijzigd door Geqxon op 07-03-2006 21:13:30 ]
Q.dinsdag 7 maart 2006 @ 20:47
Nou ja, eentje is nog te overzien. . Wees blij dat we deze aflevering tenminste ondertiteling hebben, en nog van het goede programma en redelijk synchroon lopend ook. .
Geqxondinsdag 7 maart 2006 @ 20:47
http://www.tv.com/despera(...)/542585/summary.html
Dit is dus de aflevering die we vorig seizoen als laatst gezien hebben.

http://www.tv.com/despera(...)/539955/summary.html
Dit is de aflevering die we behoren te zien Kijk ook wat daar in staat:
SPOILER
Bree finds out some disturbing information about George;
Dat verklaart ook dat George Bree terug wilt winnen.

Dit is dus de aflevering die we nu zien:
http://www.tv.com/despera(...)/539958/summary.html

We missen dus 1 aflevering. Jemig de pemig, ik dacht dat de fout met Greys Anatomy al erg genoeg was, 1 aflevering skippen kunnen ze ook.
Luchtbeldinsdag 7 maart 2006 @ 20:56
Euh? Die uitzending hebben we toch gewoon gezien. Die waar de moeder van Susan gaat trouwen?
Geqxondinsdag 7 maart 2006 @ 21:13
Heb jij dan een aflevering gezien waar
SPOILER
-Er een buurtcommisie gestart word
-Bree informatie van George vind
??

Ik en Q schijnbaar niet.
Aventuradinsdag 7 maart 2006 @ 21:13
Die hot nun, sister Mary Hotpants!
Opgegroeid in het getto...dat belooft nog wat
Q.dinsdag 7 maart 2006 @ 21:14
Ik kan natuurlijk gewoon een aflevering hebben gemist, is al een tijdje geleden.
MissCleodinsdag 7 maart 2006 @ 21:19
"Bring it on, I have God on my side"

Yeah right...
Luchtbeldinsdag 7 maart 2006 @ 21:20
quote:
Op dinsdag 7 maart 2006 21:13 schreef Geqxon het volgende:
Heb jij dan een aflevering gezien waar
SPOILER
-Er een buurtcommisie gestart word
-Bree informatie van George vind
??

Ik en Q schijnbaar niet.
SPOILER
De laatste uitzending die we hebben gezien is er gedoe door de indringer bij mevrouw Gabrielle en Lynette probeert dan haar kinderen uit te leggen dat ze niet zomaar met mensen mee mogen gaan. Haar man denkt dat het wel goed zit, dan laat ze dat gastje de kinderen lokken met snoep. Bree maakt ruzie met George. De moeder van Susan gaat trouwen en Susan ontdekt wie haar vader is
Ja dit weet ik zeker, je samenvatting is vaag en je geheugen slecht Dit is de laatste uitzending die op Net 5 is geweest, deze uitzending sloot precies aan. Zelfde is op Belgie geweest.
Geqxondinsdag 7 maart 2006 @ 21:29
Die heb ik toch echt niet gezien

Weet je zeker dat je niet met belgie in de war bent?
Q.dinsdag 7 maart 2006 @ 21:30
Mooie aflevering weer!
Luchtbeldinsdag 7 maart 2006 @ 21:30
Ja. Ik heb alleen die eerste uitzending gezien op Belgie die vandaag op Net5 werd uitgezonden.
Geqxondinsdag 7 maart 2006 @ 21:36
Ik geloof er allemaal niks van. Mijn geheugen is prima (ik kan de laatste aflevering met de sextape mij nog prima herinneren), en ik mis nooit een aflevering
Luchtbeldinsdag 7 maart 2006 @ 21:39
Lees anders dit topic ff terug, bijvoorbeeld deze post Desperate Housewives # 7 NL/BEL
Ik lul echt geen onzin nu.
Q.dinsdag 7 maart 2006 @ 21:46
Ja, ik heb het gelezen, hebben ze tussendoor een losse uitzending uitgezonden ergens ofzo?
Geqxondinsdag 7 maart 2006 @ 21:47
quote:
Op dinsdag 7 maart 2006 21:39 schreef Luchtbel het volgende:
Lees anders dit topic ff terug, bijvoorbeeld deze post Desperate Housewives # 7 NL/BEL
Ik lul echt geen onzin nu.
En lees eens een paar posts daarboven:
quote:
Op dinsdag 27 december 2005 22:15 schreef Geqxon het volgende:

[..]

Ik heb het ook gemist, ik kwam om 21:00 thuis
Luchtbeldinsdag 7 maart 2006 @ 21:55
quote:
Op dinsdag 7 maart 2006 21:47 schreef Geqxon het volgende:

[..]

En lees eens een paar posts daarboven:
[..]

Ja dan lul jij dus alsnog en niet ik
Geqxondinsdag 7 maart 2006 @ 21:55
Ik dacht al joh.

Want ja: Van Net5 verwacht ik namelijk amateuristisch prutswerk.
MadGuydinsdag 7 maart 2006 @ 22:36
Ik heb de episode van vanavond niet gezien dus helemaal meepraten kan ik niet maar de aflevering dat Bree wat info hoorde over George is inderdaad geweest. De laatste aflevering gingen ze uit elkaar. De buurtcommissie ook, toen Gabriel van haar trap was gevallen toen er bij haar ingebroken was, toch?
CryARiverdinsdag 7 maart 2006 @ 22:48
De volgorde van DH klopt gewoon hoor. Vandaag sloot precies aan op de laatste DH aflevering die ik op NET5 heb gezien.
moemoedinsdag 7 maart 2006 @ 23:02
Ben ik de enige die de non net een travo vond?
coolbabedinsdag 7 maart 2006 @ 23:43
De vorige aflevering sloot toch met de auto van de bekende van Bree die in de fik was gezet?
Of zat er nog een aflevering tussen?
Anyhoe, er miste geen aflevering tussen, alles sloot gewoon aan

Die non ja, wat een engerd was dat
George..zou hij echt dood zijn? Dan komt hij er wel makkelijk van af
MadGuywoensdag 8 maart 2006 @ 11:56
Ik heb de aflevering nu gezien en ik heb ook niets gemist hoor.

Die non inderdaad! Ik vond haar helemaal niet zo heet. Wel een lekkere bitch overigens, ook die laatste scene met die kaars.

En wat een mooie, krachtige scene tussen Bree en George op het eind. DHW blijft me boeien!
Nunawoensdag 8 maart 2006 @ 12:35
Oke, ik zal mijn post nog even herhalen voor degenen die dachten dat ze een aflevering misten. Dit is dus de laatste aflevering voor de stop:

Gabrielle heeft een miskraam gehad, alleen ze zat er niet zo mee. Ze ging de kleertjes weer ruilen en wilde ook niet getroost worden. Ging weer winkelen enzo. Carlos had daarom een mannetje gestuurd, die eerst een creep leek te zijn die haar wilde vermoorden. Was niet het geval, hij zorgde ervoor dat Gabrielle haar kindje toch wel een beetje ging missen.

Lynette was bang dat haar kinderen ontvoerd zouden worden, omdat er een inbraak was geweest in Wisteria Lane (die Caleb bij Gabrielle, de vorige aflevering). Tom dacht zijn kinderen niet mee zouden gaan met een vreemde, dus ging Lynette dat testten door Stu van haar werk haar kinderen te laten ontvoeren Dit lukte, uiteraard, maar die Stu werd door een stungun neergehaald door de overbuurvrouw. Op zich niet dodelijk, het kwam wel weer goed.

Voor Susan komt het erop neer dat haar moeder ging trouwen, maar op de bruiloft biechtte ze op dat haar vader nog leefde ergens in de stad. Verder probeerde ze nog weer aan te pappen met Mike, maar hij wilde niets van haar weten.

En Bree kwam erachter dat George toch wel psycho is door één van zijn exen die haar even vertelde wat hij allemaal gedaan had. (George had haar vroegere vriend iets aangedaan ofzo, weet het niet meer precies). Bree nam de proef op de som en tijdens een avondje uit lokte Bree George in de val door met een oude schoolvriend te gaan dansen. George kon hier niet tegen, want Bree had haar trouwring niet om. Hij probeerde met geweld de ring om haar vinger te krijgen En toen was het bye bye George (Hij stak wel de auto van haar schoolvriend in de fik.)

Caleb is ook gevangen, maar toen hij wegreed in de politieauto gebaarde zijn moeder dat hij niets moest verklappen. Einde.
Xurkwoensdag 8 maart 2006 @ 16:52
YES!!!!!
Máánden heb ik erop gewacht, eindelijk weet Bree dat George Rex heeft vermoord
Ik vind het alleen jammer dat hij er zo makkelijk vanaf komt, door zelfmoord te plegen Ik had liever gezien dat Bree hem gevangen nam en in de kelder ging martelen ofzo

Daarnaast ook vette ontwikkelingen, zoals Lynette die nu afdelingshoofd wordt, ben benieuwd hoe dat verder gaat! En ik ben benieuwd of die non straks haar belofte gaat verbreken om seks te hebben met Carlos, want zo vond ik haar wel overkomen... ze was trouwens eerst wel knap, maar tegen het einde vond ik haar best lelijk

Wel grappig trouwens, ik moest werken dus het werd voor mij opgenomen. Ik zit zo te kijken en ein-de-lijk kwam Bree erachter wat George had gedaan en ging ze in een trance naar boven. Vervolgens liep ze de kamer in en keek ze naar George en naar de pillen. En toen...
Toen ging de band uit en ging het terugspoelen. Het einde van die freaking band was bereikt!!!
Ik natuurlijk kei pissig, aangezien ik dit zo anticipeerde en het zo'n spannende scène was, dus ik heb maar even meteen de aflevering ge-d!@$%*&d en heb toch de laatste paar minuten kunnen zien vannacht!