quote:Op dinsdag 22 november 2005 13:30 schreef FrankyMcG het volgende:
HEBBEN NEUZUUUUUH!
Wel delen he!quote:
je wil zeggen dat je liever een neger was geweestquote:Op dinsdag 22 november 2005 13:03 schreef FrankyMcG het volgende:
Pfff, zwarte piet spelen is leuk, maar die pleuriszooi er weer afkrijgen is echt klote!
quote:Op dinsdag 22 november 2005 14:12 schreef Bjoro het volgende:
groep 6 is toch altijd op woensdagmiddag vrij Blum
Neen, driewerf neen!quote:Op dinsdag 22 november 2005 14:20 schreef rubbereend het volgende:
je wil zeggen dat je liever een neger was geweest
quote:Op dinsdag 22 november 2005 14:21 schreef Blumchen het volgende:
[..]maar laat het nou dinsdag zijn vandaag
![]()
het wordt in ieder geval te weinig gewaardeerdquote:Op dinsdag 22 november 2005 14:36 schreef Gollemrulez het volgende:
(of is bierdrinken ook een beroep)
Nope.. ik zit niet meer in groep 6 hequote:Op dinsdag 22 november 2005 14:32 schreef rubbereend het volgende:
[..]1-0
maar wil je nu zeggen dat je morgenmiddag weer vrij bent?
quote:Blatter wil zingen volksliederen afschaffen
22/11/2005 12:23
Internationals hoeven zich niet meer druk te maken over hun kennis van het volkslied. Althans, als het aan Sepp Blatter ligt. De FIFA-president wil deze plichtpleging schrappen.
'Ik zie het fluiten tijdens het volkslied als een groot gebrek aan respect', zei Blatter in Schweizer Illustrierte naar aanleiding van de problemen bij de play-off Turkije-Zwitserland. 'We kunnen er ook op staan dat de twee ploegen na afloop handen schudden. We kunnen ons geen situatie veroorloven waarin de winnende ploeg in plaats van de overwinning te vieren het veld moet verlaten als een dief in de nacht.'
Volgens de FIFA-president is het schrappen van de volksliederen een van de mogelijke maatregelen om het geweld op en rond het veld een halt toe te roepen. Een ander luchtballonnetje uit de koker van Blatter is het spelen van belangrijke wedstrijden op neutraal terrein.
De FIFA heeft alle voorstellen van Blatter afgedaan als 'uitlatingen op persoonlijke titel'. Woordvoerder Andreas Herren meldde Reuters daarbij dat het onderzoek naar de ongeregeldheden rond het duel Turkije-Zwitserland waarschijnlijk niet voor 9 december is afgerond. Het horen van alle getuigen kost meer dan tijd dan gepland.
quote:Op dinsdag 22 november 2005 15:41 schreef The_BoezelaaR het volgende:
Blatter moet zn bek houden
Iemand nog trek in een stuk taart? Ik heb een taart gewonnen
Moet je bij de barkeepert zijnquote:
self-service dus....quote:Op dinsdag 22 november 2005 15:43 schreef The_BoezelaaR het volgende:
[..]
Moet je bij de barkeepert zijn![]()
Onze projectgroep had vorige week het beste de paper van die week gemaakt. En aangezien we omstebeurt de uitslagen ophalen, en die vent schijnbaar een taart uitdeelt voor de beste groep elke week, kwam ik daar net om de cijfers van vorige week op te halen voor onze groep, krijg ik in mn eentje een taart voor de groep erbijquote:Op dinsdag 22 november 2005 15:45 schreef -Vaduz- het volgende:
Waarmee heb je die taart gewonnen Boez?
quote:Op dinsdag 22 november 2005 15:48 schreef The_BoezelaaR het volgende:
[..]
Onze projectgroep had vorige week het beste de paper van die week gemaakt. En aangezien we omstebeurt de uitslagen ophalen, en die vent schijnbaar een taart uitdeelt voor de beste groep elke week, kwam ik daar net om de cijfers van vorige week op te halen voor onze groep, krijg ik in mn eentje een taart voor de groep erbij
Snap je
daarom verbaast het mij ook dat je vandaag al zo vroeg vrij bentquote:Op dinsdag 22 november 2005 14:21 schreef Blumchen het volgende:maar laat het nou dinsdag zijn vandaag
![]()
quote:Op dinsdag 22 november 2005 14:28 schreef -Vaduz- het volgende:
Bjoro is niet zo in vorm vandaag, heb je wel eens.
quote:Op dinsdag 22 november 2005 14:32 schreef rubbereend het volgende:1-0
maar wil je nu zeggen dat je morgenmiddag weer vrij bent?
Ligt aan die pcquote:Op dinsdag 22 november 2005 16:01 schreef dndiek het volgende:
Heeft (de banner van) Axel trouwens een rustdag vandaag
of ligt dat aan deze computer?
Ligt aan dat ding bij jullie op school.quote:Op dinsdag 22 november 2005 16:01 schreef dndiek het volgende:
Heeft (de banner van) Axel trouwens een rustdag vandaag
of ligt dat aan deze computer?
dacht ik al.... Maar anders had ik nog wel wat ruimte over om die banner bij die van Kquote:Op dinsdag 22 november 2005 16:04 schreef -Vaduz- het volgende:
[..]
Ligt aan dat ding bij jullie op school.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |