yep.quote:Op woensdag 30 november 2005 14:13 schreef Quarks het volgende:
[..]
Praten er echt veel mensen zo?
Ik heb nog nooit iemand dat horen zeggen, laat staan schrijven.
osdorp posse - Orgineel Amsterdams:quote:Op woensdag 30 november 2005 14:22 schreef jimjim1983 het volgende:
[..]
yep.
volgens mij is het Amsterdams. tenminste, de mensen die ik ken die het zeggen die praten ook het platst
quote:<snip>
en het verschil tussen kennen, kannen, kunnen we niet!
<snip>
ik schrijf het gewoon op en bijna altijd schrijf ik het dan goed. als ik er echt over na ga denken dan maak ik fouten.quote:
Persoonlijk vinden ook, als inquote:Op zondag 27 november 2005 16:12 schreef ChrisJX het volgende:
Nachecken is ook een mooie contaminatie.
quote:Op woensdag 30 november 2005 14:42 schreef Rewimo het volgende:
Net aan de telefoon:
"Sorry dat ik u even interpreteer, maar..."
En LCD-scherm.quote:Net als APK-Keuring, terwijl de K al voor Keuring staat. Zo ook het ABS-Systeem
Of mensen die zeggen: "Dat kost xx eurocent".quote:Op donderdag 1 december 2005 09:26 schreef zatoichi het volgende:
Ik irriteer me zie je ook vaak.
Waar ik echt kotsneigingen van krijg is het woord euri. "Het kost 500 euri." gadverdamme
Wat is daar mis mee? Het is een wederkerend werkwoord.quote:Op donderdag 1 december 2005 09:26 schreef zatoichi het volgende:
Ik irriteer me zie je ook vaak.
Het is 'ik erger me' of 'iets irriteert me'quote:Op donderdag 1 december 2005 17:39 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Wat is daar mis mee? Het is een wederkerend werkwoord.
Ik besef me zie je inderdaad ook vaakquote:Op donderdag 1 december 2005 17:53 schreef Quarks het volgende:
Het is 'ik erger me' of 'iets irriteert me'
Net zoals het: 'ik realiseer me' of 'ik besef dat' is.
Volgens mij bezorg je jezelf dan één of andere huidirritatie.quote:Op donderdag 1 december 2005 17:59 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Ik besef me zie je inderdaad ook vaak
Maar 'ik irriteer me aan iets' is volgens mij niet fout
Dat klopt. Enigste is namelijk de overtreffende trap van enig. (Dat is een enig (leuk) kind. Peter is het enigste (leukste) kind van allemaal).quote:Op donderdag 24 november 2005 13:04 schreef peaceman het volgende:
Enigste staat niet in de Van Dale noch in het groene boekje.
Dat is juist de grap, irriteren is dat niet, maar wordt wel zo gebruikt.quote:Op donderdag 1 december 2005 17:39 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Wat is daar mis mee? Het is een wederkerend werkwoord.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |