abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  vrijdag 11 november 2005 @ 14:41:09 #1
1627 dutchie
Eámanë Súrion
pi_32179261
Ik ben wel eens benieuwd wie er tijdens hun zwangerschap mee hebben gedaan aan het moeders voor moeders-programma

Vanmiddag is de dame van MvM weer geweest en ik doe weer mee. Heb het met Léon ook gedaan.

Ik ken best veel mensen bij wie het zwanger worden gewoon heel moeilijk gaat en gebaat zijn bij medicijnen waar hormonen van zwangere vrouwen (en trouwens ook vrouwen in de overgang) in zitten. Dus voor mij is het heel vanzelfsprekend dat ik hieraan deelneem.
Tuurlijk het is wat gehannes om je urine op te vangen, maar je doet er gewoon veel goeds mee. Het onttrokken HcG-hormoon wordt absoluut niet gebruikt voor zgn. afslankpillen. Puur voor medicijnen die helpen bij het zwanger worden.

Wie heeft meegedaan of doet mee? En wat zijn jouw redenen om het wel of niet te doen?
Als je niet lacht, ben je dood.
pi_32179346
Yup, ik heb ook meegedaan toen ik zwanger was. Als een stofje in mijn urine anderen kan helpen om zwanger te worden, waarom niet?

Ik had alleen wel moeite met dat spul wat in de potten zit. Ik was al zo misselijk en die geur van dat spul deed mij elke keer weer over mijn nek gaan. .
Oi!
Op maandag 5 april 2004 21:27 schreef Lorax het volgende:
Ik had die kop van SC wel willen zien toen MUUS 'm in z'n bek scheet
pi_32179364
Tot mijn grote schaamte moet ik bekennen dat ik niet meegedaan heb tijdens mijn zwangerschap. Dat, terwijl ik wel zwanger ben geworden met behulp van hormonen. Ik wist niet tot hoever in de zwangerschap er meegedaan kon worden, dus tegen de tijd dat ik eens informeerde was ik al te laat. Ik baalde hier erg van. Een volgende zwangerschap staan hier dus de flessen voor de deur!!
Geluk zit in een klein Wolkje
Wil degene die vroeg om een witte kerst ook even vragen naar een mooie zomer?
  vrijdag 11 november 2005 @ 14:45:57 #4
124373 Ireth
#sjongejongejonge
pi_32179396

Ik moest ff 4x kijken naar de datum om zeker te weten niet in een oud topic beland te zijn, maar Dutch is echt zwanger! Leon krijgt een brusje! Leuk!

Ik heb hier trouwens niet meegedaan, weet eigenlijk niet eens waarom niet... Volgens mij was dat hele MvM niet bekend bij mij toen...
Goedemiddag! Kan ik u ergens mee helpen?
  vrijdag 11 november 2005 @ 14:53:49 #5
24188 Belana
kloon van belana
pi_32179602
Ik doe ook dit keer niet mee.
Ik weet dat veel vrouwen er baat bij hebben, maar mijn reden is persoonlijk.
Ik heb zelf nooit behoefte gehad aan het medische circuit (en ga nou niet zeggen dat dat makkelijk praten is vanuit mijn positie, want daar heb ik heus wel goed over nagedacht) en om die reden heb ik hieraan ook niet mee willen doen.
Ik heb overigens volkomen respect voor de mensen die dus WEL gebruik maken van het medische circuit he, dat dat wel even duidelijk is. Het is voor mij gewoon een gevoel.
ik kan me indenken dat dat niet begrepen wordt door sommigen, of als egoistisch wordt bestempeld, maar zo zie ik het zelf niet. Ik zal wel een hoop commentaar op mijn nek halen, so be it.
stormy waters...
sailin'
pi_32179621
Ik heb meegedaan, me eigenlijk meteen opgegeven toen ik wist dat ik zwanger was. Moest er wel wat meer moeite voordoen, omdat bij mij de plasjes niet werden opgehaald, maar ik het weg moest brengen. Maar dat had ik er graag voor over.
  vrijdag 11 november 2005 @ 14:54:57 #7
34163 Pikkebaas
Corporate Overlord
pi_32179632
Ik heb gehoord dat die hormonen ook voor andere zaken wordt gebruikt. Zoals onderzoek bij dieren etc. en dat er maar een heel klein percentage echt wordt gebruikt voor het zwanger krijgen van andere vrouwen.
Wien Neerlandsch bloed in de aders vloeit,
Van vreemde smetten vrij,
  vrijdag 11 november 2005 @ 14:56:06 #8
1627 dutchie
Eámanë Súrion
pi_32179666
Ireth!

Het klopt ook wel dat niet iedereen er van op de hoogte is. Al vragen de meeste assistenten van de vk bij het maken van de 1e afspraak of je er aan mee wilt doen. Maar dat doen ze volgens mij ook nog niet zo lang.

Je kunt je trouwens inschrijven t/m de 11e week. Dat wist ik dus ook niet, dus ik was ook net op het randje. Minimaal 5 weken deelname schijnt lonend te zijn, korter niet.
Als je niet lacht, ben je dood.
pi_32179687
Ik vind dat niet egoistisch Belana. Er zijn ook genoeg mensen die bv geen bloed doneren, en daar wel gebruik van zouden maken mocht het nodig zijn. deze keuze maakt ieder voor zich.
Geluk zit in een klein Wolkje
Wil degene die vroeg om een witte kerst ook even vragen naar een mooie zomer?
  † In Memoriam † vrijdag 11 november 2005 @ 15:03:39 #10
37843 lady-wrb
kortaf
pi_32179887
wat is dat nou voor bullshit belana? dat moet toch iedereen voor zichzelf weten? ik heb ook niet meegedaan en daar heb ik echt geen schuldgevoel aan overgehouden (ik heb wel hormonen gebruikt om zwanger te worden).
degene die jouw standpunt niet respecteerd begrijpt het niet: je bent de maatschappij niets verschuldigd omdat je toevallig zwanger bent.
  vrijdag 11 november 2005 @ 15:07:50 #11
24188 Belana
kloon van belana
pi_32180024
Ow, ik voel me ook niet schuldig hoor. Maar ik kan me op zich het gevoel van mensen die moeilijk of zelfs helemaal niet zwanger kunnen worden wel voorstellen. ergens is het een kleine moeite natuurlijk. Maar ik heb er gewoon niks mee.
stormy waters...
sailin'
pi_32180115
Ik vond me opgeven voor Moeders voor Moeders vanzelfsprekend, net als bloed doneren trouwens. Maar zoiets is persoonlijk voor iedereen en dus niet voor iedereen vanzelfsprekend. Belena, als jij of iemand anders er niets mee heeft, kan ik me dat goed voorstellen
  vrijdag 11 november 2005 @ 15:13:00 #13
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_32180179
Belana is toch jou keus

Ik heb wle meegedaan paar weekjes.. alleen doordat ik ketonen in de urine kregen door het vele ziek zijn. ik had een beetje dezelfde redenatie als muus
Engaging Infinite Improbability Drive..
pi_32180196
quote:
Op vrijdag 11 november 2005 14:41 schreef dutchie het volgende:
Ik ben wel eens benieuwd wie er tijdens hun zwangerschap mee hebben gedaan aan het moeders voor moeders-programma

Vanmiddag is de dame van MvM weer geweest en ik doe weer mee. Heb het met Léon ook gedaan.

Ik ken best veel mensen bij wie het zwanger worden gewoon heel moeilijk gaat en gebaat zijn bij medicijnen waar hormonen van zwangere vrouwen (en trouwens ook vrouwen in de overgang) in zitten. Dus voor mij is het heel vanzelfsprekend dat ik hieraan deelneem.
Tuurlijk het is wat gehannes om je urine op te vangen, maar je doet er gewoon veel goeds mee. Het onttrokken HcG-hormoon wordt absoluut niet gebruikt voor zgn. afslankpillen. Puur voor medicijnen die helpen bij het zwanger worden.

Wie heeft meegedaan of doet mee? En wat zijn jouw redenen om het wel of niet te doen?
Ik heb tijdens mijn opleiding (apothekersassistente) een middagje Organon gedaan. Daar was een meneer die ons vol trots vertelde wat ze allemaal op hormoongebied konden doen.
En niet alleen bij mensen: nee.... zo konden ze van die urine (die ook toen al trouw door vele vrouwen ingezameld werd) ook hele goede hormoonkuren voor varkens maken.
Eén prik was voldoende om een veel groter nest te bekomen (het was een Belg)

En daarom doe ik dus niet mee....
pi_32180213
heu ik dacht dat ik hier al wat geantwoordhad maar het is kennelijk niet goed gegaan?

de eerste keer heb ik wel meegedaan, maar toen liep de zwangerschap op een miskraam uit. de tweede keer had ik daardoor een stom soort bijgeloof dat 't de goden verzoeken was om mvm te bellen en durfde dat dan ook niet dus heb ik niet meegedaan. de derde keer aarzelde ik weer vrij lang dus toen ik eindelijk belde was 't al te laat om nog mee te kunnen doen.
  vrijdag 11 november 2005 @ 15:14:50 #16
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_32180233
bouddalain.. je hebt meer van dat soort organisaties.. maar geloof dat bij MvM daar veel strengere controle op is..
Engaging Infinite Improbability Drive..
  vrijdag 11 november 2005 @ 15:15:13 #17
134009 Killaht
Words of Wisdom
pi_32180242
M.I.L.F.S!!!!
"Strange times are these in which we live
when old and young are taught in falsehoods school.
And the one man that dares to tell the truth is called at once a lunatic and fool"
pi_32181743
quote:
Op vrijdag 11 november 2005 15:15 schreef Killaht het volgende:
M.I.L.F.S!!!!
  vrijdag 11 november 2005 @ 16:13:01 #19
31820 Martineke
Mama van Maxim en Romijn
pi_32182012
de eerste keer dat ik zwanger was wou ik meedoen, dat eindigde in een miskraam.
de tweede keer dat ik zwanger was wou ik eigenlijk weer meedoen, maar dat ik dan zelf die flessen moest wegbrengen elke week aangezien ze geen ophaler hadden in R'dam centrum, heb ik uiteindelijk niet meegedaan. had geen zin om er moeite voor te doen.
nu de derde keer zwanger doe ik alweer 4 weken mee nog 6 te gaan.

en vind t gewoon een goed iets.
  † In Memoriam † vrijdag 11 november 2005 @ 16:22:28 #20
43556 miss_dynastie
pi_32182290
Ik weet niet of ik mee zou doen, ik heb er in principe moeite mee dat je gratis meedoet, en er een hoop geld aan verdiend wordt door Organon . En dan niet alleen aan verzekeringsmaatschappijen (waar ik minder moeite mee heb), maar nu de behandelingen niet meer standaard worden vergoed, ook rechtstreeks aan de mensen die graag zwanger willen worden zelf (ik kan me nog bedragen herinneren uit 'als zwanger worden niet zo goed lukt').
pi_32182345
Wat betreft het hormoon gebruiken voor andere doeleinden: De geneesmiddelen die van het HCG-hormoon worden gemaakt, zijn uitsluitend ontwikkeld en goedgekeurd voor de behandeling van onvruchtbaarheid. Een zeer gering percentage van deze geneesmiddelen wordt echter oneigenlijk gebruikt voor andere doeleinden, zoals afslankkuren. Moeders voor Moeders distantieert zich met nadruk van dit oneigenlijk gebruik. Afgezien van het feit dat het HCG-hormoon niet werkt als afslankmiddel wordt de urine niet voor dit doel ingezameld. Er is een strenge controle op, eigen fabriek. Is zelf na te gaan als je daar om vraagt.

Vandaar dat ik beslist mee heb gedaan. Ben overigens zelf zwanger geworden met medische hulp, vond het dus niet meer dan logisch dat ik meedeed met MvM
Variety is the spice of life
pi_32182615
Toen ik zwanger was van Bo heb ik niet meegedaan. Waarom niet? Juist ik die toch neit zwanger kon worden en al met adoptie bezig was? Juist daarom. Ik vond het nog allemaal zo onwerkelijk. En ik moest nog verschillende echo's omdat ik een grotere kans had op een buitenbaarmoederlijke zwangerschap. Veel mensen in mijn omgeving vroegen al zo vaak "en waneer is het nou zo ver" Ik was veel te bang dat ik het lot zou tarten als ik mee zou doen. Dat dan iedereen het wist en van alles ging vragen en dat het dan toch nog mis zou gaan.
De 2e keer heb ik wel mee gedaan. Vol zekerheid en met trots heb ik in die dingen gepiest
De jan lul van het geheel.
Alles is gaan hangen, behalve me lach :)
Kutsch; tussen kut en kitsch
Het voelt heerlijk!!!!
pi_32182749
quote:
Op vrijdag 11 november 2005 16:34 schreef jessie het volgende:

De 2e keer heb ik wel mee gedaan. Vol zekerheid en met trots heb ik in die dingen gepiest
Haha, hartstikke goed

Ik was juist zo onzeker dat ik steeds dacht: ' nou als het mis gaat, heb ik voor mezelf gepiest'
Variety is the spice of life
  Jubileum moderator vrijdag 11 november 2005 @ 19:55:14 #24
3660 crew  Lois
*trotse mama*
pi_32188011
De eerste keer heb ik niet meegedaan maar ik weet eigenlijk niet zo goed waarom niet.
De 2e keer heb ik, net als Jessie, vol trots elke vrijdag mijn volle potten buiten gezet zodat ze opgehaald konden worden. Ik zou het de volgende keer zo weer doen, het enige onhandige eraan vond ik dat je net zo lang moet plassen als de gem. misselijke periode in de zwangerschap (14 weken) en die potten zijn dan echt geen pretje.
En als ze lacht, dan lacht de wereld met haar mee....
Eva ♥ en Iris ♥
  vrijdag 11 november 2005 @ 20:18:00 #25
3011 E.T.
hormonaal stuiterballetje
pi_32188605
Hier ook een fanatiek plasser!
Aangezien ik zelf zonder zulke plasjes niet zwanger kan worden (in principe) heb ik zo ongeveer de dag na de positieve test de aanmelding op i-net gedaan moest dus ook nog wachten tot ik mocht gaan plassen, maar heb de volledige tijd m'n urine ingeleverd.
Toen ik deze zomer zwanger was, had ik wat twijfel of ik 't wel meteen zou doen.. en zie daar, die zwangerschap eindigde een week later (ook in een miskraam.
Maar volgende keer ga ik gewoon weer meedoen. (als dat ooit nog mag gebeuren natuurlijk)
I can only please one person per day. Today is not your day. Tomorrow isn't looking too good either.
pi_32189534
quote:
Op vrijdag 11 november 2005 14:45 schreef Ireth het volgende:
[afbeelding]
Ik moest ff 4x kijken naar de datum om zeker te weten niet in een oud topic beland te zijn, maar Dutch is echt zwanger! Leon krijgt een brusje! Leuk!


HIer nog zo 1. Wat leuk Dutch, gefeli met je zwangerschap.

Ik heb nooit meegedaan met MvM. 3 maal van de 4 zwangerschappen heb ik me opgegeven, maar heb ik nooit een reactie gehad op mijn aanmedling, de 4e keer had ik er zelf niet echt zin in omdat Chiara toen vaak met me mee ging naar de WC en ik het niet zo geslaagd vond allemaal. En mede omdat de eerdere aanmeldpogingen mislukt waren.
Het voelt goed hè?
A je to!
  vrijdag 11 november 2005 @ 21:00:21 #27
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_32189593
weet je wat ik wel jammer vind.. ik had opgebeld dat ik dus die ketonen had.. en dus niet meer mee mocht doen van de arts in het zkh.. hebben de flessen aan de deur af kunnen geven.. geen belletje mee rgehad van goh mevrouw bedankt en naar dat kadootje kon ik ook fluiten niet dat ik het daar voor deed maar toch vond ik het jammer dat het op zo;n onvriendelijke manier is afgelopen.. mocht er een volgende keer komen doen we gewoon weer mee
Engaging Infinite Improbability Drive..
pi_32189820
ik wou heel graag meedoen, ik heb van dichtbij gezien hoe vreselijk het is als je niet zwanger kunt worden, en daar help ik dan graag op alle manieren aan mee. Ik kreeg een vriendelijk briefje dat ze alleen inzamelden in drukbevolkte gebieden, en dat ik te afgelegen woonde. Kreeg er een klein foto-albumpje bij cadeau als bedankje dat ik me in ieder geval had opgegeven. Ik vond het wel jammer, maar toen ik achteraf hoorde van andere vrouwen die zo misselijk werden van die geur van dat conserveringsspul, was ik toch wel een beetje opgelucht. Ik was toch al constant misselijk. Maar toch zou ik het daarom niet hebben gelaten. Je kunt er iemand het allermooiste geschenk ter wereld mee geven.

ik woon trouwens in het centrum van Amsterdam, dus waar het in Nederland nou wél dichtgenoeg bevolkt is om mee te doen is me wel een raadsel.
mooi he, alles
  vrijdag 11 november 2005 @ 21:41:30 #29
1394 Tazz
Vakmanschap is... *hips*
pi_32190646
Mijn vrouw doet het nu ook al enige weken, en het blijft wel wennen haar 's ochtends in de badkamer zo'n fles vol te zien "pissen". Maar ze had wel enige twijvel, maar toch de knoop doorgehakt omdat je er vele anderen mee kan helpen...
"ooit geweten wat je allemaal met de beugel van een Grolsch flesje kan doen???"
pi_32191038
ze 'pist' toch niet direct in de fles neem ik aan?

phileine, daar kijk ik ook van op dat amsterdam niet dichtbevolkt genoeg was!
pi_32191079
Ik heb ook meegedaan ja.. In het begin vol trots en enthousiasme, de laatste weekjes was ik het potje pissen een beetje zat, maar ik ben toch maar stug doorgegaan

Het handige is dat je in ieder geval niet aan je buren hoeft te vertellen dat je zwanger bent. Vooral als je in een beetje kinderrijke buurt woont. Dan kwam dat blauwe busje weer langs om die potjes op te halen, en zag ik de buurvrouwen heel begrijpend knikken en lachen...
She said you can paint your sky any colour
And you can paint your dark as dark as you need
And you can paint your light as light as you please
It's all up to you
  vrijdag 11 november 2005 @ 22:07:24 #32
7554 Spuuglokje
Domestic Goddess
pi_32191364
Toen ik in Nieuwegein woonde (tijdens mijn eerste zwangerschap) heb ik meegedaan. Echter, toen ik verhuisde naar het Noorden, werd me na mijn aanmelding verteld dat er in mijn regio niet werd opgehaald. Nou ja, dan niet hoor. Ik heb tijdens mijn derde zwangerschap weer geprobeerd mee te doen, maar nog steeds werd er niet opgehaald in mijn regio. Jammer...
  vrijdag 11 november 2005 @ 22:09:44 #33
1394 Tazz
Vakmanschap is... *hips*
pi_32191432
quote:
Op vrijdag 11 november 2005 21:55 schreef bixister het volgende:
ze 'pist' toch niet direct in de fles neem ik aan?
Yups, dat doet ze wel. Zei een vriendin tegen haar, die dat ook deed.
Hoeft ze na het plassen, dit niet vanuit de beker in de fles te gieten.
Het zijn trouwens best grote flessen (1,5 tot 2 liter) met een flink grote opening.
"ooit geweten wat je allemaal met de beugel van een Grolsch flesje kan doen???"
pi_32191468
dat weet ik, ik heb immers ook meegedaan. maar ik vond die lucht dermate smerig dat ik er liever niet boven zou hangen. heel even open om over te gieten vond ik meer dan genoeg.

wij brachten de flessen trouwens ook zelf weg, omdat ik juist geen zin had om het op die manier bekend te laten worden dat ik zwanger was.
pi_32201331
Ik ben voor het eerst zwanger en vond het 'erbij horen' dat ik na de dokter direct MvM belde om me op te geven. Mijn eigen moeder deed vroeger ook al mee, dus ik heb altijd van het bestaan geweten. Meedoen was voor mij vanzelfsprekend. Ik kan andere vrouwen helpen die niet het geluk hebben zo makkelijk zwanger te worden als ik. Kon geen goede reden verzinnen om dat niet te doen Elke dinsdag breng ik de bussen weg. Het blijde nieuws vertelde ik de buren liever zélf

Er zijn een paar dingen die ik lees in dit topic waarop ik wil reageren..

Ik las dat iemand niet mee deed omdat anderen er geld aan verdienen. Dat standpunt kan ik begrijpen, al vind ik het jammer dat je om zo'n reden niet mee doet. Je krijgt er zelf immers ook iets voor terug. Een mooi boek, speelkleed of een prachtige DVD (die ik gisteren in de winkel zag voor 20,-). Na de 16e week, als je niet meer mee mag doen, krijg je ook nog een servies setje oid. Persoonlijk vind ik dat MvM je dus heel erg bedankt voor het meedoen, door deze cadeautjes.
quote:
Op vrijdag 11 november 2005 16:24 schreef nebelung het volgende:
Wat betreft het hormoon gebruiken voor andere doeleinden: De geneesmiddelen die van het HCG-hormoon worden gemaakt, zijn uitsluitend ontwikkeld en goedgekeurd voor de behandeling van onvruchtbaarheid. Een zeer gering percentage van deze geneesmiddelen wordt echter oneigenlijk gebruikt voor andere doeleinden, zoals afslankkuren. Moeders voor Moeders distantieert zich met nadruk van dit oneigenlijk gebruik. Afgezien van het feit dat het HCG-hormoon niet werkt als afslankmiddel wordt de urine niet voor dit doel ingezameld. Er is een strenge controle op, eigen fabriek. Is zelf na te gaan als je daar om vraagt.
De MvM mevrouw die bij mij langs kwam vertelde direct het 'Caroline Tensen' verhaal. Zij gebruikte blijkbaar het HCG hormoon om af te vallen. Helaas kon MvM dit niet voorkomen, ook al zijn er strenge controles op. Het is de schuld van de artsen die dit HCG hormoon voorschrijven om af te vallen. Je kunt het immers gewoon op recept halen in de apotheek. Helaas zijn die artsen niet zo makkelijk te controleren.
  zaterdag 12 november 2005 @ 14:27:10 #36
1627 dutchie
Eámanë Súrion
pi_32204401
Je moet maar zo denken, het merendeel wordt gebruikt voor waar het voor bedoeld is; dus om andere vrouwen te helpen zwanger te worden.
Daar doe je het voor.
Dat er helaas ook schijnbaar toch oneigenlijk gebruik van gemaakt wordt zal wel niet te voorkomen zijn. Maar om om die reden niet mee te doen, benadeel je dus ook de groep waar het uiteindelijk wél om gaat.

Deze keer ben ik trouwens lui, ik laat het mooi ophalen. Ik woon dus in een dichterbevolkt gebied als Amsterdam lees ik net.
Als je niet lacht, ben je dood.
pi_32207862
Ik heb ook meegedaan met MvM toen ik zwanger was, net als mijn moeder en schoonmoeder.

Ik vind het een goed "doel" en doe bij een eventuele volgende zwangerschap weer mee..
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
  zaterdag 12 november 2005 @ 17:50:08 #38
105888 renzell
Ik wil alleen maar zwemmen.
pi_32209058
Ik heb niet meegedaan. Per ongeluk werd ik zwanger en ik zat in zo'n achtbaan, dat zoiets als meedoen aan moeders voor moeders echt wel het laatste was waar ik aan dacht.
  zaterdag 12 november 2005 @ 18:26:07 #39
593 sjak
Juffie Bloem
pi_32209991
Ik vind het wel een goed streven om mee te doen. Op een relatief makkelijke manier help je andere vrouwen.
Lekker douchen!
  † In Memoriam † zaterdag 12 november 2005 @ 21:37:04 #40
7074 moussy
kuttekop
pi_32216299
quote:
Op zaterdag 12 november 2005 18:26 schreef sjak het volgende:
Ik vind het wel een goed streven om mee te doen. Op een relatief makkelijke manier help je andere vrouwen.
En uiteindelijk help je er de dikke mensen ook mee
Je zou er haast een boek over schrijven!
  zondag 13 november 2005 @ 18:21:15 #41
593 sjak
Juffie Bloem
pi_32237343
quote:
Op zaterdag 12 november 2005 21:37 schreef moussy het volgende:

[..]

En uiteindelijk help je er de dikke mensen ook mee
Precies. Ook aardig toch
Lekker douchen!
  Licht Ontvlambaar zondag 13 november 2005 @ 20:00:51 #42
7020 Sjeen
...gevaarlijke vrouw...
pi_32240164
Ik heb ook meegedaan, moest wel zelf de flessen elke keer gaan omwisselen. En misselijk was ik toch al... dus dit kon er ook nog wel bij...
You can't start a fire without a spark...
♥ Isa ♥ | In vuur en vlam
A dirty mind is a joy forever!
pi_32286348
Ik heb tijdens mijn eerste zwangerschap (van Morgaine dus) mee gedaan met moeders voor moeders. Jemig wat was ik zenuwachtig toen die vrouw langs kwam, ik hoopte echt dat die test positief zou zijn. Voelde me zo opgelaten toen, ik had echt het idee dat de positieve test die ik eerst had gedaan misschien wel stuk was en het zou blijken dat ik helemaal niet zwanger was. En we hebben er een leuk serviesje en speelkleed aan overgehouden. Bij een tweede zou ik zo weer mee doen.
pi_32370785
Ik heb elke zwangerschap meegedaan met mvm alleen helaas eindigden die allemaal met een miskraam.

In de zwangerschap waar thijs uit geboren is, heb ik niet meegedaan, aller eerst had ik niet door dat ik zwanger was, en daarnaast was ik veel te bang om weer een miskraam te krijgen.
We hopen dat ze je vleugels geven, zodat je overal kunt komen, dat je terugkomt in onze dromen, en met ons meevliegt in ons leven
Blonde haren,blauwogen zomaar uit een sprookjesboek gevlogen...
pi_32371386
Ik doe ook mee. Meteen gebeld zodra ik wist dat ik zwanger was en nu nog 2 weken te gaan.
Ik breng de bussen ook zelf weg (nouja, meestal doet vriendje dat), omdat ik ze niet hier op de galerij wil laten staan en eerst ook niet wilde dat iemand het al wist.

Ik was trouwens ook erg blij dat de test van de MvM info dame ook positief was, want ook ik was erg bang dat ik ineens toch niet zwanger zou zijn (had ook amper symptomen).
pi_32371843
Ik heb ook vanaf het begn meegedaan en de volle periode potten volgepiest. Gaf me een goed gevoel, zeker als je hier alle verhalen leest van mensen die in de medische mallemolen terecht zijn gekomen (waar we overigens zelf ook bijna in beland waren,net op tijd diende Myrthe zich aan). En dat Organon er dan aan zou verdienen of dat er af en toe misbruik van wordt gemaakt (als het al waar is - volgens de MvM dame niet) - het zij dan maar zo. Die kans neem ik op de koop toe. Als er met al die plasjes van al die zwangere vrouwen maar 1 stel geholpen is om toch een kindje te kunnen krijgen vind ik het al meer dan waard.
pi_32372565
ik heb meegedaan, al waarschuwde de moeders voor moeders dame er juist wel voor dat het HcG hormoon ook voor afslankpillen gebruikt kon worden

mja ik deed het voor de vrouwen die niet makkelijk zwanger kunnen worden. Dat er mensen zijn die er "misbruik" van maken, ach dat heb je overal in de wereld
Ik moest wel wat meer moeite doen omdat ik dus de flessen zelf moest wegbrengen en nieuwe moest halen maar toch was het mij die moeite waard.
In de KSC-soap is Bos81 mijn man en heb ik een kind met Dr_Flash.
RockNijntje is mn KSC-soap dochter.
Lid van de MamaSquad
pi_32373575
Nieuwe flessen deden ze hier in twee of drie keer afleveren, iedere keer met een cadeau erbij, gelukkig want het wegbrengen vond ik stiekum toch best zwaar af en toe al had ik er de moeite best wel voor over.
pi_32375371
quote:
Op vrijdag 11 november 2005 14:44 schreef MUUS het volgende:
Yup, ik heb ook meegedaan toen ik zwanger was. Als een stofje in mijn urine anderen kan helpen om zwanger te worden, waarom niet?

Ik had alleen wel moeite met dat spul wat in de potten zit. Ik was al zo misselijk en die geur van dat spul deed mij elke keer weer over mijn nek gaan. .
Precies hetzelfde hier.
pi_32379936
Over die geur, daar schijnen veel vrouwen veel last van te hebben. Ik kreeg de tip om de bussen na halen/krijgen even een kwartiertjes buiten te zetten met de dop open. Dat kan geen kwaad voor het conserveermiddel en vermindert de geur wel. Ik heb het zelf niet getest (was gelukkig niet misselijk), maar misschien heeft iemand er wat aan.
pi_32381591
Ik vind de geur van de lege bussen niet erg, maar als er eenmaal wat in zit..
♥ ♥ Jij een beetje van mij, ik een beetje van jou. ♥ ♥
pi_32385336
precies, het gaat (nou ja bij mij ging) om de combinatie!
pi_32386742
Ik heb in allebei mijn zwangerschappen meegedaan aan MVM en ik moet eerlijk zeggen dat ik dus geen hekel had aan die lucht Tenminste zolang ze nog leeg waren....

Ik weet eik niet eens waarom ik heb meegedaan, iig niet voor de kadootjes.... heb wel vaker dingen dat ik iets doe zonder dat het mij veel moeite kost en je der toch een ander mee zou kunnen helpen.....
  maandag 21 november 2005 @ 13:10:57 #54
1627 dutchie
Eámanë Súrion
pi_32450585
Ik zet die bus dus op de rand naast de wc, op veilige doch mikbare afstand. Zo ontkom ik aan welk luchtje dan ook. Deksel erop en gelijk opbergen.
Als je niet lacht, ben je dood.
pi_32475717
Hier is de MvM-miep net vijf minuten weg. Wat een hoog blokker-gehalte zeg Het gezeml ging maar door en ging maar door. Over welke vlos ik moet kiezen, hoe leuk leuk leuk het allemaal wel niet is en wat voor wonder een kindje is.
Maar goed, vanaf 5 december mag ik gaan beginnen, ik ben benieuwd hoelang het duurt voor die flessen op de ophaaldag voor de deur weg gestolen worden, het is nou eenmaal niet zo'n beste buurt

Ookal zou er HcG gebruikt worden voor andere dingen dan vruchtbaarheidsmedicatie, dan nog vind ik het de moeite waard. Ik weet van dichtbij hoe vreselijk het kan zijn om niet zwanger te kunnen worden, als ik met mijn potjespissen één iemand kan helpen om zwanger te worden kan het me echt niet schelen of de rest van de urine in te dikke gooise vrouwen gespoten wordt
pi_32919894
Zo ik geef dit topic ff weer een schopje naar boven.
Morgen ben ik 6 wk dus mocht vandaag ook vast beginnen met piesen. Ze komen hier woensdags de kratten ophalen. Volgende week krijg ik er een mooi boek bij!!
Vind alleen die kan waar je in moet piesen wel onwijs groot. Moet staand piesen
Liefde
Rij nooit harder dan je beschermengel kan vliegen!!
  donderdag 8 december 2005 @ 15:39:10 #57
1627 dutchie
Eámanë Súrion
pi_32919979
MeNicole, het went snel genoeg.
Ik schuif 'm nu in 1 handbeweging eronder en ga zitten. Je moet er gewoon even handigheid in krijgen.
Als je niet lacht, ben je dood.
  donderdag 8 december 2005 @ 15:52:36 #58
593 sjak
Juffie Bloem
pi_32920324
Ik heb een beetje spijt dat ik meedoe. Ik word zo beroerd van de lucht in die potten. Ik durf soms zelf niet meer die dingen open te doen om over te gieten. En dan gebruik ik al alle tips die ze me gegeven hebben. Elke dag een nieuwe pot, pot open laten staan voor gebruik (dat gaat niet altijd want als ik 's ochtends moet plassen dan kan ik niet een kwartier wachten tot dat ding uitgewasemd is) Ik ga wel stug door hoor, ik vind het nog steeds een prima doel waar ik het voor doe.
Maar bij een volgende keer zal ik me niet meer opgeven.
Lekker douchen!
  donderdag 8 december 2005 @ 16:11:48 #59
1627 dutchie
Eámanë Súrion
pi_32920826
En als je op een afstandje giet? Dat werkt dus bij mij wel.
Misschien scheelt het ook als je er niet boven staat, of je nu van een afstand giet of niet. Dus zorgen dat je 'onder' de lucht komt. Wat klinkt dit idioot. Maar het kan misschien helpen.
Als je niet lacht, ben je dood.
pi_32921058
Sjak, adem inhouden en heeeeel snel (maar wel voorzichtig ) overgieten...
Werkte bij mij in ieder geval perfect.

Ik heb zelf vanaf week 6 tot en met week 16 meegedaan. In eerste instantie dachten ze dat ik 'al' 7 weken zwanger was toen ik begon, en ik heb zelfs nog gebeld of ik een weekje langer mee mocht doen
Omdat ik errug veel last van spugen heb gehad (slechts 5 keer overgegeven op een dag? O nou dat was een super-dag ) had ik al minder urine dan normaal, en tja het is voor zo'n goed doel...
Wat Owlet ook al zegt: stel nou dat er maar 1 vrouw door jouw potjeplassen zwanger zou raken... dat zou toch al fantastisch zijn??
Alleen om die reden al zal ik bij een volgende zwangerschap weer meedoen....

En hihi MeNicole... dat staand plassen ken ik nog wel ja maar op een gegeven moment word je er handiger in... op de wc gaan zitten, pootje omhoog, potje onderdoor schuiven en plassen maar... alleen om die pot dan weer terug te krijgen als ie per ongeluk wat vol zit ('s ochtends vooral) is weleens lastig
  donderdag 8 december 2005 @ 19:05:16 #61
593 sjak
Juffie Bloem
pi_32924887
Ik ga oefenen in afstandsgieten
Lekker douchen!
  donderdag 8 december 2005 @ 19:06:57 #62
3011 E.T.
hormonaal stuiterballetje
pi_32924924
Ik ging ook altijd op m'n knieen zitten als ik overgoot en idd m'n armen zo gestrekt mogelijk
I can only please one person per day. Today is not your day. Tomorrow isn't looking too good either.
  donderdag 8 december 2005 @ 19:26:45 #63
1627 dutchie
Eámanë Súrion
pi_32925448
quote:
Op donderdag 8 december 2005 19:05 schreef sjak het volgende:
Ik ga oefenen in afstandsgieten
En dus op 'lage hoogte'.
Als je niet lacht, ben je dood.
pi_32930323
kun je niet ergens zo'n neusklem voor synchroonzwemmers op de kop tikken? gewone wasknijpers zitten iets te strak volgens mij.
  vrijdag 9 december 2005 @ 10:12:54 #65
31820 Martineke
Mama van Maxim en Romijn
pi_32938743
nou ik doe het al 8 weken nu en doe het nog steeds staand vind t wel relaxt zo eigenlijk, en gelukkig heb ik geen last van die lucht ben nog niet 1 x misselijk geweest deze zwangerschap
pi_32942217
quote:
Op donderdag 8 december 2005 16:21 schreef Jis het volgende:


En hihi MeNicole... dat staand plassen ken ik nog wel ja maar op een gegeven moment word je er handiger in... op de wc gaan zitten, pootje omhoog, potje onderdoor schuiven en plassen maar... alleen om die pot dan weer terug te krijgen als ie per ongeluk wat vol zit ('s ochtends vooral) is weleens lastig
Kan jij die kan in een keer volpiesen dan? Als ik 's ochtends voor het eerst ga plassen haal ik nog niet eens een kwart. moet denk ik echt meer gaan drinken
En die groene bus krijg ik aan het eind van de dag net over de helft vol Dat is denk ik wel weinig maar hoef gewoon niet veel te plassen!!
Liefde
Rij nooit harder dan je beschermengel kan vliegen!!
pi_32942930
uh ja 's ochtends lukte dat aardig Overdag kwam er verder amper wat uit...

Maar moet wel toegeven dat ik vaak midden in de nacht ook moest plassen, en dat liet ik dan in die maatbeker (lijkt het wel een beetje op toch? ) zitten, zag het niet bepaald zitten om om 4 uur 's nachts over te gieten Tja en dan zit ie 's ochtends wel vol

Weet niet of jij veel moet overgeven? Want anders is net over de helft vol aan het eind van een dag wel weinig ben ik bang... meen ergens gelezen te hebben dat je per dag zo'n 2 liter plast en dat haalt die bus net (of net niet, weet het even niet meer).
Hoeveel drink je dan op een dag, of vang je stiekem niet al je urine op
pi_32950474
Ik vang al mijn urine op. En ik hoef niet over te geven
Maar met drinken haal ik denk ik net een liter, van veel drinken word ik juist misselijk. En heb ook gewoon geen dorst. Moet van mezelf af en toe gewoon iets drinken of iets droogs eten zodat ik dorst krijg anders drink ik zo een hele dag maar glaasje.

Ik heb wel eens gelezen dat veel drinken ook goed is voor het aanmaken van vruchtwater. Als dat echt zo is dan heb ik echt wel een probleem.
Liefde
Rij nooit harder dan je beschermengel kan vliegen!!
  vrijdag 9 december 2005 @ 22:30:20 #69
31820 Martineke
Mama van Maxim en Romijn
pi_32957144
als ik smorgens ga piesen is de fles bijna 3 kwart vol. vind dat wel relaxt, kan ik de rest vd dag rustig aan doen met piesen
pi_32969747
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 18:20 schreef MeNicole het volgende:
Ik vang al mijn urine op. En ik hoef niet over te geven
Maar met drinken haal ik denk ik net een liter, van veel drinken word ik juist misselijk. En heb ook gewoon geen dorst. Moet van mezelf af en toe gewoon iets drinken of iets droogs eten zodat ik dorst krijg anders drink ik zo een hele dag maar glaasje.

Ik heb wel eens gelezen dat veel drinken ook goed is voor het aanmaken van vruchtwater. Als dat echt zo is dan heb ik echt wel een probleem.
Ik begrijp dat het lastig is als je misselijk bent maar een liter vocht is echt heel weinig, ook als je niet zwanger zou zijn.
Gaat het msischien makkelijker met sapjes, melk, yokidrink, etc?
Ik zou me niet zo zeer zorgen maken over dat vruchtwater, een kind is een heerlijke parasiet die zelf neemt wat hij nodig heeft en jou met de tekorten laat zitten.
pi_32969909
quote:
Op zaterdag 10 december 2005 14:09 schreef owlet het volgende:

[..]

Ik begrijp dat het lastig is als je misselijk bent maar een liter vocht is echt heel weinig, ook als je niet zwanger zou zijn.
Gaat het msischien makkelijker met sapjes, melk, yokidrink, etc?
Ik zou me niet zo zeer zorgen maken over dat vruchtwater, een kind is een heerlijke parasiet die zelf neemt wat hij nodig heeft en jou met de tekorten laat zitten.
Ben vandaag is aan het bij houden hoeveel ik drink. Zit nu op een halve liter!! Ga het nu echt zo doen want ik plas gewoon echt heel weinig en dat wat ik plas is ook echt heel geel
Liefde
Rij nooit harder dan je beschermengel kan vliegen!!
pi_32973777
quote:
Op zaterdag 10 december 2005 14:13 schreef MeNicole het volgende:

[..]

Ben vandaag is aan het bij houden hoeveel ik drink. Zit nu op een halve liter!! Ga het nu echt zo doen want ik plas gewoon echt heel weinig en dat wat ik plas is ook echt heel geel
volgieten die hap

het is vreselijk, ik weet het. je kan zo misselijk worden van veel drinken. Maar persoonlijk merk ik bijvoorbeeld dat ik me beroerder voel als ik minder drink. Ik krijg dan wat meer hoofdpijn, etc.
Drinkontbijt is ook lekker als je weinig binnen kan houden. potje thee zetten in een thermosfles en die altijd naast je hebben werkt ook, lekker wat suiker er in tegen dat "waterige" gevoel in je maag.
Donkere urine betekent idd echt dat je te weinig drinkt, met het risico op een blaasontsteking. Lekker drinken dus
pi_32974054
Ik heb hier bijvoorbeeld, vooral omdat ik zo slecht naar de wc kan, waterflesjes van een halve liter staan gevuld met aangelengde ranja. Je ziet wat je drinkt, als je 4 van die flesjes op hebt zit je aan wat je moet drinken op een dag, en het is zoetig en dus niet waterig. De ranja vliegt er ook doorheen op het moment.
pi_32997234
Had heel graag mee willen doen , maar ze doen het hier niet...

Hoezo achtergebleven gebied
pi_32997753
Ik heb meegedaan, gewoon omdat er wat mij betreft geen reden was om niet mee te doen.
Vond het trouwens helemaal niet zo stinken, enneuh, een groot voordeel is dat je het gewoon op de gang buiten je slaapkamer kan doen ofzo, als je boven geen toilet hebt. Ik was de eerste paar maanden constant uitgeput en moest supervaak plassen, dan is het handig als je niet steeds de trappen op en af hoeft...
pi_33007056
quote:
Op zondag 11 december 2005 20:45 schreef FoN het volgende:
Ik heb meegedaan, gewoon omdat er wat mij betreft geen reden was om niet mee te doen.
Vond het trouwens helemaal niet zo stinken, enneuh, een groot voordeel is dat je het gewoon op de gang buiten je slaapkamer kan doen ofzo, als je boven geen toilet hebt. Ik was de eerste paar maanden constant uitgeput en moest supervaak plassen, dan is het handig als je niet steeds de trappen op en af hoeft...
Je bent niet de enige die dat niet wilde hoor. Ik deed het standaard in een emmertje in de badkamer (wel een laagje water erin ) en smorgens meteen alles weer door het toilet spoelen en de emmer goed schoonmaken met chloor.
  dinsdag 24 januari 2006 @ 21:21:23 #77
593 sjak
Juffie Bloem
pi_34426236
Zo, deze weer eens omhoog. Er zijn weer een boel nieuwe zwangeren...gaan jullie meedoen?
Ik ben nu in mijn laatste week en ondanks dat ik erg veel moeite in het begin heb gehad met de geur ben ik blij dat ik er toch aan mee gedaan heb. Ik heb nu 10 weken mijn best gedaan en hoop echt dat er ergens 1 iemand zwanger gaat worden (ik heb ook een voorkeur, zou dat mogen?).
Ik ben trots op mezelf dat ik het gedaan heb en volgehouden heb!
Lekker douchen!
  woensdag 25 januari 2006 @ 09:25:18 #78
94046 PM-girl
Is geen haartje betoeterd...
pi_34437558
Ik twijfel nog, ikwil dus absoluut niet die dingen voor de deur hebben staan, vanwege de buur die het dan al zou weten. Maar wegbrengen kan wel,mits niet te ver. Straks maar eens bellen. Zij doen toch ook nog een test als ze komen?
...maar weI in de aap gelogeerd :P
*
Ik stuur al sinds oktober 2006 PM's, word ik dan nu PM-woman?
Laat maar: PMS-girl it is.....
  woensdag 25 januari 2006 @ 09:54:25 #79
1627 dutchie
Eámanë Súrion
pi_34438220
Yep. En ik bracht het de eerste keer ook gewoon naar de consulente hoor. Totdat ik het wereldkundig had gemaakt. De 2e keer heb ik ze wel gewoon laten komen. Maar we hebben een carport en daar kon je het redelijk onder weg moffelen. Zeker met die plastic zakken eromheen.
Als je niet lacht, ben je dood.
pi_34439008
Ik moet na vandaag nog 3 weken. Eindelijk ben ik er dan vanaf. Vorige week heb ik niet gedaan omdat ik met die antibiotica zat maar ben maandag weer begonnen. Over een uurtje komt de meneer weer, mag ie 2 flessen meenemen

Ga bij een eventuele 2de niet weer mee doen
Liefde
Rij nooit harder dan je beschermengel kan vliegen!!
pi_34444587
Whoe, ik realiseer me door de post van MeNicole ineens dat ik na deze week nog maar een week mee hoef te doen!
Gelukkig maar, want ik ben het goed zat. Steeds vaker neem ik niet meer de moeite om in die stomme kan te plassen
Bij een volgende ga ik echter zeker weer mee doen, ik hoef maar een blik in het topic over moeilijk zwanger worden te werpen om te weten waar het allemaal voor nodig is.
Desalnietemin is het heerlijk om er bijna van af te zijn
pi_34446233
Weet je wat ik wel heel mooi vond en misschien beetje offtopic!!!

Mijn achterneefje van 6 sliep hier paar weken terug en hij vroeg waar die bussen voor waren. Dus heb hem zo goed mogelijk uiteglegd waar het voor was enzo. Zegt ie: Dan moet je dat aan K geven want die kan ook geen kindjes krijgen want die hebben J uit China
Vond ik zo mooi dat ik in een keer weer wist waar ik het voor deed
Liefde
Rij nooit harder dan je beschermengel kan vliegen!!
  † In Memoriam † woensdag 25 januari 2006 @ 14:22:31 #83
3234 Slaapmeisje
Jompels nog es an toe
pi_34446402
Lieve Dames, hierbij wil ik even mijn ongelovelijke waardering uitspreken voor diegenen die piesen voor Moeders v. Moeders. Jullie zijn helden
We moeten bereid zijn het leven dat we gepland hebben op te geven om het leven te vinden dat op ons wacht.
pi_34446449
quote:
Op woensdag 25 januari 2006 14:22 schreef Slaapmeisje het volgende:
Lieve Dames, hierbij wil ik even mijn ongelovelijke waardering uitspreken voor diegenen die piesen voor Moeders v. Moeders. Jullie zijn helden
Zie jou toch iets meer als een held als ons hoor. Wij doen nix bijzonders
Liefde
Rij nooit harder dan je beschermengel kan vliegen!!
  woensdag 25 januari 2006 @ 18:33:41 #85
593 sjak
Juffie Bloem
pi_34454914
quote:
Op woensdag 25 januari 2006 14:16 schreef MeNicole het volgende:
Weet je wat ik wel heel mooi vond en misschien beetje offtopic!!!

Mijn achterneefje van 6 sliep hier paar weken terug en hij vroeg waar die bussen voor waren. Dus heb hem zo goed mogelijk uiteglegd waar het voor was enzo. Zegt ie: Dan moet je dat aan K geven want die kan ook geen kindjes krijgen want die hebben J uit China
Vond ik zo mooi dat ik in een keer weer wist waar ik het voor deed
Wat enorm lief zeg!
Bij mij komt de flessenman 's avonds de flessen halen. Hij parkeert netjes op de hoek en komt met een niet herkenbare auto. Dus als je echt niet wilt dat ze erachter komen dan lukt dat wel. Ik had mijn flessen op het balkon gezet en op die manier kwam mijn buurvrouw erachter Maar ik zou die flessen zelf nooit herkend hebben als ik niet zou weten wat het was.
Lekker douchen!
  woensdag 25 januari 2006 @ 19:44:27 #86
3011 E.T.
hormonaal stuiterballetje
pi_34457263
Ik mocht de flessen achter de poort zetten. (niet op slot doen dus).
Ze werden opgehaald met een blanco wit busje en hij zette de nieuwe flessen dus ook weer achter de poort neer.
allleen wist iedereen al zo vreselijk snel dat ik zwanger was, dat dat ook wel weer onzin was.. toen stonden ze dus gewoon weer bij de voordeur.

En ook hier zijn afgelopen zondag weer wat geconcentreerde plasjes mijn buik in gespoten
I can only please one person per day. Today is not your day. Tomorrow isn't looking too good either.
  zaterdag 28 januari 2006 @ 12:19:29 #87
94046 PM-girl
Is geen haartje betoeterd...
pi_34544979
Mevrouw net weg, flessen al gekregen, volgende week beginnen. Ook het boek gekregen, uitleg en wat andere leuke attenties.
Voorlopig ga ik de flessen brengen, daarna kunnen ze het komen halen, als iedereen het weet.

Zat net te bedenken, normaal ben ik bloeddonor, dat kan nu niet. Dit is een mooi alternatief!!
...maar weI in de aap gelogeerd :P
*
Ik stuur al sinds oktober 2006 PM's, word ik dan nu PM-woman?
Laat maar: PMS-girl it is.....
  maandag 30 januari 2006 @ 19:05:47 #88
593 sjak
Juffie Bloem
pi_34621527
Jippie, net is alles weer opgehaald. Niet meer plassen in een beker, geen flessen meer op het balkon en een enorm leuk cadeautje gekregen.
Wel jammer dat ik die aardige flessenman voorlopig niet meer zal zien, ik heb hem een doosje chocolade als bedankje gegeven. Door hem heb ik het volgehouden
Lekker douchen!
  maandag 30 januari 2006 @ 19:59:43 #89
3011 E.T.
hormonaal stuiterballetje
pi_34623688
Wauw, die chauffeur had de dag van z'n leven!

Wat een heerlijk gevoel he, dat je weer gewoon op de wc kunt gaan zitten
I can only please one person per day. Today is not your day. Tomorrow isn't looking too good either.
pi_36666231
Iiiihhh ik wil meedoen, maar gaan die flessen echt in zo'n melkboerenmandje in het portiek?
If you have a problem, if no-one else can help, and if you can find them, maybe you can hire the A-Team
pi_36666279
quote:
Op dinsdag 24 januari 2006 21:21 schreef sjak het volgende:
Zo, deze weer eens omhoog. Er zijn weer een boel nieuwe zwangeren...gaan jullie meedoen?
Ik ben nu in mijn laatste week en ondanks dat ik erg veel moeite in het begin heb gehad met de geur ben ik blij dat ik er toch aan mee gedaan heb. Ik heb nu 10 weken mijn best gedaan en hoop echt dat er ergens 1 iemand zwanger gaat worden (ik heb ook een voorkeur, zou dat mogen?).
Ik ben trots op mezelf dat ik het gedaan heb en volgehouden heb!
Hihihihi, ik stel me nu voor dat je een stickertje met een adres op die potten plakt
If you have a problem, if no-one else can help, and if you can find them, maybe you can hire the A-Team
pi_36666463
quote:
Op woensdag 5 april 2006 10:38 schreef Mwanatabu het volgende:
Iiiihhh ik wil meedoen, maar gaan die flessen echt in zo'n melkboerenmandje in het portiek?
Nee hoor. Niet in een schattig melkboerenmandje maar in een felgroene krat waardoor het meteen duidelijk is dat je niet de melk thuis laat bezorgen maar ZWANGER bent

Ik vind het een prima systeem en bij een volgende zwangerschap doe ik zeker weer mee.
Maar leuk? nee...
  woensdag 5 april 2006 @ 11:02:23 #93
131977 Neuk
It's a Brent New Day!!!
pi_36666792
Mooi toch. Hoef je ook niet bij je buren op de koffie om het te melden.
Iedere golf van de zee,
Die wild op het strand wordt gesmeten,
Brengt wel iets moois voor je mee.
Wat heb jij van de zee gekregen?
pi_36666870
quote:
Op woensdag 5 april 2006 11:02 schreef Neuk het volgende:
Mooi toch. Hoef je ook niet bij je buren op de koffie om het te melden.
Woeha, in dit geval gaat het om een man of 300 (flat), dus dat scheelt dan idd een hoop koffie
If you have a problem, if no-one else can help, and if you can find them, maybe you can hire the A-Team
  woensdag 5 april 2006 @ 12:45:32 #95
94046 PM-girl
Is geen haartje betoeterd...
pi_36669791
quote:
Op woensdag 5 april 2006 11:05 schreef Mwanatabu het volgende:

[..]

Woeha, in dit geval gaat het om een man of 300 (flat), dus dat scheelt dan idd een hoop koffie
Je kunt er ook voor kiezen om ze zelf weg te brengen, heb ik in het begin ook gedaan!
...maar weI in de aap gelogeerd :P
*
Ik stuur al sinds oktober 2006 PM's, word ik dan nu PM-woman?
Laat maar: PMS-girl it is.....
  woensdag 5 april 2006 @ 12:48:36 #96
131977 Neuk
It's a Brent New Day!!!
pi_36669922
ik ga echt niet op de fiets met een paar flessen pies rondkarrelen!
Iedere golf van de zee,
Die wild op het strand wordt gesmeten,
Brengt wel iets moois voor je mee.
Wat heb jij van de zee gekregen?
pi_36670371
quote:
Op woensdag 5 april 2006 12:45 schreef PM-girl het volgende:

[..]

Je kunt er ook voor kiezen om ze zelf weg te brengen, heb ik in het begin ook gedaan!
Ik zie ook dat alweer voor me: ik pak des ochtends in: mijn lunchpakketje, telefoon, sleutels, kratje urine en ik peddel naar het inzamelingspunt

Maw: ik kijk nog wel even hoe het geregeld gaat worden hier
If you have a problem, if no-one else can help, and if you can find them, maybe you can hire the A-Team
pi_36674853
Hihihi, ik zie het al helemaal voor me. Vrouwen die met een schijnheilig hoofd op de fiets rondcrossen met een groene krat achterop.

Het ergste van het hele MvM gebeuren vond ik nog wel het vreselijke bezoek van de MvM consulente

Een mutserig mens wat aan de hand van mijn huis wel dacht te weten bij welke verloskundige ik zou passen en haar best deed de andere praktijk in de stad zo zwart mogelijk te maken. Want "dat was echt niets voor mij" . Brrrrrrr...
Het gekir over de pracht van een eerste kindje was niet van de lucht. Wat een gezever.
pi_36676173
quote:
Op woensdag 5 april 2006 15:01 schreef owlet het volgende:
Hihihi, ik zie het al helemaal voor me. Vrouwen die met een schijnheilig hoofd op de fiets rondcrossen met een groene krat achterop.
Whehehe....ap-pel-sap...
quote:
Het ergste van het hele MvM gebeuren vond ik nog wel het vreselijke bezoek van de MvM consulente

Een mutserig mens wat aan de hand van mijn huis wel dacht te weten bij welke verloskundige ik zou passen en haar best deed de andere praktijk in de stad zo zwart mogelijk te maken. Want "dat was echt niets voor mij" . Brrrrrrr...
Het gekir over de pracht van een eerste kindje was niet van de lucht. Wat een gezever.
Iiiihhh, er komt een muts op bezoek? Nou ja, we zien wel of die van mij minder mutserig is.
If you have a problem, if no-one else can help, and if you can find them, maybe you can hire the A-Team
  woensdag 5 april 2006 @ 16:17:02 #100
31820 Martineke
Mama van Maxim en Romijn
pi_36677993
die van mij was geen muts hoor, super vriendelijk lief mens die alles goed uit gelegd heeft.
2 kratjes gelijk achter gelaten met een witte litermaat erbij om de urine in op te vangen.
hier kwam de grote rode bus op vrijdag voor 14.00. meestal zette ik ze buiten rond een uur of 11 en rond 1 uur waren ze weer omgewisseld.
mensen hebben het echter wel gezien, buren van 2 deuren verder wisten zo dat ik zwanger was
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')