PRDV wil juist monocultuur opleggen aan het onderwijs.quote:Op vrijdag 18 november 2005 22:00 schreef pberends het volgende:
Je ziet steeds meer geluiden in de politiek die multicultiraliteit eigenlijk willen opleggen aan de bevolking (vooral autochtoon). Vaak wordt als belangrijkste reden opgegeven om geloofsonderwijs op te heffen (zoals PRDV) omdat "het in strijd is met multicultiraliteit" van de huidige maatschappij.
Het rotterdams huisvestingbeleid is er neit opgericht multiculturaliteit op te leggen.quote:Zie ook het huisvestingsbeleid in Rotterdam, kansarmen (vooral allochtonen) worden geweerd. Dat soort van dwingen tot multicultiraliteit zal steeds vaker voorkomen. En dat in een "vrij land".
Hoezo word in Rotterdam met het nieuwe huisvestingsbeleid multiculturaliteit opgelegd.quote:Is dit wenselijk, of staat vrijheid (zoals de vrijwillige witte vlucht uit grote steden) boven het opleggen van multicultiraliteit?
Hoezo niet mogen?quote:Ik kan me goed voorstellen dat sommige mensen hier spuugzat van worden (zeker in een vrij land), dat ze niet mogen wonen waar ze willen (in een zwarte of blanke buurt)
Hoezo mogen ouders niet voor een christelijke school kiezen ?quote:en bijvoorbeeld niet voor een christelijke school mogen kiezen omdat islamitische scholen er een puinhoop van maken of niet mogen kiezen voor een vereniging waar geen jongens van Marokkaanse afkomst opzitten omdat hun zoon er nare ervaringen mee heeft.
Vind ik niet. Het opleggen van het homohuwelijk hoeft nog niet te zeggen dat iemand deel hoeft te nemen aan een homohuwelijk. Iemand kan door niet te stemmen ook afzien van deelname aan de democratie. Iemand hoeft geen last te hebben van het homohuwelijk en geen last te hebben van de democratie, maar kan wel last hebben van de multicultiraliteit.quote:Op vrijdag 18 november 2005 22:13 schreef Sidekick het volgende:
Het 'opleggen' van multiculturaliteit is juist het streven naar vrijheid van levensstijl, net zoals bijvoorbeeld het 'opleggen' van democratie, het 'opleggen' van het homohuwelijk en het 'opleggen' van liberalisme een streven naar vrijheid is.
Wat is het opleggen van monoculturaliteit?quote:Op vrijdag 18 november 2005 22:13 schreef Sidekick het volgende:
Het 'opleggen' van multiculturaliteit is juist het streven naar vrijheid van levensstijl, net zoals bijvoorbeeld het 'opleggen' van democratie, het 'opleggen' van het homohuwelijk en het 'opleggen' van liberalisme een streven naar vrijheid is.
In jou opvatting 'moeten ze oprotten'quote:Op vrijdag 18 november 2005 22:15 schreef pberends het volgende:
maar kan wel last hebben van de multicultiraliteit.
Mijn opvatting? Er staat iemans opvatting, niet de mijnequote:Op vrijdag 18 november 2005 22:18 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
In jou opvatting 'moeten ze oprotten'
Zeg dat dan direct.. en doe niet zo eufemistisch.
Nou je bent zo aanhoudend tegen 'multiculturaliteit' dat het voldoende is om aan te nemen dat je liever wilt dat 'ze oprotten' .quote:Op vrijdag 18 november 2005 22:28 schreef pberends het volgende:
[..]
Mijn opvatting? Er staat iemans opvatting, niet de mijne.
Je wilt zeggen dat mensen die niet stemmen geen last hebben van het beleid van Balkenende? Genoeg mensen die last hebben van het homohuwelijk ook trouwens.quote:Op vrijdag 18 november 2005 22:15 schreef pberends het volgende:
[..]
Vind ik niet. Het opleggen van het homohuwelijk hoeft nog niet te zeggen dat iemand deel hoeft te nemen aan een homohuwelijk. Iemand kan door niet te stemmen ook afzien van deelname aan de democratie. Iemand hoeft geen last te hebben van het homohuwelijk en geen last te hebben van de democratie, maar kan wel last hebben van de multicultiraliteit.
He?!? Waar heb je het overquote:Op vrijdag 18 november 2005 22:34 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Nou je bent zo aanhoudend tegen 'multiculturaliteit' dat het voldoende is om aan te nemen dat je liever wilt dat 'ze oprotten' .
Wees dan eerlijk en spit it out...
Je OP blinkt ook niet uit in helderheidquote:Op vrijdag 18 november 2005 22:37 schreef pberends het volgende:
[..]
He?!? Waar heb je het over
Graag een edit voor deze man, Sidekick. Wat een onjuiste aantijgingen.
M'n OP is zo duidelijk als de shit: Oplegging van multicultiraliteit of vrijheid?quote:Op vrijdag 18 november 2005 22:40 schreef SANCTAsimplicissimus het volgende:
[..]
Je OP blinkt ook niet uit in helderheid![]()
Pilsje?
Tjeeeee... vroeger was je de kampioen van de vrije meningsuiting.quote:Op vrijdag 18 november 2005 22:37 schreef pberends het volgende:
He?!? Waar heb je het over
Graag een edit voor deze man, Sidekick. Wat een onjuiste aantijgingen.
Je argumentatie is vreselijk zwak...quote:Op vrijdag 18 november 2005 22:41 schreef pberends het volgende:
[..]
M'n OP is zo duidelijk als de shit: Oplegging van multicultiraliteit of vrijheid?
Je bedoelt... je weet de juiste woorden niet te vinden om mijn argumenten te ontkrachten.quote:Op vrijdag 18 november 2005 22:49 schreef pberends het volgende:
Ik reageer niet meer op je totale nonsens, Bluesdude.
Je hebt multicultureel en je hebt... multicultureel.quote:Op zaterdag 19 november 2005 02:30 schreef Sickie het volgende:
Alsof een multiculturele samenleving in deze tijd van globalisering een keuze is. :S Het is gewoon een gegeven.
Dit is een valse tegenstelling. Iemand hoeft geen last te hebben van homohuwelijk of democratie maar kan wel last hebben van de multiculturaliteit. Ja duh.quote:Op vrijdag 18 november 2005 22:15 schreef pberends het volgende:
[..]
Vind ik niet. Het opleggen van het homohuwelijk hoeft nog niet te zeggen dat iemand deel hoeft te nemen aan een homohuwelijk. Iemand kan door niet te stemmen ook afzien van deelname aan de democratie. Iemand hoeft geen last te hebben van het homohuwelijk en geen last te hebben van de democratie, maar kan wel last hebben van de multicultiraliteit.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |