www.maroc.nl , www.marokko.nlquote:Op zondag 6 november 2005 12:19 schreef zoalshetis het volgende:
zijn er trouwens maroc.nl liefhebbers die weten hoe er gereageerd wordt op de rellen in frankrijk en denemarken?
Klopt als een bus. Op een saaie zondag is dit leuk tijdverdrijf. Denk dat men wel anders piept als het dichterbij komt.quote:Op zondag 6 november 2005 12:26 schreef nozem het volgende:
Het begint inderdaad behoorlijk uit de hand te lopen. Volgens mij genieten we van de spanning zolang het niet onze eigen vinex-wijk betreft of zeg ik nu iets zeer politiek incorrects?
Genieten? Na 2 nachten al niet meer. Nu wordt het toch langzamerhand wel iets zorgwekkender. Spannend is het wel natuurlijk. Ik woon trouwens in een vooroorlogse wijk.quote:Op zondag 6 november 2005 12:26 schreef nozem het volgende:
Het begint inderdaad behoorlijk uit de hand te lopen. Volgens mij genieten we van de spanning zolang het niet onze eigen vinex-wijk betreft of zeg ik nu iets zeer politiek incorrects?
Je hebt vast wel goede voorbeelden van dit soort rellen in West-Europa vorig jaar. Of 5 jaar geleden. Of 10 jaar geleden. Offeh...laat maar zitten eigenlijk. Politicologie studentjes.quote:Op zondag 6 november 2005 12:22 schreef Overlast het volgende:
Jullie houden wel een beetje van overdrijven he. Rellen is van elke tijd.
Je herkent een geintje nog niet wanneer je ermee voor je bek wordt geslagen he?quote:Op zondag 6 november 2005 12:19 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Een bevrijding noem je een overwinning van Nederland?
Nederland is in de pan gehakt hetzelfde geldt voor Frankrijk.
Ik vind het idd wel mooi om te zien hoe de Fransen totaal machteloos zijn. Terwijl ze normaal zo'n grote bek hebben. Veroordeling oorlog in Irak terwijl ze zelf niet in staat zijn om een paar relschoppers het zwijgen op te leggenquote:Op zondag 6 november 2005 12:26 schreef nozem het volgende:
Het begint inderdaad behoorlijk uit de hand te lopen. Volgens mij genieten we van de spanning zolang het niet onze eigen vinex-wijk betreft of zeg ik nu iets zeer politiek incorrects?
Ja, het is zeker spannend. Zo spannend dat het een saaie zondag ineens weer invulling geeft. Mensen zijn allemaal ramptoeristen en het blijft leuk zolang je eigen auto, huis, school of hond niet in de fik staat.quote:Op zondag 6 november 2005 12:27 schreef indahnesia.com het volgende:
[..]
Genieten? Na 2 nachten al niet meer. Nu wordt het toch langzamerhand wel iets zorgwekkender. Spannend is het wel natuurlijk. Ik woon trouwens in een vooroorlogse wijk.
Klopt, die nationalisten worden keihard van binnenuit aangevallen.quote:Op zondag 6 november 2005 12:30 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Ik vind het idd wel mooi om te zien hoe de Fransen totaal machteloos zijn. Terwijl ze normaal zo'n grote bek hebben. Veroordeling oorlog in Irak terwijl ze zelf niet in staat zijn om een paar relschoppers het zwijgen op te leggen
Mijn beeld van Frankrijk is weer bevestigd.
Het is zondag, dan is een mens meestal wat minder scherpquote:Op zondag 6 november 2005 12:29 schreef Swetsenegger het volgende:
Je herkent een geintje nog niet wanneer je ermee voor je bek wordt geslagen he?
Abu legt al links met Nederland. Dat heeft ie wel graag natuurlijk.. laat het hier ook maar komen..quote:Op zondag 6 november 2005 12:30 schreef Erasmusch het volgende:
wat wordt dit voor fuckin discussie? eoa hippiesocioloog en jaja![]()
helemaal correct.quote:Op zondag 6 november 2005 12:30 schreef nozem het volgende:
[..]
Ja, het is zeker spannend. Zo spannend dat het een saaie zondag ineens weer invulling geeft. Mensen zijn allemaal ramptoeristen en het blijft leuk zolang je eigen auto, huis, school of hond niet in de fik staat.
En wat doen ze er tegen. Helemaal nietsquote:Op zondag 6 november 2005 12:31 schreef indahnesia.com het volgende:
Klopt, die nationalisten worden keihard van binnenuit aangevallen.
Dan komen de antillianen ons wel helpen tochquote:Op zondag 6 november 2005 12:32 schreef nozem het volgende:
Kun je nagaan hoe machteloos de Nederlandse regering staat als heel Amsterdam-West of Rotterdam Spangen in vlammen opgaat.
Al is het maar een kleine wijk. Ik haalde eerder Woensel-West (hier in Eindhoven) aan... daar blijft de politie soms ook al weg....als daar nu een relletje uitbreekt tussen een groepje allochtone jongeren en een Nederlandse buurtbewoner.. dan is het zo een puinhoop, zeker met de aanwakkering uit Frankrijk.quote:Op zondag 6 november 2005 12:32 schreef nozem het volgende:
Kun je nagaan hoe machteloos de Nederlandse regering staat als heel Amsterdam-West of Rotterdam Spangen in vlammen opgaat.
Nee, ze staan nu al met de handen omhoog en de witte vlag in de hand. Na 10 dagen al..quote:Op zondag 6 november 2005 12:32 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
En wat doen ze er tegen. Helemaal niets
Oh ja wat politie en stoere politieke praatjes
quote:Op zondag 6 november 2005 12:30 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Mijn beeld van Frankrijk is weer bevestigd.
Nou... het scheelt niet veel volgens mij.. hoewel de schaal kleiner is. Misschien is dat een voordeel.quote:Op zondag 6 november 2005 12:35 schreef MrX1982 het volgende:
Ik denk dat de situatie in Nederland (nog) niet zo erg is als in Frankrijk.
Het is wel een toekomstbeeld hoe het hier kan worden als een stad als Rotterdam verder verloedert en de middenklasse weg blijft trekken naar randgemeentes.
Ze doen in Rotterdam hard hun best, maar ik heb het idee dat dit al een feit is eigenlijkquote:Op zondag 6 november 2005 12:35 schreef MrX1982 het volgende:
Ik denk dat de situatie in Nederland (nog) niet zo erg is als in Frankrijk.
Het is wel een toekomstbeeld hoe het hier kan worden als een stad als Rotterdam verder verloedert en de middenklasse weg blijft trekken naar randgemeentes.
Zo als we de Fransen kennen. Overgave als enige oplossingquote:Op zondag 6 november 2005 12:34 schreef indahnesia.com het volgende:
Nee, ze staan nu al met de handen omhoog en de witte vlag in de hand. Na 10 dagen al..![]()
Een paar van die idioten in Den Bosch kreeg het eind 2000 ook voor elkaar. Het is dan zaak om te zorgen dat het zich niet verder uitbreidt. Door met groot machtsvertoon op te treden gooi je alleen maar olie op het vuur.quote:Op zondag 6 november 2005 12:32 schreef nozem het volgende:
Kun je nagaan hoe machteloos de Nederlandse regering staat als heel Amsterdam-West of Rotterdam Spangen in vlammen opgaat.
Tja, de in de verhouding rustige opstelling in Frankrijk helpt ook niet echtquote:Op zondag 6 november 2005 12:37 schreef robh het volgende:
[..]
Een paar van die idioten in Den Bosch kreeg het eind 2000 ook voor elkaar. Het is dan zaak om te zorgen dat het zich niet verder uitbreidt. Door met groot machtsvertoon op te treden gooi je alleen maar olie op het vuur.
Kun je nagaan hoe het straks in Nederland gaat... binnen 2 dagen de witte vlagquote:Op zondag 6 november 2005 12:37 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Zo als we de Fransen kennen. Overgave als enige oplossing
Dan kan je het iig beter in de hand houden. Hoewel ik ook twijfel aan de bereidheid om hier keihard op te treden tegen dit soort geweld zoals we nu zien in Frankrijk.quote:Op zondag 6 november 2005 12:36 schreef indahnesia.com het volgende:
Nou... het scheelt niet veel volgens mij.. hoewel de schaal kleiner is. Misschien is dat een voordeel.
Nee, niet ingrijpen helpt wel zien wequote:Op zondag 6 november 2005 12:37 schreef robh het volgende:
[..]
Een paar van die idioten in Den Bosch kreeg het eind 2000 ook voor elkaar. Het is dan zaak om te zorgen dat het zich niet verder uitbreidt. Door met groot machtsvertoon op te treden gooi je alleen maar olie op het vuur.
Geloof je het zelf?quote:Op zondag 6 november 2005 12:38 schreef Meki het volgende:
Amsterdam-west zal nooit getrovven worden
in Parijs zijn er Ghetto´s
in Amsterdam niet
Hier wordt ook niet direct opgetreden, absoluut niet..quote:Op zondag 6 november 2005 12:40 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Dan kan je het iig beter in de hand houden. Hoewel ik ook twijfel aan de bereidheid om hier keihard op te treden tegen dit soort geweld zoals we nu zien in Frankrijk.
De verloedering in Rotterdam slaat hard om zich heen. Maar toch denk ik dat het nog niet zo erg is als in sommige buitenwijken van Parijs.quote:Op zondag 6 november 2005 12:37 schreef Swetsenegger het volgende:
Ze doen in Rotterdam hard hun best, maar ik heb het idee dat dit al een feit is eigenlijk
Ik was aan het zoeken naar die eerdere quote. Daar kon ik toch weer hartelijk om lachenquote:Op zondag 6 november 2005 12:41 schreef Keromane het volgende:
Grappig. Ik kan me iets van Jahjah herinneren, uit het hoofd: "In Nederland en Belgie willen jullie assimilatie, maar kijk naar Frankrijk, daar gaat de integratie wel goed, daar voelen jongeren zich eerst Fransman en dan iets anders.'
En nu? "In Nederland is de integratie om het zo maar te noemen veel beter dan in Frankrijk."
Ik vrees het laatste.quote:Op zondag 6 november 2005 12:41 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
De verloedering in Rotterdam slaat hard om zich heen. Maar toch denk ik dat het nog niet zo erg is als in sommige buitenwijken van Parijs.
Of mss is dat slechts ijdele hoop.
Je hebt altijd baas boven baas.quote:Op zondag 6 november 2005 12:39 schreef indahnesia.com het volgende:
Kun je nagaan hoe het straks in Nederland gaat... binnen 2 dagen de witte vlag![]()
Een achterstandsbuurt in Frankrijk is niet echt te vergelijken met een achterstandsbuurt in Nederland hoor. Veel meer afgesloten van de rest van zo'n stad. De situatie is sowieso anders trouwens. Hier in Nederland wordt regelmatig geklaagd over bijvoorbeeld het deurbeleid in discotheken in Nederland. Ik was een jaar of drie geleden in Dijon voor een bruiloft en ging met twee jongens een avondje stappen. Als je daar door het centrum loopt word je niet simpelweg aan de deur met een smoesje weggestuurd. Bij de meeste cafe's/disco's gooien de uitsmijters de deuren al dicht en op slot als je alleen maar langsloopt. (geen grapje)quote:Op zondag 6 november 2005 12:36 schreef indahnesia.com het volgende:
[..]
Nou... het scheelt niet veel volgens mij.. hoewel de schaal kleiner is. Misschien is dat een voordeel.
Frankrijk is het erger gesteld met de integratiequote:Op zondag 6 november 2005 12:43 schreef indahnesia.com het volgende:
[..]
Ik kom er regelmatig, maak je geen zorgen.
Dat heeft met schaalgrootte te maken natuurlijk.quote:Op zondag 6 november 2005 12:43 schreef kLowJow het volgende:
[..]
Een achterstandsbuurt in Frankrijk is niet echt te vergelijken met een achterstandsbuurt in Nederland hoor. Veel meer afgesloten van de rest van zo'n stad.
-knip -
Niet moeilijk als je enkel met hitsige kereltjes te maken hebt die geen flauw idee hebben hoe zicht te gedragen en nooit maar dan ook nooit zie je hun zusters/meisjes/maagden.quote:Op zondag 6 november 2005 12:43 schreef kLowJow het volgende:
[..]
Een achterstandsbuurt in Frankrijk is niet echt te vergelijken met een achterstandsbuurt in Nederland hoor. Veel meer afgesloten van de rest van zo'n stad. De situatie is sowieso anders trouwens. Hier in Nederland wordt regelmatig geklaagd over bijvoorbeeld het deurbeleid in discotheken in Nederland. Ik was een jaar of drie geleden in Dijon voor een bruiloft en ging met twee jongens een avondje stappen. Als je daar door het centrum loopt word je niet simpelweg aan de deur met een smoesje weggestuurd. Bij de meeste cafe's/disco's gooien de uitsmijters de deuren al dicht en op slot als je alleen maar langsloopt. (geen grapje).
Nee hij heeft gelijkquote:Op zondag 6 november 2005 12:44 schreef indahnesia.com het volgende:
[..]
Dat heeft met schaalgrootte te maken natuurlijk.
Wel een eerlijk beleid. Recht door zee zijn ze dus welquote:Op zondag 6 november 2005 12:43 schreef kLowJow het volgende:
Een achterstandsbuurt in Frankrijk is niet echt te vergelijken met een achterstandsbuurt in Nederland hoor. Veel meer afgesloten van de rest van zo'n stad. De situatie is sowieso anders trouwens. Hier in Nederland wordt regelmatig geklaagd over bijvoorbeeld het deurbeleid in discotheken in Nederland. Ik was een jaar of drie geleden in Dijon voor een bruiloft en ging met twee jongens een avondje stappen. Als je daar door het centrum loopt word je niet simpelweg aan de deur met een smoesje weggestuurd. Bij de meeste cafe's/disco's gooien de uitsmijters de deuren al dicht en op slot als je alleen maar langsloopt. (geen grapje).
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |