Eindelijk iemand met verstand van vrouwenquote:
Eerst Nederlandsch leren, daarna opbiechten dat je homeaux bent, en pas DAN mag jij wat zeggen.quote:Op vrijdag 9 december 2005 13:06 schreef pberends het volgende:
[afbeelding]
Sorry, maar die kop klopt gewoon niet voor iemand die iedereen zogenaamd mooi is. Wat een kuddegedrag weer.
Het is gewoon een ontzettend mooie vrouw. Denk je nou echt dat mensen collectief gaan roepen dat ze iemand mooi vinden als dat niet zo is? Het zou een uitkomst zijn voor lelijke actrices. De vraag is waarom jij in godsnaam zo obsessief jouw mening moet doordrukken. Je lijkt wel een extreem linkse radicaal.quote:Op vrijdag 9 december 2005 13:06 schreef pberends het volgende:
[afbeelding]
Sorry, maar die kop klopt gewoon niet voor iemand die iedereen zogenaamd mooi vind. Wat een kuddegedrag weer.
edit:.
De mensen die haar mooi vinden, hebben vast alleen foto's gezien waar haar gezicht niet op staat ofzo. Wat een lelijk hoofd hey.quote:Op vrijdag 9 december 2005 13:06 schreef pberends het volgende:
[afbeelding]
Sorry, maar die kop klopt gewoon niet voor iemand die iedereen zogenaamd mooi vind. Wat een kuddegedrag weer.
Hoi m021quote:Op vrijdag 9 december 2005 17:43 schreef m021 het volgende:
[..]
De mensen die haar mooi vinden, hebben vast alleen foto's gezien waar haar gezicht niet op staat ofzo. Wat een lelijk hoofd hey.![]()
Wat vind jij nou in godsnaam mooi aan haar gezicht? Er is nog geen enkele foto in dit topic voorbij gekomen waar ze een beetje normaal op uitzag.quote:Op vrijdag 9 december 2005 17:58 schreef Skinnymike het volgende:
[..]
Hoi m021![]()
Dus jij vindt dit een lelijk hoofd?
[afbeelding]
quote:
Ach gossie, de newbie probeert 'homo' op fok!manier te schrijven.quote:Op vrijdag 9 december 2005 19:14 schreef Skinnymike het volgende:
m021 is homeaux.
En jij bent nogal wereldvreemdquote:Op vrijdag 9 december 2005 19:19 schreef m021 het volgende:
[..]
![]()
Me voor iets uitmaken en het nog fout spellen ook.
Speciaal voor jou heb ik mijn post aangepast om hem wat denigrerender te maken. [14.gif]quote:
quote:Op vrijdag 9 december 2005 18:40 schreef m021 het volgende:
[..]
Opmaak eekhoorn-stijl. De bladeren zitten om haar hals en de staart hangt over haar hoofd.
En dan ook nog zo'n spits neusje en open mond erbij.
Dit topic zou "Keira Knightley lijkt op een eekhoorn" moeten heten.
Hee, de TS leeft ook nog hoor! Zo jongen waar heb jij je de afgelopen week druk over lopen maken? Niet over Kiera in ieder geval, want het leek wel alsof je dood was gek! Nu er nog een nerdgay is die durft te beweren dat Keira op een eekhoorn lijkt kom jij ook weer te voorschijn... Een beetje laf als je het mij vraagt. Jammer, ik had een leuke discussie met je willen voeren, maar ben er reeds achter gekomen dat je een waardeloze noob bent!quote:Op zaterdag 10 december 2005 00:07 schreef pberends het volgende:
[..]![]()
.
Zou ook nog kunnen inderdaad. Brrrrr, Keira, fake as hell.
Heaumeaux!quote:Op vrijdag 9 december 2005 19:19 schreef m021 het volgende:
[..]
Ach gossie, de newbie probeert 'homo' op fok!manier te schrijven.
En faalt daar jammerlijk in.
quote:Op zaterdag 10 december 2005 09:45 schreef m021 het volgende:
[..]
Kijk Skinnymike, zó schrijf je dat.
Je usericon doet het niet.quote:Op zaterdag 10 december 2005 10:07 schreef Skinnymike het volgende:
[..]
Bwaha, triestig figuur. Ga patsen met je aantal posts jongen en zorg dat je vanavond een lekkere mede-reetridder opscharrelt![]()
Prima. Ik heb wel een paar nootjes om zacht op te knabbelen in dat gevalquote:Op vrijdag 9 december 2005 18:40 schreef m021 het volgende:
[..]
Opmaak eekhoorn-stijl. De bladeren zitten om haar hals en de staart hangt over haar hoofd.
En dan ook nog zo'n spits neusje en open mond erbij.
Dit topic zou "Keira Knightley lijkt op een eekhoorn" moeten heten.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |