Gert is blind?quote:Op maandag 14 november 2005 17:31 schreef Isabeau het volgende:
demins, je moet er wel even bij vermelden dat je de foto bewerkt hebt, anders wordt Gert boos
get over it alreadyquote:Op maandag 14 november 2005 17:30 schreef Utwodublin het volgende:
[..]
Inderdaad. Daarom vind ik het spel ook verpest. De hele formule van 't publiek stemt de minst leuke eruit' is compleet verdwenen. Kan me niet meer herinneren dat het de vorige keer net zo erg was met tussenstanden etc.
quote:Op maandag 14 november 2005 17:25 schreef D.Rose het volgende:
ik heb de hele dag gewerkt, dus was benieuwd hoe het nu zou klinken
klinken degene die nu niet zingen ook zo rot?
Ik heb een groot deel van vandaag gemist, maar van wat ik wel gezien heb viel het me op dat Roel zo weinig heeft gezongen.quote:Op maandag 14 november 2005 17:32 schreef Isabeau het volgende:
Ik denk trouwens dat Lieske, Nathalie en Ingrid het meest hebben gezongen.
quote:Op maandag 14 november 2005 17:33 schreef Utwodublin het volgende:
Wat dat betreft, had ik toch wel een beetje een zwak voor Tanja. Want die reageerde exact op hem, zoals ik ook zou doen. En ze had hem heel snel door.![]()
Ik ook niet hoor, maar R*b spant de kroon.quote:Op maandag 14 november 2005 17:29 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik had met de meeste mensen niet op kunnen schieten in dat huis
[Jerney K modus] Kánsloosquote:Op maandag 14 november 2005 17:32 schreef scanman01 het volgende:
Hetgaat niet goed met Joost zijn stem
[afbeelding]
K heb alleen vandaag vanaf een uur of 9 gezien, dus...quote:Op maandag 14 november 2005 17:31 schreef Day het volgende:
[..]
Heeft Dido het meest gezongen? Heb niet alles gezien (goddank), maar als ik keek waren Nathalie en Ingrid aan het zingen.
En volgens mij gaat de prijs voor degene die het minst gezongen heeft toch echt naar Roel.
Ik denk trouwens ook dat ik het best met Tanja had kunnen vindenquote:Op maandag 14 november 2005 17:33 schreef Utwodublin het volgende:
Wat dat betreft, had ik toch wel een beetje een zwak voor Tanja. Want die reageerde exact op hem, zoals ik ook zou doen. En ze had hem heel snel door.![]()
Wie?quote:Op maandag 14 november 2005 17:34 schreef kissa het volgende:
[..]
Ik ook niet hoor, maar R*b spant de kroon.
Ralph was de uitzondering![]()
![]()
Chantal had al een rotte stem toen ze begonquote:Op maandag 14 november 2005 17:35 schreef Anitra het volgende:
[..]
Chantal wel, de rest lijkt er redelijk door heen te fietsen van degene die nu niet zingen
Eigenlijk alle drie de mannen zingen weinig mee. Maar mij hoor je niet klagenquote:Op maandag 14 november 2005 17:33 schreef scanman01 het volgende:
Ik heb een groot deel van vandaag gemist, maar van wat ik wel gezien heb viel het me op dat Roel zo weinig heeft gezongen.
Heeft hij echt zo weinig gezongen?quote:
Gelukkig.... eindelijk eens weer leuke gesprekkenquote:
Dat heb ik dus van de week letterlijk zo gezegd toen Menno eruit gingquote:Op maandag 14 november 2005 17:35 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik denk trouwens ook dat ik het best met Tanja had kunnen vindenEn met Linda en Ralph ook wel. Dan had ik nu dus zonder vrienden gezeten, als ik er überhaupt nog in zou zitten.
Word heel boeiend vanavond, het zal echt nog lang onrustig blijven in het huis!quote:Op maandag 14 november 2005 17:36 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Gelukkig.... eindelijk eens weer leuke gesprekken![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |