Heb ik zelf ook, ben ik met een verhaal bezig, stop ik opeens ergens in een zin omdat ik mijn aandacht opeens harder nodig heb. En zodra het weer rustig is ga ik verderquote:Op zondag 27 november 2005 11:07 schreef Wombcat het volgende:
Met mijn lessen merkte ik dat ik het ook regelmatig uitschakelde als mijn instructeur zat te praten. Dat hij soms wel aan het woord was, en ik af en toe daarop reageerde, maar eigenlijk met het verkeer bezig was en niet echt hoorde waar hij het over had.
Ja, dat heb ik ook een paar keer meegemaakt. Was ik net iets aan het zeggen, kwamen we bij een drukke kruising of zo, en stopte ik gewoon in mijn praatje.quote:Op zondag 27 november 2005 11:12 schreef juliusbackpacking het volgende:
[..]
Heb ik zelf ook, ben ik met een verhaal bezig, stop ik opeens ergens in een zin omdat ik mijn aandacht opeens harder nodig heb. En zodra het weer rustig is ga ik verder
ja dat had ik ook altijdquote:Op zondag 27 november 2005 11:14 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Ja, dat heb ik ook een paar keer meegemaakt. Was ik net iets aan het zeggen, kwamen we bij een drukke kruising of zo, en stopte ik gewoon in mijn praatje.
jawel, maar op je examen moet je het al kunnen, want hoewel je extreem veel leert van zelf rijden, is je officiele leerproces afgelopen als je geslaagd bent. dus als je dan nog niet kunt rijden als iemand met je praat dan is het toch niet goed.quote:Op zondag 27 november 2005 11:03 schreef lambrusco_bianco het volgende:
logisch, maar in je leerproces is het niet fijn; te veel gelul
Busstrook loopt naast de rijstrook, met zeg maar alleen een lijn ertussen. Een bussbaan loopt helemaal apart. Toch?quote:Op zondag 27 november 2005 17:12 schreef Repeat het volgende:
wtf is nu precies het verschil tussen een busbaan en een busstrook![]()
![]()
BUSBAAN: Een rijbaan waarop het woord BUS of LIJNBUS is aangebrachtquote:Op zondag 27 november 2005 17:12 schreef Repeat het volgende:
wtf is nu precies het verschil tussen een busbaan en een busstrook![]()
![]()
ik heb ook maar 1 les per week omdat me ouders niet meer dan 1 les per week willen betalen en ik zelf geen geld heb voor rijles, dus ik ben ook al sinds eind januari bezigquote:Op zondag 27 november 2005 21:39 schreef Repeat het volgende:
Tja als je het allemaal onder de knie hebt zie ik niet in waarom je nog even snel extra veel lessen moet doen voor het examen....
BTW: 43 lessen met 1 les per weekDan ben je bijna een jaar bezig
![]()
IK was echt voor minstens 2 of liever nog 3 lessen per week gegaan
Als je er geen tijd voor hebt?quote:Op zondag 27 november 2005 21:39 schreef Repeat het volgende:
BTW: 43 lessen met 1 les per weekDan ben je bijna een jaar bezig
![]()
IK was echt voor minstens 2 of liever nog 3 lessen per week gegaan
Ik sinds eind februari.quote:Op zondag 27 november 2005 21:48 schreef Sylvana het volgende:
[..]
ik heb ook maar 1 les per week omdat me ouders niet meer dan 1 les per week willen betalen en ik zelf geen geld heb voor rijles, dus ik ben ook al sinds eind januari bezig
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |