Nee gaat niet echt hard, 0 naar 100 in 14 seconde ofzo! koop maar een honda civic da's veel beter, kun je meer tjoenen. Als je toch een bmw wil moet je een 316i nemen, is lekker licht dus dat gaat goed vooruit! M-plakkertje erop en klaar is kees!quote:Op vrijdag 9 juni 2006 10:52 schreef riceboy het volgende:
wil dat nog een beetje vooruit een bmw messchien wil ik er ook 1 kope
welke motor moet ik er dan in hebbe ongeveer ?
maar jij hebt op jouw beurt een hyperkutavatar. Vind die avatar dan toch erger als ik zou moeten kiezen.quote:
Afslepen was 200 euro, ik ga zelf de auto nog ophalen in Duitsland met een trailer.quote:Op maandag 21 augustus 2006 11:15 schreef Sloper het volgende:
Overigens geen bergingskosten? Wat een geld voor zo'n klein stukje (nauwelijks) beschadigd vangrail.
leer gvd eens typenquote:Op dinsdag 22 augustus 2006 08:52 schreef riceboy het volgende:
Whehe ja jammer he hat je toch een honda moete kope.
ik hoop dat je je volgende projekt ook weer hier komp poste?
Reed jij met die BMW 8min29?quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 21:03 schreef Don_Tom het volgende:
Foei Vincent, rondetijden posten op fora is not done!!
en ik ben nog steeds 41 seconden sneller dan jij
lijkt me sterk als ik de laptimes voor de nordschleife op internet opzoek...quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 23:36 schreef Sloper het volgende:
[..]
Reed jij met die BMW 8min29?Resteppa!
Is het overigens een grapje van dat posten van rondetijden of wordt dat echt niet gedaan?
He dit is Fok! ;-)quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 21:03 schreef Don_Tom het volgende:
Foei Vincent, rondetijden posten op fora is not done!!
en ik ben nog steeds 41 seconden sneller dan jij
quote:Op maandag 14 november 2005 22:53 schreef Repeat het volgende:
[..]
Das ook een koopje zegAls ik een goede zag staan voor dat geld zou ik em ook meteen inpakken.
en nu natuurlijk een turbo erop schroeven![]()
Don_Tom mompelt iets over vwk's dure AST onderstel en zijn 40 extra paardenquote:Op woensdag 23 augustus 2006 09:33 schreef vwk het volgende:
[..]
He dit is Fok! ;-)
41 sec... * vwk] mompelt iets over semi-slicks, gestript en verschil ringtool - daily driver[/me]
Wacht maar!!!11 Tot ik later groot en sterk ben![]()
![]()
E36 328i Coupéquote:Op woensdag 23 augustus 2006 14:25 schreef Repeat het volgende:
Nu ben ik toch wel benieuwd wat voor auto vwk heeft
Dure AST?quote:Op woensdag 23 augustus 2006 14:13 schreef Don_Tom het volgende:
[..]
Don_Tom] mompelt iets over vwk's dure AST onderstel en zijn 40 extra paarden[/me]
Tja, serieus hard, misschien... maar dat is een relatief begrip. Wacht maar tot m'n m3 af isquote:Op woensdag 23 augustus 2006 14:17 schreef GiSaE het volgende:
Damn zeg, zonde
Het ging toch serieus hard met die auto, met als voordeel dat je in de stoelen blijft zitten (vwk)
Ik heb nog een rondje met je meegereden en had graag nog een ronde willen meerijden (vallende motorrijders gooiden roet in het eten)
Wordt ook tijd dat ik daar eens geld voor ga vragenquote:Op woensdag 23 augustus 2006 16:46 schreef vwk het volgende:
En één met Tom die meerijdt en overduidelijk een aanwijzing geeft
Moeder eend spelenquote:Op woensdag 23 augustus 2006 16:59 schreef Don_Tom het volgende:
[..]
Wordt ook tijd dat ik daar eens geld voor ga vragen![]()
Cursus anyone?
Ter voorkoming van "Adenauer Forst Drifting" zeker?quote:
Is weer eens wat anders dan de achterbankquote:Op donderdag 24 augustus 2006 05:28 schreef PNG het volgende:
kVond voor mezelf: ontmaagd na 10 jaar, nog wel op bijrijdersstoel.
LOL, dat is het gewoon, ik heb m'n voorwielophanging gesaboteerd, want het mocht natuurlijk geen driver's error zijn, dat is slecht voor m'n ego. Als een dief in de nacht ben ik in de week ervoor naar Barweiler gereden om daar mijn auto te saboteren (ondanks het complete gebrek aan praktische technische kennis over auto's). En maar hopen dat het niet zou eindigen met 220 in de vangrail....quote:Op donderdag 24 augustus 2006 09:16 schreef vwk het volgende:
Ik vermoed steeds meer dat Tom het bewust heeft gedaan. Hij wilde zijn 325i niet ombouwen vanwege de slechte staat van de body, dus zocht hij voor naar de buitenwereld toe een goed excuus om een M3 compleet te kopen![]()
Aha, jij zou bij het woord Fusee dan ook denken aan Fuse E oftewel zekering E?quote:Op donderdag 24 augustus 2006 13:45 schreef Don_Tom het volgende:
(ondanks het complete gebrek aan praktische technische kennis over auto's).
quote:Andere plausibele verklaring: vwk heeft mijn auto gesaboteerd zodat hij nu goedkoop aan onderdelen kan komen voor z'n eigen e36 (we moeten het toch nog eens over de prijs van die remmen hebben)
Je mag die van mij wel huren... Schades, benzine en olie zijn voor eigen kosten.. Ik vind 25 euro per rondje best schappelijkquote:![]()
Overigens zit ik nu wel tijdelijk zonder ringtool.... had ik dat maar eerder bedacht!![]()
Heb een beter idee, we maken er een minicursus van, ik rijd een rondje met jou mee, jij eentje met mij, etc. Einde van de dag gegarandeerd 10s van je tijd af, geld lullen we dan niet meer overquote:Op donderdag 24 augustus 2006 15:07 schreef vwk het volgende:
Je mag die van mij wel huren... Schades, benzine en olie zijn voor eigen kosten.. Ik vind 25 euro per rondje best schappelijk![]()
Hé, 13-08-2006. Toen was ik ook op de ring. Waren wel veel E30s M3quote:Op woensdag 23 augustus 2006 16:46 schreef vwk het volgende:
[..]
Dure AST?
Een goed onderstel doet veel, maar slechte banden verpesten veel. Uniroyal Rainsport, remember?![]()
40 paarden? Regel maar een bank, ik geloof niks van die 40 paarden![]()
En het is ook lef en baankennis. Jij kan (met alle respect) een andere auto kopen nu je 325i kapot is... als mijn auto kapot is (schade) kan ik fietsen naar m'n werk![]()
@repeat:
E36 328i coupe, volledig ///M, M3 uitlaat compleet, M50 inlaat, AST Sportline, Hawk HT 10 remmen enz.![]()
Eén van de meest koele foto's van mijn auto:
[afbeelding]
[afbeelding]
En één met Tom die meerijdt en overduidelijk een aanwijzing geeft
[afbeelding]
[/spam]
quote:Op vrijdag 25 augustus 2006 19:04 schreef arnold-d het volgende:
das bale van je auto..., reed je trouwens hard tegen de vanrail??
quote:Op maandag 21 augustus 2006 00:06 schreef Don_Tom het volgende:
Zachtjes kuste de auto de vangrail (van 400 euro) en blies zijn laatste adem uit.
Rust zacht! 1991-2006![]()
ik heb Tom helemaal niet gezien die dag, hoelaat zijn wij ook alweer pleite gegaanquote:Op vrijdag 25 augustus 2006 19:27 schreef lipje het volgende:
[..]
Hé, 13-08-2006. Toen was ik ook op de ring. Waren wel veel E30s M3
Linkje met Foto's
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |