Anderen waarschuwenquote:Op vrijdag 18 november 2005 14:18 schreef Wombcat het volgende:
Waarom zou je dan de aandacht op je verstigen en het via een internetforum aan de man brengen?
Als je weet dat er hele machtige mensen achter zitten, die soms over lijken gaan (bij sommige complottheorieën dan)?quote:
Iedere oorlog kent laffe meelopers en dappere verzetsheldenquote:Op vrijdag 18 november 2005 14:31 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Als je weet dat er hele machtige mensen achter zitten, die soms over lijken gaan (bij sommige complottheorieën dan)?
Ik bedoel: als je er van uitgaat dat Bush 9/11 heeft geregiseerd om zijn plannen ten uitvoer te brengen, denk je dan dat hij zijn hand er voor om zal draaien om iemand om te leggen die te dicht op de waarheid komt?
Dat lijkt me ook, en het lijkt me geen pretje als je achter elke boom een overheidssamenzwering ziet.quote:Op vrijdag 18 november 2005 14:33 schreef Dromenvanger het volgende:
Ik kan alleen zeggen van mezelf dat ik ook erg achterdochtig was een hele tijd. En dat wreet energie, op een gegeven moment ga je alleen nog maar leven in die conspiracy wereld en dat kan ook erg ver gaan. Je kan zelfs zo ver gaan dat je achtervolgingswaanzin gaat krijgen erdoor. Dat je jezelf verliest doordat je ermee bezig bent.
Idd, maar ik kan me ook voorstellen dat je daar anders tegenaan kunt kijken. Als ik zbijvoorbeeld zie wat voor maatregelen er worden genomen om terrorisme te bestrijden, dan denk ik wel vaak dat dat allemaal neit nodig is, en onze vrijheden aantast voor schijnveiligheid. Ik kan me dus wel voorstellen dat je je daar extra zorgen om gaat maken als je dan ook nog eens denk dat er een grote amenzwering achter steekt. Maar of je daar vrolijker van wordt is weer vers twee.quote:En is het allemaal zo erg wel?? Valt de situatie niet reuze mee? Ik heb op dit moment nergens last van eerlijk gezegd.
Hoe bedoel je dat? De samenzweringen of juist het gewone leven?quote:Maar nogmaals, ik vraag me sterk af hoe ernstig het is gesteld op de wereld. Of het niet allemaal erg overdreven wordt ook.
Jah, maar je moet toch ook weten dat bepaald verzet dat je toont tot niets leidt. In de 2e wereld oorlog was verzet iets heel anders. Dit lijkt meer op een surrealistische werkelijkheid die sommige mensen voor ogen hebben. Dat is gissen naar feiten die soms niet lijken te bestaan.quote:Op vrijdag 18 november 2005 14:36 schreef sungaMsunitraM het volgende:
[..]
Iedere oorlog kent laffe meelopers en dappere verzetshelden![]()
Precies, hier posten over chemtrails en 9/11 schiet niet echt op qua verzet.quote:Op vrijdag 18 november 2005 14:38 schreef Dromenvanger het volgende:
[..]
Jah, maar je moet toch ook weten dat bepaald verzet dat je toont tot niets leidt. In de 2e wereld oorlog was verzet iets heel anders. Dit lijkt meer op een surrealistische werkelijkheid die sommige mensen voor ogen hebben. Dat is gissen naar feiten die soms niet lijken te bestaan.
nee, want dan draait je leven daarom. Je kunt dan nog amper genieten ergens van. Dan denk je als het ware dat ze rotzooi in het eten gooien en nog meer. Je ziet dan inderdaad achter elke boom een samenzwering. Terwijl het helemaal niet zo ernstig is als je het mij vraagt, de zaak wordt dan denk ik opgeblazen omdat je continu bezig bent ermee. Je maakt dan al snel van iedere mug een olifant.quote:Op vrijdag 18 november 2005 14:37 schreef Wombcat het volgende:
Dat lijkt me ook, en het lijkt me geen pretje als je achter elke boom een overheidssamenzwering ziet.
Zoals die identificatie-plicht. Ik erger me ook groen eraan dat ze overal alles van je willen weten. Maar nogmaals ik weet dat ik enige vrijheid heb nog. Ik voel me nog enigszins vrij op deze wereld. Ik zou mezelf ook graag als vrijheidsstrijder zien en verzetsstrijder maar goed, misschien pakt het allemaal nog goed uit. En bepaalde machten zullen er altijd zijn denk ik maar. Of er moet een volksopstanding komen. Toch zul je als mens zijnde afhankelijk blijven van instellingen. Pensioenfondsen, UWV gak, politie, register van bevolking en ga zo door. Ze proberen denk ik controle te handhaven geforceerd, omdat ze bang zijn dat het anders uit de hand kan lopen. Terwijl het helemaal niet zo snel uit de hand loopt. En het is tevens een extreme vorm van bureaucratie. Pensioenfondsen is overdreven voorbeeld, toch verzamelen die ook allerlei informatie van jou. Het gaat erom dat ze alles in kaart willen brengen, mensen in beeld willen brengen. Ze willen dat ze weten hoe je bent en hoe je leeft en wat je inkomen is en ga zo door. Je verliest als het ware wel je privacy en een beetje je eigen identificatie ook. Je verlies je unieke id een beetje als het overal geregistreerd staat.quote:Idd, maar ik kan me ook voorstellen dat je daar anders tegenaan kunt kijken. Als ik zbijvoorbeeld zie wat voor maatregelen er worden genomen om terrorisme te bestrijden, dan denk ik wel vaak dat dat allemaal neit nodig is, en onze vrijheden aantast voor schijnveiligheid. Ik kan me dus wel voorstellen dat je je daar extra zorgen om gaat maken als je dan ook nog eens denk dat er een grote amenzwering achter steekt. Maar of je daar vrolijker van wordt is weer vers twee.
De samenzweringen bedoel ikquote:Hoe bedoel je dat? De samenzweringen of juist het gewone leven?
Dat lijkt me ook. Als ze Watergate al niet geheim konden houden (of Clinton zijn affaire met Lewinsky), hoe dit dan wel?quote:Op vrijdag 18 november 2005 14:50 schreef Dromenvanger het volgende:
Ik kon het laatste bericht niet meer editten maar over die 9/11. Ik denk toch echt dat het dan allang aan het licht had moeten komen en dat het een feit had moeten zijn. Ondanks dat het de hele Amerikaanse politiek overhoop gooit en het hele aangezicht van Amerika.
Zulk belangrijk iets waar zoveel mensen mee te maken hebben stop je denk ik niet zo snel in een doofpot.
Dat vraag ik me ook af. Een kleine leugen komt al snel naar voren. Bij een leugen van die omvang zou je toch zeggen dat er altijd wel 1 participant zijn mond voorbij praat of het gewoon de wereld in helpt omdat het hem achtervolgt die leugen.quote:Op vrijdag 18 november 2005 14:51 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Dat lijkt me ook. Als ze Watergate al niet geheim konden houden (of Clinton zijn affaire met Lewinsky), hoe dit dan wel?
Nee dus...dat kunnen ze niet.quote:Op vrijdag 18 november 2005 13:55 schreef Quarks het volgende:
Nou vraag ik mij dus af, of die mensen wel normaal hun dagelijks leven kunnen leiden.
Vooral omdat ze niet naar andere opties kijken ook?quote:
Juist.quote:Op vrijdag 18 november 2005 15:21 schreef Dromenvanger het volgende:
[..]
Vooral omdat ze niet naar andere opties kijken ook?
Ik bedoel. Als je bezig bent ermee dan zul je ook de stelling moeten aannemen dat het allemaal niet zo is. Ben je blind bezig om je hele denkwijze kracht bij te zetten en blijf je zeggen van, Amerika was zelf de aanslagpleger en die chemtrails die zijn zus en zo. En nog meer. Dan blijf je rondcircelen als het ware in dat denken.
Dan gaat het conspiracy-achtige denken het heldere denken ook beheersen.
Ik denk altijd maar. De zaken kun je het beste van 2 kanten blijven bekijken. Dan is de kans dat je het uiteindelijk bij het juiste eind hebt, het grootst. Bekijk je de zaak van 1 invalshoek dan heb je vanzelf 50 procent minder kans op de juiste conclusie.
Zelf zou ik dus ook compleet doordraaien erdoor, ik bedoel. Als ik leef in die wereld van dat denken.
Yep, ik denk dus ook dat je achterdocht dan ook overslaat naar mensen van alledag. Dat je het doortrekt naar het dagelijkse leven ook. Op een gegeven moment ben je nergens meer zeker van volgens mij.quote:Op vrijdag 18 november 2005 15:24 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Juist.
Als je constant overal dingen acher gaat zoeken...dan ben je toch nooit lekker rustig ergens mee bezig? Constant het gevoel dat de melkmaffia mindcontroldrugs in je melk stoppen enz? Dat is toch kut? Dan leef je niet hoor
Het probleem is dat veel van de bestanddelen van het samenzweringswereldbeeld, die op zichzelf vaak geen duidelijke ideologische of religieuze lading kennen, langs de meest uiteenlopende wegen kunnen worden geïnterpreteerd.quote:Op vrijdag 18 november 2005 18:34 schreef OpenYourMind het volgende:
Misschien dat ik hier later nog wat uitgebreider reageer, maar tot nu toe wordt er lekker gegist, voornamelijk over 9/11, waar over het complot zelfs al beweringen worden gedaan zonder dat (in dit geval Dromenvanger) uitgebreidt heeft onderzocht wat er allemaal mis is met het officiele verhaal en hoe groot de bewijslast wel niet is, en daaruit weer assumpties gedaan worden over "de (standaard) complottheorist".... wat dat ook zijn moge.
Wat ik probeer te zeggen is dat wanneer je iets wil zeggen over een bepaalde groep, dat je de definitie van die groep wel eerst duidelijk moet hebben. Complottheorist an sich is nogal een losse term.
Dat een leugen achterhaalt wordt door de waarheid lijkt mij niet (altijd) opgaan. En vooral niet dat dit uit zichzelf zou gebeuren zonder inspanning. Om kennis te bemachtigen is nou eenmaal moeite nodig.
This means something, this is important.quote:Op vrijdag 18 november 2005 19:12 schreef SlimShady het volgende:
Tering, wat posten jullie veel tekst. Schrijf een boek zou ik zeggen![]()
Ik denk niet dat de gewone man er toen het fijne vanaf wist.quote:Op vrijdag 18 november 2005 19:30 schreef Metro2005 het volgende:
Tja, Je kan overal wel wat achter zoeken natuurlijk. Als je constant leeft met de gedachten of de wetenschap dat jouw leven beheerst wordt door anderen dan leef je echt niet lekker.
Ik zeg altijd maar ignorance is bliss.
En ja natuurlijk zullen er wel complotten zijn, en ja natuurlijk kan het best zijn dat er minder fijne spelletjes gespeeld worden maarja, wat doe je er als individu tegen?
De vergelijking met de 2e wereldoorlog vind ik overigens nergens op slaan.
Toen was het zeg maar nogal duidelijk waar je je tegen verzette, nu verzet je je tegen vage, niet voldoende onderbouwde en subjectieve samenraapsels van informatie die misschien niet eens waar zijn.
Volgens mij wordt je leven er niet veel gelukkiger op als je constant met die gedachten in je hoofd loopt.
Waarom ?quote:Op zondag 20 november 2005 22:18 schreef Quarks het volgende:
Interessante reacties, Ik zou graag junkie19's kijk hierop willen horen
Ik ben benieuwd hoe hij hierover denkt.quote:Op maandag 21 november 2005 09:55 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Waarom ?
Nog geen sensatie genoeg in je topic ?
om daarna ff collectief met hem te lachenquote:Op maandag 21 november 2005 11:25 schreef Quarks het volgende:
Ik ben benieuwd hoe hij hierover denkt.
Ik zie hem toch wel als de complottheorist hier
i agree! en ik lach hem er zeker niet om uit. ik vraag me ook af hoe zijn theorien zijn leven beinvloeden. denk dat veel mensen het namelijk niet zullen accepteren/geloven en hem voor gek zullen verklaren.quote:Op maandag 21 november 2005 11:25 schreef Quarks het volgende:
[..]
Ik ben benieuwd hoe hij hierover denkt.
Ik zie hem toch wel als de complottheorist hier
Helemaal niet.quote:Op maandag 21 november 2005 11:35 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
om daarna ff collectief met hem te lachen![]()
-ontopic-
Tja, vanwaar komen die complottheorieën toch allemaal ?
Onze wereld is toch niets anders dan eerlijkheid en liefde, nergens corruptie of eigenbelang ?
Dan zou toch precies hetzelfde opgaan voor Bush en 911?quote:Op maandag 21 november 2005 02:26 schreef BaajGuardian het volgende:
waarom clinton wel?
omdat dat tegen hem gebruikt werd
anders had je er ook niks over gehoord.
its all politics
remember?
Pearl Harbor liet men gebeuren, althans, dat is EEN uitleg.quote:Op zaterdag 10 december 2005 19:46 schreef Johan_de_With het volgende:
Hoe zat het dan met Pearl Harbor?
Precies, EEN uitleg. Hoe die tot stand is gekomen, is mij een raadsel, zie;quote:Op zaterdag 10 december 2005 19:51 schreef Hallulama het volgende:
[..]
Pearl Harbor liet men gebeuren, althans, dat is EEN uitleg.
Het volk moest een oorlog immers steunen.
De schade betrof voornamelijk oud ijzer, de moderne vloot was ter zee of elders geparkeerd.
Vergeet het verhaal van Japan niet.quote:Op zaterdag 10 december 2005 19:55 schreef Johan_de_With het volgende:
Precies, EEN uitleg. Hoe die tot stand is gekomen, is mij een raadsel, zie;
http://www.dean.usma.edu/(...)119-130Budiansky.PDF
Nee, geheel belangeloos.quote:Op zaterdag 10 december 2005 19:57 schreef Hallulama het volgende:
Overigens, die PDF, is dat net zo'n soort document als het 9/11 rapport?
Da's gewoon bulshit. Pearl Harbor was dé vlootbasis van de amerikanen in de pacific, en door de Japanse aanval was in feite de hele vloot qua slagschepen uitgeschakeld. Weliswaar was dat achteraf gezien niet zo'n grote ramp, maar ten tijde van de aanval zag men het slagschip nog als de heerser van de zee.quote:Op zaterdag 10 december 2005 19:51 schreef Hallulama het volgende:
De schade betrof voornamelijk oud ijzer, de moderne vloot was ter zee of elders geparkeerd.
Jij zegt 't, ik heb ooit ergens in een documentje a la die PDF van Johan_de_With gelezen dat de modernere schepen van de US navy gespaard zijn gebleven.quote:
8 Slagschepen uitgeschakeld voor langere tijd, dat is een natte droom voor elke admiraal.quote:By noon on 7 december eight battleships, three cruisers, three destroyers and eight auxiliarly craft - totalling some 300.000 tons - had been immobilised; Hickam, Wheeler, Ford Island and Kaneohe had been destroyed, together with 96 of the 231 aircraft in Hawaii (in fact only 7 of the remaining machines were immediately airworthy); and over 3.400 people had been killed or wounded. (...) the US Pacific Fleet had been virtually wiped out, enabling the enemy to advance into the Southwest Pacific, free from interference.
Dus het was geen blijvende overwinning, want er was ruimte voor herstel. Dat kostte wel veel tijd overigens. Maar dat heeft weer voor een flink deel te maken met het feit dat de derde japanse aanvalsgolf niet doorging, want die was bedoeld om de haveninstallaties, droogdokken en brandstofvoorraden uit te schakelen. Als dat was gebeurd, was Pearl Harbor voor enkele maanden uit de roulatie geweest als marinebasis, wat betekend zou hebben dat de (rest van de) vloot zich zou moeten terugtrekken naar Californië. Ook de vliegdekschepen waren dan een stuk minder bruikbaar geweest (lange aanvoerlijnen). Kortom: het bewust laten doorgaan van de Japanse aanval had het risico in zich gehad dat de Japanners wel ook de derde aanvalsgolf hadden laten doorgaan. Het leed was dan vele malen erger geweest. Dat zou een buitengewoon riskante strategie zijn geweest om in oorlog te komen.quote:But the Japanes victory was in fact far from complete. The fatal flaw was that the strike missed the US carriers entirely, so sparing a weapon which was to have decisive effects upon the future conduct of war. American admirals, denied their traditional dependence upon the battleship were forced to tear up existing plans, and, of necessity, concentrate their attentions upon the role of naval power. (..) In addition Fuchida's airmen had fail to destroy the oil tanks, machine shops and other installations on Oahu and, despite the depressing picture on december 7, Pearl Harbor itself was quick to recover from the blow. Of the 8 battleships attacked, all but two were raised and repaired, as were many of the smaller ships
Er zijn mensen die beweren dit.quote:Op zaterdag 10 december 2005 19:46 schreef Johan_de_With het volgende:
Hoe zat het dan met Pearl Harbor?
zo raadselachtig is dat niet hoor,quote:Op zaterdag 10 december 2005 19:55 schreef Johan_de_With het volgende:
Precies, EEN uitleg. Hoe die tot stand is gekomen, is mij een raadsel, zie;
quote:9. It is not believed that in the present state of political opinion the United States government is capable of declaring war against Japan without more ado and it is barely possible that vigorous action on our part might lead the Japanese to modify their attitude. Therefore, the following course of action is suggested:
A. Make an arrangement with Britain for the use of British bases in the Pacific, particularly Singapore. B. Make an arrangement with Holland for the use of base facilities and acquisition of supplies in the Dutch East Indies. C. Give all possible aid to the Chinese government of Chiang-Kai-Shek. D. Send a division of long range heavy cruisers to the Orient, Philippines, or Singapore. E. Send two divisions of submarines to the Orient. F. Keep the main strength of the U.S. fleet now in the Pacific in the vicinity of the Hawaiian Islands. G. Insist that the Dutch refuse to grant Japanese demands for undue economic concessions, particularly oil. H. Completely embargo all U.S. trade with Japan, in collaboration with a similar embargo imposed by the British Empire.
10. If by these means Japan could be led to commit an overt act of war, so much the better. At all events we must be fully prepared to accept the threat of war.
gaan we weer ..johan ik weet dat je meer grond hebt om het aan te vallen..gebruik dat dan want dit word een beetje repeterendquote:Hoe zat het dan met Pearl Harbor?
Wat had de USA dan moeten doen? Japan maar alvast aanvallen?quote:Op zaterdag 10 december 2005 21:59 schreef Fonkmeistah het volgende:
[..]
zo raadselachtig is dat niet hoor,
maarja aangezien die kwijl van een vetenari niet weet hoeveel dagen in een week zitten geef ik hier alvast een voorproefje van de feiten van Pearl Harbour
zegt de McCollum Memo je wat , Johan de With ?
Lieutenant Commander Arthur McCollum, Office of Naval Intelligence..
die schreef een memo aan Roosenfelt met daarin..
[..]
http://en.wikipedia.org/wiki/McCollum_memo
dus ja amerika probeerde bewust een aanval te provoceren.
Dat die aanval op pearl Harbour zou zijn wisten ze al 11 maanden van te voren en in de maanden naar de aanval toe zijn ze bovendien ook nog talloze keren gewaarschuwd door meerdere inlichtingendiensten dat die aanval op pearl harbour zou zijn. Dus Nee het was absoluut geen verrassings aanval.. en Ja Roosenfelt heeft Pearl Harbour dus volledig bewust laten gebeuren.
Neeh, ten tijde van de aanvallen waren de Amerikanen in onderhandeling met Japan. De aanval was wel degelijk een verassing in tegenstelling tot wat iemand anders beweert.quote:Op maandag 12 december 2005 18:55 schreef Knarf het volgende:
[..]
Wat had de USA dan moeten doen? Japan maar alvast aanvallen?
Voor mij is het 'n vlucht uit wat anderen "de werkelijkheid" noemen. De werkelijkheid zoals ons voorgeschoteld door de geschiedenisvervalsleraar, NOS, telegraaf, etc.quote:Op maandag 12 december 2005 18:18 schreef ThomasBerge het volgende:
Het is inderdaad ook voor veel mensen een vlucht uit de werkelijkheid, en een soort spel om verbanden te leggen tussen verschillende personen en organisaties die ergens een belang bij hebben.
Nou zeg..... je zou ze bijna opsluiten in een Siberisch kamp en/of onderspuiten met rustgevende medicatie.quote:Op donderdag 22 december 2005 09:20 schreef Jeweet het volgende:
Misschien hebben een aantal van deze complottheoretici wel last van schizofrenie ofzo. Aangezien schizofrenen ook vaak denken dat alles een complot is...
Beter kan ik het gewoonweg niet verwoorden.quote:Op zaterdag 10 december 2005 18:53 schreef Resonancer het volgende:
Veel dingen die mensen complotten noemen zie ik niet eens meer als complotten.
Voorbeelden die ik hier regelmatig lees, 9-11, chemtrails, haarp, nwo.
complottheorie, klinkt mysterieus. Kijk 's naar de leuke uitleg in "In plane site".
Als er maar 'n enkel feit in 'n theorie geen aananme maar 'n feit is dan is het woord theorie niet meer op zijn plaats en is het dus 'n complot.
B.V. 9-11.
Hoeveel toevaligheden? Heel veel, maar 1 steekt er bovenuit.
Wie verdienden er heel veel geld aan 9-11 ?
Maar voordat ik me weer helemaal laat meeslepen en hier a4tje vol feiten en toevaligheden ga posten ff terug naar de vragen van de TS.
Ik voel me aangesproken en denk dat ik zo'n complotfreak ben.
Familie erbij betrekken, jazeker. Het is zelfs zo dat ik mijn Opa en Oma de laatste paar jaren pas echt begrijp. Mijn Oma is Duitse, zij onmoette mijn tewerkgestelde Nlse Opa in de wapenfabrieken waar ze moesten werken. Zij verbaasde zich er altijd over dat de spoorlijnen naar de wapenfabriek ieder bombardement overleefden maar dat de stad iedere avond de volle laag kreeg.
Zij weet donders goed hoe Prescot Bush Adolfje steundde en aan zijn misdaden verdiende, hoe Farben inmiddels is uitgegroeid tot 1 van de grootste mutinationals.
Zakkenvullers, Grootkapitaal, hoe je ze ook noemt, altijd blijft ze erop hameren dat dat de echte oorlogscriminelen zijn. Nu via het www de onderbouwing voor deze stelling voor iedereen toegangkelijk is komt bij mij ook het besef dat ze het al die jaren precies bij het rechte eind had. Zo zwart wit als ons alles geleerd is zit de wereld niet in elkaar.
Stoute Duitsers/ goeie geallieeerden.. pure geschiedsvervalsing.
Stoute Jappen / goede Amerikanen...idem.. voordat uitkwam hoe het met Pearl Harbour zit heeft ook ff geduurd.
Stoute Irakezen / Goede Amerikanen... 1 milj dode Irakeese kinderen door de VN sancties. Wie is er dan eigenlijk stout? theoretisch zullen de sancties wel werken maar ethisch zijn ze imo onverantwoord en onnacceptabel. Het blijkt wel dat het niet gewerkt heeft getuige de vele weerstand die Amerika in Irak krijgt.
Het verleden heeft volgens mij al heel vaak aangetoond dat machthebbers niet te vertrouwen zijn en er reden genoeg is om ze niet te vertrouwen. Zij zijn schuldig tot het tegendeel bewezen is.
Schuldig aan;
Verduisteren bewijslast; 9-11.
Genocide ; Verarmd Uranium
Het in gevaar brengen van het milieu en welzijn - Haarp, Verarmd Uranium, Kernenergie, Atoomproeven
Of ik de overheid vertrouw ?
Ik vertrouw ze niet. Ze zijn i.i.g. ondeskundig, onmachtig, onwillig om die zaken aan te pakken waar het echt om gaat. Trieste is dat alle regels er al zijn; Handvest VN , maar dat de naleving ervan 'n farce is. Nog meer regels , nog meer regels, nog meer regels. We worden begraven onder het papier zodat we niet tot de kern komen.
nou ik gaat straks weer verder en editten.. want ook 'n comlotfreak heeft andere zaken te doen, en ik wil niet dat me werk eronder lijdt.
enquote:Son, we live in a world that has walls, and those walls have to be guarded by men with guns. Whose gonna do it? You? You, Lt. Weinburg? I have a greater responsibility than you could possibly fathom. You weep for Santiago, and you curse the marines. You have that luxury. You have the luxury of not knowing what I know. That Santiago's death, while tragic, probably saved lives. And my existence, while grotesque and incomprehensible to you, saves lives. You don't want the truth because deep down in places you don't talk about at parties, you want me on that wall, you need me on that wall. We use words like honor, code, loyalty. We use these words as the backbone of a life spent defending something. You use them as a punchline. I have neither the time nor the inclination to explain myself to a man who rises and sleeps under the blanket of the very freedom that I provide, and then questions the manner in which I provide it. I would rather you just said thank you, and went on your way, Otherwise, I suggest you pick up a weapon, and stand a post. Either way, I don't give a damn what you think you are entitled to.
Maar doordat de informatievoorziening tegenwoordig voor iedereen zo ongeveer vrij toegankelijk is, zijn we eerder op de hoogte van tegenstrijdigheden, waar die vroeger onopgemerkt bleven. Dus gaan mensen zelf de leegtes invullen en komen de meest fantastische complotten op tafel.quote:You want the truth? You can't handle the truth
open een topic en licht ons inquote:Op zaterdag 11 maart 2006 11:18 schreef bozzz het volgende:
ik ken heel toevallig iemand die in de jaren 80 diverse meetings bij de bilderberg groep heeft bijgewoond. En ik kan zeggen uit een zeer zeer betrouwbare bron dat de bilderberg groep niet het gene is wat de meeste mensen denken.
En wat denken de meeste mensen dat 't is?quote:Op zaterdag 11 maart 2006 11:18 schreef bozzz het volgende:
ik ken heel toevallig iemand die in de jaren 80 diverse meetings bij de bilderberg groep heeft bijgewoond. En ik kan zeggen uit een zeer zeer betrouwbare bron dat de bilderberg groep niet het gene is wat de meeste mensen denken.
Mooie quote.quote:Op zaterdag 11 maart 2006 12:05 schreef teamlead het volgende:
Worden de complottheoriën niet vooral gevoed door het feit dat de overheden sommige informatie gewoonweg niet kunnen vrijgeven in combinatie met een diep wantrouwen tov van de overheden? Het spreekwoord zegt niet voor niets "waar rook is, is vuur".
Natuurlijk kloppen in het geval van 9/11 details uit de officiele lezing niet, maar dat is niet verwonderlijk. Waarschijnlijk willen we niet eens weten welke beslissingen er achter de schermen zijn genomen op het moment van de aanval, omdat -zoals Jack Nicholson al zei:
[..]
en
[..]
Maar doordat de informatievoorziening tegenwoordig voor iedereen zo ongeveer vrij toegankelijk is, zijn we eerder op de hoogte van tegenstrijdigheden, waar die vroeger onopgemerkt bleven. Dus gaan mensen zelf de leegtes invullen en komen de meest fantastische complotten op tafel.
Ik denk alleen dat de waarheid erger is dan de gemiddelde complottheorie
En wie controleerd dat "controlerend orgaan" dan?quote:Op zaterdag 11 maart 2006 18:17 schreef Dromenvanger het volgende:
Ik vind sowieso dat er een controlerend orgaan moet zijn in deze wereld. Dat overal controle wordt gehouden op alles. En dat begint in de hoogste tak van de "sport". Daar waar de vuilste spelletjes worden gespeeld.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |